Wielkie Białe Braterstwo

Postaram się przedstawić punkty widzenia na tzw. Wielkie Białe Bractwo(Braterstwo), wyciąganie wniosków zalecam we własnym zakresie.

trebor

—————————–

Co wiki o tym mów:

Wielkie Białe Bractwo, system wierzeń podobny do Teozoficznego i New Age, są uważani za istoty nadprzyrodzone o wielkiej mocy, którzy szerzą nauki duchowe za pośrednictwem wybranych ludzi. Członkowie Bractwa mogą być znani jako Mistrzowie Starożytnej Mądrości lub mistrzowie. Wiele ludzi twierdzi, że otrzymali informacje od tych istot, w tym zwłaszcza Helena Pietrowna Bławatska (teozofia), Aleister Crowley (Thelema), Alice A.Bailey (Nowa Grupa Serwerów Świata), Guy Ballard („Ja jestem” Aktywny), Geraldine Innocente(Most do Wolności), Elizabeth Clare Prophet(Kościół Powszechnego i Tryumf) i Benjamin Creme (Udział Międzynarodowy).

Mistrzowie są nazywani „Wielkie Białe Bractwo(Braterstwo)” w Teozoficznym systemem. Użycie terminu „Białe” odnosi się do ich zaawansowanej duchowości (mają biały kolor aury) i nie ma nic wspólnego z rasą. Bławatska opisała wielu Mistrzów jako etnicznie tybetańskich i indyjskich (hinduskich), a nie europejskich . Opisuje ich jednak jako pochodzących ze wszystkich kultur i ras, takich jak „Greckich Panów” znanych jako Hilarion.

Wiara w Bractwo i Mistrzów jest istotną częścią synkretycznych nauk różnych organizacji, które miały Teozoficzne koncepcje filozoficzne dodając swoje własne elementy. Przykłady te uważa się za Wniebowstąpionych Mistrzów przez te organizacje są Jezus , Sanat Kumara , Gautama Budda , Maitreya , Konfucjusza , Pana Lanto (historyczny mentor Konfucjusza”), Maryją, Matka Jezusa , Lady Mistrzyni Nada, Enoch , Kwan Yin , Saint Germain i Kuthumi , by wymienić tylko tych kilkoro. Uważa się, że wszystkie te różnice, które być może mieli w ich ziemskiej egzystencji należy odłożyć na bok, i zjednoczyć w imię duchowego dobra ludzkości.

———————————————————————-

Luis Fernando Mostajo Maertens pochodzi z Boliwii. Miał kontakt z istotami pozaziemskimi pochodzącymi z planety Wenus, i Ganimedes, który jest jednym z księżyców Jowisza. Miał także kontakt z istotami z Wewnętrznej Ziemi, Starszymi, którzy są związani z Wielkim Białym Braterstwem. Były to doznania fizycznych kontaktów od urodzenia. W 1977 roku, gdy miał 13 lat, zaczął mówić o swoich doświadczeniach, i robi to do dnia dzisiejszego. Przez ponad 30 lat mówił o swoich doświadczeniach stając się wielkim autorytetem w tych sprawach. Przez dziesięciolecia prowadził kursy Kontaktów w krajach obu Ameryk takich jak Argentyna, Chile, Peru, Paragwaj, Salwador, Honduras, Kostaryka, Meksyk, USA i oczywiście, Boliwii. Opublikował pięć książek, w których dzieli się swoimi doświadczeniami.Luis udowodnił, że jego doświadczenia są prawdziwe, zapraszając przedstawicieli prasy, m.in. z agencji TASS, aby obejrzeć „zaplanowaną obserwację UFO.” Luis na swojej prezentacji mówi w języku hiszpańskim a tłumaczony jest na bieżąco przez Manuela Roberto.

PLAYLISTA CAŁOŚĆ (YOUTUBE)

———————————————————————-

1 – Luis Fernando Mostajo Maertens Wywiad(2008)

2 – Wielkie Białe Bractwo(Braterstwo) z Peru Wężowi Mistrzowie z Wenus

3 – James Kumle-Węże Mądrości

4- CDN.

———————————————————————–

KSIĄŻKI

Anton Ponce de Leon Paiva-Y El Anciano Hablo(do ściągnięcia po Hiszpańsku)

———————————————————————–

NASTĘPNA

Reklamy
Możliwość komentowania Wielkie Białe Braterstwo została wyłączona
%d blogerów lubi to: