Fantastyczne stwory z Murmańska

Rybak z Murmańska Roman Fiedorcow stał się prawdziwą gwiazdą w internecie po tym jak umieścił fotografie przerażających stworzeń, które złowiono w Morzu Barentsa.

01-fszm

Roman pracuje na trawlerze i kiedy w jego rybackie sieci wpada kolejna dziwaczna zdobycz fotografuje ją swoim telefonem i dokumentuje aby potem podzielić się ze swoimi  subskrybentami na Instagramie i Twitterze.

Niektórzy internauci z przerażeniem patrzą na okazy rybaka, jednak sam Roman nie wykazuje żadnych oznak strachu przy obchodzenia się ze stworami, a nawet żartuje publikując ich zdjęcia.

02-fszm

03-fszm

04-fszm

05-fszm

06-fszm

07-fszm

08-fszm

09-fszm

10-fszm

11-fszm

12-fszm

13-fszm

14-fszm

15-fszm

16-fszm

17-fszm

18-fszm

19-fszm

20-fszm

źródło

źródło 2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarzy 9 to “Fantastyczne stwory z Murmańska”

 1. Sambor Says:

  Te morskie stworki są najprawdopoodbniej ofiarami zanieczyszczen mórz io oceanów ropą naftową i innych odpadów nuklearnych… Ich genetyka została przestawiona i są to po prostu hybrydy…

 2. Adrem Says:

  Sambor :
  Albo i nie.
  W głebinach się gotuje.
  Boje skaczą po kilkadziesiąt metrów góra-dół.
  Ryby mają wrażliwy zmysł linii bocznej, uciekaja bliżej powierzchni i dlatego on je łapie.
  Normalnie byłyby na 1000 m albo głebiej.

 3. darek Says:

  ciekawe, ciekawe

  • maniek Says:

   moze_żeby-to-rozszerzyć_Fukuszima_to_skazenie-całego-Globu…mutanty-juz-sie-długo_rodzą_plaze_w-Jewmeryce_”swieca”…my_oddychamy-skazonym-powietrzem-i-chazarstwu-potrzebna-jest-wojna_swiatowa_coby_ludzie-sie-nie_połapali_że,JUŻ_SĄ_ZABIJANI!!
   Natomiast_Murmansk_i_Morze-Barentsa_zostały_skazone_w_1983/84…

   …polecam-cały_film-bo-wyjasnia-wiele_od_1:10:30min_jest-mowa-o-wybuchach-„amunicji’_i-nie-wiadomo-czego_w_bazie_w_Sejewjermorsku/obwód_murmanski/1:24:06/…i_w-innych-miejscach_ZSRR
   …niestety_jest-po-niemiecku..

   • maniek Says:

    ciag_dalszy-„mojego”_horroru…

    Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina
    09/01/2017
    Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016
    Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:17
    Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016, dokładka do jednego z największych genocydów w historii ludzkości

    Suma Fukuszim i prób atomowych: Uczeni: ponad 120 mln przypadków raka i ponad 60 mln zgonów przez opady radioaktywne, nie licząc poronień i martwych porodów — Profesor: “Straszne… To zbrodnia wojenna znacznie większa swą skalą niż jakakolwiek inna w historii ludzkości” (VIDEO) [Nie całkiem tak: np. zbrodnie wojenne dżihadu wymordowały od VII w. ok. 300 mln chrześcijan, a ilu z in. grup religijnych wzdłuż międzykontynentalnych tras dżihadu? Za to tempo genocydu nuklearnego jest wśród rekordowych ludobójstw w historii ludzkości: ż-wojny “z terrorem” zabijają średnio milion ludzi na rok (w samym Iraku ponad 6 mln ofiar cywilnych od 1990), przeważnie muzułmanów. Rozdmuchane przez ż-media “6 mln” ofiar Szoa blednie przy tym… — pb]

    [Poniższe z witryny amerykańskiej, wypada ekstrapolować dla całej Półkuli Płn. Na moich blogach, niezależni atomiści (niektórzy wyłącznie u mnie, jako prześladowani przez ż-sitwę atomową) orzekli stopienie 3 reaktorów i przewidzieli ostry wzrost zachorowalności i umieralności po 5 latach już w 1-ych tygodniach katastrofy Fuku. Pocałujcie mnie więc w de, niedoszli “krytycy” Beina z tamtych czasów, yntylygenci jak ż-atomista Dr Marek Głogoczowski. — PB]

    Stan wyjątkowy w siłowni Fukuszima I po silnym trzęsieniu — Ewakuacja pracowników Fukuszima II po uderzeniu tsunami — Nakaz publice “Natychmiast uciekać” — “Systemy chłodzenia reaktora ZAWIODŁY… Obawy o wyciek odpadów nuklearnych” (VIDEOS)

    Alert: Tajfuny uszkodziły “ścianki lodowe” wokół reaktorów Fuku — Wysoce radioaktywna ciecz wpływa do Pacyfiku — Expert: “Plan zablokowania wody gruntowej nieudał się” (VIDEO)
    TV: “Astronomiczne ilości radiacji” w śródmieściu Tokio tuż przy budynkach rządowych — ‘Przerażające’ poziomy radiacji w miejscach zabaw dzieci w prefekturze Fukuszima, ‘skrajne poziomy’ na terenach rolniczych — Expert nuklearny zszokowany, zmartwiony pomiarami (VIDEO)
    Fotoreporter wśliznął się do Fuku: “czuję wrażenie palenia w oczach i gęsty odór chemiczny… Natychmiast odjechaliśmy” — Po-akpokaliptyczny świat “niemal zupełnie bez życia” (PICS & VIDEO)
    “Na wybrzeżu Pacyfiku w Kanadzie wymierają małże… ich ciała napuchnięte od raka” — Bezprecedensowe mutacje przenoszą raka między gatunkami jak wirusa — Uczeni: “To więcej niż niespodziewane” (VIDEO)Wysoce radioaktywne “szkło” spadło jak deszcz na Tokio — Paliwo Fuku zawiera 500 tysięcy milionów Bq/kg — “Znamienne skutki na zdrowie” — Uczeni: Ti zmienia znaczenie pojęcia katastrofa… Niezwykle doniosłe… Nasze idee o związku ze zdrowiem powinny ulec zmianie… Nie dyskutować w soc-mediach
    Oficjele przyznają się do tuszowania śmiercionośnego stopienia rdzeni reaktorów Fukuszimy: “Nuklearna katastrofa bez precedensu… najgorsza z możliwych” — “Niewybaczalne naruszenie zaufania” (VIDEO)
    Zwyżka zgonów wśród marynarzy USA po napromieniowaniu z Fuku, ponad 400 z nich cierpi na poważne choroby — B. premier Japonii załamuje się płacząc: “Tego nie wolno już ignorować… Liczba chorych rośnie, mają coraz gorsze objawy” (VIDEOS)
    TV: “Zaiste niepokojące” odkrycie w Fuku… problem “o wiele większy niż myślano” — Szef: 600 t paliwa nuklearnego stopiło się, nie można go znaleźć — Wysoki urzędnik: “Nikt napowdę nie wie, gdzie się podziało paliwo” — “Niekontrolowane rozszczepianie jądrowe” trwa pod obiektem (VIDEO)
    Szpital: Radiacja z Fukuszimy może robić dziury w mózgu — Sprowadzono wojsko, by ukryć prawdziwe poziomy radiacji — Experci: Oficjele tuszują okropne skutki… wykryto większą zachorowalność na raka — Publika cierpi na choroby związane z radiacją (VIDEO)
    Expert: Miliardy kawałków paliwa z Fuku roznisosło praktycznie wszędzie — “Naprawdę przerażające… skoro jest tam cez, jest i pluton” — W bombie A jest pół kg uranu… W Fuku były setki ton — TV: znajduje się “obfite ilości” plutonu (VIDEO)
    Expert: Największe ilości radiacji opadły na zach. wybrzeże USA i Pacyfik — “Czemu USA nie skarży się?”… Oficjele są zbrodniarzami, chcą zatuszować — Publika musi wiedzieć: będzie jeszcze więcej radiacji… “Ludzie muszą znać skutki napromieniowania”
    Stopione paliwo w Fuku przepaliło beton i dostało się do wód gruntowych — “Nikt nie wie, jak głęboko wtopiły się te 3 rdzenie reaktorów… ani gdzie są” (AUDIO)
    Utajnianie ogromnej eksplozji w reaktorze nr 3 na paliwo plutonowe? Rząd USA: najgorsze przewidywania prawdopodobnie realką… Cały rdzeń reaktora poszło w otoczenie — Experci: wybuch nie był wskutek wodoru — “Wyrzucenie rozdrobnionego paliwa… Zawirowania sugerują wybuch pary” (PHOTO)
    Zamrożony grunt może zniszczyć reaktory w Fukuszimie, zmienić obiekt w trzęsawisko — Trza mrozić przez 200 lat (VIDEO)
    TV: Ameryka Płn. zagrożona radiacją, jeśli Fuku nieprzestanie emitować — Życie morskie nagle wymarło na wsch. wybrzeżu Pacyfiku po katastrofie w 2011… To dziwne zjawisko zauważył cały świat — “Fatalnie wysokie” ilości materiałów radioaktywnych dostały się do oceanu… poważne emisje trwają nieprzerwanie (VIDEO)
    Zdechłe życie morskie zaśmieca plaże Kalifornii… Alarmujące zjawisko” — “Cmentarzysko życia wyrzuconego na brzeg przez fale” — “Przybywają wygłodzone stworzenia morskie” — Experci: naprawdę zaczynamy martwić się… Stworzenia pokryte ranami… Przyłumiony wzrost… Słabe systemy immunologiczne VIDEOS)
    Mnóstwo wyolbrzymień roślinnych w prefekturze Fukuszima (PHOTOS & VIDEO)

    https://piotrbein.wordpress.com/2017/01/09/najwieksza-katastrofa-nuklearna-fukuszima-stan-na-2016/

 4. awentais Says:

  Większość z tego to normalne gatunki ryb. Zainteresujcie się trochę gatunkami głębinowymi, one tak właśnie wyglądają, a nie od razu gadacie bzdury, że to hybrydy albo efekt skażenia.

 5. magneto Says:

  Aj waj.. Ksiazki Czytac. Fauna I Flora Udokumentowana.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: