Leo Zagami

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami cz.1 PL (do pobrania)

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami cz.2 PL (do pobrania)

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami cz.3 PL (do pobrania)

———————————

Projekt Camelot wywiad z Leo Zagami cz.1, 2, 3 PL (playlista youtube)

———————————

Leo Lyon Zagami, jak twierdzi, pochodzi z rodziny arystokratycznej, których jedna linia ma swoje korzenie we Włoszech a druga w Wielkiej Brytanii. To wg niego pozwoliło mu stosunkowo szybko, mocno awansować w hierarchii wolnomularstwa i Illuminatów. Dzieli się on swoimi materiałami jakie zgromadził, ma cały segregator różnych dokumentów z różnych okazji, sesji i spotkać w lożach masońskich. Na innych filmikach pokazuje szablę, i ubiór masoński jaki ma.

Wg niego 33 stopnie wśród masonów to jedynie dół piramidy, który na dolarze jest symbolizowany jako niedokończona piramida. Illuminaci to wg niego sam czubek piramidy z okiem w środku. Z tego co mówił posiadają tam kolejne 13 stopni wtajemniczenia, chodź ponoć różni się to w różnych obrządkach. Z tego co wspominał w obrządku staro-egipskim poziomów jest aż 90.

Tezy które głosi to m.in.:

Obcy to wg niego w dużej mierze istoty z innych wymiarów, które w niektórych miejscach i niektórych okolicznościach potrafią nawiązywać kontakt i przechodzić do naszego wymiaru. Wg niego, ma na to wpływ „wywoływanie” o ile dobrze zrozumiałem, czyli jeśli w określonym miejscu i czasie zrobi się określone rzeczy, to można je przywołać, krótko mówiąc… magia.

Wg niego spora część Illuminatów para się magią i okultyzmem.

Wg są jakby dwie główne gałęzie w Illuminatach, jedna gałąź „świecka” a druga „duchowa”. Każda z nich charakteryzuje się odrębną strukturą. Jeśli jako Illuminatów nazywać całość tych wszystkich skonspirowanych osób, to składa się na nią multum różnych organizacji, które są znane z ich charakteru: Klub Cygański (Bohemian Grove), Klub Bilderbergów, masoneria ponad 33 stopniem wtajemniczenia, CIA, wiele amerykańskich agencji rządowych jak np. NSA, Skull and Bones itp itd. Te wymienione tutaj to to „świeckie”. Po stronie „duchowych” występują zakony takie jak: jezuici, templariusze, różokrzyżowcy, św Jana, kiedyś Krzyżacy i także Watykan. Przywódcą „świeckich” jest prezydent USA a „duchowych” papież, tak przynajmniej wynika z tego co mówi. Możliwe, że są marionetkami, ale to już dopowiadanie do tego co Leo Zagami mówi.

Bardzo często spotykanym wśród Illuminatów jest satanizm. Zdarzają się tam nawet ofiary z ludzi.

Istnieją „dobzi” i „źli” Illuminaci wg niego, jednak im wyżej w hierarchi tym więcej tych złych.

Kwestia Planety X jest wg Zagamiego bardzo wątpliwa i zmanipulowana. Wg niego jezuita, który przekazywał informacje o tym włoskiemu badaczowi UFO, celowo go zdezinformował.

To co zostało przekazane Zacharii Sitchinowi jest niekompletne i też jest efektem tajnej operacji dezinformacji, prowadzonej przez jezuitów.

Jezuici to ogólnie zakon, który pełni rolę zarządzającą wywiadem Watykanu. Powszechnie stosują oni metody manipulacji oraz dezinformacji.

Wg Zagamiego funkcję „przekaźników” informacji pełnią miliony księży na świecie. Informacje te zbiera, zcala i kontroluje właśnie zakon jezuicki.

Wg Zagamiego Kościół stale kontroluje wszelkie odłamy protestancje i reformatorskie na świecie, rzec by można „zakulisowo”. Poprzez swoich zaufanych ludzi. Nieprawdą wg niego jest to, że te kościoły są w jakiś sposób niezależne.

Wg Zagamiego za Illuminatami i tym wszystkim stoją syjoniści, Żydzi innym słowem. Wg niego, kontrolują oni całą tę „machinę”, łącznie z Watykanem.

Zagami twierdzi, że Illuminaci bardzo dużą wagę przywiązują do proroctw. Działają w ten sposób, że pozytywne dla nich proroctwa starają się wywołać, a negatywnym zapobiec. Jeśli proroctwo mówi, że gdzieśtam w którymś roku ma się urodzić jakieś dziecko, które im „namiesza” mówiąc kolokwialnie, to starają się je znaleźć i zabić jeśli to możliwe. Z drugiej strony starają się wywołać przepowiedziane rzeczy, jak np. atak na World Trade Center.

Wg Zagamiego przyszły papież będzie czarny i będzie nim nigeryjski kardynał Arinze.

Wg Zagamiego Mesjasz już się urodził i „uaktywni się” między 2012 a 2019 rokiem.

Wg Zagamiego rok 2012 przyniesie bardzo duże zmiany, a nawet do tego czasu bardzo dużo będzie się działo. Nie pamiętam dokładnie tego co mówił na ten temat, a nie chcę zakłamywać, więc radzę obejrzeć, mówił więcej o tym.

Wg Zagamiego Mesjasz powinien i pochodzi z konkretnych linii krwi/genetycznych. Jedna to linia arystokracji chrześcijańskiej a druga to linia arystokracji muzułmańskiej. Konkretne linie rodowe, są bardzo dokładnie badane wg drzew genealogicznych i Illuminaci dobrze wiedzą z których rodzin może pochodzić Mesjasz.

Illuminaci zabili Księżną Dianę ponieważ było duże ryzyko, że razem z Al Fajedem będą mieli potomstwo a to spowodowałoby ryzyko, że ich potomek im sporo „namiesza”, dlatego zabili ich.

Z tego co zrozumiałem to niektórzy z Illuminatów są zwolennikami przyjścia i objęcia władzy przez Mesjasza (Chrystusa), jako alternatywę do Antychrysta. Zdaje się jednak, że Ci drudzy mają chyba dużą przewagę.

Zagami potwierdza istnienie Obcych, ale tak jak pisałem wcześniej, głównie łączy to z ich przybyciem z innych wymiarów. Mówi, że te rasy bywają różne, pozytywnie i negatywnie nastawione do nas, ale że nie miał przyjemności obcowania z którymś z nich, kiedy miał okazję ich poznać. O ile dobrze pamiętam to potwierdził telepatyczne możliwości Obcych, mówiąc, że niektórzy mają umiejętność mówienia też, a niektórzy nie.

Zagami twierdzi, że Illuminaci dużo uwagi obecnie poświęcają chęci inwigilacji muzułmańskich tajnych stowarzyszeń, chcą z nimi współpracować by w efekcie przejąć także nad nimi kontrolę. M.in. z tego powodu, że więzy krwi obu arystokracji mają spowodować przyjście Mesjasza, a oni chcą to kontrolować.

Zagami powiedział, że nie wie, kto ma być Mesjaszem, wg niego ta informacja należy do najbardziej tajnych wśród Illuminatów i zaledwie kilka osób ją zna.

Podczas intensywnego 2,5h wywiadu Zagami przedstawił baaaardzo dużo informacji, które łączą wiele wątków całej tej historii, wiele elementów układanki. Co ciekawe przedstawił on metody działania Illuminatów i jezuitów, co nawet gdyby okazało się, że jego wywiad był inspirowaną dezinformacją to dużo wnosi i rzuca nowe światło na to kim są, jak działają i w jaki sposób chcą osiągnąć swoje cele Illuminaci.

I ostatnie co ważne. Projekt Camelot przeprowadził wywiad z Zagamim jakiś czas temu, w Oslo. Później Zagami przechodził bardzo trudny czas. Przekazał Projektowi Camelot, że CIA mocno na niego naciskała i zmusiła go do współpracy. Zagamiemu chcieli odebrać i chyba odebrali syna, też konflikt spowodował rozstanie z jego żoną. Ponoć Zagami bardzo się zmienił, bo go „złamali”. Stąd Projekt Camelot wydał oświadczenie jakoby późniejsze informacje od Zagamiego moga być obarczone sporą dozą dezinformacji i są po prostu niepewne, ale ten pierwszy 2,5h wywiad ma jak najbardziej znamiona prawdziwego. Niektórzy nie dostrzegając tego, że ryzyko dezinformacji dotyczy jedynie późniejszych informacji (Zagami np. prowadzi strony w Internecie), wszystkie informacje od niego z góry skreślają, mówiąc o fałszerstwie, a wg Projektu Camelot nie jest to prawdą. Wywiad więc można polecić z czystym sercem, jednak późniejsze informacje od Zagamiego niestety nie. Zdaje się, że straciliśmy bardzo cenne źródło informacji, niestety.

źródło

GŁÓWNA

Reklamy
Możliwość komentowania Leo Zagami została wyłączona
%d blogerów lubi to: