Czy Chiny pozbywają się dolara? Właściwie nie

W ostatnich latach Chińczycy podjęli ogromne wysiłki, aby uwolnić się od pociętych papierków. Oczywiście, wszystkich bloombergów dzień i noc zapewniają, że potrzebują dolarów i będą bardzo cierpieć z powodu utraty rozległego rynku amerykańskiego. Jednak rzeczywistość z jakiegoś powodu nie odpowiadać takiej propagandzie.

Deficyt handlowy USA w handlu z ChRL poraża. Ostatnio reuters podał, że obrót towarowy między krajami znacznie wzrósł i osiągnął 600 miliardów w papierkach. Jednocześnie chińskie gostatystyki skromnie i prawie niepostrzeżenie podały o dodatnim saldzie w budżecie ChRL w wysokości 375 miliardów z tych 600! W ciągu roku, kiedy władzę wykonawczą w USA sprawował ofiarny bojownik z czajna-bezczelnością Tramp, obłożył ChRL cłami pod tytułem „nie dokazujcie!”. W 2017 r. nadwyżka w handlu ze Stanami Zjednoczonymi wzrosła o 8%, zgodnie ze statystykami Cesarstwa Niebiańskiego. Myślicie, że Trump przełamał ten trend a wyniki nie były od razu widoczne? W styczniu tego roku nadwyżka ChRL wzrosła, ale o 16%, w lutym – o 17! Ciąg geometryczny!

Wszystko to dzieje się na tle rozprzestrzeniania chińskich dolarów na całym świecie. Zakupy kopalń, przedsiębiorstw, technologii, które mają miejsce corocznie na całym świecie. W Eurazji budowany jest kosztowny kontynentalny Jedwabny Szlak. W samym środku Chin całkowicie zmieniono całą infrastrukturę, od której inżynierom szczęki odpadają ze zdziwienia. Wszystko to za dolary, puki co za nie, nie dają w mordę. Do reszty mnie zabiła wiadomość o budowie stałej linii wysokiego napięcia (tak było w tekście wiadomości) o długości tysiąca kilometrów z paneli słonecznych w Tybecie idącej ku Pacyfikowi. A dobiły mnie kompletnie plany budowy ogromnego liniowca wycieczkowego do podróży Północnym szlakiem morskim. Uświadomiłem sobie: oni nie są szaleni, ale wszelkimi sposobami próbują pozbyć się amerykańskich papierków.

I co? Udało się? ChRL przeskoczyła magiczny znak 3 tryliony $. W ciągu pięciu lat inwestycje w Ameryce zmniejszyły się o 150 miliardów. Żałosne 150 miliardów w ciągu pięciu lat!

Obawiam się, że Chińczycy nie mają żadnych zachęt w takich warunkach aby trzymać się rynku amerykańskiego, gdzie zamiast prawdziwych pieniędzy dają malowane papierki z portretami martwych właścicieli niewolników. Co więcej, według niektórych raportów, całkowite obroty handlowe na rynku Jedwabnego Szlaku przekroczyły już handel Chin ze Stanami Zjednoczonymi. Chiny handlują coraz więcej za juana i pindobloomberg nie ma w tej sprawie żadnych wiarygodnych informacji.

źródło

źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Jedna odpowiedź to “Czy Chiny pozbywają się dolara? Właściwie nie”

 1. adept48 Says:

  Patrzenie na tą Trzeciej Gęstości Rzeczywistość.- wyjątkową ILUZJĘ która upada ,rozsypuje się ,znika…To oczekiwanie zmian tego …
  problem w tym ,że tego się nie da zmienić, naprawić …to trzeba raz na zawsze do czarnej dziury ..
  Mamy inny Obraz przed sobą ,Doskonałości w Miłości i Radosnego Światła..chyba to nas interesuje , i to kreujmy ..
  Ci Światli Chińczycy wiedzą iż to wszystko co widzimy – zniknie… gdy tylko przestaniemy swoją energią utrzymywać ( utrzymujemy taką siatkę świadomości – więc w takiej przebywamy)
  Gościnnie przebywamy na Planecie Ziemia( Duchowa-Gaja) .. jak myślisz – pozwoli Ona ( nasza żywicielka ) na taką dewastację wszystkiego? Gaja postrzega to wszystko jako przeszłość ..tylko my ludzie nadal energetyzujemy tego trupa .. Jak już chcemy żyć przeszłością to popatrzmy co było tu kilka milionów lat temu i skąd nasze dusze pochodzą. —

  Mieliśmy być opiekunami tej ziemi, kreować w Miłości i Doskonałości , a co robimy?
  Nasze Wyższe Jaźnie powiedziały DOŚĆ…
  WRACAMY DO DOMU.
  Jesteśmy ponadto .
  Dużo Miłości Wszystkim…
  Utożsamiajmy się z naszą duchowością i zachowujmy się już tak, jakbyśmy , sięgajmy świadomości Miłości ..
  to tylko wyższa wibracja – i nasz dom…
  boginie , bogowie w Miłości i Świetle.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s