Geografia świata do wojny nuklearnej

01-gsdAutor na przykładzie antycznej architektury i bastionów w formie gwiazd tworzy wersję jednego globalnego świata do wojny jądrowej w całkiem niedawnej przeszłości, o której cicho w oficjalnych źródłach informacyjnych. Szkoła inżynieryjno-architektoniczna tych czasów była jednolita na całej planecie…

Stopniowo zaczęły się wyłaniać ramy czasowe wojny jądrowej z przeszłości. Szczyt, której miał miejsce 1780-1816 roku. W roku 1816 zaczęła się zima jądrowa.
Rok bez lata

Przez trzy lata z rzędu na półkuli północnej odnotowywano mrozy, nawet latem. Chcę pokazać w tym artykule na przykładzie szkoły inżynieryjno-architektonicznej, która była jednolita na całej planecie, że świat w tamtym czasie był już globalny. W tej chwili, można przyjąć z całą pewnością dwa fakty:

Fakt 1:
Przed wojną 1780-1816 większość miast na planecie zbudowano w tym samym antycznym stylu. Mam na myśli zamieszkane nieruchomości. Budynki, które są obecnie określane jako budynki świątyń i budynki nieznanego przeznaczenia, takie jak piramidy w Gizie, piramidy Majów itd. W Europie Zachodniej, zabytkowej architektury zachowały się najlepiej. W pozostałych częściach świata duża część miast została niszczona w całości. Niektóre ucierpiały częściowo stąd antyczne budynki dotrwały do naszych czasów i są prezentowane pod pozorem „kolonialnej” architektury. To jest oczywiście nonsens. Ci, którym przeformatowano świat, nie byliby wstanie zbudować budynków według wspaniałych projektów w czasie regularnych powstawań i działań bojowych.

Fakt 2:
Wszystkie antyczne miasta na świecie zostały okrążone ogromnymi, cyklopowymi urządzeniami w kształcie gwiazd, które teraz nazywane są fortyfikacjami bastionowymi. Objętość budowlana jednej z takich gwiazd wokół dużego miasta często dorównywała objętości samego miasta. Miliony metrów sześciennych ziemi i kamienia budowlanego. Przy czym kamienia, filigranowego obrobionego maszynami w sposób przemysłowy. Fortyfikacyjne funkcje gwiazd można poddać w wątpliwość, dlatego że jest wiele dowodów, które poddają w wątpliwość te funkcje. Ale o tym później.

Korzystając z Google Maps i Google obrazów, można przekonać się o prawdziwości dwóch wyżej przedstawionych faktów, a także poznać kto realizuje zasadę – „dziel i rządź” obecnych sterników, którzy wygrali tę wojnę, i już od dwustu lat gorliwie ścierają z powierzchni ziemi miasta w stylu antycznym, a zwłaszcza w formie gwiazdy. Dzieje się to w celu rozerwania jednolitego architektonicznie pola planety, ażeby współcześni ludzie nie domyślili się, że świat już wcześniej był globalny.

Sprawdzamy fakt numer jeden –
Widać tu „budynek” Anglo-francuski z oddziałami wojska w pałacu w stylu kolonialnym w Chinach.
Odnośnik

02-gsd

Podpis pod fotografią pod linkiem –
Looting of the Old Summer Palace by Anglo-French forces in 1860 during the Second Opium War. (Grabież Starego Pałacu Letniego przez wojska angielsko-francuskie w 1860 roku podczas II wojny opiumowej.)

Oto były pałac w Chinach – Yuanmingyuan.

03-gsd

Po wizycie wojsk angielsko-francuskich pozostał taki.

04-gsd

Anglia w połowie i pod koniec 19 wieku, przeprowadziła ponad 200 wojen. Jeśli nie uczestniczyła w wojnie bezpośrednio, to jej zainteresowanie było zawsze pośrednie. I wszędzie wygrywała stając się imperium nad którym nigdy nie zachodziło Słońce. Wszystkie te wojny w większości przypominały represyjne oczyszczanie resztek uzbrojonych sił na zniszczonych wojną jądrową terytoriach ze stworzeniem tam okupacyjnych administracji. Jest oczywiste, że bez całkowitej przewagi wojskowo-technicznej realizacja takiego przedsięwzięcia byłaby niemożliwa.

Tokio

05-gsd

Tokio

06-gsd

Yokohama

07-gsd

Yokohama

08-gsd

Fotografie z Japonii stąd

Arita, Japonia

09-gsd

Buenos Aires, Argentyna

10-gsd

Buenos Aires, Argentyna

11-gsd

Fotografie Buenos Aires stąd
http://mishawalk.blogspot.com/2014/11/blog-post_30.html

Buenos Aires, Argentyna

12-gsd

Santiago, Chile

13-gsd

Santiago, Chile
14-gsd
Chicago 19 wiek. Czy można uwierzyć, że taki kompleks z marmuru mogli zaprojektować i postawić potomkowie konkwistadorów, którzy cierpiąc na szkorbut na drewnianych łodziach 6 miesięcy płynęli do Ameryki?

15-gsd

Chicago
16-gsd

Gorąco polecam ten artykuł, w którym autor analizuje szczegóły fasad budynków w stylu antycznym.
http://mishawalk.blogspot.com/2014/12/2.html

Seattle, USA
17-gsd

Sewastopol, do roku 1853
18-gsd

Sewastopol, do roku 1853. Inny widok. Można kliknąć na obraz:
19-gsd

Moskwa, Rosja
20-gsd

Omsk, Rosja

21-gsd

Perm, Rosja

22-gsd

Kercz, Rosja

23-gsd

Władywostok, Rosja. Amerykańscy żołnierze we Władywostoku w 1922

24-gsd

Symferopol, Rosja

25-gsd

Symferopol, Rosja

26-gsd

Saratow, Rosja

27-gsd

Kijów, Ukraina

28-gsd

Kijów, Ukraina

29-gsd

Kijów, Ukraina

30-gsd

Odessa, Ukraina

31-gsd

Teheran, Iran

32-gsd

Hanoi, Wietnam

33-gsd

Sajgon, Wietnam

34-gsd

Padang, Indonezja

35-gsd

Bogota, Kolumbia

36-gsd

Manila, Filipiny

37-gsd

Karachi, Pakistan

38-gsd

Karachi, Pakistan

39-gsd

Szanghaj, Chiny

40-gsd

Szanghaj, Chiny

41-gsd

Managua, Nikaragua

42-gsd

Kalkuta, Indie. Książę Wali wyszedł do wojska. Pałac w „kolonialnym” stylu już stoi

43-gsd

Kalkuta, Indie

44-gsd

1813 Kalkuta, Indie

45-gsd

Cape Town, Republika Południowej Afryki

46-gsd

Cape Town, Republika Południowej Afryki

47-gsd

Seul, Korea

48-gsd

Seul, Korea

49-gsd

Melbourne, Australia

50-gsd

Brisbane, Australia

51-gsd

Oaxaca, Meksyk

52-gsd

Meksyk, Meksyk

53-gsd

Toronto, Kanada

54-gsd

Toronto, Kanada

55-gsd

Montreal, Kanada

56-gsd

Phuket, Tajlandia

57-gsd

Do tej listy trzeba także dodać wszystkie zniszczone miasta, którym manipulant nadał status starogreckich i starorzymskich. To wszystko bzdura. Zniszczono je 200-300 lat temu. Po prostu z powodu zapustynienia terytorium życie na częściach takich miast, w zasadzie nie zostało wznowione.

58-gsd

59-gsd

Porównaj – Liban, Baalbek:

60-gsd

I Sewastopol. Rozmiary tylko inne. Projekt i przeznaczenie identyczne.

61-gsd

Można kontynuować w nieskończoność. Czytelnik sam się może o tym przekonać, w tym celu wystarczy w Google nazwę dowolnego mniej lub bardziej dużego miasta na Inglish oraz słów kluczowych old buildings lum miasta + old photos albo miasto + 19 century photos i nacisnąć „pokazać zdjęcia”. Zamieszkane nieruchomości będą bardzo podobne. Te same łuki, pilastry, kolumny, wieże, balustrady. Na przykład, spójrz na następujące słowa kluczowe zdjęć:
sidney old buildings
calcutta old buildings
boston old buildings
rangoon old buildings
manila old buildings
melbourne old photos
Na co należy zwrócić uwagę. Oficjalna historia kłamie, że wszystkie te budynki były zbudowane w połowie i pod koniec 19 wieku. W tym czasie używano już aparatów fotograficznych. Tak więc, nigdzie nie znajdziecie fotografii budowanych mniej lub bardziej ważnych obiektów, chociaż budowano masowo w tych czasach. Był wtedy prawdziwy budowlany boom. Cały świat w 19 wieku walczył (lista wojen w 19 wieku) jednocześnie akurat świat masowo budował antyczne budowle, z których wiele nawet teraz nie można zbudować. Teatrów i oper w czasie wojennych niepokojów się nie buduje. Prawie na wszystkich fotografiach 19 wieku brodaci ludzie w zniszczonych ubraniach, w bezkształtnych starych butach prowadzą prace ziemne, wożą na taczkach ziemię, wykorzystają prymitywne dźwigi do podnoszenia bali, czasem maszyn parowych do prac ziemnych. Ale zdjęcia na którym wyraźnie byłoby widać do połowy wykonany budynek typu Opera Wiedeńska – nie ma. Wpiszcie w Google i spojrzyjcie na fotografie i obrazki:
19 century construction,
19 century town building,
19 century opera building,
19 century museum building
Przekonacie się, że te antyczne budynki nie powstały w 19 wieku.

Przejdźmy do faktu numer dwa – miasta-gwiazdy.

Istnieją one na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Australii. W Australii zostały niszczone całkowicie. Co jest zaskakujące niewielu ludzi o nich wie. Do dziś odnaleziono ich około tysiąca. W tej grupie możecie znaleźć zdjęcia satelitarne kilkuset takich obiektów, a także plany miast zrobione w 17-18 wieku.
http://vk.com/albums-55242135

Trzeba przejrzeć satelitarne zdjęcia i stare plany miast aby rozumieć skalę kamiennego budownictwa w przeszłości i pojąć jednolitość standardów inżynieryjno-architektonicznych tamtych czasów. Nie mogę umieścić tutaj 500 zdjęć i przeciążać artykułu.

Na tej stronie możesz pobrać pliki KMZ z zaznaczonymi gwiazdami dla Google Earth
http://peshkints.livejournal.com/7944.html
Najbardziej znanym obiektem w kształcie gwiazdy w Rosji jest Twierdza Pietropawłowska:

62-gsd

Została tylko jedna zachowana w tak dobrym stanie. Setki, a może i tysiące zostały niszczone w ciągu ostatnich 200 lat. Bardzo często zewnętrzne zbocze takiej gwiazdy wyłożone jest wysokiej jakości kamieniem. Waga bloków może osiągać tonę i więcej. Czasem są ziemne zbocza. Brama wjazdowa w gwiezdnej fortecy często wykonana była z kamienia z bardzo wysokiej jakości frezarską obróbką. Prawie wszystkie łuki triumfalne w świecie – to bramy wjazdowe przez ścianę w byłej gwieździe. Wewnątrz i na zewnątrz znajduje się kamienna infrastruktura podobna do tej w Twierdzy Pietropawłoskiej.

W Europie nieduże miasta-gwiazdy zachowały się doskonale, wyglądają tak:
Neuf-Brisach fortress

63-gsd

Palmanova fortress

64-gsd

A na terytorium byłego ZSRR tak:
Twierdza Brzeska

65-gsd

Średnica tej gwiazdy wynosi 2 km. Wewnątrz, zbudowano takie same domy jak te dwa zdjęcia powyżej, ale teraz wszystko jest starte na pył. To jest ogólna tendencja prawie wszystkich miast na ziemi. Gwiazdy wraz z infrastrukturą mieszkalną najlepiej zachowały się w Zachodniej i w mniejszym stopniu w Europie Wschodniej. Przeglądając współczesne miasta przez Google Earth, uderza patologiczna żądza manipulatora niszczenia tych gwiezdnych systemów. W Europie demontowano to ostrożnie, zachowując otaczającą infrastrukturę. Pokażę trzy przykładowe europejskie miasta, Turyn, Strasbourg i Antwerpię. Zasada ta działa w każdym mieście.

Plan Turynu z 1799 roku

66-gsd

Turyn w 1682 roku
Kliknij na obrazek:

67-gsd

Turyn obecnie

68-gsd

Śladów tej ogromnej ściany w formie gwiazdy i kanału nie znajdziecie. Wykonano ogromną pracę w celu jej demontażu aby ukryć sam typ takich konstrukcji.

Plan Strasburga

69-gsd

Strasbourg w 1644

70-gsd

Strasbourg obecnie. Bazylika ze iglicą na miejscu, kanały na miejscu, ścian z bastionami nie ma.

71-gsd

Strasbourg z satelity. Ściana z bastionami starannie zdemontowana.

72-gsd

Antwerpia.
Plan z 1642 roku, pochylony pod kątem 90 stopni.
Długość poziomego odcinka z lewego brzegu gwiezdnej ściany do prawego – 5.7 km. Obiekt ogromny!

73-gsd

Drugi plan Antwerpii.

74-gsd

Widać na dole i z prawej strony znajduje się 8 fortów, oznaczonych rombami? Teraz spojrzymy na fotografię satelitarną. Widać na niej, że ze ściany został tylko kanał. Z fortów zostały jedynie nasypy, 8 sztuk, podkreślone na czerwono. Szerokość każdego fortu 600 metrów.
Kliknij na obrazek

75-gsd

A jak sprawy się mają na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu itd.? Gorzej. Dużo gorzej. Wszystko zrównano z ziemią. Prawdziwych antycznych budowli prawie nic nie zostało. Wszystkie te stalinki, chruszczowki – to szybkozmontowane baraki, w rzeczywistości są szybko zbudowane według typowych projektów, żeby populacja ludności mogła się odnowić i utrzymać potrzebną ilość siły roboczej.

Moskwa, 17 wiek. Myślę, że wewnątrz pierścieni w tym czasie architektura Turynu i Paryża była znacznie większa.

76-gsd

Kijów

77-gsd

Kijów, zachowany fragment. Domki – już dość ubogie.

78-gsd

Orenburg

79-gsd

Plan Orenburg nałożony na zdjęcie satelitarne

80-gsd

Oczaków. Pamiętacie „Czasy Oczakowa i podbój Krymu” Gribojedowa?

81-gsd

Oczaków. Nałożony plan na zdjęcie

82-gsd

Izmaił

83-gsd

Izmaił z satelity

84-gsd

Izmaił. Nałożony plan na obraz

85-gsd

Chersoń

86-gsd

Chersoń, satelita. Manipulatorzy lubią ustawiać stadiony w miejscu gwiezdnych cytadeli. W Odessie również.

87-gsd

Chersoń. Nałożony plan na zdjęcie

88-gsd

Ukraina. Na miejscu antycznego miasta z gwiazdą leżą dacze. Brzeg Morza Azowskiego pod Bierdiańskiem.

89-gsd

Rosja. Pod Rostowem.

90-gsd

Miasto pod Rostowem z gwiazdą na 6 bastionów. Dla porównania takie same w Chorwacji na 6 bastionów. Miasto nazywa się Karlovac.
Plan

91-gsd

Dzisiejszy Karlovac.

92-gsd

Porównaliśmy? Teraz oceńmy cynizm zachodnich mediów zarzucający Słowianom i pozostałym narodom, że nie wiedzą jak budować. A przecież wykonały to ich ręce. Ale o tym później.

A oto mówiąca sama za siebie gwiazda na północny Kazachstanu, ze zniszczoną trzema wybuchami jądrowymi okoliczną infrastrukturą. Później na zgliszczach powstała wioska Stanowoje. Kliknij żeby powiększyć.

93-gsd

Szablon poszukiwania starych planów miast jest prosty. W różnych językach wpiszcie frazę –
„stary plan miasta”
„stara mapa miasta”
„antyczna mapa miasta”.
Spróbujcie w języku łacińskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim. I naciśnijcie pokaż zdjęcie. Jeżeli plan został utworzony do końca 18 wieku, to miasto będzie miało gwiezdne ściany.

źródło

źródło 2

Reklamy

Komentarze 23 to “Geografia świata do wojny nuklearnej”

 1. Młody Says:

  Plany miast i aktualne zdjęcia satelitarne miast podobne są do układów scalonych.
  Cała aktualna elektronika to rozwiązania starożytnych cywilizacji. Nawet jak będzie zagłada tego naszego „cywilizowanego świata” to i tak potem wszystko to wróci z innym mejkapem.

 2. Pk Says:

  Książki z serii Transerfing Vadima Zelanda wszystko wyjaśniają.

 3. Wojox Says:

  Od razu mi przyszedł do głowy ciąg Fibonacciego oraz figury tworzone przy użyciu dźwięków np. 432 Hz/ 528Hz…
  1,1,2,3,5,8,13 a to się równa 33, jeden pełen cykl, następny 21,34,55,89,144,233,377 a to 953 drugi cykl..

 4. Konrad Says:

  Hipoteza, że dawne fortece i miasta na różnych kontynentach należą do jednego wzorca architektonicznego jest ciekawa. Jednak nie ma na czym oprzeć poglądu, że tzw. styl neoklasyczny lub klasycystyczny – z typowymi kolumnami greckimi, gzymsami i szerokimi schodami – opanował cały świat już w starożytności. Jest to wątpliwe, świat jest zbyt rozległy i zbyt różnią się gusta narodów. Natomiast jest prawdą, że mocarstwa kolonialne, dzięki wyraźnej przewadze militarnej, narzuciły większości narodów swój zachodni typ kultury. Nie wykluczone że wiele ośrodków sprzed ery kolonialnej było zabezpieczonych fortyfikacjami typu gwiazdowego. Koloniści mogli niszczyć te budowle aby osłabić podbijane narody i zapobiec powstaniom. Jednak ostatecznie pozostaje pytanie: czemu antyczna kultura światowa, która mogła pozostawić po sobie wiele tych gwiazdowych konstrukcji, nie pozostawiła nam równie wielkich dzieł w innych dziedzinach. Fenicjanie zostawili pieniądz, Semici – kalkulacje handlowe, Egipcjanie – chirurgię, Inkowie – agrotechnikę ziemną, Włosi i Holendrzy – współczesny kapitalizm. I te rzeczy ukierunkowały przemiany kulturowe od antyku aż do teraz. Szkoda, że ta pradawna kultura światowa nie zostawiła nam czegoś równie wielkiego, co byłoby przeciwwagą dla współczesnego globalizmu…

  • Wojwit Says:

   Styl architektoniczny to słabszy dowód niż cegła „rzymska” w Chile (w jednym z polecanych linków). Jednak coś w tym jest, bo i dziś we wszystkich znaczących miastach na całym świecie stawia się drapacze chmur ze stali, betonu i szkła. Co do fortyfikacji, to skłaniam się ku poglądowi, ze zostały wtórnie zabudowane. Natomiast technologia bomby atomowej w XVIII w.? Takiej z uranem czy plutonem? Wolne żarty. Wirówki perfekcyjnie ułożyskowane, kopalnie uranu, jakaś fama o dziwnych chorobach (skutkach promieniowania). Czy jakakolwiek władza jest w stanie aż tak wymazać pamięć? Zawsze coś w rodzinie się przekaże. Tak jak wiedzę o tym jak było pod okupacjami po wrześniu 1939. Jeśli już były wtedy jakieś środki masowego rażenia to przejęte po poprzednich cywilizacjach. Prędzej uwierzę w deszcz meteorytów niszczących olbrzymie połacie Azji (z czego powstały chmury pyłu i anomalie klimatyczne).

   • treborok Says:

    Właściwie rozumujesz, mogły być przejęte (broń atomowa) z poprzednich cywilizacji lub mogła to być sprawka „nadzorców”. Jest mnóstwo dowodów na to, że wtedy coś się stało np. lasy w Rosji, które nie mają więcej 200 lat. W każdym razie warto szukać i się douczać.

 5. ats42 Says:

  Jedno z załączonych zdjęć, to spod Rostowa z Rosji, wyjaśnia wszystko co dotyczy twierdz-gwiazd: żadnej zabudowy wewnątrz gwiazdy! Zabudowa pojawiła się później w ramach racjonalnego wykorzystania reliktu przeszłości, jakim była sama gwiazda, zbudowana duuużo wcześniej. W czystej postaci jest to po prostu… lądowisko (!) zabezpieczone przed dostępem niepożądanych osób.

 6. Malczewski Says:

  Jeżeli faktycznie w latach 1780-1816 doszło na Ziemi do wojny jądrowej to kto ją toczył i przeciw komu?

  • treborok Says:

   O Tartarii Szanowny Pan słyszał? Ma to jeszcze głębsze korzenie związane z „pasożytami”, ale to oddzielny temat – być może będzie artykuł o tym. Na razie nie mam za wiele czasu na tłumaczenie, dlatego warto samemu poszukać.

 7. ats42 Says:

  Wiele wskazuje na to, że w którymś momencie wydarzyło się,coś co trwało wiele lat i miało globalne konsekwencje, ale zostało to skrzętnie wymazane z pamięci wszystkich społeczeństw, a prawdziwa historia została zastąpiona fałszywą już po spowodowaniu globalnej amnezji u ludzi. Charles Fort w latach trzydziestych XX w. w „Księdze rzeczy wyklętych” opisując przedziwne rzeczy spadające z nieba zawarł sugestię, iż Ziemia znajduje się pod opieką kogoś pozaziemskiego, że jesteśmy czyjąś własnością, natomiast w przestrzeni otaczającej Ziemię dochodzi do krwawych konfliktów i katastrof. Może więc ktoś chciał zagarnąć strefę wpływów naszych „właścicieli”, zaczął kolonizować Ziemię i został przepędzony? A jednolity styl architektoniczny na całej planecie wynika z tego, że taki mu się spodobał i zaczął go powielać?

 8. RD Says:

  Zamek Krzyżtopór: http://www.agromichalscy.pl/images/gallery/images/20110521080242.jpg jest zbudowany na gwieździe 5 ramiennej.
  Mnie zastanawia DLACZEGO tego typu budowle był budowane na takiej płaszczyźnie. Jakie cechy/zalety decydowały o tym. Nie wierzę, że była to tylko moda lub postrzeganie piękna w tamtych czasach. Może (jak ats42 napisał) było to lądowisko bądź to miejsce kultu słońca, a dopiero później ktoś wpadł na pomysł zbudowania budowli.

  Panie treborok, proszę pociągnąć temat z rozwinięciem wątku Tartarii i z kim mogła być toczona wojna o wpływy nad Ziemią.

  Propozycja organizacyjna: czy mógłby Pan umożliwić dotacje Pana strony? zawsze jakieś wpływy finansowe pomogłyby rozwijać stronę dynamiczniej/więcej tłumaczeń itp.

  • treborok Says:

   Jak znajdę trochę czasu to może coś jeszcze przetłumaczę w tym temacie, ilość dowodów jest powalająca, artykuły są długie więc wszystko związane jest z czasem.
   Może pomyślę o koncie na wpłaty pieniężne wtedy będę mógł wykupić komercyjne miejsce na wordpress. W każdym razie przemyślę temat.
   Pozdrawiam

   • Krzysztof Czarniecki Says:

    Popieram i zapisuję się, tematy wprost powalające są publikowane u Sz. Pana!
    Hydra wprost zatyka ! A taka niby prosta sprawa jak żarówka. Czy w materiałach które Pan już posiada jest może poruszony temat Tesli i jego samochodu ?
    Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof

 9. ats42 Says:

  Jest do groma budowli warownych zbudowanych na zupełnie innych planach, niż gwiazda, i to na całej znanej przestrzeni wieków, i są przeważnie powiązane z naturalnymi przeszkodami terenowymi oraz są położone przy ważnych szakach, a nie w szczerym polu (jak np. jedna z gwiazd koło Turynu w XVII w. czy ta spod Rostowa. Te gwiazdy, które ocalały, jak pokazują zdjęcia, zewnętrze obmurowanie mają totalnie zarośnięte zielenią- komu by się chciało nawozić tam ziemi, aby rosła trawa, a nawet drzewa, i to nawet na skarpy murów? Gwiazda spod Rostowa jest zarośnięta totalnie! To moim zdaniem świadczy o przedpotopowym pochodzeniu tych gwiazd, a ziemia jest namułem naniesionym przez potop. Kształt gwiazdy jest łatwo rozróżnialny na tle Ziemi z widoku ptaka, jest więc znakomitym znakiem orientacyjnym dla pilotów. Nie potrzeba tysięcy dowodów, aby przyjąć za pewnik, że w dalekiej przeszłości nad Ziemią latały statki powietrzne- wystarczy Księga Ezechiela, wystarczą hinduskie Wedy. Robienie durnia z samego siebie, że to niemożliwe, bo lotnictwo oficjalnie istnieje dopiero od braci Wright to obraza umysłu i logiki. Nie ma żadnych materialnych świadectw życia Jezusa z Nazaretu, a ludzie w niego wierzą na podstawie Ewangelii, które są doklejone do Biblii z Księgą Ezechiela. Czemu więc w nią wątpić?

 10. axel tulup Says:

  …Nie ma fotografii z budowy XIX wiecznych budowli z zaprezentowanych zdjęć, ale nie ma ich na średniowiecznych i późniejszych obrazach, nic nie ma na ten temat w literaturze z tamtych epok na przykład…
  Są za to inne nawet bardziej znane i równie „niewykonalne” budowle, jak Wersal, Brama Brandenburska, Capitol i wiele innych porównywalnych gmachów, których historia powstania i autorzy są powszechnie znane…
  Czytając przedstawione tu teorie ma się pewne wątpliwości, autor chyba to rozumie… teoria o globalnej cywilizacji w XVII-XVIII wieku jest wyjątkowo kontrowersyjna, bo ludzie nie chcą nawet przyjąć do wiadomości dowodów i argumentów o istnieniu przedpotopowej cywilizacji megalitycznej, a co dopiero jak im się mówi o „XIX-wiecznym internecie” :)…A teoria o zniszczeniu tej niedawnej cywilizacji poprzez wojnę nuklearną jest niestety jeszcze mniej wiarygodna…

 11. gitara Says:

  Ziemski, ludzki folwark utrzymuje się w mentalnej ciemności od tysięcy lat i wszystko wskazuje na to, że wojenny armagedon następuje wtedy, kiedy hodowlane niewolnicze ludzkie zwierzęta zaczynają budzić się ze stale serwowanego im hipnotyczno-religijnego otępienia. Czyli jak ludzki folwark osiąga naturalne oświecenie i zaczyna dostrzegać wpływy obcych inteligentnych nadzorców, natychmiast rozpoczyna się likwidacja stada na tym terenie. Naturalnie pogłowie musi być również regulowane jeżeli zaczyna zagrażać planom obcych, innym gatunkom żyjącym oraz przyrodzie wtedy mamy to co dziś – czyli spisek przeciw ludzkości, chemtrails, masowe trucie fluorem, pestycydami, lekarstwami, chemią, GMO, konserwantami i licho wie jeszcze czym innym szczególnie trujące ludzką rasę – czyli tych z RH ( RHezus ) plus –> https://youtu.be/x6A1PqJb6Jc. Masowa likwidacja za pomocą wzajemnych wojen jest najprostsza, wtedy to zwykle z drugiego kontynentu przesuwa się środki, które są zwykle zawsze w tych samych rękach, aby sfinansować obie eksterminujące się, walczące wzajemnie strony planowanego konfliktu. Można naturalnie bardziej kontrolować intrygę, biorąc pod uwagę rozbudzenie stada pozostawiając tylko gotową do użycia broń na granicy mających się wkrótce wzajemnie się niszczyć narodów i tylko czekać na odpowiednia magiczną, historyczną, podobno już 22-23.09. 2015 datę, aby dokonać oczekiwanej prowokacji. Zawczasu naturalnie, co już wielokrotnie miało miejsce wzywa się hybrydowe klony do opuszczenia wiadomego miejscem przyszłego teatru wojny. Naturalnie marionetkowe władze obu stron muszą być również zdalnie sterowane, stworzone i mentalnie kontrolowane przez ukryty potężny rząd nadzorców. Jak widać wszystko jest czynione tymi samymi skorumpowanymi, podpuszczonymi lub zmanipulowanymi ludzkimi rękami, aby nie powodować własnych karmicznych konsekwencji. Generalnie biorąc pod uwagę powszechnie i bezczelnie zakłamaną historię, religię, wiarę i naukę oraz kumulacje banków i mediów w jednym ręku natychmiast można postawić tezę, że planeta jest w rękach jednej rasy, korzystającej z pomocy stworzonych na ludzkie podobieństwo oddanych hybrydowych administratorów w których to zgodnie z skrywanymi prawami reinkarnacji odradzają się niewidoczne, energetyczne, duchowe, świadome i pamiętające poprzednie życia kosmiczne istoty ich stwórców. To oni zawsze przeżywają w ukryciu dotychczasowe armagedony organizując na nowo świat po jego ludzkich zwierząt samounicestwieniu. Wiedza o reinkarnacji wraz z jej świadomym zachowującym pamięci poprzednich wcieleń aspekcie podana jest w 15-ej tablicy Hermesa Trismegistosa była od wieków znana władcom, łykaczom złota, hierofantom, kapłanom i faraonom oraz rzemieślnikom przyrządzającym im pokarm duszy ma-nę, chleb pokładny czyli wysokospinowe złoto. W ten właśnie sposób znikały kolejno całe potężne cywilizacje, aby później wymazywać również zniszczoną podczas wojen architekturę. Co do wojny Napoleońskiej i marszu na Moskwę, taki właśnie jądrowy epizod jest dokładnie opisany w dzienniku jednego z napoleońskich pułkowników, który spowodował burzę pożarów i chaotyczny odwrót wojsk bez ostatecznej bitwy jak i zadziwiająca ucieczkę samego Napoleona…

 12. qrde blade Says:

  A najlepsze jest to, że to dzieje się również teraz prawie na naszych oczach tyle, że media głównego nurtu milczą o tym jak grób i nikt nawet nie piśnie słówka. Otóż w maju 2015 zrzucono taktyczny ładunek nuklearny bomy neutronowej na Jemen i wielu świadków tego incydentu ten fakt zarejestrowało i umieściło w internecie na YT –> https://youtu.be/iK8hZCeBDAE

 13. nina Says:

  Witam :) dzisiaj zwiedzałam miasto Nysa woj Opolskie . Cóż się okazało , miasto forteca wybudowane było na planie gwiazdy. Przewodnik młody sympatyczny człowiek , jednoznacznie przekonywał / podstawa dokumentacja / że miasto wybudowali BISKUPI WROCŁAWSCY na bagnach . Budowniczymi byli Flamandowie , znawcy budowy na terenach bagiennych. Taka jest oficjalna historia tych ziem. Zapodaję link :
  https://www.google.pl/search?q=obrazy+dla+fort+nysa+na+planie+gwiazdy&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiQx4ixkKDKAhWCa3IKHdFGDfsQsAQIGw&biw=1366&bih=631
  —————z POZDROWIENIAMI :))

 14. roso Says:

  co do systemow obronnych i obwarowan miast – dlaczego w takich a nie innych ksztaltach:

 15. huntdar Says:

  Czy dostrzegacie związek między skradzeniem przez „wybrańców” Lechitom za czasów RP majątku , monet wywiezienia tych monet do Anglii (w Polsce zostały podłożone podrobione fałszywe), rozbiorami Polski, a początkiem ekspansji kolonialnej zachodu na świat ?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: