UFO, oni wracają

tłumaczenie: Lilarat

W tym fragmencie jest mowa o drukarce, która zaczęła drukować dziwne rzeczy, niezrozumiałe znaki. Poniższy tekst jest posłaniem istot (mieszkańców) z planety Nibiru. W 2006r, kontaktowiec z Moskwy, Julia Sumik, otrzymała od nich posłanie.
„Na komputerze miałam swój artykuł o żywej materii. Poprosiłam córkę o zeskanowanie go na swojej drukarce (!!!) Zamiast artykułu na komputerze pojawił się tekst z tymi dziwnymi znakami pisma kryptograficznego.”

Głos z za kadru: „Co to jest? Defekt techniczny czy przesłanie od kosmitów? Julia jest przekonana o kontakcie z obcymi…”

Nasz  „kontaktowiec z Moskwy”, Julia Sumik, jest analfabetką komputerową, co udowodniła jedną tylko frazą: ,,zeskanować na drukarkę”. Poziom znajomości komputera jest bardzo, bardzo niski. Ale wy, panowie z „Fantastyki pod hasłem „Tajne” znacie chyba chyba różne sposoby kodowania komputerowego. Co będzie, jeśli okaże się, że niewłaściwie odczytano kod…, wzięto pod uwagę niewłaściwy jego fragment… Ale głos z za kadru jest pewny: „Co to jest? Błąd techniczny czy przesłanie  od innej cywilizacji? Julia jest przekonana, że to przesłanie”…

I Julia upiera się przy swoim: „Zwróciły moją uwagę niektóre ciekawe elementy, jak na przykład ten niby żuczek. Taki znak nie powinien pojawić się przy wadliwej pracy komputera”. (!!!) W strząsające!!! Ona jest prawdziwym programistą. Każdy systemowy programista wie, że taki znak świadczy o tym, że komputer pracuje prawidłowo.

Głos z za kadru: ”Przesłanie było zaszyfrowane. Julia posłużyła się fachową literaturą aby znaleźć właściwy kod. Pierwsze, na co zwróciła uwagę był skarabeusz, znak -symbol bogów Sumeru. W wyniku mozolnej pracy udało się jej rozszyfrować większą część tekstu”. Ja też spróbowałem sięgnąć do fachowej literatury. Oto co znalazłem w Wikipedii:

Kodowanie KO18-R (rosyjskie)

Kodowanie KO18-U (ukraińskie)

Kodowanie KO18-RU (rosyjsko- białorusko -ukraińskie)

Gdzieś już te symbole widziałem… Ach, tak… W przesłaniu mieszkańców planety Nibiru do nas. Co za zbieg okoliczności! Oni też używają kodów KO18, nieprawdaż?

Posłuchajmy jeszcze Julii: „Dostrzegłam, że liczba 79 to symbol chemiczny złota, 47  – symbol chemiczny srebra, liczbą 6547 oznaczamy wolfram. Zrozumiałam, że  w tekście zawarty jest skład chemiczny planety. Aby wiedzieć jakiej planety, wróciłam do tego znaku, który oznaczał w Starożytnym Sumerze Boga Słońca. W ten sposób dowiedziałam się, że nadawcą posłania jest cywilizacja Nibiru ”.

Wstrząsająca logika. W oparciu o nią, można przyjąć , że każdy napis na płocie składający się z trzech liter jest posłaniem od Starożytnych Sumerów z planety Nibiru.

A teraz popatrzmy na filmik.

Głos z za kadru:Julia jest zdania, że jest to wołanie o pomoc z planety Nibiru. Katastrofa ekologiczna jednej planety w Układzie Słonecznym wpływa negatywnie na inną. Planeta Nibiru i Ziemia są więc ze sobą powiązane…”

Julia Sumiko: „Ja nie uważam, że oni chcą zawładnąć naszą planetą. Jestem zdania, że oni chcą ratować swoją planetę i naszą”

A teraz w paru słowach powiemy o planecie Nibiru. O tej wędrującej, mitologicznej planecie wiemy dzięki amerykańskiemu pisarzowi, rodem z Azerbejdżnu, Zacharii Sitchinowi. Autor przypisuje powstanie starożytnej sumeryjskiej kultury Nifilimom z Nibiru.  Zdaniem Sitchina pas asteroidów był częścią planety,  którą Sumerowie nazywali Tiamat. Mimo iż ta teoria jest zgodna z teorią wielkiego zderzenia (teoria powstania Księżyca) w astronomii , wielcy i znani uczeni na świecie nie podzielają zdania pisarza. Sitchin twierdzi, że jego teoria i wnioski są zgodne z wieloma TEKSTAMI  BIBLIJNYMI, które powstały z inicjatywy Sumerów. Te z kolei są przekładem historii samych Sumerów. Niedawno, Sitchin wysunął tezę, że najbliższy termin zderzenia z planetą Nibiru, to rok 2085. Jednak najbardziej prawdopodobna data wypada na rok 2012,  w którym kończy się kalendarz Majów. Planeta Nibiru  (według kosmologii babilońskiej pozostająca w asocjacji z planetą Marduk) stanowi centralny element zainteresowań w teoriach Sitchina. Twierdzi on, że to 10-ta planeta z bardzo wydłużoną eliptyczną orbitą. Przez System Słoneczny przechodzi co 3600 lat. Tylko do tej pory brak jakichkolwiek dowodów naukowych zarówno w dziedzinie astronomii jak i sumerologii, na istnienie tej planety.

Jednakowoż zgodnie z publikacją redakcji „Fantastyka z cyklu „Tajne” istnieje ścisły związek, zależność pomiędzy planetą Nibiru a starożytnymi Sumerami…

Tak, na przyszłość…Jeśli wasza drukarka zeskanuje dziwne szyfry, nie wyrzucajcie zapisanych kartek, bo to przesłanie z Nibiru. Natychmiast prześlijcie swoje kartki do kontaktowca z Moskwy, Julii Sumik. Ona je rozszyfruje.

źródło

Reklamy
Możliwość komentowania UFO, oni wracają została wyłączona
%d blogerów lubi to: