Edwasen!

  EDWASEN !”

        Przesilenie jest widoczne gołym okiem. Wszystko jest wiadome. Wystarczy ze spokojem przyglądać się rzeczywistości. Jedni pakują walizki w nadziei, ze gdzieś odjadą. Lecz stare rozkłady jazdy już są nieważne. „Pociągi”, które w przeszłych epokach przewoziły uzdolnionych manipulatorów w bezpieczne przestrzenie, pozwalały unikać skutków swoich czynów- teraz nie zabiorą oczekujących, bo nie funkcjonuje napęd.

PLANETA   jest panią tego czasu. Zaczyna leczyć  rany, które zadawał  jej człowiek, sądząc przez wieki, że jest panem Ziemi i ma prawo ją niszczyć. Ziemia  jako żywa istota, świadoma swego przeznaczenia, będzie konsekwentnie neutralizowała skutki tych działań, by przywrócić swoją pierwotną naturę i zdolności porozumienia z człowiekiem.

Wielowymiarowość Ziemi to przede wszystkim eksponowanie się żeńskiego  pierwiastka istnienia. Co będzie się wyrażać interesującymi odkryciami w sferze energetycznej Ziemi i człowieka. Można oczekiwać pierwszych „rozrzedzeń materii”, a więc transformacji ciała , jak i zmiany struktur pierwiastków. Korzystnych zmian w obrębie pięciu zmysłów, dotychczas zablokowanych, przez dominację materii.

Żeńska część populacji planety ma większą ilość skrajnych doświadczeń zarówno w fizycznym jak emocjonalnym i myślowym ciałach – szybciej będzie podlegać transformacjom. Te jednak  związane są z mocnymi doznaniami. Przywracanie żeńskiej mocy nie tylko w ciałach kobiet – to przebudowa całej struktury ciała fizycznego, ale psychiki, także umysłu.

Gwałtowne zmiany na planecie i w ciałach ludzkich to wyraz usuwania  emocji, i wytworów myśli nawarstwianych wiekami przez stosowanie wolnej woli. To neutralizowanie zapisów, które nie kwalifikują się do kolejnego etapu istnienia człowieka. Przekonania utwierdzane tradycją w kolejnych epokach teraz podlegają bilansowi energetycznemu. A bilans oznacza wyzerowanie wszystkiego po stronie „winien i  ma”.

                   NOWEGO   inaczej nie można rozpocząć.

Bilans epoki ryb wymaga wglądu w  indywidualne istnienie, czego dokonuje już każdy sam ze sobą. Ale też dotyczy rozliczeń z planetą. Czyli wszystkich działań, które nawet w zapomnianej przeszłości znajdowały się na indywidualnych czy zbiorowych kontach ludzkich populacji.

Całościowe zamknięcie epoki wolnej woli to nie tylko bilans Ziemi i aktualnie żyjącej tu populacji. Rzecz dotyczy również wszystkich planet, które przez całe epoki składały się na wspólne dzieło. Co oznacza, że Ziemię i jej mieszkańców czeka wiele „niezwykłych” zdarzeń.

 ANNA

PRZEMYŚLENIA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: