Jak odróżnić Rosjanina od ”zapadienca”. Gieorgij Sidorow

Tzw. księstwo Galicyjskie zamieszkują potomkowie Galów, którzy walczyli z Cezarem w I wieku pne. Geny obecnych mieszkańców Galicji zmieszały się z iberyjską, scytyjska i aryjską krwią. Dzięki temu naród stał się hybrydowy, dalszy rodzinie Słowian. Z opisów Cezara wynika, że Galowie mieli czerwone włosy, w tych czasach Słowianie nigdy nie byli rudzi. Na przestrzeni dwóch wieków pula genowa tego narodu (Ukraińskiego) zmieszała się i zaginęła. Zginęli najlepsi przedstawiciele narodu, wymieszała się krew. Dzisiaj zachodni Ukraińcy – to zupełne inny etnos. Oni nie znają swojej historii, swojej przeszłości. Nawet nie znają znaczenia słowa „Ukraina”, z którego tak są dumni. W ostatnim roku wybuchł szał przypisywanie „wielkim ukrom” wszystkich osiągnięć, zdobyczy i odkryć, które odbierane są jako żart, dziecięca zabawa. Ale, niestety ta zabawa trwa nadal … pisarz-historyk Gieorgij Sidorow ujawnia pewne szczegóły z historii i antropologii Zachodniej Ukrainy.

Jak odróżnić Rosjanina od ”zapadienca”. Gieorgij Sidorow PL HD (dailymotion)

Jak odróżnić Rosjanina od ”zapadienca”. Gieorgij Sidorow PL HD (anyfiles)

Siergiej Charcyzow: Gieorgiju Aleksiejewiczu, teraz wielu interesuje tematyka Ukrainy, jest tam teraz wojna domowa. Są dwie wersje, jedna, że podobno to jednolity naród, który jest podzielony ideologicznie, a druga mówi, że jest nieduża różnica etniczna. Co pan może powiedzcie w tej sprawie?

Gieorgij Sidorow: Co ja mogę tu powiedzieć, i tak i nie. Jest tu wiele prawd z jednej i z drugiej strony. Jeżeliby rozpatrywać Zachodnią Ukrainę, skąd to całe nieszczęście się zaczęło, weźmy „Prawy sektor”, jest tam całkowicie inna grupa etniczna. I chociaż oni mówią po Słowiańsku, czyli w dialekcie języka ruskiego, trzeba powiedzieć wprost, że jest tam język polski, bułgarski, serbski, Czarnogórców – te wszystkie różne dialekty pochodzą od naszego wspólnego języka, języka ruskiego. Ponieważ gdyby był to zupełnie inny język, to ludzie by się nie rozumieli. Kiedy mamy dialekty, to bez problemu porozmawiasz z Polakiem, rozumiesz Polaka, zrozumiesz Czecha, Słowaka, Bułgara, nie ma z tym problemu. To znaczy są jakieś poszczególne słowa, które będą niejasne, ale mówimy tu o językach. To jest dialekt języka ruskiego, oni mówią tym dialektem, ale genetycznie i naturalnie antropologicznie to inni ludzie.

Postaram się to wyjaśnić w paru słowach. Jest tam inny etnos, ale sama Ukraina, sama ogromna Ukraina – to nasza ścisła grupa etniczna, część narodu ruskiego, ale nie „zapadiency”(ludność zachodniej Ukrainy). Dlaczego? To jest księstwo Galicyjskie. Skąd się wzięła nazwa „Galicja”? W tym rzecz, że w pierwszym wieku przed naszą erą Cezar zaczął wojnę z Galami, z galijskimi plemionami i część Galów, kilka plemion opuszcza Galię, zaczyna przesuwać się na wschód. Jedna grupa udaje się do Azji Mniejszej, gdzie ściera się z Pergamonem (miasto), i zostaje pokonana, zniszczona. Druga część zostaje i osiedla się w Karpatach. Akurat na terytorium Galicji, stąd nazwa „Galicja”, słowo „Galowie”. Kim byli Galowie? Wielu historyków próbuje nam wcisnąć, że Galowie byli czystej krwi Ariami. Nie, nie byli czystej krwi, to była mieszanina, konglomerat z jednej strony plemion czysto aryjskich, a z drugiej iberyjskich, ponieważ całe terytorium Galii, współczesna Brytania była zaludniona przez Iberów. Narody te pod tym względem były bliskie kaukaskiej grupie naszych plemion żyjących dziś na Kaukazie. Oznacza, że to był naród hybrydowy – pół-Ariowie, pół-Galowie. A sami Galowie byli jeszcze pomieszani z Iberami, dlatego mamy tu trzy warstwy: scytyjską, iberyjską i staroaryjską, które kiedyś zasiedliły całe terytorium Galii. Faktycznie jest to nieco inna antropologia, nawet kolor oczu i włosów, kiedy czytamy Cezara, to on opisuje Galów rudymi, czerwone włosy, to nie jest charakterystyczne dla Aryjczyków. Kolor rudy – to hybrydowy, wskazuje na hybrydyzację, międzyrasowe pomieszanie, tak powstaje czerwony odcień, rudy kolor.

Następnie inwazja Ugorska, Ugrowie przechodzą w IX wieku, część ich zostaje, Ugrowie – to rasa uralska, całkowicie inna rasa, bardzo wielu mongoloidów, osiedlają się w Karpatach przyjmując język miejscowej ludności. Weźmy Hucułów – to bezpośredni potomkowie tych właśnie Iberów, pół-iberów, pół-ariów, którzy przyszli z zachodu. To właśnie z nimi zmieszali się Węgrzy lub Madziarowie, tworzą oni swój dość ciekawy naród. Następnie Polacy – to czyści Ariowie, mówili oni kiedyś językiem aryjskim, tak samo jak Rusowie. Wtedy był jeden język dla wszystkich, w średniowieczu był w ogóle jeden język, ruski czy polski całkowicie się nie różniły. Faktem jest, że w tym czasie Polacy zdobywając to terytorium rozbijają je na swoje udziały ziemskie i stawiają tam według tradycji biblijnej, nad każdą z tych części, księstwem, swoich magnatów. Magnaci do kierowania nimi stawiają Żydów. Dlaczego Żydów? Dlatego, że w Biblii jest bardzo piękny mit o Józefie, który przybył do Egiptu i został głównym ministrem u faraona, podniósł
jakoby Egipt ekonomicznie i był super …

– Ministrem rozwoju ekonomicznego.

Tak, tak super-kuper. Stworzył tam imperium Egipskie i każdy z nich myślał, że jeżeli  posadzi tam Żyda, to Żyd akurat od razu tą pracę wykona. Cóż, taki naiwny był stosunek Polaków, tym bardziej, że oni byli katolikami, wierzyli Biblii bezkrytycznie, a tu obowiązywało prawo, prawo pierwszej nocy. Pierwsza noc poślubna, to prawo było bardzo rygorystyczne właśnie na Zachodzie, i wyszło, że zamiast magnatów, samych Polaków, tych nieszczęśliwych pół-Węgrów, pół-Słowian, pół-Galów pomieszano. Boże, co tam się utworzyło, i jeszcze pokrywali do tego Żydów, którzy się tam osiedlili. Nie mam nic przeciwko Żydom ale po prostu nazywam rzeczy po imieniu, dlatego że to działo się na przestrzeni trzech wieków. Ale było jeszcze jedno nieszczęście, o którym trzeba powiedzieć. Kiedy podnosił się ten naród, czuł się mimo wszystko narodem słowiańskim, i po prostu ciągnął do Rusi, rwał się do połączenia ze Wschodem, z wschodnią częścią, w szczególności z lewym brzegiem Dnieprzańskim, tego chciała najaktywniejsza część ludności, tzn. najmądrzejsza, najbardziej utalentowana, ci którzy czuli się Ruskimi, którzy chcieli być ze Słowianami, razem, nawet niosąc ze sobą węgierskie geny, oni mimo wszystko czuli się Ruskimi. I oto tych ludzi bardzo wielu zginęło. O co tu chodzi? O kastrowanie, zniszczenie puli genowej na przestrzeni dwóch wieków. No i co tam wyszło? Wyszedł całkowicie inny etnos, on tak jakby mówiąc w języku słowiańskim, to potężna domieszka mongoloidalna, ciemne włosy – to ugryjska warstwa, rudych się tam spotyka – to potomkowie Galów z zachodu, nieco inna antropologia, wiele akrocefalicznych czaszek, dlatego że akrocefalia – to akurat znak Europy Zachodniej, tam właśnie w starożytności zasiedlali afrykańskie plemiona, i stamtąd afrykański gen przedostał się na wschód. Nawet Scytowie mieli takie wydłużone czaszki, które nawiasem mówiąc zachowały się u nas na Pomorzu, w Skandynawii. U Krywiczy Pskowskich i Smoleńskich bardzo często spotyka się akrocefalia, ale zasadnicza część narodu ruskiego – to okrągłogłowi.

Tak więc na Zachodniej Ukrainie jest mniej okrągłogłowych niż akrocefalów. I wychodzi na to, że czaszki zachodnioeuropejskie są mongoloidalne, z genetyczną wysoką domieszką Ugrów i Madziarów, jest również iberyjska potężna domieszka właśnie z zachodu, i ta mieszanka zbudowała Ruś Galicyjską. Okazuje się, że ci ludzie teraz stracili orientację, nie wiedzą kim są. Mają teraz tylko pragnienie dobrze żyć, materialny plan, oni nie wiedzą kim są,… uczepili się w słowa „Ukraina”, ale Ukraińcami nazywali siebie Polacy, dlatego że to w Rzeczpospolitej, tam gdzie osiedlili się na Ukrainie magnaci budowali swoje zamki, to była „ukraina” ich Rzeczpospolitej, osiedlali się na jej skraju (ukraina-skraj, granica). Ukraińcami nazywali siebie nawet Rusini, którzy tam mieszkali, czyści Kijowianie, oni również osiedlali się na skraju ruskiego państwa Moskowii. Powstały dwa zrozumienia, z jednej strony polskie, z drugiej ruskie. Wyszło na to, że ci właśnie Ukraińcy stali się innymi. W rzeczywistości jest to czysta geograficzna nazwa i żadnych Ukrów (Ukraińców) nigdy tam nie było. Teraz wymyślono tam „wielkie plemię Ukrów”, nie wiadomo skąd się wzięło, bzdury. To to samo, że jacyś tam Sibowie pojawili się na Syberii. Jeżeli ktoś coś takiego wymyśla, to dojdzie do tego, że nie daj Bóg, coś takiego może  się stać. Wystarczy popatrzeć na kroniki Bizantyjskie, tam jest wszystko, zachowały się one w Watykanie, w Bizancjum, tzn. w Konstantynopolu lub w Stambule, tam coś jeszcze zostało, możecie zobaczyć kroniki we Francji, Niemczech, Austrii, Austriackiego imperium, one tam są, nie znajdziecie ani jednej nazwy „Ukry”, nie ma takiego plemienia w ogóle. Na początku myślałem, że to żart, gra, po prostu ludzie wariują, wymyślają dowolne bzdury. Ja nawet nie traktowałem tego na poważnie, że ktoś mógł powiedzieć o jakichś tam „Ukrach”. To poziom, dla dziesięcioletniego dziecka. Dziesięciolatka jeszcze można oszukać, ale już 12-15-latek być może zrozumie, że jest inaczej, że to bajka.

Okazało się więc, że świadomość tych nieszczęśliwych ludzi, tej grupy etnicznej, różni się od czysto ruskiej grupy, która teraz rozrzucona jest po całej Ukrainie. Jest duża różnica ponieważ oni są ciemniejsi, a o innych już mówiłem. Jaki to poziom? Poziom dzieci, zagrali oni na poziomie dziecka, uwierzyli, że są inni, że mają jakąś historię, oni mają taką samą historię jak nasz naród, żadnej różnicy. Razem z nimi żyją Rusini, którzy później przybyli do Karpat, osiedli na granicy ze Słowacją, oni na nich patrzą jak na nienormalnych, pytają: ” Kim wy jesteście?” Ale Rusini rozumieją, że nie jesteśmy żadnymi Ukraińcami, tylko Rusiczami, Rusinami. Zachowały się nazwy milionów Rusinów, ale niepoczytalny stan tych ludzi udziela się teraz całej Ukrainie. Jak to wyjaśnić? Widocznie brak ludziom wiedzy, odebrano im wiedzę o prawdziwej historii tego kraju i prawdziwej historii Wielkiej Rusi.

Komentarzy 10 to “Jak odróżnić Rosjanina od ”zapadienca”. Gieorgij Sidorow”

 1. Kociara Says:

  Jezeli zachodni Slowianie sa tak zanieczyszczeni rasowo to dlaczego z najnowszych badan genetycznych wynika, ze najwiecej czystych Ariow (bo az ok 60%)zamieszkuje tereny miedzy Odra I wisla.

 2. olo.n Says:

  A co na to genetyka? Co z haplogrupą R1a1a ?

 3. Medium Says:

  Z całym szacunkiem, ale w tłumaczenie wkradł się błąd: Gieorgij Sidorow mówi o dolichocefalii, a nie akrocefalii:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Indeks_cefaliczny

 4. Mietek Says:

  O jednym ważnym fakcie zapomniał ten uczony powiedzieć,mianowicie o Chazarach i o tym że to Polacy w starożytności przewodzili wszystkim plemionom słowiańskim.Na dowód tego proszę przeczytać książkę Słowiańscy królowie Lechii J.Bieszka.
  Ruskiemu żydowi by przez gardło nie przeszło że Polacy,Lechici dowodzili całym imperium Słowian.

  • treborok Says:

   Co do Chazarów to warto zapoznać się z tym artykułem:
   https://treborok.wordpress.com/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/?preview=true
   prawdopodobna jest również wersja, że Chazarowie to Słowianie, którzy przyjęli judaizm. Ta książka to żaden
   dowód (a przynajmniej tylko część informacji zawarte w niej) a jedynie poszlaki. I na koniec w kwestii Ruskiego żyda cytat z artykułu: „Upokorzenie narodu prowadzi do prozachodniej orientacji liberałów, a wywyższanie to bezpośrednia droga do nazizmu.”

   • Medium Says:

    Drogi treboroku, odpowiedź w sprawie „ruskiego żyda” godna prawdziwego mędrca.
    Pytanie tylko, dlaczegóż to Polacy atakują Rosję za żydostwo, kiedy raczej powinni w tej sprawie w drugą stronę świata spoglądać?

    • treborok Says:

     Ponieważ wynika to z niewiedzy i kompleksów. Co do Rosji, to wraz z przeniesieniem się Bizancjum do Rosji (Romanow=Roma Nowa=Nowy Rzym) przybyli z nimi Żydzi. Ryba psuje się od głowy. Rzym przyniósł ze sobą między innymi niewolnictwo… ale to już inny temat na artykuł.

     • Medium Says:

      Dodam, że może jeszcze z jewrejskiej propagandy w naszym kraju, o czym opowiada Grzegorz Braun. Spędziłam sporo czasu na zrozumienie żydowskiej natury, wiem, jak potrafią motać i odwracać kota ogonem byle tylko osiągnąć swój cel.

      P.S. Mojej wirtualnej sympatii, którą asan się jawisz, podrzucam przy okazji ciekawy materiał:

      oraz inne materiały Aleksieja Kungurowa (ma swój kanał na YT).

  • Medium Says:

   W słowiańskim świecie nie było mowy o jakimkolwiek przewodnictwie, tam zdaje się panowały równe porządki. Polska szybciej od Rosji uległa zachodnim wpływom, choćby przechodząc na łacinnicę i przyjmując katolicyzm od Niemców.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: