Co jest nie tak z Teorią Względności Einsteina

Podstawa szczególnej i ogólnej teorii względności składa się tylko z dwóch postulatów. „Wszechświat jest jednorodny”, a „prędkość światła jest wartością stałą”. Ale zanim przejdziemy do samych postulatów, zajrzyjmy do historii.

Plagiat Einsteina

Cały świat wie, że Albert Einstein jest laureatem Nagrody Nobla i nie ma wątpliwości, że otrzymał tę nagrodę za stworzenie specjalnej i ogólnej teorii względności.

Francuski matematyk i fizyk Jules Henri Poincaré i holenderski fizyk Hendrik Antoon Lorentz kilka lat pracowali razem przy tworzeniu ogólnej teorii względności, mianowicie Poincaré postulował o jednorodności wszechświata i prędkości światła. A Lorentz wydobył słynne formuły.

Niemiecki fizyk żydowskiego pochodzenia pracujący w urzędzie patentowym, miał dostęp do tych prac naukowych i postanowił zafirmować nową teorię własnym nazwiskiem. Zachował w swoich teoriach względności nazwisko Lorentza – podstawowe wzory matematyczne w jego teorii noszą nazwę transformacji Lorentza. Einstein nie określa jaki stosunek do tych formuł ma sam. A nazwisko Poincarégo, który przedstawił postulaty nie jest wcale wymienione.

Plagiat, a mówiąc inaczej, kradzież Einsteina i skandal, który wybuchł wokół tej teorii, nie pozwolił Komitetowi Noblowskiemu przyznać mu nagrody. Wynik był bardzo prosty. Einstein otrzymał Nagrodę Nobla za odkrycie drugiego prawa efektu fotoelektrycznego. Przy tym efekt fotoelektryczny został odkryty przez rosyjskiego fizyka Alexandra Grigoriewicza Stoletowa.

W ten sposób powstał obraz geniuszu wszystkich czasów i narodów. Obecnie prawie każdy jest pewien, że Albert Einstein otrzymał nagrodę Nobla za swoją wielką, szczególną i ogólną teorię względności.

Teraz czas, aby przejść do samych postulatów. Co jest nie tak z tymi genialnymi innowacyjnymi pomysłami, które przy pomocy marki Einstein odkrywają tajemnice wszechświata dla całej ludzkości?

Postulat prędkości światła

Prędkość światła, to maksymalna prędkość materii we wszechświecie, jest stała i wynosi 30000 km/s.

Bez tego warunku przekształcenia Lorenza stają się nonsensem, tak jak przy ruchu z szybkością większą niż 300 000 km/sekundę. Zgodnie tym zrównaniem, nawet masa fotonu jest nieskończona.

Nawiasem mówiąc, nawet za życia Einsteina informowano, że prędkość światła nie jest stała. Eksperymentalnie potwierdzając tak zwany wiatr eteru fal świetlnych, amerykański fizyk Daytona Miller jeszcze w latach 30 udowodniły niespójność eksperymentów Michelsona-Morleya, które rzekomo potwierdziły niezmienność szybkości światła.

Miller pisał listy do Einsteina. W jednym ze swoich listów zrelacjonował wyniki swojej dwudziestoczteroletniej pracy potwierdzającej obecność wiatru eterycznego. Jednak ta informacja została po prostu zignorowana. Po śmierci Millera, największego fizyka tamtych czasów, jego praca nigdy więcej nie została opublikowana.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dayton_Miller

W 2000 r. dr L. Vang z Princeton Research Institute przeprowadził następujący eksperyment. Strumienie światła przepuścił przez zbiornik z gazem ceru. Prędkość impulsów świetlnych była 300 razy większa niż dopuszczalna prędkość z eksperymentów Lorentza, czyli osiągnęła 90 000 000 km/s. W tym samym roku we Włoszech inna grupa fizyków, w swoich eksperymentach z mikrofalami, uzyskała prędkość o 25% większą niż dopuszczalna prędkość u Alberta Einsteina, prawie 400 000 km/s.

Z transformacji Lorentza wynika, że jeśli prędkość światła lub inny obiekt materialny przekroczy choć jeden milimetr na sekundę, czyli prędkość 300 000 km/s, masa stanie się nieskończona. Innym słowy, w przeprowadzonych wyżej eksperymentach masa fotonów i mikrofal powinna być większa od masy każdej czarnej dziury. Mimo to na całym świecie kontynuuje się naukę zarówno w szkołach, jak i instytucjach z uniwersytetami z teorią Alberta Einsteina, jako odzwierciedleniem obiektywnej rzeczywistości.

Oto w jaki sposób tę nowość przedstawiły media:

Rozważmy teraz drugi postulat.

Jednolitość wszechświata

Astronomowie i astrofizycy wiedzą, że podczas całkowitego zaćmienia Słońca można zaobserwować obiekty, które zakrywa nasze Słońce. Na podstawie pozycji homogenicznej przestrzeni jest to po prostu niemożliwe. Ponieważ fale elektromagnetyczne w jednorodnej przestrzeni muszą rozchodzić się prostoliniowo. Wyjaśnianie tego fenomenu podano takie: Ogromny kosmiczny obiekt jakim jest Słońce, wpływa na prostoliniowe rozprzestrzenianie się fal świetlnych zaginając ich trajektorię, w wyniku czego jesteśmy w stanie zaobserwować to co znajduje się poza nim.

Ale jeśli założymy, że przestrzeń jest jednorodna, jej właściwości i cechy pozostają niezmienne, wówczas taka obserwacja jest niemożliwa.

Oto badanie, które nie pozostawia kamienia na fundamentach jednorodności przestrzeni.

Astrofizycy George Nodland i John Ralston opublikowali w 1997 r. w czasopiśmie naukowym Revision of Wordsphysics unikalne dane. Po przeanalizowaniu fal radiowych pochodzących z 160 odległych galaktyk doszli do wniosku, że promieniowanie w miarę poruszania się w przestrzeni obraca się, w postaci ledwo zauważalnego wzoru przypominającego korkociąg. Zgodnie z obserwacją z Ziemi, oś obrotu przechodzi w jednym kierunku, w kierunku gwiazdozbioru Sextans, a w drugą stronę w kierunku konstelacji Aquilla. W rzeczywistości jest to eksperymentalne potwierdzenie faktu, że wszechświat ma górę i dół.

Czy przypadkiem nie zostało narzucone całej ludzkości fałszywe pojęcie o naturze wszechświata?

Dodatkowe materiały w filmie na podstawie artykułu:

***

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarze 3 to “Co jest nie tak z Teorią Względności Einsteina”

 1. karamba Says:

  „Astronomowie i astrofizycy wiedzą, że podczas całkowitego zaćmienia Słońca można zaobserwować obiekty, które zawiera nasze Słońce.”

  jakie obiekty ZAWIERA słońce?

  czy nie powinno być ZAKRYWA a nie ZAWIERA? miało by to większy sens

 2. maniek II Says:

  …a jak Ziemia jest plaska?

  logo…

  https://www.google.com/imgres?imgurl=https://img.purch.com/w/660/aHR0cDovL3d3dy5saXZlc2NpZW5jZS5jb20vaW1hZ2VzL2kvMDAwLzAzMi82NzQvb3JpZ2luYWwvRmxhdF9lYXJ0aC5qcGc%3D&imgrefurl=https://www.livescience.com/24310-flat-earth-belief.html&h=660&w=660&tbnid=7zyN7HHQXdVP1M:&q=flat+earth&tbnh=151&tbnw=151&usg=AI4_-kTgmftq0L_z9uMTG-AGKGXBeIvXVg&vet=12ahUKEwi4sKbN6_bdAhUCfMAKHarxDGQQ_B0wD3oECAYQEw..i&docid=FWSTLtnR8EWu3M&itg=1&client=firefox-b-ab&sa=X&ved=2ahUKEwi4sKbN6_bdAhUCfMAKHarxDGQQ_B0wD3oECAYQEw

  …za Eisteinem – stoi Mileva Maric – chociaz juz w tej chwili zaczynam watpic czy w ogole istniala…eistein – to oszust – tak jak obomba dostal nagrode nobela – hgw za co!

  https://me.me/i/harry-madera-barry-sotero-aka-barrack-and-michelle-obama-aka-20760532

  https://www.youtube.com/results?search_query=mileva+maric

  a CERN – to portal do innych swiatow – i jedynie do tego sluzy!…nalukofce stamtad – to nie ludzie!

  istnieja predkosci – przekraczajace tysiace razy predkosc swiatla…

 3. morgan Says:

  Podobne kontrowersje budzily prace Izaaka Newtona.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: