Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood

W szokującym ujawnieniu gwiazda filmowa Mel Gibson opowiada o szczycie epidemii „pasożytów” „kontrolujących Hollywood”, którzy są zaangażowani w ofiary z dzieci i pedofilię. Gwiazda Zabójczej Broni powiedział, że „każde studio w Hollywood jest okupione i opłacone krwią niewinnych dzieci”, dodając, że „najcenniejszą walutą tam jest krew dzieci”.

W Londynie podczas promocji filmu Daddy’s Home 2 (2017), w którym wystąpił Gibson, nazwał elitę branży rozrywkowej „wrogiem ludzkości”, która „pije krew niewinnych dzieci”. Powiedział, że kluczowi gracze w branży filmowej „czerpią adrenalinę z tego procesu”, „lubią to, ponieważ łamią tabu”.

„Rażąco lekceważą zwykłych ludzi. Odbieranie ludziom życia to dla nich tylko gra – im więcej mogą sprawić bólu tym mają lepsze doznania. „Dzieci są dla nich tylko jedzeniem”. Ucztują na bólu i strachu, im młodsza ofiara, tym lepiej. „Ci ludzie wyznają swoją religię i używają jej jako moralnego przewodnika.” „To nie są nauki religijne, o których wy, ludzie, słyszeliście. Wykonują święte obrzędy, które u zwykłych ludzi spowodowałyby mdłości, są całkowicie w sprzeczności z moralnością, która związana jest z większością patriotycznych Amerykanów.

Najgorsze jest to, że „jest to sekret poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą w tym brać udział”. Mel Gibson zjawił się w brytyjskim prime time BBC, The Graham Norton Show w piątek, gdzie aktor odpowiadał na pytania od zaszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami, o prawdziwą naturę hollywoodzkich „elit”. Wyjaśnił, jak został umieszczony na czarnej liście w 2006 r. przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażanie swoich poglądów na temat tej branży. Powiedział, że od tego czasu „pracuje poza systemem”, co dało mu nową perspektywę, mówiąc: „Trudno to zrozumieć, wiem i przepraszam, że to ja otworzyłem wam oczy, ale Hollywood jest śmiertelnie zalegalizowanymi włościami pedofilów. Używają dzieci, aby zrealizować swoje przerażające chore fantazje.

„Sam to niezupełnie rozumiem, ale biorą te dzieci ze względu na energię i nasycają się ich krwią. Nie robią tego litościwie, ale na początku straszą zanim je poświęcą. Im bardziej niewinne dziecko, tym lepiej dla nich” – powiedziała gwiazda Braveheart. „Co to znaczy? Nie robią tego jako formę ekspresji artystycznej: po prostu piją krew dzieci i jedzą ich mięso, ponieważ uważają, że daje im to jakieś „siły życiowe”. Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im „dodatkowe siły”. Nie rozumiem, dlaczego to robią, ale tak robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, wskazuje on przeciwny kierunek.” Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w Hollywood i poza nim mówi, że hierarchia branży „lubuje się w znęcaniu, bólu, torturach, stresie i cierpieniu”. Według Gibsona chęć robienia takich rzeczy nie ogranicza się tylko do hollywoodzkiej elity, robią to wszyscy ci, którzy są na szczycie łańcucha pokarmowego, i mogą sobie pozwolić na taki „luksus ”, chociaż jest też ich dużo w branży filmowej”.

„Hollywood jest przesiąknięty krwią niewinnych dzieci. Od zawsze istniały odniesienia do pedofilii i kanibalizmu, ale przez wiele lat były tajemnicą lub symboliczne. Znam tę praktyki od początku 2000 roku i byłbym w poważnym niebezpieczeństwie, gdybym kiedykolwiek o nich powiedział. Nie mam na myśli tylko mojej kariery, ale życie moje i mojej rodziny. Mogę o tym mówić dopiero teraz, gdy ci ludzie, liderzy branży, już nie żyją.” „Dzieci są jak „waluta premium ”i mają wyższą wartość niż wszystko, co można sobie wyobrazić: „diamenty, narkotyki, złoto, itp.”. Dosłownie wymieniają te dzieci na gotówkę za usługi, role w filmach, łapówki … ”

Według Gibsona ta perwersja to nie jest najnowsza moda, ale długoletnia kultura w Hollywood od wielu pokoleń, popularne wśród mężczyzn i kobiet.

„To nie jest nic nowego, działo się to jeszcze przed założeniem Hollywood. Jeśli odkryjemy to zjawisko, znajdziemy ukryte fakty w cieniach każdej epoki w historii. Te mroczne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne są stosowane w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood służy do programowania społeczeństwa i kontroli umysłu, a ich przesłanie rzutuje na psychikę narodu amerykańskiego … ”

Po ostatniej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy zatrzymano ponad 200 osób, gwiazda filmowa Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię pedofilii w Hollywood, brzmi to szokująco.

Jako 30-letni weteran filmowy Pitt opowiada o swoich doświadczeniach po zobaczeniu ciemnej strony branży rozrywkowej z pierwszej ręki. Pitt opisuje przemysł telewizyjny i filmowy jako przynętę dla sieci handlu dziećmi, tak jak ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych i za ich granicami, a także na wyższych szczeblach hierarchii politycznej i społecznej:

„Myślicie, że Hollywood to filmy? To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co ważniejsze, o władzę i kontrolę”.

„Ludzie, którzy kierują Hollywoodem, rządzą także Ameryką i większością świata, z tego najmniej interesują ich filmy”. „Czy słyszeliście o iluminatach? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media to pedofile i to oni rządzą światem, i wszystko to sięga korzeniami Hollywood”. „Dzieci chcą być w filmach, a raczej ich rodzice, aby dostały rolę zrobią wszystko, wszystko aby ich dzieci były sławne”.

Kiedy zapytano Brada, dlaczego Hollywood padło ofiarą tych elitarnych sieci, Pitt odpowiedział:

„To wina rodziców. Amerykańskim marzeniem jest stać się sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby ich tam dostarczyć”.

„Czy spotkaliście kiedyś matki aktorów dziecięcych? Wszystkie są szalone”. „Dla nich to łatwe pieniądze, i to nie tylko w filmach, telewizji, muzyce … to jest show-biznes”. „W przeważającej części rodzice sprzedają swoje dzieci i ich dusze dla sławy”.

Pan Pitt kontynuuje demaskowanie elitarnych kręgów w handlu dziećmi opowiadając w jaki sposób dostają role, w jaki sposób wpływają one na inne dzieci. Opisuje, jak dzieci są używane jako waluta polityczna, jak rodzice przymykają na to oko, jakby chodziło po prostu o wybite okno w pobliskim biurze.

„Ktoś z elity płaci za film. Tysiące dzieci przychodzą po główną rolę, a tylko 100 z nich prawdopodobnie dostanie pracę. Pojawia się młody mężczyzna z wytrwałą matką i zaczynają robić wszystko, aby dostać tę rolę.” „Dziecko wychodzi z jakimś facetem, który pracuje w telewizji. Telewizja kręci film, a facet zarabia dużo pieniędzy gdy film staje się hitem”.

„Nigdy nie mówią złych rzeczy o filmie w telewizji, ponieważ filmowiec wie, co zrobił z tym dzieckiem”. To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą. ”„ Są to zakulisowe umowy z dziećmi jako atutem ”.

Zapytany o to, kim są ci „hollywoodzcy gracze”, Pitt odmówił podania nazwisk, ale wyraził przekonanie, że ostatecznie zwycięży sprawiedliwość:

„Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ same są własnością tych, o których mowa. Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię ”.

„Oni tracą władzę nad narodem amerykańskim i wiedzą o tym”.

„To tylko kwestia czasu, zanim to się stanie”.

źródło
źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 25 to “Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood”

 1. konservaTor Says:

  Dodam pare linkow,znalezionych podczas szukania glebszych info o „halogrupach”.Jesli to nie fejk’i to jest sqrvysynstvo,”twary” jak sie patrzyMysle ze Trebor nie bedzie mial mi za zle .]

  https://returnofzeus.blogspot.com
  http://aangirfan.blogspot.com/2014/
  http://illuminati-bloodlines.blogspot.com/search/label/satanic ritual abuse and secret societies
  http://www.whale.to/b/sp/springmeier_h.html

 2. maniek II Says:

  …powiedz mi Treborok – dlaczego to *ebane *edalstwo nie pozwala mi czytac komentow?…nie bojcie sie gnojki – nie zakapuje was i zadne zeusy ani pegasusy nic wam nie pomoga!…interesuje mnie wiedza – co ludzie sadza o tym temacie?
  O wiekow dzieci dupczy – je – przerabia na organy i uzywa ich „plynow” – kilka miloinow ludzi – a ostatnio prawie albo ponad 2 miliardy – w/g mojej orientacji!…jest to czwarty rynek – ktory zaczyna wyprzedzac rynek broni-narkotykow i surowcow
  W/g mnie to zgadzam sie osobiscie na uznanie pedofilii – nekrofili – zoofili i innych …filli – za orientacje seksualna – pod jednym warunkiem – ze my bedziemy mieli dostep do broni – WSZYSTKICH KALIBROW I WIELKOSCI – OFICJALNY!
  i JA pedofil-nekrofil-zoofil-hemofil-heterotofil – moge pojsc do sklepu – kupic „pukawke”…i miec jeszcze jedna orientacje – BRONIOFILA – i… walic w rure wszystko co sie da…,

  https://gloria.tv/video/cgeqqxCnEoLY1HpvUhZrvJeUK

  …co wy na to?

 3. maniek II Says:

  …czy nie jest to bardziej „moralne” – niz te wszystkie wrzaski – ujadania i udawane oburzenie?…przeciez to – WY – rodzice jestescie tymi przewodnikami w tym swiecie – swoich dzieci i od was wszystko wychodzi…WSZYSTKO!!

 4. Maria. Says:

  Mordy rytualne a swieto halloween

  Parę komentarzy pod yt:

  „Dzieci, które brały udział w rytuałach satanistycznych opowiadają, co widziały. W tych relacjach powtarzają się takie elementy jak: skandowanie w obcym języku, maski zwierząt itd. A sądy stwierdzają, że te dzieci mają wybujałą wyobraźnię i sobie to wymyślają. Yhym… Wszystkie wymyśliły to samo. Wymyśliły sobie łacinę i wszystkie groteskowe elementy. Dzieci, które się nawzajem nie znają i mieszkają w różnych częściach świata. Dzieci nie są chronione na tym świecie…”

  „Wynika z tego że nie ma religii która reprezentuje Boga, modlą się w kościołach do Lucyfera, niby poganstwo było zle jednak nie robili dzieciom krzywdy a teraz ludzie wykształceni I madrzy krzywdą dzieci, myślę że ci co są przeciw powinni zacząć działać. Tak naprawdę nie ma Lucyfera to jest nowoczesność elektroniczna I ludzie którzy kontrolują i ustawiają mózgi ludzi według swoich satanistycznych wyobrażeń.Papież bierze udział w orgiach satanistycznych i jestem zdania że Kościół wypielegnował satanistów I gniazdo jest w Watykanie.”

  Kolejne potwierdzenie o tym kto bierze udział w aktach satanistycznych w kolejnym komentarzu :

  „Panie Zagorski o Dziwiszu , ze jest masonem oraz masonach i zydowskich rytualach , w swoich ksiazkach napisal H enryk Pajak A to sa prawdziwe zrodla. Pozdrawiam.”

  „To jest takie pasożytnictwo paskudne..jak kleszcz czy jak komar choć szczerze juz te małe istoty są bardziej czyste niż te demoniczne, obrzydliwe scierwa ktore sie chca zwac ludzmi. Kradna zycie, niewinność, szczęście i młodość. Dzięki krwi czują się młodsi, zdrowsi. Dlatego tyle celebrytow wygląda tak dobrze i dlatego elity żyją tak długo.. Przez pasozytnictwo w każdym tego słowa znaczeniu. Słudzy diabla. W jego świecie.”

  „Skoro wierzycie w tę bzdurną reinkarnację i prawo karmy, to co wam do tego, że te dzieci są wykorzystywane, bądź zabijane? Skoro je to spotyka, to znaczy, że zasłużyły sobie na swój los krzywdząc innych w swoich wcześniejszych wcieleniach. To karma wymierza sprawiedliwość, posługując się w tym celu rozmaitymi narzędziami.”

  • TRIK Says:

   Karma tak nie działa, owszem możesz zostać ukarany za zło wyrządzone w tym lub innym wcieleniu, ale możesz też stać się ofiarą, tj. nikomu niczego nie zawinić i zostać skrzywdzonym, wtedy karma Cię wynosi na wyższy poziom w tym lub innym wcieleniu. Są dwie drogi na awans karmiczny, przez poświęcenie lub dobre uczynki.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: