Islandia przyjęła deklarację: wszystkie religie są bronią masowej zagłady

Reykjavik, Islandia – Islandzki parlament przegłosował klasyfikując wszystkie religie jako broni masowej zagłady. Islam, chrześcijaństwo, judaizm, hinduizm i buddyzm są teraz w tej samej kategorii co broń jądrowa, gaz musztardowy i chemiczne środki bojowe.

Logika, stojąca za deklaracją:

Andrew Canard – jeden z ustawodawców, którzy głosowali za nowym prawem wyraził to, co wielu ludzi myśli w tym w większości ateistycznym kraju:

„Broń masowej zagłady jest z definicji bronią zdolną do spowodowania śmierci i zniszczenia na tak wielką skalę, że sama jej obecność w rękach wrogiej władzy może być uznana za poważne zagrożenie. Patrząc na krucjaty, wojny dżihadystyczne lub na to, jak ewangelicka oligarchia w Ameryce niszczą planetę, można zrozumieć, że wiara na masową skalę jest destrukcyjna.”

„Niedawno przyjęliśmy podobny środek w odniesieniu do chrześcijaństwa” – powiedział. „W parlamencie uważaliśmy za konieczne aby ludzie wiedzieli, że cała religia jest zaburzeniem psychicznym, i do tego niebezpiecznym”.

Islandia zaleca również, aby osoby uzależnione od religii należały od lokalnych biur „anonimowych wierzących”, podobnych do anonimowych alkoholików.

Reakcja

FOX News stoi na czele oskarżenia uważając to za atak na chrześcijaństwo i samą cywilizację. Dziwnym zrządzeniem losu tak zwany kanał informacyjny zaprasza znanych muzułmanów do omówienia tej kwestii. Nic dziwnego, że przybyli agenci ICE aby przekonać się, że wszyscy mieli w kraju podstawy prawne. „Przyszedłem porozmawiać o Islandii i okazało się, że była to brutalna operacja” – powiedział jeden z anonimowych muzułmanów. „Powinienem był wiedzieć lepiej”.

Prezydent Trump rozpala wściekłe ognie religijnego strachu. Zwracając się do republikanów z czerwonym mięsem na wiecu obiecał, że Stany Zjednoczone będą walczyć o Jezusa, Świętego Mikołaja i Królika Wielkanocnego:

„Amerykanie dla Ameryki – to jak Amerykanie dla Boga. Nie możemy pozwolić, żeby Islandia wymknęła się z rąk. Jeżeli teraz niczego nie zrobimy, to White Walkers (Biali Spacerowicze) zniszczą lato. Musimy budować mury. Anty-meksykański i mur wokół Islandii.”

W powiązanych wiadomościach sondaż opinii wskazał, że 85% Republikanie uważają, że zmniejszenie korzyści dla potrzebujących jest konieczne, aby zbudować Wielki Mur Atlantycki.

źródło
źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 41 to “Islandia przyjęła deklarację: wszystkie religie są bronią masowej zagłady”

 1. Nicka Says:

  Muszę zgłębić temat. Przekonuje mnie podejście Islandii. Religia zaburzeniem psychicznym.

 2. JanusZ Says:

  Temat na pewno jest wart zgłębienia.
  Fox News ma racje, że taka deklaracja to atak na samą cywilizację, cywilizacje judeochrześcijańską (nie tylko). Ta cywilizacja jest oparta na podsycaniu i eksploatacji urojeń religijnych przez scentralizowaną administrację. Demaskacja tego zjawiska to właśnie atak na cywilizację.
  Tylko że tradycyjne religie nie wyczerpują istoty zagadnienia. Niemalże wszystkie zorganizowane ruchy polityczne oparte są na para-religijnej interpretacji rzeczywistości. Aktywiści sprawy socjalistycznej, libertariańskiej, anarchistycznej czy zboków od LGBT, oni wszyscy są wyznawcami pewnego systemu wierzeń opartego na niekwestionowalnych dogmatach. Od tradycyjnych religii te systemy wierzeń różnię się tylko tym, że nie mają spersonifikowanych bogów, ale reszta jest taka sama. Te wszystkie ideologie również oferują całościową interpretację rzeczywistości wraz z drogą jej naprawy, w tym z obowiązkiem dezaktywacji wszystkich, którzy stoją na przeszkodzie osiągnięciu wiecznego szczęścia.
  Tradycyjne religie i ideologie służą do manipulowania masami ciemnych, łatwowiernych ludzi.

  • Enigmatis Says:

   To może należy zakazać wiary jako takiej?

   • JanusZ Says:

    Nie sądzę aby to było mądre. To chyba walka z ludzką naturą? Taka walka nie skończy się dobrze.
    Chyba lepszym pomysłem byłoby oświecanie ludzi, ujawnianie wiedzy tam, gdzie łobuzy eksploatują wiarę w zabobony. To jednak program ambitny, bo wiara jest łatwiejsza. Przykładem są „mohery”. Ci ludzie bez wytchnienia napi#rd@l@ją paciorki a nigdy w życiu nie przeczytali „Pisma świętego” i mają blade pojęcie na temat, do jakiego boga się modlą.
    Model społeczny: ujawniamy wiedzę zamiast eksploatować kołtuństwo i ciemnotę ludu, to model ambitny, powinien zaczynać się od przedszkola i szkoły (o ile przedszkole jest potrzebne).

    • karamba Says:

     oświecanie – jeżeli chodzi o wierzących – nie pracuje, wierzący chcą wierzyć a nie być oświeconymi :)
     no i się bać – na przykład piekła zgotowanego wierzącym przez ukochaną bozię

     • JAN Says:

      Wiara – to nic innego, jak określenie stanu aktualnych wewnętrznych przekonań Człowieka= Jego pewności, że tak właśnie Jest, a nie inaczej – na na dowolny temat. To w co wierzy(to też to, czego się boi) Człowiek uświęca SWĄ MOCĄ kreacji i daje temu zgodę do zaistnienia w SWYM doświadczeniu Życiowym. Nieświadomy SWEJ MOCY obwinia za to wszystkich dookoła. Świadomy bierze odpowiedzialność za SWE Myśli, Słowa i Czyny= strzeże DOMU SWEGO = Świątyni SWEGO Serca.
      Na zewnątrz doświadczamy tylko odwzorowania w wodnej Matrycy własnych(które niejednokrotnie w nieświadomości przyjęliśmy jako obcy program) przekonań i tam bozi ni ma. Bozia Jest w Tobie Człowieku. Na zewnątrz – egregory i wodna matryca, która je odzwierciedla.

 3. dion Says:

  a Ziemia kompleksem militarno – rozrywkowym.Od pradziejów,z przewagą militarnej „rozrywki”.Amen

 4. Enigmatis Says:

  Wygląda jak spóźniony żart primaaprilisowy.

 5. liberalnapinky Says:

  A co z satanizmem ? Wszak to też religia i ma wielu wyznawców, których krąg cały czas się poszerza. Ale rzeczywiście wszelkie te religie to pęta dla ludzkości i więzienie dla rozumu. Boję się tylko tego, że relegię zastąpi jeszcze gorszy reźim i kontrola, w miejsce władzy wejdzie inna gorsza bo nie dająca wyboru !

  • nina Says:

   ———— najciemniej pod latarnią – WOLNA WOLA !
   Zapominamy o naszej WOLNEJ WOLI gdyby to pojęcie było bez znaczenia ,watykańska synagoga szatana nie wplotła by WOLNĄ WOLĘ w poddańcze modlitwy. Brak wiedzy na ten temat,wykorzystywany jest bezwzględnie, musi istnieć klucz / PRAWO do wyzwolenia się z pod jarzma . W jakim celu ?, dlaczego ? ILUMINACI, uprzedzają o swoich krokach ? . Wygląda na to,że oni spełniają warunki nie znanego na PRAWA, my ich nie spełniamy, dlatego przegrywamy.

   • liberalnapinky Says:

    Piszesz o prawie wyzwolenia się z pod jarzma ! Można się wyzwolić, klucz do tego jest wszędzie a w szczególności w nas samych, trzeba tylko chcieć i umieć poszukiwać odpowiedzi na pytanie dlaczego na tej planecie jest jak jest. Wiedza jest w zasięgu ręki trzeba tylko po nią chcieć sięgnąć!

   • JAN Says:

    Człowiek posiada Moc kreacji. Kreuje to, w co uwierzy, że Jest dla niego prawdą i zasila energetycznie Swą Świadomością rzeczy, którym daje Swą Uwagę. Oni nie uprzedzają, oni – aby uzyskać Naszą Przyrodzoną Moc Kreacji, do dziania się tych rzeczy – zwracają na te rzeczy Naszą Uwagę. Podprogowo lub wprost. Wiem, że można trąbić o tej najprostszej PRAWDZIE(która wyzwala i wypowiada się JĄ jednym zdaniem) a i tak na ten temat książki zapełniają gmachy wielkich bibliotek po sufit.

 6. ........................... Says:

  pierwsza narodowość…………………………..pierwszy kraj który zrobił właściwy krok do przodu………………………pomijając prastare nie religie tylko wiary w istoty pozytywne na dzisiaj wszyscy wierzą w jakichś popaprańców……………………..tutaj nikt nie ma wolnej woli tylko albo programy narzucone lub nieświadomie przyjęte lub ,,,,opieka,,,,,demonów kosmitów bogów czy innych takich……………………..nie widać żeby ktoś wyszedł z systemu–matrixa albo opuścił system–matrix…………………….wszyscy tu siedzą i działają cośkolwiek albo więcej pod dyktando demonów kosmitów bogów albo innych parchów………………………….

 7. Sowa Says:

  I w takim mądrze rządzonym kraju powinni wszyscy mieszkać i żyć, a nie w zażydzonej Polsce ,rządzonej przez dwużydzian zwanych przechrztami. Rzygać się chce na samą myśl o tym tałatajstwie okupującym nas.

 8. Eliza Says:

  Zabijanie w imię Boga, to łamanie podstawowego PRAWA Wszechświata.

  Na naszej Matce Ziemi tzw. ludzie czczą wielu Bogów, każdy Ich twórcą. Każdy z nich miał dwie twarze dobrą i złą, walczyli i podzieli między sobą Ziemię, nie zważając na Stwórcę.
  Prawem Wszechświata jest zachowanie równowagi.
  Plemiona człowiecze twórcze, czerpały wiedzę z natury, żyły w równowadze, współpracowały ze sobą znając Prawa Wszechświata.

  Spokój w człowieku nie wynika z wiary ale z wiedzy o naturze Ziemi i Wszechświata. To wieczna kreacja.

  Na każde łamanie prawa w Kosmosie, Istoty muszą wyrazić zgodę.
  Istoty na Ziemi, zostały zmanipulowane przez klany zdeprawowanych „Bogów” ( obcy na wyższym poziomie technologii), które walcząc ze sobą, współpracowały w jednym celu – przekonania o swojej mocy podległych i zniewolonych w imię strachu przed innym tzw. bogiem, ubóstwem i śmiercią.
  Hasło do walki „ Za Boga i Ojczyznę” – jest złe. Po co umieszcza się przy tych słowach honor?

  Zatrzymali wiedzę i stworzyli układ blokad na prawdę i wiedzę. Przekazywali wiedzę według metody niepełnych i zakłamanych faktów, która umożliwiła zniewolenie całych narodów.

  Szacunek dla Islandczyków – twórców prawa, potępiającego wszelkie dogmaty religijne. To ważny krok.
  Życzę Islandczykom i Nam mądrego ustawodawstwa w drodze do zmian.

  Przedstawiłam moje zdanie.
  Za Janem:
  „Bozia jest w Tobie, Człowieku”.
  Pozdrawiam serdecznie twórcę strony i dziękuję za przekazywaną wiedzę.

 9. Jawmart Agawu Says:

  w Korei Północnej też … religia jest prawnie zakazana

 10. SłowiAnka Says:

  Każda religia to zło samo w sobie,stworzone przez obrzezane księżycowe stwory,by zniewolić Iskry Źródła.
  Teraz Źródło Życia już prowadzi wszystko i wszystkich do prawdy Życia.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: