Dwa pytania o to co było po potopie

Nie tak dawno wziąłem udział w badaniu, które przeprowadziła administracja strony „WojnaPotop 19 wiek”, i wyszła tam notatka TRZY PYTANIA O POTOP

Ale przyszło do mnie jeszcze następujące pismo:

Szanowny kadykchanskiy!

Kontynuujemy serię rozmów z blogerami ze strony na Facebooku „WojnaPotop 19 wiek”. W pierwszej części blogerzy niemal jednogłośnie doszli oni do wniosku, że potop miał globalny charakter i był „ręko-twórczy”. W drugiej części, proponujemy przedstawienie pańskiego punktu widzenia na aspekty historii 19 wieku związane z „Wojną”.

01-dpoc
1) Jak pańskim zdaniem powiązane są następujące wydarzenia i potop:
a – Zniszczenie twierdz gwiazd.
b – Powstanie dużych lejów nienaturalnego pochodzenia (jądrowych)?
c – Bezprecedensowej mocy i zasięgu (praktycznie na całym świecie) pożary dużych i mniejszych miast.
d – Agresywna Kolonizacja świata przez siły zachodniej europy.
e – Niewolnictwo w Afryce, Ameryce i Rosji (prawo krepostne)
2) Kto i w jaki sposób pomagał przerabiać świat na rzecz zachodnich Europejczyków?

Z poważaniem, Administracja strony „WojnaPotop 19 wiek”

MOJA ODPOWIEDŹ:

1) a – Twierdze-gwiazdy zostały zniszczone w większości przez naturalny żywioł. Nie ważne w jaki sposób pojawiły się na początku ale najprawdopodobniej przed potopem już istniały. Współczesne ukształtowanie terenu uformowało się po pojawieniu gwiezdnych fortów, potwierdza to masa. Widzimy, że niektóre forty przecinają koryta rzek, wąwozy, a w niektórych przypadkach ich części znalazły się na dnie mórz i innych zbiorników wodnych.

Dlatego powinniśmy mówić raczej o ich przebudowie w XVIII-XIX wieku. Te „gwiazdy”, które były dokładnie zniszczone, w ogóle nie zmieniły się i po potopie nadal w sposób naturalny niszczeją, również dzięki działaniu człowieka. Jaskrawym przykładem jest tu „gwiazda” Peczorska.

02-dpoc

Prawdopodobnie nie zauważono jej podczas budowy klasztoru.

b – Dopuszczam, że część lejów powstała w rezultacie zastosowania broni. Nie ważne jakiej, jądrowej czy plazmowej lub w ogóle nam nie znanej. Jednak to pytanie należy potraktować z dużą ostrożnością, ponieważ istnieje całkiem uzasadniona teoria naukowa, która wyjaśnia naturę i pochodzenie tych kraterów w bardzo prosty i logiczny sposób. To teoria Larina o wodorkowej Ziemi.

Przy okazji tłumaczy ona pochodzenie nie tylko kraterów i lejów ale również potopu na świecie. Rosjanie mają takie powiedzenie: – „Matka sera Ziemi”. Jest całkiem prawdopodobne, że nasi przodkowie wiedzieli, że woda rodzi wodór, który znajduje się w Ziemi. Dlatego nazwa „ser”.

Do tego aby przedstawić jak przebiegał taki potop weźmy gąbkę, zwilżmy ją a potem ściśnijmy w ręku. Zobaczycie jak przez mnóstwo „lejów” na powierzchnię przedostają się fale „potopu”.

Jednak to co zostało napisane w tym punkcie, nie przekreśla wielkiej planetarnej wojny wkrótce po tym jak mieszkańcy planety zaczęli dochodzić do siebie. I to już w zasadzie jest podpunkt „c „.

c – Po tym jak świat pogrążył się w chaosie zrozumiałe jest, że musiała pojawić się jakaś grupa ludzi, która chciała skorzystać z sytuacji aby przejąć władanie nad Ziemią.

Miało to miejsce nie później niż w połowie XVIII w., co potwierdzają znalezione monety z wybitymi na nich datami. Ponadto, niedawno na północy kraju Permskiego w gliniastych osadach pozostałych po potopie odkryto nie skamieniałe i nie rozłożone szczątki drzew. Analiza radiowęglowa jeszcze jest nieznana ale wszystkie inne wskazówki, czyli pozostałości drzew przyniesionych z gliną wskazują właśnie na ten okres.

d, e – Po katastrofie pozostali ci, którzy zachowali wiedzę i technologie oraz ci, którzy zmuszeni byli w procesie przetrwania prowadzić prymitywny tryb życia. W tym czasie, kiedy jedni zdobywali pożywienie krzemowymi strzałami, inni dzielili dziedzictwo dawnych epok.

W ich rękach znalazła się broń, która swoimi właściwościami mogła przekraczać współczesną artylerię. W wyniku planetarnej wojny zostały spalone i zniszczone miasta i całe państwa.

Sądząc po tym, co powstało praktycznie jednocześnie na wszystkich kontynentach (niewolnictwo) można wyciągnąć wniosek, że wojnę wygrali „nie nasi”. Oni odławiali zdziczałych ludzi, żeby robić z nich darmowe narzędzie do własnych celów.

2) Najprawdopodobniej byli to ci, którzy już przeżyli nie jedną katastrofę w skali planety. Może to ci, których nazywa się „bogami” a ich czas życia nie ogranicza się do zwykłego człowieka. Być może zdolni są żyć przez stulecia i przekazywać tajną wiedzę swoim potomkom. Jest to zgodne z teorią rządu światowego.

Takie samo prawo ma wersja, że jednocześnie z nami na Ziemi żyją inne istoty, które nie są ludźmi, dla których jesteśmy tylko kolonią organizmów mająca służyć im jako pożywienie lub darmowa energia. Fakt, że nie jesteśmy w stanie ustalić obecność tych istot w pobliżu nas nie znaczy, że ich nie ma.

Bez specjalnych przyrządów, całkowicie nie wiedzielibyśmy o obecności elektryczności i różnego rodzaju promieniowania. Możliwe, że kiedyś pojawi się urządzenie do wykrywania innych zjawisk, obecne możliwości z racji ograniczonego zestawu narzędzi do poznania otaczającej nas rzeczywistości na tym etapie nie są w stanie nic ujawnić. Choć może się okazać, że to co się pojawi można będzie przypisać istnieniu innego rozumu na Ziemi. To oraz UFO i kręgi zbożowe, „robaki” i wiele innych zjawisk, których nauka w ogóle nie bierze pod uwagę.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego odpytywania, zmuszony jestem do przedstawienia bardzo krótkich wyjaśnień, operując wiadomościami, których większość ludzi nie zna. Dlatego zdecydowana większość nie jest w stanie zrozumieć o czym tu przed chwilą powiedziałem. Za co przepraszam.

Z poważaniem,
Andriej Gołubiew.
11.05.16 r. Peczory, region Psków.

źródło

Reklamy

Komentarze 2 to “Dwa pytania o to co było po potopie”

 1. szymek Says:

  https://www.facebook.com/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0%D0%9F%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BF19%D0%92%D0%B5%D0%BA-1048886545135430/?fref=photo

  Link do profilu na Facebooku, na którym są na bieżąco wstawiane artykuły na temat wojny w 19 wieku.

 2. maniek Says:

  Oni żyją – They. Live. 1988. PL
  http://www.cda.pl/video/2305790c
  …czasami widze podobne zoombie – bez okularów – kiedy jade autem!…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: