Globalna elita stworzyła oddział propagandy „odwracający uwagę w cyrku”

Ciekawe materiały pojawił się na stronie z poufnymi informacjami Above Top Secret:

“Legenda radia, reżyser i znany autor wielu książek, Steve Quayle mówi, że to, co dzieje się w wiadomościach, które oglądamy, jest tylko zasłoną strasznego i niebezpiecznego świata, wymyślonego dla mas przez globalną elitę. Quayle mówi: „Wiadomości, które nadchodzą teraz, nazywam „rozproszeniem uwagi w cyrku. Wierzę, że świat jest teraz jak kojec, a wiadomości mają na celu skupienie nas na nieistotnych kwestiach, odwracając uwagę od głównych wydarzeń.”

Quayle: „Rząd ma oddział propagandy odwracający uwagę w cyrku”. Jeden z przedstawicieli DHS powiedział mi, że jeśli nie wierzymy w to co oni mówią, powinniśmy nosić czapkę z folii wierząc w czarne helikoptery. Kłamstwo dominuje w ich świecie, a wszystko co dotyczy prawdy musi zostać oczernione i ostatecznie zniszczone. Wszystko to ma odwrócić uwagę od ich głównego celu. Czyli śmierci i zniszczenia całej ludzkości. . . Rzecz w tym, że jesteśmy teraz w tym okresie, gdzie to wszystko się dzieje. . . . Kiedy już wszystko zrozumiemy … co znajduje się w naszym jedzeniu, w szczepionkach …, to dojdziemy do tego, że wszystko ma na celu tylko jedno, aby zabić nas po cichu, a czasem niezbyt cicho. Chcą odebrać nam życie, ale też nas obwiniają. Jesteśmy obecnie w punkcie, w którym już znamy ich plany.

Jednocześnie wraz ze zniszczeniem ludzkości zajmują się jeszcze jedną straszną rzeczą. Ostatnio jeden z moich insiderów z Narodowej Służby Meteorologicznej, jest to bardzo wiarygodne źródło, pokazał mi fotokopię bardzo interesującego tajnego dokumentu. Jest to raport rządowy przygotowany przez National Oceanic and Atmospheric Administration. Nie ujawnię wszystkich szczegółów tego raportu, powiem tylko, że jest to szokująca i straszna informacja dotycząca tego, że ktoś rozpoczął terraformowanie naszej planety.

Ten dokument nie wywołał u mnie dużego zdziwienia. Mówię o tym od lat. Każdy kto nie jest głupi wie, że pogodę i klimat, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat, ktoś uparcie kontroluje i kieruje nią w określonym kierunku aby osiągnąć zamierzony rezultat. I nie tylko w ten sposób, ale także kieruje procesami na naszej planecie.

Byłem zaskoczony, że w sprawozdaniu nie wyciągnięto żadnych wniosków. Przecież bardzo łatwo jest znaleźć ślady tych, którzy zaczęli “podpiłowywać drzewo”. Inicjatorzy i wykonawcy nie ukrywają się, trzeba po prostu dodać 2+2.

Ale z jakiegoś powodu nikt nie chce tego zrobić.. lub robią to, ale złożywszy zdekompletowane informacje uzyskując wynik boją się je upublicznić. Tak jak Dave Hodges czegoś się domyśla a nawet dochodzi do takich samych wniosków co National Oceanic and Atmospheric Administration, ale nie idzie dalej.

Jako przykład tego o czym mówię, pociągnę wątek od miejsca, na którym zatrzymał się Dave Hodges. Podam kilka informacji, a wy będziecie musieli je tylko złożyć do kupy i dojść do pewnych wniosków. Będzie to tylko nieduży ciąg dalszego rozplątywania jednej nici.. z dużego kłębka.

Można również odnosić się do niejednoznacznego naukowca Michio KaKu, chodziarz wiele jego oświadczeń ma podstawy. Ostatnio powiedział: Fukushima to koniec ludzkości.

Dave Hodges „zaczął tańczyć” właśnie od tego stwierdzenia. Prawidłowo doszedł do wniosku, że konsekwencje tego wypadku dla wpływu na Ziemię i ludzkość są podobne do konkretnego procesu. I nawet poprawnie nazwał ten proces – Terraformowaniem.

Powiem nawet więcej, przypomniał sobie film Spotkanie (Arrival) z 1997 roku. Oczywiście porównywać ten film do naszej obecnej sytuacji, to jak na rogatce tłumaczyć mechanizm pracy rakiety balistycznej. Rzecz w tym, że i rogatka i rakieta są bronią.

Szedł we właściwym kierunku. Ale.. nie poszedł dalej.

Nie zaczął rozplątywać chociażby tej nici.

jeśli natomiast zaczniemy to rozwikływać, odkryjemy ciekawe rzeczy.

Co sądzicie o związku między Fukushimą a wulkanem Kilauea na Hawajach? Tragedia, straszna katastrofa, naturalne globalne zmiany, powiecie. To będzie prawda.

Są one również połączone z firmą Ormat Technologies.

W jednym przypadku i w drugim znajdowały się w pobliżu tych miejsc ich elektrownie geotermalne. Nie będę wyjaśniał czym oni się zajmują i jaki mają wpływ na miejsca, w których siedzą. Każdy zainteresowany może znaleźć te informacje. Fakt jednak pozostaje faktem.

Może to zbieg okoliczności. Tę wersję można sprawdzić, ponieważ mają 80 takich zakładów na całym świecie.

Jeśli wkrótce coś się wydarzy tam gdzie zlokalizowane są ich elektrownie geotermalne, oznaczało to będzie, że trafiliśmy w Jackpota. Nasza nić będzie poprawnie rozplątana. A potem możemy zobaczyć czyja to firma, kto jest jej właścicielem, kto za nią stoi i jaki ma stosunek do globalnej elity.

Jeśli zaczniemy rozwikływać całą plątaninę, głębiej kopać by zrozumieć kim jest ta tak zwana „globalna elita” to zrozumiemy dlaczego potrzebują Terraformowania naszej Planety.

I nie odrzucajmy najbardziej „dzikich”, szokujących i „nierealnych” informacji podczas szukania. Zazwyczaj zawierają wiele przydatnych informacji i nie są tak dalekie od prawdy.

To takie proste. Wszystko na powierzchni. Wystarczy dodać 2+2. ”

źródło
źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarzy 10 to “Globalna elita stworzyła oddział propagandy „odwracający uwagę w cyrku””

 1. Ela Says:

  Dokładnie tak się dzieje. Ja panu także przekaże szalone informacje a mianowicie wiem jak to wszystko odwrócić. Jak mamy działać żeby temu zapobiec. Odwrócić to wszystko o 180 stopni. Natomiast musiałabym z panem na ten temat porozmawiać. Ma pan e-maila mojego i może pan się ze ma skontaktować.

 2. Ela Says:

  Dodam tu jeszcze komentarz do tego fragmentu: „Będzie to tylko nieduży ciąg dalszego rozplątywania jednej nici.. z dużego kłębka.” Myślę, mamy robić inaczej tak odwrotnie niż pan pisze. Mamy jak pan sam pisze chaos informacyjny. Ba jeszcze podawane informacje są w tak olbrzymiej ilości źródeł informacyjnych, że raczej jest to chaos informacyjny niż jedno źródło podające wszystkie informacje acz jedne sa prawdziwe, inne półprawdami a jeszcze inny kłamstwami w jednym kłębku zwinięte. Raczej to labirynt informacyjny z którego jedyna drogą jest „nić” Adrianny której należny się uchwycić i zacząć zwijać kłębek złożony z prawdziwych informacji i ich małych kawałków w kłębek prawdy, który zakończy istnienie tzw. Matrixa. Kwiat i owszem jakiś czas się rozwija ale później zwija swoje płatki po to żeby wydać owoce z których znowu powstaje życie. MY MAMY ZWIJAĆ SIĘ I TO SZYBKO zamiast rozwijać I TO GLOBALNIE bo w innym wypadku nas unicestwią. Równiez duchowo a może przede wszystkim duchowo niż ten roz – wijanie duchowe. O tym chciałabym z panem porozmawiać. Cenie pana filmy które dzięki panu mogłam oglądać. Natomiast uważam, że na pana stronie również jest chaos informacyjny. Dlaczego tak uważam to proszę się ze mną skontaktować.

  • treborok Says:

   Masz mojego maila na na stronie.

  • :) Says:

   Nie możemy się rozwijać globalnie. Ponieważ rozwijamy cały czas jedynie własne ego. Żeby rozwijać świadomość dbać o środowisko i swoją społeczność należy wpierw ukrócić ego. Jak na razie to każdy ma swoją rację i na siłę ”szczepi” tą racją otoczenie. Żeby rozwinąć globalną świadomość należy otworzyć się na świat i przestać robić dobrze dla siebie. Wyrzeczenie poświęcenie to są nierealne kwestie w tej cywilizacji. A największym niemożliwym wręcz do opisania szkodnikiem, są trzy monoteistyczne religie. To one najsilniej pielęgnują u jednostek ego oddzielenie od całego świata. Egotyczne wybraństwo-wywyższenie daje monoteistom pozwolenie na eksploatacje środowiska zasobów i całych społeczeństw.

 3. JAN Says:

  Przepraszam. To nić ARIADNY. ARYA DNA- to Nasze wzorcowe DNA ARIÓW. Tezeusz – TY Zeus, czyli TY Bóg przejawiony w Materii, dzięki tej nici – pamięci RODowej – powrócisz do świadomości tego KIM JESTEŚ.

 4. karamba Says:

  no dobrze,
  jeżeli ktoś wierzy w bozię i że Ziemia istnieje 6000lat, to bozia wiernych uratuje
  natomiast jeśli nie, to są ślady wielu globalnych katastrof które wykończyły nie takich kozaków jak ludzie bo np: dinozaury
  czy te katastrofy były nieudanymi próbami zlikwidowania życia na ziemi przez ufoludki?, coś słabo im to wychodzi, tyle milionów czy miliardów lat starań i nic HAHAHA

  ja bym się raczej martwił nieokiełznaną „po trupach” żądzą pieniądza i władzy absolutnej przez przedstawicieli homo ale nie sapiens sapiens

 5. nina Says:

  ——————— ARCY WAŻNE !! KATEDRA

 6. was Says:

  Doskonały film niosący ważne przesłanie , które paradoksalnie sformułowane zostało po pożarze Notre Dame.
  Niestety nie wiem czy myśl główna we wspomnianym filmie wyjaśnia pożar meczetu w Jerozolimie , bo prawda może być cholernie ponura.
  A może ja tylko spłycam , może to też ma podobne znaczenie a ja nie potrafię osiągnąć tej głębi. .

 7. ........................... Says:

  ktoś opisał kłamstwo…………………………że cała ziemia oparta jest na kłamstwie……………………………….zarówno ci maluczcy jak i pseudo-wielcy cały czas kłamią……………………….prawie kazdy albo każdy wypowiadając jedno zdanie zamieszcza w nim trzy lub cztery kłamstwa…………………………..tak ludzi zaprogramowano—————-chyba zrobił to jakiś dobry bozia———————ludzie sami nie chcą odrzucić tych programów………………………..przydałby się jakiś zbawiciel który odprogramowałby wszystkich albo chociaż większość ludzi…………………………..

 8. :) Says:

  Jakbym był hazardzistą to obstawiał bym, że w najbliższej przyszłości zostanie w pierwszej kolejności zniszczona współczesna Sodoma. A które to miejsce? Piszą o nim już wprost i tak też je nazywają… Sodoma.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: