Czy globalna samoizolacja jest wejściem w kontakt z obcymi?

W nagłówku umieściłem znak zapytania, ponieważ prawdopodobieństwo obu opcji jest równoznaczne. Jak pisałem wcześniej, 18 maja miało miejsce znaczące wydarzenie – z planety Ziemia w kosmos wyleciały setki, może tysiące UFO i zrobiły to jednocześnie. Nazwałem to – ewakuacją z planety Ziemia. Kolejne wydarzenia tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu.

Spróbuję wyjaśnić, co widzę, ponieważ stale monitoruję wszystko co dotyczy przestrzeni kosmicznej i UFO.

Tak więc 18 maja świat się zmienił. Tak, nie wszyscy to zauważyli, ale to nie zmienia faktu. Cały świat zakopał głowę w norze „samoizolacji”, która została wprowadzona, jakby na rozkaz, we wszystkich krajach świata. Rzadka jednomyślność.

Biorąc pod uwagę, że z jakiegoś powodu negowanie „epidemii Kovid-19” „strasznego zagrożenia dla całej ludzkości, przerażającej pandemii koronawirusa” zostało zakazane na szczeblu państwowym. Nie będę zaprzeczał w tym artykule. Wierzę – obserwuj, izoluj się, noś maski. rękawiczki, kalosze i gumowe buty. Rób wszystko, co mówią ci władze tych krajów, w których mieszkasz.

Formalności zostały dopełnione i mogę dalej kontynuować. Tak więc świat jest w samoizolacji, „Ziemia się zatrzymała”, ale wydarzenia na niej nie. To co ciągle nam umykało, a mianowicie zjawisko UFO, osiągnęło zupełnie nowy poziom.

Jeśli wcześniej, przed „pandemią”, obserwacje UFO sprowadzały się do bardzo rozmytych obrazów niektórych obiektów, które celowo unikały nie tylko obserwatorów z ziemi, ale generalnie próbowały przeprowadzić niewidzialny proces dla ludzi na naszej planecie (naszej?) – używały systemów kamuflażu, latały z niewiarygodnie dużymi prędkościami, próbowały unikać gęsto zaludnionych obszarów, przemieszczały się na dużych wysokościach, to następnie po „ewakuacji 18 maja” wszystko się zmieniło.

Odleciały jedne i przyleciały drugie, zupełnie inne. Nowe UFO zachowują się wyjątkowo bezczelnie, wzorowo, nie obchodzi ich fakt, że Ziemianie mogą je zobaczyć i nagrać na wideo. Mało tego, celowo manifestują się i swoją całkowitą przewagę technologiczną nad ziemskimi.

Nowe UFO różnią się od tych, które obserwowaliśmy wcześniej. Technologia, forma obiektów, pojawianie się na niewielkich wysokościach, unoszą się przede wszystkimi w gęsto zaludnionych obszarach i dużych miastach. Dzieje się tak na całym świecie i wystarczy spojrzeć na przykłady takich zdarzeń w sekcji „UFO” na naszej stronie internetowej – w Indiach, Wielkiej Brytanii, Meksyku i wielu innych krajach, w tym w Rosji, a fakt, że po 18 maja zachowanie UFO zmieniło się dramatycznie, jest uderzający.

Co to może być – zastraszaniem, demonstracją obecności, demonstracją technologicznej wyższości, badaniem obszarów późniejszej inwazji, przygotowaniem populacji planety do bliskiego kontaktu?

Owe UFO i ci, którzy nimi sterują, są inni. Są na wysokim etapie rozwoju, co pozwoliło im pokonać ogromne przestrzenie kosmiczne, aby dotrzeć do naszej planety zagubionej gdzieś we Wszechświecie. Po co? Czego potrzebują – planety czy nas?

Sposób w jaki zachowują się „goście” wskazuje raczej, że potrzebują oni planety, a nie zacofanej ludzkiej cywilizacji z jej wieloma problemami i chamskim, lekceważącym stosunkiem do miejsca na którym żyją.

Jeśli są agresorami, którzy potrzebują planety, to biorąc pod uwagę ich wyższość technologiczną, podbój Ziemi nie byłby dla nich dużym problemem. Być może ich celem jest ochrona planety przed barbarzyńskim nastawieniem nas – w celu oczyszczenia planety z zabijających ją pasożytów .

Możliwe, że przywódcy wszystkich krajów otrzymali ultimatum – zmieńcie swój tryb życia albo zginiecie. Może nasz świat, nasz styl życia diametralnie się zmieni po „globalnej samoizolacji”? Chociaż znając ludzką naturę, nasze nieodparte pragnienie niszczenia i burzenia wszystkiego, nie chce się wierzyć, że można to zmienić bez zastosowania surowych, karnych środków. Stojąc na skraju przepaści ludzie zmienią swoje nastawienie do planety i życia w ogóle. Abyśmy mogli zbliżyć się do przepaści i uświadomić sobie nieodwołalność chwili. Czy ktoś powinien nas pchnąć w tę otchłań?

Fakt, że niektóre nowe siły pozaziemskie przybyły i nadal przybywają na naszą planetę, jest pośrednio potwierdzony niedawnym wystrzeleniem rakiety Elona Muska z prywatnymi astronautami na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Wystrzelenie samo w sobie nie było przełomem, ani technologicznym, ani żadnym innym. Stany Zjednoczone korzystając z usług prywatnego kontrahenta, umieściły kapsułę z dwiema osobami na niskiej orbicie. „Wielkie” osiągnięcie dla USA, które nie mogły tego zrobić przez ostatnie 10 lat, ale dla świata i kosmonautyki, nic ważnego się nie wydarzyło – do momentu wystrzelenia, rakiety i kapsuły z astronautami gdzie towarzyszyło im mnóstwo UFO i wszystko to, było emitowane na cały świat. Widziały to miliony ludzi.

Pomyślmy o tym, być może po raz pierwszy w historii bez ukrywania, pokazano milionom ludzi, że w atmosferze naszej planety i na jej orbicie są obecne UFO. Wszakże wcześniej gdy nawet jedno UFO błysnęło w obiektywie kamer transmisji na żywo z ISS, ta była natychmiast przerwana, ale nie tym razem. Dlaczego?

Czy naprawdę wierzyli, że tych UFO latających po orbicie planety jak w swoim domu, wokół kapsuły z kosmonautami i w górnych warstwach atmosfery nikt nie zauważy? A może celowo, aby miliony ludzi, którzy to oglądali przygotować na kolejne wydarzenia? Inwazję czy kontakt?

Ciekawe, że po uruchomieniu Elona Muska i demonstracji UFO na orbicie naszej planety transmisja z kamery zainstalowanej na ISS została zatrzymana. Całkowicie. Kamerę odłączono. Dlaczego? Czyż nie dlatego, że tyle UFO wpadło w obiektyw tej kamery, i mogłaby nastąpić światowa psychoza i panika wśród nieokrzepłych umysłów współczesnej ludzkości?

Oto analiza sytuacji. Krótka, ale do tego aby zacząć samemu analizować to co się dzieje i wyciągnąć wnioski, wystarczy. Będę nadal monitorować sytuację i niezwłocznie informować o znaczących wydarzeniach, które mogą mieć wpływ na całą naszą cywilizację. Informację o dziwnych, niewytłumaczalnych wydarzeniach, można śledzić codziennie na naszej stronie.

„Prawda jest gdzieś w pobliżu” – uwierzcie mi, nie jest w pobliżu, już puka do naszych drzwi i mam nadzieję, że będzie to stukanie palcami, a nie kutym butem…

źródło1
źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 18 to “Czy globalna samoizolacja jest wejściem w kontakt z obcymi?”

 1. Pamela Says:

  Mnie samotność postawiła na nogi, ale jestem zależna od innych, łączy nas ta sama energia, nie uda mi się wygrać ze wszystkimi, gdy postanowią mnie gdy odseparować od siebie, czyli umieścić w piekle. Czy małej islamskiej dziewczynce może się udać sprzeciwić wobec wyroku obrzezania?

  • Krnabrny Says:

   Pamelo to nie służy temu aby siè buntować lub walczyć… To prowokacja do tego abyś zajęła się swoim światem wewnętrznym.

   • Pamela Says:

    No właśnie samotność sprzyja zajęciu się swoim światem zewnętrznym, ale pogoń za pieniądzem, aby przetrwać, oddala od swego wnętrza i wpycha w krąg zależności międzyludzkich, a tym samym poddatnosci na ich hipnotyczne sugestie

 2. Krnabrny Says:

  Oni juz dawno informowali ze to nastàpi. Polecam Arkturian, šlèdzè ich od 3 lat, sà wiarygodni. Otomich ostatni wpis
  https://meditation539.com/2020/06/23/daniel-scranton-kontakty-z-ufo-i-twarza-w-twarz-z-et-wzrastaja-∞-9-wymiarowa-arkturianska-rada/

  • Krnabrny Says:

   Tak wogóle nazwał bym to bardziej zmianą warty niż ewakuajcją’ ale zobaczymy. Dziękuję że sledzisz te wydarzenia.
   Co do arkturian to sprawdziłem ich kiedyś, pewnego razu zrobili prekognicję ze zapowiadana publicznie asteroida wejdzie na orbitę ziemi…i weszła….ale w mediach podali już pozniej ze orbitowala tak od dawna co bylo w sprzeczności z wcześniejszymi informacjami podawanymi publicznie

 3. czytelnik Says:

  To nie byli prywatni astronauci z firmy elona Muska spaceX ale astronauci NASA, ktorzy juz na ISS byli, dolecieli w 2 roznych misjach na pokladach wachadlowcow. a byla misja przelomowa, poniewaz do tej pory na poradzieckim zlomie byli astronauci wysylani na ISS.
  Pozatym, jaka masowa obecnosc nowe UFO ?? jaka przewaga technologiczna ?? Toz to sa Amerykanskie Sily Kosmiczne. Nie jest to teoria spiskowa, poniewaz pare dni temu trum podpisal dekret powolujac do zycia sily kosmiczne i powiadamiajac spolecznosc ze maja technologie o jakiej ludziom sie nie snilo. A skad maja ta technologie ?? Inzynieria wsteczna oraz pomoc jakies rasy/ras obcych.

  • Krnabrny Says:

   Z ta kapsułą Muska, był bym ostrożny. Zwróćcie uwagę że wszyscy mówią o wystrzeleniu, ale nikt nie wspomina o powrocie!!
   Ta kapsuła nie wygląda na zdolną do manewrów, nie widzę miejsca na silniki, nie widze miejsca na silniki hamujące, nie widzę miejsca na spadochrony. Czyż możemy mieć pewnoś że tam wogóle ktoś poleciała.?

   • Easy Rider Says:

    Ta rakietka to przypomina bardziej dziecięcą zabawkę niż normalny pojazd kosmiczny. Po co stateczniki, skoro lot ma miejsce w warunkach braku oddziaływań aerodynamicznych? Gdzie silniki korygujące, bez których nie ma możliwości wykonania jakikolwiek manewrów?

    W ogóle, to nie wiadomo, czy istnieje ISS, jeżeli dowodem miałyby być te relacje w amerykańskiej telewizji, gdzie pokazuje się takie różne fikołki, wykonywane tak naprawdę przez aktorów. Jakaś ekipa telewizyjna była w tej niby centrali obsługującej ISS i nagrała w pewnym momencie monitor z zielonym ekranem, co jednoznacznie wskazuje na montaż telewizyjny obrazów pochodzących jakoby z ISS.

 4. Krnabrny Says:

  Inna kwestia to raptem wczoraj czytałem ze pole magnetyczne ziemi od kilku lat dramatycznie osłablo. Czytalem ze pasy van allena zaczynaja sie juz na 200 km od ziemi. Mam podejrzenia ze te czynniki sa powiazane ze soba. Mozliwe ze.te pasy nie sa nasa ochroną, a kratami?

 5. Biont Says:

  Uważasz że to wszystko był mistyfikacją? W jakim celu niby? Nie jesteś obeznany w budowie rakiet, więc nic dziwnego, że nie dostrzegasz miejsca w którym znajdują się wymienione przez Ciebie rzeczy.

 6. :) Says:

  Problemy są dlatego, że wybrani przedstawiciele handlowi sprzedali ludzkość i całą planetę już ze cztery razy. Pojawili się wierzyciele, mają kwity i żądają odbioru swoich niewolników do eksperymentów. A tu zonk, bo takie same perspektywy jak i oni mają kolejni wierzyciele… nie dziwię się że tam w UFO są podekscytowani taką sytuacją.

 7. libertatedoxafato Says:

  Treborok mądry człowieku, czy zastanawiałeś się co tak naprawdę masz tam wysoko nad głową? Czy wiesz już, że ziemia to urządzenie? Że kosmosu nie ma tylko macierz wodna? Że słońce to nie gwiazda? Wiesz przecież czym jest „Lusz” i dlaczego używamy ludzkich garniturków do jego tworzenia. Zbiory przetrwają tylko samotni, bo tylko oni wytwarzają czysty „lusz”. Za trzy dekady zostanie nas tylko trzy procent na całej ziemi, by ponownie ją zasiedlić. Życie nie jest tym czego nauczyli(raczej zindoktrynowali) nas w szkołach. Nawet woli wolnej tu nie mamy, bo doświadczamy na programach utkanych przez mistrza czasu. Wolną wolą tylko się tu przejawiamy, reszta to albo doświadczenie albo jego brak. Dusza(samoświadomość) poprzez ciało(syna) kreuje umysł(ojca), który pomaga ją rozwijać, bo tam serce nie bije i nie ma pamięci komórkowej. Domy dusz to nic innego jak domy współświadomości, które wypełniają sobą formy nieskończonych wewnętrznych wszechświatów. Za chwile dadzą wam projekt Blue Beam, by uruchomić „wojny galaktyczne”; a czemu one służą zastanówcie się dobrze, o co tak naprawdę idzie ta gra. Nasze doskonałe ciała to tylko proch, a życie ludzkie to Vanitas vanitatum. Życie nie jest tym czym nam się wydaje.

  Nag Hammadi Codex II,2, p.40,26-31) Rzekł Jezus: „Kto bluźni przeciw Ojcu, będzie mu wybaczone. Kto bluźni przeciw Synowi, będzie mu wybaczone. Kto jednak bluźni przeciw Duchowi Świętemu, temu nie będzie wybaczone, ani na ziemi, ani w niebie”.

  Bo wszystko jest myślą a myśl jest wszystkim.

 8. liberalnapinky Says:

  Te UFO to nic innego niż nasi. Zwykli ludzie tacy jak my mający się za władców tej planety po uprzednim przywłaszczeniu i zagrabieniu jej 99% bogactw. Mówią o nich, że są potomkami upadłych aniołów, hybrydami bogów i ludzi i synami Lucyfera. Mówią i inne rzeczy ale żadna nie jest prawdziwa. To zwykli śmiertelnicy tacy jak wszyscy z majątkiem i władzą która uczyniła z nich psychopatów, ponieważ nie byli odporni na afrodyzjak władzy. Już stąd można wnioskować o ich pospolitości ponieważ mało było i jest ludzi odpornych na tę przypadłość. Są zdegenerowani i degenerują innych poprzez korupcję. Skorumpowany jest przez nich cały świat i wszystkie jego społeczne komórki od polityków po świat naukowy, przemysłowy, wydobywczy, media, bankowość, biznes, rozrywka, medycyna, oświata itd. Co więcej pisać? Pieniądz otwiera każde drzwi a duchowość i altruizm jest w odwrocie. Chcą się bawić w bożków bo do stwórcy im zasię, ale to tylko zabawa. Obcy jeżeli w ogóle byli by zainteresowani naszą galaktyką w tym naszą malutką planetą nie mają z tym nic wspólnego. To myk jaki zastawiają na nas Ci bożkowie. Czyżby nikt nie pamiętał już słynnego przemówienia Reagana że ludzkość zjednoczy się pod egidą wspólnego światowego rządu gdy przyjdzie zagrożenie z kosmosu w postaci ataku obcych. No więc to już się dzieje, w świat idą informacje jak ta wyżej, za chwilę mogą być prawdziwe ataki i uprowadzenia na oczach wszystkich. A my jesteśmy tak łatwowierni i wewnętrznie bojażliwi , że oczywiście damy wiarę kolejnej fałszywej fladze / której już z kolei?/ Oni zrobią wszystko aby postawić na swoim i zrealizować swój plan i tylko od nas zależy czy im na to pozwolimy wierząc we wszystko co napiszą, powiedzą lub zaprezentują.

 9. ..................................... Says:

  ………………………………………..trochę nie jest to związane z tematem ale pośrednio może to być jedna z wielu nici w kłębku niedawno szukałem dobrego złodzieja czyli dobrego prawnika tak teraz okoliczności lub zdarzenia układają się dziwnie i niby przypadkowo lub niechcący trafiłem na szamana który pobierał nauki w kanadzie i na syberii czyli dużo starej wiedzy………………………………………………………………………….do mojej głowy lub umysłu zaczęła wchodzić trochę natarczywa wiadomość–program o zasadach wszechświatów czyli że pewna grupa negatywnych dusz oddzieliła się od jakiegoś oryginalnego stwórcy ((nie mylić z miejscowymi gniotami)) i z jakichś resztek lub końcówek utworzyła wszechświat lub grupę wszechświatów może cały trzeci wymiar być może jest to rodzaj animacji komputerowej dołożono do tego ciała zwierzęce ludzkie by było bardziej dramatycznie lub ciekawie zaopatrzono je w uczucia emocje ludzi w jakąś cząstkową świadomość i jest to powiedzmy rodzaj strzelanki jaką wielu uprawia w internecie………………………………………………………………..sam kiedyś grałem w wyścigi samochodowe i motocyklowe nawet po opanowaniu toru zawsze zwiększałem prędkość i w ciągu godziny wymieniałem 10 lub 20 żyć nie zastanawiałem się nad tym by te figurki komputerowe cośkolwiek czuły,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,gdyby ludziom odjąć świadomość i uczucia to też działaliby jak cyborgi jeśli to tutaj to jest zwykła strzelanka komputerowa to dusze ani się rozwijają ani zwijają tylko próbują żyć gdzieś w oddaleniu od jakiegoś oryginalnego stwórcy całości który być może nie interweniuje dlatego jak w internecie można bez konsekwencji zabijać tysiące figurek może nawet te dusze próbują naśladować oryginalnego stwórcę ale bez jego opieki i energii wychodzą tylko negatywy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  w skali kosmosu życie ludzkie to sekunda czyli dusze co sekundę wymieniają ciała w tej strzelance………………………………………………………………………………………………..wcześniej mój światopogląd czy wiadomość–program był nieco inny to też tak jakby wkradło się do umysłu tylko delikatniej że ziemia i ludzie tysiące lat temu zostali podbici opanowani przez jakichś bogów–kosmitów którzy prowadzą hodowlę zbierają ludzką energię i handlują nią po innych wszechświatach zostały stare tunele i miasta podziemne gdzie prawdopodobnie przechowywano ludzi by nie wyginęli wcześniej żyły tu wysoko rozwinięte cywilizacje i też ich nie ma dzisiaj,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ci wcześniejsi mieli technologię mogli radarami wyłapywać wszystkie asteroidy i niszczyć je mogli też monitorować ziemię wulkany i płyty tektoniczne i ewentualnie korygować wszystkie zdarzenia a mimo tego nie ma ich dzisiaj czyli ktoś coś usunęło ich…………………………………………………………………………ta opcja z wrogami–kosmitami jest łatwiejsza do zaakceptowania źli bogowie gnębiący ludzi——————————–to jakoś brzmi natomiast teza że własna dusza kasuje własne ciało i wymienia na następne do kolejnej strzelanki to już jest ciężkie do zaakceptowania————————————————————-nie znam na dzisiaj odpowiedzi nie mam wglądu w to co dzieje się na ,,,wysokościach,,, ale jeśli jest podobnie do tego co na ziemi to chyba jest ,,,masakra,,, dodam że trochę mnie przycisnęło ostatnio w małym miasteczku skręcałem na skrzyżowaniu w lewo patrzyłem przed siebie i przez 2–3 sekundy nie widziałem czerwonego suva jadącego z przeciwka dopiero jak puszczałem sprzęgło by wjechać mu pod koła dostrzegłem go według mnie wgrano mi do mózgu lub umysłu że jest pusta droga,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,wcześniej na przejeździe kolejowym gdzie były wypadki przejeżdżałem wielokrotnie nie zatrzymując się ale równocześnie ogarniałem wszystko czyli miałem oczy wkoło głowy czyli byłem przytomny,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,po tej sytuacji myślałem że szybko zostanę zdjęty ale na razie chodzę…………………………………………………………..podlewałem rośliny dostałem prądem w łokieć i wiadro wody wylało się jak gdyby ktoś chciał by te rośliny uschły miesiąc wcześniej napisałem podobny artykuł na tej stronie i też strzał prądem w łokieć ręka poszła w prawo i artykuł skasował się…………………………………………………………………………….coś co jest moje ale muszę walczyć o coś czyli przyciśnięcie z wielu stron—————————————————trochę stosuje osłony zasłony i proste pytanie czy to własne ciało broni się przed własną duszą która chce je skasować i wymienić na następne do następnej strzelanki czy jednak są jacyś źli kosmici–hodowcy na poparcie tej drugiej wersji dodam że cały czas ktoś lub coś ściąga ze mnie energię i jest wiele rodzajów hodowli———————————————-mrówki hodują mszyce dla kwasu podobnie jak ludzie krowy dla mleka lub swinie dla mięsa lub pszczoły dla miodu i porównanie jak wygląda hodowla ludzi przez kogoś wyżej…………………………………………………………………….i następny temat związany z tym powyżej……………………………………………………………………………chyba w styczniu umarła kobieta która prowadziła przez ponad 10 lat swoją stronę ezoteryczną udzielała się też na innych stronach parę jej wypowiedzi przeczytałem po sposobie jej pisania można było odnieść wrażenie że miała takie moce iż mogła wybić ziemię z orbity i popchać w kosmos——————————————————pisała o jakimś zbawieniu żydów później chyba dostrzegła że to lipa to pisała o zbawieniu innych ludzi pisała o jakimś oświeceniowym czakramie warszawskim ja uznałem że to manipulacja i ktoś jej wgrywał do umysłu różne programy————————————————————————–ale napisała też o innej akcji przez parę lat etapami przerzucała jakieś energie przez francję przez paryż i twierdziła że po tych energiach ziemia i wszystko na ziemi stanie się zlociste i świetliste czyli pójdziemy w wyższy wymiar……………………………………………………………parę razy przez ten paryż przejeżdżałem raz oglądalem nocne życie na starówce ((stada narkomanów i pedziofili)) od razu pomyślałem sobie że przez taki paryż nie da się przerzucić nic dobrego,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,no i chyba w listopadzie ta kobieta skończyła przerzucanie energii w styczniu ktoś ją zdjął z ziemi cały czas pisała jakby z pełną mocą ani ona ani nikt nie pisał o żadnych chorobach tak jakby pełna moc do końca i szybkie zdjęcie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pytanie co robiła dla kogo pracowała czy dla dusz czy dla kosmitów i kto ją zdjął bo zdjęto ją chyba dlatego by ewentualnie nie przeszkadzała w kreacji przyszłych zdarzeń………………………………………………………………………………te programy złocistości i świetlistości podam cztery przykłady główne chyba———————————————————pierwszy dzieci indygo miały oświetlić ziemię do dzisjaj to chyba pradziadki indygo powinny chasać po oświetlonej ziemi —————————————————–drugi pas fotonów z plejad lub z syriusza miał ozłocić ziemię i wszystko wokół w grudniu 2012 roku już 8 lat—————————————————————–trzeci ,,,przebudzeni słowianie,,, to samo nie chcę wnikać szczegółowo ale proste pytanie czy to komuchy podchwyciły tych ,,,przebudzonych słowian,,, to brzmi o wiele ładniej niż komuch–ubek————————————————–i czwarty przykład działania w/w kobiety miały ozłocić i oświecić ziemię ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i jedyne oświetlenie ziemi jakie ja zauważyłem to pożary u usmańców w australii w środkowej afryce i płonące śmietniki w żydopolin ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,o ile w australii zamknięto chyba około 200 osób podpalających u usmańców chyba około 70 osób to w polsce ci ludzie od śmietników dostali chyba odznaczenia………………………………………………………………………………………..

  • Julka Kulka Says:

   Mam niestety podobne spstrzeżenia

  • SłowiAnka Says:

   Nie wierz nikomu i niczemu,
   ufaj tylko Sercu swojemu,
   Poznaj wpierw tylko SIEBIE,
   a poczujesz się jak w NIEBIE.

   To jest mój list przewodnik,
   do życia tu i teraz na ZIEMI.
   Tak żyję w przyjaźni z Naturą,
   I czuję się JEJ i Stwórcy córą.

 10. cyryl27 Says:

  Te rozważania są moim zdaniem chybione ponieważ żyjemy wewnątrz ziemi:
  https://www.youtube.com/c/KRÓLEWSKATVpl/videos
  https://www.youtube.com/channel/UCRYk6BCroDNhGVeT6tzwXpQ/videos
  https://www.youtube.com/channel/UCCuRQneX-OYECQ4VRg7_lJQ/videos
  https://www.youtube.com/channel/UC5WJrerciZHxt_X41nkXvEw/videos
  A zatem jak ktoś nie zna prawdziwego kształtu ziemi to wierzy w te bajeczki o stacjach kosmicznych.
  Tak na dobrą sprawę… gdyby rzeczywiście cywilizacje pozaziemskie istniały i miały nad nami ogromną przewagę technologiczną to już dawno by się ujawniły i by ujawniły się jako bogowie. Zobaczmy jak obecne władze, które są władzami ludzkimi przy obecnej technologii mogą robić z nami wszystko, poprzez metodę dziel i rządź. A zatem dla obcych cywilizacji nie problem by było zdobyć władze absolutną a opornych zabić na miliony sposobów.

  Dariusz Kwiecień mówił, o Wielkim Otwarciu Wrót… a chodzi tutaj, że zapewne niedługo zaświeci się Pałac Atta, naszego Boga, Pałac najwyższej technologii w środku obrotowego nieba i drzewa łączniki powrócą. Nasi bogowie Elohim upadną czyli Słońce i Księżyc… te dwa ciała to w mojej opinii są inteligentne i świadome. Dlatego dzieje się ten cyrk.

  Heliocentryzm to powszechna religia, wplecione w różne kulty i religie. Heliocentryzm to religia Elohim. I dlatego jak Pałac zaświeci to owe UFO, czyli istoty które wyprodukowano w podziemnych bazach lub na zewnątrz ziemi będą się podawać za istoty z innych planet. I temu to wszystko służy…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

<span>%d</span> blogerów lubi to: