Wielkie Białe Braterstwo 2

Wielkie Białe Bractwo(Braterstwo) z Peru Wężowi Mistrzowie z Wenus

Czy wiesz, że twórcy Wielkiego Białego Braterstwa przybyli z Wenus i że wiele oddziałów GWB wokół planety zostało
założone przez adeptów duchowych związanych z wężem?

Doszedł do tych zaskakujących wniosków kilka lat temu podczas podróży do Peru.

W Peru miałem szczęście spotkać mądrego człowieka, Antona Ponce de Leon Paiva i stać się wtajemniczony w jego
ezoteryczną organizację Braterstwo Słońca , oddział Andyjskiego Wielkiego Białego Braterstwa. Anton został poproszony o założenie tej organizacji przez mędrców lub starszych żyjących w ukrytej wiosce w Andach.Starsi są bezpośrednimi potomkami Inków i arcykapłanów Imperium Inków, żyli w ukryciu na wsi od upadku tej znakomitej cywilizacji. Anton podróżował ukrytą drogą do niewidzialnej wioski i Starszych, spotkał tam jak to opisał w swoich książkach Mądrość Starożytną i poszukujących tej Mądrości.

Siostra Thedra i Anton Ponce de Leon

W ukrytej wiosce, Anton został wtajemniczony w Intic Churincuna, Słonecznego Braterstwa, które istniało od czasów
Lemurii , legendarnego kontynentu na Pacyfiku, który leży obecnie głównie w dolnej części Oceanu Spokojnego. Słoneczne Braterstwo było pierwszym przejawem „Wielkiego Białego Braterstwa” na Ziemi (można zauważyć, że wszystkie starożytne cywilizacje były wierne Słońcu i na początku adeptci woje centralne miejsca wiązali ze Słońcem, takie jak np.Heliopolis w Egipcie).Słoneczni Bracia po raz pierwszy przybyli na Ziemię z Wenus przez adeptów znaną jako Kumaras(Kumarowie), której nazwa oznacza „androgyniczne Węże”. Można znaleźć odniesienia do Kumarów w hinduskich Puranach, gdzie są opisane jako pierwsi nauczyciele jogi na świecie. Aktualne odgałęzienia Wielkiego Białego Bractwa na całym świecie, takie jak teozofowie i Summit Lighthouse, odnoszą się do Kumarów jako ich ukochanych założycieli. Organizacje te twierdzą również, że jeden z Kumarów, Sanat Kumara, pozostaje na Ziemi od tysięcy lat, aby nadzorować funkcjonowanie Wielkiego Białego Bractwa z Szambali, jego siedziba znajduje się na pustyni Gobi.

W czasie jego tygodniowego pobytu w ukrytej wiosce, Anton dowiedział się od Mędrców, że Intic Churincuna został
przywieziony do Andów przez Lemurianina, mędrca zwanego Aramu lub Amaru (Węża), Muru. Najwyraźniej na Lemurii miało być zwołanie specjalne zgromadzenie tuż przed legendarnym zniszczeniem kontynentu i Aramu Muru i inne „Węże” zostali wybrani do zabrania zapisów i obiektów mocy Kumara / Słonecznych Braci do różnych części świata.

Ci, którzy później jako Nagas (Węże w sanskrytach) w Indiach, Lung Dragons w Chinach, Amarus w Peru, zostali wybrani do opieki nad starożytną mądrością ze swoich państw. W późniejszycg czasach podobne zwołania mogły mieć miejsce na Atlantydzie, niektórzy wężowi mistrzowie z tego lądu wybrani do ocalenia zapisów nauki Atlantów na terytorium, pan-Atlantyki.

Te misyjne Węże stały się znane jako:

– Quetzlcoatls lub Kukulcans w Meksyku

– Djedhi („Stałe Węże”) z Egiptu

– Druid Adders w Wielkiej Brytanii

– Dactyloi w Grecji

To ciekawe, że wszędzie tam, gdzie Lemuriańskie lub Atlantydzkie węże mieli swoje siedziby Wielkiego Białego Bractwa, budowali świątynie dostosowane do Wenus a sama planeta wiązana była ze zbawicielami i nieśmiertelnymi.

Nieśmiertelny Ozyrys w Egipcie, zbawiciel Queztlcoatl z Meksyku a na świecie Nauczyciel Jezus Chrystus, były ściśle związane z Wenus.

Kiedy Aramu Muru wkońcu dotarł w Andy, założył zarówno Słoneczne Bractwo, a także Bractwo Siedmiu Promieni , a tym samym uziemiając nieskończone światło Słonecznego Ducha w swoim nowym kraju.

Siedzibą Bractwa Siedmiu Promieni był ukryty klasztoru w Andach, Klasztor Siedmiu Promieni, został zbudowany jako centrum Bractwa Siedmiu Promieni i służył zarówno jako magazyn dla Lemuriańskich obiektów mocy oraz jako szkoła do prowadzenia świętych nauk Lemurian.

W ostatnich czasach dowód istnienia klasztoru Siedmiu Promieni pochodzi od małej grupy, która przybyła do klasztoru w 1960 roku. George Hunt Williamson (brat Filip), autor Tajemnicy Andów, później przeprowadził wywiad z członkami tej społeczności i napisał książkę o tym.

Jedyna kobieta z grupy, siostra Thedra, spędziła pięć lat w klasztorze przechodząc intensywne szkolenie duchowe i
wtajemniczające.

Była tam wysłana ponoć przez Jezusa Chrystusa, który ukazał się jej fizycznie i po tym spotkaniu spontanicznie wyleczyła raka. Przedstawił się jej prawdziwym swoim ezoterycznym imieniem „Sananda Kumara”, ujawniając tym samym jego związek z Wenus i założycielami Wielkiego Białego Bractwa i Słońca.

Kiedy Thedra opuściła Peru, wyjechała do Mt.Shasta w Kalifornii i założył Stowarzyszenie Sananda i Sanat Kumara. Dzięki pracy siostry Thedry i jej organizacji Kumarów powszechne stały się informacje na temat ich historii i nadchodzących zmianach Ziemi.

Wróćmy jednak do historii … Ostatecznie Aramu Muru stał się pierwszym królem kapłanem Inków i był później znany wśród ludzi jako Manco Kapac. Ka-pac oznacza „Bogaty Duchem” lub „Wężowa Mądrość” (wielu wielkich Węży z Wielkiego Białego Bractwa odznaczono ich mądrość poprzez włączenie dźwięku K w ich nazwach, takich jak Kumara, Chrystusa (czyt. Krist), Kriszna, Kukulcan).

Po jego koronacji, Manco Kapac wziął jeden z obiektów mocy przechowywanych w Monastyrze Siedmiu Promieni, wielką Tarczę(Dysk) słoneczną i powiesił ją w głównej świątyni Inków Intiwasi, która została zbudowana w Cuzco, Peru.

Ten Słoneczny Dysk wcześniej wisiał w ważnej świątyni Słonecznych Braci w Lemurii i był ważnym symbolem organizacji. Przez powieszenie go w Intiwasi, Manco oficjalnie ustanowił Słoneczne Bractwo w Peru. Później, gdy hiszpanie najechali Peru, Tarcza Słoneczna została zwrócona do Klasztoru Siedmiu Promieni na przechowanie.

Przed i po zakończeniu budowy miasta Cusco, stolicy Imperium Inków, Manco Kapac i Kapac Cuna, członkowie Słonecznego Bractwa z Lemurii, którzy przybyli w Andy w tym samym czasie co Aramu, zbudowali wiele megalitycznych świątyń w Peru, na przykład w Tiahuanaco, Sacsayhuaman, Ollantaytambo i Machu Picchu. Stały się one punktami kontaktowymi odpowiedzialnymiza spotkania istot z Wenus i Układu Słonecznego oraz Wielkiego Białego Bractwa na Ziemi.

Mądrość Słonecznego Bractwa przekazywana jest przez rody Inca królewskich kapłanów i arcykapłanów Peru. W całej swej historii Inków królowie byli zawsze związani z wężem, nosili bransoletki i obrączki z pełzającymi wężami ujawniającymi swoją przynależność. Niektórzy monarchowie nadawali nazwę Quechuan dla węża, Amaru, w ramach swoich królewskich tytułów, takich jak Inkowie Tupac Amaru.

Przed całkowitym zniszczeniem Inków przez Hiszpanów, kapłani Inków Słonecznego Bractwa uciekli do ukrytej wioski w Andach, gdzie starannie konserwowali mądrości starożytnych organizacji. Przez wiele lat ta mądrość była trzymana w tajemnicy aż do czasu kiedy Anton został zaproszony do ich odwiedzenia. Został zobowiązany do przyjęcia historii i nauk Słonecznego Bractwa i krzewienia jej w świecie zewnętrznym w celu znalezienia możliwości rozszerzenie lub zorganizowanych „zewnętrznych spotkań”. Te zewnętrzne odosobnienie, obecnie znane jako Samana Wasi , mieści się obecnie w Świetej Dolinie Inków. Jest to zarówno siedziba Słónecznego Bractwa, a także dom dla opuszczonych dzieci i osób starszych.

Obecnie Starsi z ukrytej wioski są w ścisłym kontakcie z wieloma planetami i galaktykami, Bractwami na Ziemi i we wszechświecie.

źródło

Niestety wywiad o Lemurii tylko po Hiszpańsku, może ktoś sie pokusi (jesli zna ten język) o tłumaczenie?

POPRZEDNIA   GŁÓWNA   NASTĘPNA

Reklamy
Możliwość komentowania Wielkie Białe Braterstwo 2 została wyłączona
%d blogerów lubi to: