Wielkie Białe Braterstwo 1

Luis Fernando Mostajo Maertens Wywiad(2008)

W październiku (18-25), 2008, pojechałem do Boliwii, aby uczestniczyć siedem dni w odosobnieniu gdzie prowadzono przez Luisa Fernando Mostaje seminaria znajdujące się nad jeziorem Titicaca. Fernando twierdzi, że fizycznie spotykał się z przedstawicielami obu Konfederacji Planet i „Starszymi” lub „Wniebowstąpionych Mistrzów” związanymi ze starożytną preinkaską cywilizacją w Andach.

W jego nagranej prezentacji w 2008 na Konferencji Transformacja Ziemi na Hawajach, Fernando opisuje swoje fizyczne
spotkania z członkami obu tych grup. Według Luis Fernando, Konfederacja Planet ma bazy zarówno na Wenus jak i
Ganimedesie, jednym z księżyców Jowisza.

Twierdzi, że był w obu tych lokalizacjach urządzeniem do teleportacji należącym do zaawansowanych i etycznych istot
pozaziemskich. W obu tych przypadkach istoty te wyglądały na Nordycką rasę ludzi.

Ruiny Tiahuanaco

Luis Fernando mówi, że podczas jednego z jego spotkań powiedziano mu o istnieniu odosobnienia zamieszkałego przez „mędrców” nad jeziorem Titicaca. Starszych z preinkaskiej „cywilizacji Tiahuanaco”, a także resztki pozostałości pojeszcze starszej cywilizacji Atlantów.

Starsi byli również częścią Wielkiego Braterstwa Słońca, było to stowarzyszenie „Wniebowstąpionych Mistrzów” – lub
istot, które osiągnęły wysoki stopień panowania nad życiem i śmiercią – w całej galaktyce. Fernando mówił, że następnie spotkał się z mistrzem „Soromez” ze „Starszych”, czyli „Mistrz Wniebowstąpiony” z Tihuanaco który żył znacznie wcześniej na Atlantydzie.

Luis Fernando został przewieziony do podwodnej lokacji nad jeziorem Titicaca, gdzie był świadkiem dobrze zachowanych resztek cywilizacji Tiahuanaco , miejsca służącego jako centrum inicjacji.

Tiahuanaco przeniknęła region Boliwii w Andach i była kulturą Solarną, która według Fernando, wspomagana była przez
cywilizacje pozaziemskie. W swojej prezentacji na Hawajach w 2008, Luis Fernando pokazł symulację słonecznych rytuałów i praktyk, które używają energii słonecznej na wiele sposobów. Opisał, że podwodne pozostałości Tiahuanaco nad jeziorem Titicaca (w „małe” boliwijskiego części jeziora) Wiecznego Miasta posiadają wielkie zbiory świętej mądrości i czekają na ludzkość aż stanie się ona gotowa na ich przyjęcie.

Podczas seminarium, ja i inni uczestnicy zostali zabrani do wielu miejsc wokół jeziora Titicaca, w Andach, oraz archeologicznych pozostałości cywilizacji Tiahuanaco w pobliżu La Paz w Boliwii. Wszyscy byliśmy podekscytowani pozostałościami po cywilizacji Tiahuanaco, których dostępne dowody jasno wskazywały na będącą ważną preinkaską kulturą Solarną.

Wydłużone ludzkie czaszki w muzeum wskazały pozaziemskie wpływy, o ile ich fizjologia wydaje się być naśladowana przez mieszkańców Tiahuanaco.

Kilka ważnych ceremonii i rytuałów związanych ze słońcem było dowodem w tych ruinach, a zwłaszcza niezwykła znajomość astronomii i wyrównania słonecznego. Ponadto bardzo skomplikowany system nawadniania i inne artefakty technologiczne, które miały ewentualny wpływ istot pozaziemskich jak twierdzi Luis Fernando. Cywilizacja Tiahuanaco według wielu archeologów Boliwii poprzedza cywilizację sumeryjską. Jedynie 10% Tiahuanaco zostało odkopane do tej pory i dalsze pracew tym kierunku mogą prowadzić do radykalnych wniosków co do pochodzenia ludzkiej cywilizacji.

Najbardziej niezwykłą częścią seminarium było miejsce ustalone przez Fernando na brzegu jeziora Titicaca o nazwie
Wiñayamarka (w pobliżu Huarina, znajduje się „mała” część jeziora – zobacz mapę poniżej).

W Wiñayamarka prowadził szereg ćwiczeń i inicjacji w specjalnie skonstruowanych monolitach w świątyni. Uczestnicy byli w stanie energicznej integracji z niezwykłą energią w tej spektakularnej i zdalnej Andyjskiej lokalizacji. Wieczorem na niebie zaobserwowaliśmy wiele UFO. Jeden z nich szczególnie rozbłysł w spektakularny sposób, a następne kilka minut niemal lewitował w bezruchu migając energią, co było odczuwalne dla uczestniow seminarium.

Punktem kulminacyjnym była wycieczka łodzią po jeziorze Titicaca, w której grupa została zabrana na bezludną wyspę,
która zgodnie ze słowami Fernando jest najbliżej fizycznego punktu bazy Wielkiego Białego Braterstwa i Galaktycznej
Konfederacji na jeziorze Titicaca. Bliskość baz należących do Wniebowstąpionych Mistrzów i Konfederacji Galaktycznej są blisko siebie ze względu na ich ścisłą współpracę. Na wyspie wykonaliśmy kilka ćwiczeń, które pozwoliły odwiedzającym na połączenie energetyczne z mistrzami Wielkiego Białego Braterstwa.

Luis Fernando zebrał imponującą kolekcję fotografii i relacji świadków wspierających dowody jego fizycznych kontaktów z Wniebowstąpionymi Mistrzami oraz istotami pozaziemskimi należącymi do Konfederacji Planet.

Niektórych z nich można znaleźć na jego stronie internetowej pod adresem: www.winaymarka.org

Seminarium i inicjacje doświadczeń z Luisem Fernando, wywiady z jego asystentami, dały mi wiarę w jego opowieści. Czekam na następną podróż do Boliwii, gdzie bedę mógł badać dalej jego niezwykłe doświadczenia.

Poniżej znajduje się wywiad z Luisem Fernando w oparciu o serię pytań do Fernando podczas mojej wizyty w Boliwii i jego odpowiedzi dotyczących kontaktów i znajomości z Wniebowstąpionymi Mistrzami i istotami z Konfederacji Planet.

Michael E. Salla, MA dr
Prezes i założyciel Instytutu Exopolitics
Współzałożyciel, GalacticDiplomacy.com
03 grudnia 2008

Wywiad z Luis Fernando Mostojo Maertensem
Michael E. Salla, Ph.D.

Akronimy
LF – Luis Fernando Mostajo Maertens (na zdjęciu po lewej)
MS – Michael E. Salla, Ph.D. (Po prawej)

MS: W nawiązaniu do spotkań nad jeziorem Titicaca o nazwie Winayamarka, co było jego głównym celem?

LF: Moje doświadczenia kontaktów rozpocząłem w 1977 roku, wziąłem wtedy w swoje ręce wielką odpowiedzialność, tą samą, która zorientowana jest na dzielenie się istotą tej wiedzy, którą osobiście mi przekazano po moich kontaktach z pozaziemskimi Przewodnikami, takimi jak przewodnicy Białego Braterstwa. Komunikat skierowany z nadzieją i alternatywą.

Nadzieją ze względu na fakt, że miałem kontakty, sugeruje nam, że istnieją cywilizacje, które rozwiązują problemy
występujące w środowisku, w którym żyjemy, dla nas jako ludzi. Z drugiej strony alternatywy, w jaki sposób możemy
pokonać rzeczywiste konflikty w naszym społeczeństwie, uczenia się reorganizacji sposobu myślenia, czucia i działania,
oddając ludziom możliwości odkrycia swojej przeszłości, zrozumienia ich teraźniejszości a w związku z tym planowania
swojej przyszłości.

Dla wszystkich ten proces nauczania i uczenia się od pozaziemskich Przewodników i Przewodników Białego Bractwa nazwano WEWNĘTRZNYM PRZYGOTOWANIEM, wiele doświadczeń i wiedzy, które obecnie rozpoczęły generowanie się w określonych miejscach, rozpoczęły przygotowanie i wdrożenie świetlistej ścieżki poznania i miłości. Mniejsze jezioro Titicaca jest bardzo ważną częścią platformy kontynentalnej tworzącą sieć fizycznych miejsc, Starszych oraz wewnętrznego rządu Białego Bractwa. Tak, że te zewnętrzne zacisze jest swego rodzaju preludium do spotkania z mędrcami Amautas i przewodnikami pozaziemskimi, dobrym miejscem na przygotowanie się do rozpoczęcia i przebudzenie słonecznego. Nazwa Winaymarka sugeruje Przewodników, w języku Aymara te słowo oznacza Wieczne Miasto.

MS: Odnosisz się do Winayamarka jako eksternalizacji z wewnętrznego odosobienia lub jako „lożę” na jeziorze Titicaca ustanowioną przez Wielkie Białe Bractwo, dlaczego tak jest?

LF: Kiedy mówimy o wyłonieniu Wielkiego Białego Braterstwa ( eksternalizacji Hierarchii ??), musimy zrozumieć, że
wszyscy jesteśmy powiązani w ramach procesu przebudzenia i transformacji, z wyższym lub niższym poziomem świadomości. Ważną rzeczą jest to, aby uświadomić sobie rolę, jaką każdy z nas ma do odegrania jako człowiek, przejmujący odpowiedzialność za własny los, wreszcie mamy dostęp do poziomu ewolucji, który pozwala nam aktywnie uczestniczyć w Kosmicznym Planie, w którym Przewodnicy Białego Braterstwa i pozaziemscy Przewodnicy stanowią istotną część.

Jeden ze Starszych pokazał mi, że w tym czasie przemian ludzkości, te miejsca, powinny stać się punktami kontaktowymi między nimi a różnymi grupami na całym świecie.

Tak, że częstotliwość i poziom drgań prowadzić powinna do większego udziału i dostępności dla większości, którzy czekają w ciszy na wezwanie, budzące we wnętrzu tego Świetlnego Okręgu, który jest samo w sobie Wielkim Białym Braterstwem.

MS: Powiedziałeś, że Wielkie Białe Braterstwo przeniosło się z Himalajów do Andów nad jezioro Titicaca po II wojnie światowej. Dlaczego tak się stało?

LF: Energia kosmiczna jest neutralna kiedy dochodzi do planety, dopiero kiedy jest w jej zasięgu rozpada się na dwa
bieguny, kobiecy i męski, pozytywny lub negatywny.

Pozytywna lub męska energia koncentruje się w mistycznych i millenijnych Himalajach w Tybecie, dlatego od tysiącleci,
znaczna część wiedzy i mądrości przodków została przekazana ludzkości, jednak i zgodnie z moim doświadczeniem kontaktów z Przewodnikiem Soromez nad jeziorem Titicaca, przed inwazją Chin na Tybet, w latach 50-tych, działalność została przeniesiona do Ameryki, oraz w obu Amerykach wzdłuż całej szerokości i długości Andów, zwłaszcza jeziora Titicaca, gdzie jest ono uzależnione od kosmicznego polaryzacji Kobiecej energii.

Fakt, że aktywacja rozpocznie się z centrum kobiecego rodzaju energii stanowi początek przebudzenia się wrażliwszej i uduchowionej części ludzkości.

MS: Można powiedzieć, że fizycznie spotkałeś się z Soromezem, jednym z Wniebowstąpionych Mistrzów na jeziorze Titicaca, oraz byłeś w „Wiecznym Mieście” lub podwodnym odosobnieniu, można wyjaśnić, co się stało?

LF: Po wielkim procesie przygotowań, a nawet fizycznych doświadczeniach kontaktów z pozaziemskich Przewodnikami, w 1984 roku wtedy, kiedydy byłem w środku między-wymiarowych podróży w mieście Orea w Siris – Venus, powiedziano mi, o istnieniu wnętrznego schronienia bardzo blisko miasta La Paz w Boliwii.

Etel z Venus objawił mi się mówiąc, że w jeziorze Titicaca możemy znaleźć proces przebudzenia kobiecego i że moja misja odzwierciedla potrzebę nawiązania kontaktu z istotami, które żyją w „ukryciu”. Tak samo było z Pozaziemskim Przewodnikiem, który powiedział mi po raz pierwszy o istnieniu Wielkiego Białego Braterstwa i relacji kosmicznego planu, który będzie zgodnie z wytycznymi Starszych realizowany na Ziemi.

Na początku czerwca 1984 roku, skontaktował się ze mną przez projekcję holograficzną w moim własnym domu, Starszy przewodnik zwany Soromezem. On zamanifestował się mi jako mieszkaniec wewnętrznej siedziby jeziora Titicaca, znanej jako Słoneczna Siedziba. Starszy był posłańcem i opiekunem nadzwyczajnych informacji dotyczących prawdziwej historii ludzkości, ale jednocześnie wiedzy i mądrości, świadomego zarządzania energią, jak również wiedzy na temat okoliczności ustanowienia nowych czasów.

Otrzymałem dużo nowych informacji, ale w tym pierwszym spotkaniu najbardziej niezwykłe było to, że zostałem zaproszony fizycznie do wewnętrznej siedziby trzeciego tygodnia czerwca, w czasie przesilenia zimowego.

W tej niezwykłej podróży, miałem podane współrzędne i szczegółowe wytyczne dotyczące dostania się na wyspę w środku jeziora Minor gdzie miałem czekać i gdzie później byłem w stanie odkryć fragmenty, które można połączyć ze Słoneczną Siedzibą, rodzajem pięknego budynku, podobnego do budowli ze złotego wieku kultury Tiahuanaco.

Skontaktowałem się tam ze starymi mistrzami, którzy pojawili się tam, zamiast indywidualnego założyciela. Później
dowiedziałem się, że wielu z nich jest bezpośrednimi potomkami starożytnej cywilizacji bardziej znanej jako Atlanci,
budowniczowie Tiahuanaco.

Podczas tego bardzo ważnego spotkania, zmieniła się całkowicie moja wizja i odpowiedzialność.

Starszy poprosił mnie o stworzenie pośredniczącego punktu kontaktowego, który początkowo był znany jako Centrum Światła. Najważniejszym etapem realizacji misji będzie forma zewnętrzna siedziby, rodzaj zewnątrznego z wewnątrz rządu. Miejsca, w których działalność odbywałaby się w wewnątrz a odzwierciedlałaby zewnętrzną siedzibę, jak to dzieje się w tzw. Przygotowania Wnętrza(?).

Ponadto, prawdziwy proces inicjacji Wielkiego Białego Braterstwa ma na celu udostępnianie i obsługę zadań grupom
Ziemskim na całym świecie, aby przejść przez proces transformacji i przekazać mądrość i prawdę o nowej ludzkości.

MS: Dlaczego Wniebowstąpieni Mistrzowie z jeziora Titicaca pragną aby ludzie podróżowali tam i otrzymywali „Słoneczną Inicjacje” w Winayamarka?

LF: Winaymarka jak powiedziałem, w języku Aymara oznacza Wieczne Miasto, Winaymarka jest również nazwą jezira
Minor.Ciekawe w tym wszystkim jest to, że geolodzy twierdzą, że jezioro Minor zostało utworzone w sztuczny sposób, coś, co w kontakcie ze Przewodnikami i Przewodnikami pozaziemskimi zostało potwierdzone.

Jezioro Minor powstało w sztuczny sposób tysiące lat temu, dla ochrony i kontroli prozaicznie jako Major Temple(Duża
Świątynia) lub Słonecznego Centrum Inicjacji, od tamtej pory było centrum i stolicą imperium Majów. To wielkie centrum inicjacyjne zostało ochronione dla potomności, w niej udało mi się znaleźć i pokazać w 1984 roku, wspaniałe duchowe narzędzie znane jako Tarcza Słoneczna. Tarczy Słoneczna jest swego rodzaju bodźcem, który został stworzony przez Wielkie Białe Braterstwo i Pozaziemskich Przewodników, którzy byli w zasięgu działania Wewnętrznego Świata jeziora Titicaca.

Dysk może pomóc w rozpoczęciu odkrywania naszej własnej misji oraz „wielowymiarowości” swojego ciała.

Wewnątrz jest promień f działający na silnym poziomie energii, pomaga w sposób pośredni w przebudzeniu wewnętrznych kodów i poziomów, będąc woda w Najświętszym jeziorze i dyrygując tymi programami życia Nowego Czasu.

MS: Czy możesz wyjaśnić, dlaczego Loża Wielkiego Białego Bractwa Jeziora Titicaca jest tak blisko Galaktycznej bazy Konfederacji?

LF: W jeziorze Titicaca można nie tylko znaleźć Słoneczną Siedzibę Białego Bractwa, ale również doskonała baza wypadową do Światowej Konfederacji galaktyki.

Według informacji otrzymanych przez pozaziemskich przewodników, pobyt statków na jezioro Titicaca, nie tylko zapewnia im stałe współdziałanie i koordynację z wewnętrznym rządem Białego Miasta, ale pomaga we wzmocnieniu energii kosmicznej lub kobiec w jej epicentrum tej części planety. Energii Miłości.

Dlatego oddziaływanie zewnętrznych grup kontaktów w Winaymarka, jest stałe ze statkami Konfederacji, lądując często w Słonecznej świątyni Inicjacji, promieniując specjalną energią, co się dzieje od niedawna Michael, w naszej podróży (18-25 października 2008).

MS: W jaki sposób poprzez podróże do jeziora Titicaca otrzymujemy Słoneczną Inicjację przygotowującą do bezpośredniego kontaktu z życiem pozaziemskim? (Zobacz zdjęcie uroczystości z 2008 r.)

LF: Ona już jest tutaj podnosząc nasze częstotliwości wibracji. W tej podróży, doświadczając Słonecznej Inicjacji,
możliwości dekodowania wewnętrznego kodu są ułatwione. Co stanowi dla każdej chwili wiele możliwości konsumpcji,
objawienia i pokonywania etapów, a w tym samym czasie inicjowania nowych i jasnych ścieżek realizacji.

MS: Może wspomnisz o roku 2012 jako ważnej dacie dla całej ludzkości. Dlaczego Wielkie Białe Bractwo i Galaktyczna Federacja widzą tą datę jako ważną?

LF: W roku 2005, po prawdziwej fali UFO w tym sektorze Andyjskim, wiadomości od Przewodników i Mistrzów były jednoznaczne. Z jednej strony, że energia kosmiczna w jeziorze Minor została całkowicie aktywowana a z drugiej strony, począwszy od tego roku, zaczęliśmy żyć w najważniejszych, definitywnych i ostatecznych siedmiu latach w historycznym procesie ludzkości.

Czas wielkich przemian, nie tylko w świadomości i stylu życia naszego społeczeństwa, ale co najważniejsze, jest to czas szans.

Możliwość zmiany, możliwość przebudzenia, w służbie, integracji i jedności, zaangażowania i realizacji oraz przejęcia
odpowiedzialności za siebie w dalszym ostatnim określony etapie realizacji ludzi dla ludzi, zaufanie Białemu Bractwu i
Światowej Konfederacji, która osadza się na Instruktorach i Przewodnikach Ziemi, tak że strefa przejełaby przejście
planety w kierunku jej nowego punktu w ewolucyji.

Wszystkie proroctwa kończą się, w tym samym czasie nowa nadzieja rodzi się z końcowym porozumieniem istniejących podstaw nowej ludzkości. Rok 2012 Konfederacji i Białego Bractwa będzie po raz kolejny spotykaniem się nowej Rady mającej do czynienia z Rozżarzonym Płomieniem Świętego Światła Dysku Słonecznego w jeziorze Titicaca, z którego przewiduje się wielkie tsunami słoneczne z Wnętrza Słońca, możemy zjednoczeni i razem powiedzieć jednym głosem, Misja Wykonana!

———————

Niedawny tydzień października 2008 roku w Andach i jeziorze Titicaca w Winaymarca był początkiem wspaniałego
doświadczenia, tam gdzie żyją obok siebie z istoty pozaziemskich Przewodników i Mistrzów Białego Braterstwa.

Najważniejsze z tego doświadczenia, jest to, że był to początek serii spotkań w następnym roku (2009). Będziemy
zorganizowali trzy konkretne terminy w marcu, czerwcu i wrześniu. I tak dla każdego roku aż dojdziemy do 2012.

Wszystkie spotkania będą bardzo ważne, będzie to jedyna okazja w życiu, otwartej bramy do poza i wewnątrz ziemi.

Jest to wezwanie skierowane do wszystkich tych, którzy czują głębokie wibracje, dzielą się i żyją w zupełnie nowej erze światła ewolucji rasy ludzkiej.

Miłości i Pokoju

źródło

POPRZEDNIA   NASTĘPNA

Reklamy
Możliwość komentowania Wielkie Białe Braterstwo 1 została wyłączona
%d blogerów lubi to: