Tektoniczna i Klimatyczna Broń HAARP

Tektoniczna i Klimatyczna Broń HAARP

Odpowiedzi C.A.Salla na pytania korespondentki RAN TV (27 Marzec 2013 r.)

Tektoniczna i Klimatyczna Broń HAARP PL (youtube)

(R) – redaktor REN TV
(S) – Sall

(R) – Siergieju Albertowiczu co to jest ta tektoniczna broń i jakie ma ona znaczenie?

(S) – Ale najpierw rozpatrzmy czym jest geofizyczna broń a potem rozpatrzymy tektoniczną, bo to jest szczególny przypadek broni geofizycznej. Tu trzeba najpierw postawić pytanie, kto jest właścicielem tej broni i jakie cele ona spełnia? I tu rysuje się bardzo zadziwiająca rzecz. Najpierw opowiem o broni, która związana jest z kompleksem HAARP ponieważ korzystanie z innych rodzajów broni jest trywialne… a nas interesuje właśnie ta broń, której kompleks HAARP należy do Brytyjskiej korporacji Air-Space. Ta prywatna korporacja nie podlega rządowi Wielkiej Brytanii. Można pójść dalej i zapytać się – dlaczego te bronie stosują Stany Zjednoczone i kto nimi zarządza, stosuje te bronie w samych Stanach Zjednoczonych? I tu znajdujemy jeszcze więcej zaskakujących informacji. Znaczy to, że podział, któremu podlegają bronie HAARP podporządkowany jest wojenno morskiej flocie USA i części armii. Tym nie mniej kontrolę nad użyciem tej broni sprawują specjaliści z agencji narodowego bezpieczeństwa (NSA). A wspomniana agencja nie podlega również prezydentowi ani rządowi USA ponadto NSA finansowana jest bez wiedzy Kongresu Stanów Zjednoczonych. Budżet NSA nie jest znany. Sytuacja jest taka, że tak jak w przypadku wywiadu brytyjskiego MI6, MI5 oni również finansowani są z niektórych środków prywatnych i budżety ich nie są znane. Istnieje równolegle do prezydenta rząd, tajny rząd, którym kieruje Kissinger, o którym mówił wprost prezydent Clinton przed swoim odejściem,”że moje możliwości są bardzo ograniczone, a równolegle ze mną, działa inny rząd, któremu jestem podporządkowany.” Przedstawicielem tego rządu jest Kissinger, który sprawuje władzę w USA ponad 30 lat. A przede
wszystkim siła, którą reprezentuje Kissinger to NSA.

01-ha

(R) – Sergieju Albertowiczu przepraszam, że przeszkadzam ale nie zagłębiajmy się w politykę, przejdźmy może teraz do broni tektonicznej. Czy pańskim zdaniem broń tektoniczna rzeczywiście istnieje, nie jest zmyślona, nie jest „kaczką dziennikarską”, i w rzeczywistości te urządzenia istnieją?

(S) – Zrozumiałe, że jeśli mówimy o fizycznych mechanizmach tych broni to jest bardzo prosty. Okazuje się, że w atmosferze a raczej w sferze ozonowej gromadzi się ogromna energia ze względu na absorpcję promieniowania słonecznego. I wtedy atmosfera staje się aktywnym elementem.Jeżeli w atmosferze zostaną rozprzestrzenione fale akustyczne pewnych niskich częstotliwościach to one będą usuwając nagromadzon energię w atmosferze i przekształcać ją w wibracje akustyczne, czyli wibracje te będą się zwiększały, są one o niskich częstotliwościach.

02-ha

(R) – W pana opinii, jakie ma zastosowanie ta broń, dla czego ją stworzono?

(S) – Stworzono ją dla tego, żeby przede wszystkim budować Nowy Porządek Świata. Tak jak już mówiłem ludzie, którzy za tymi broniami stoją to nie rząd USA ani Wielkiej Brytanii tylko tzw. Rząd Światowy ze swoim centrum w Londynie i jest to elita światowej finansjery. I oni właśnie stosują bronie tektoniczne i w tym geofizyczne również przeciwko USA. Dlatego, że głównym celem ustanowienia NWO jest zniszczenie wszystkich państw w tym i Stanów Zjednoczonych. Jak oni to mówią: „z chaosu tworzymy porządek”.

(R) – Proszę powiedzieć jaki jest mechanizm działania i ogólnego zastosowania broni tektonicznej?

(S) – Warianty zastosowania opisywane były przez generała Iwaszowa w swoim czasie, Witalija Prawdina. Na moich wykładach mówiłem o tym jak to jest robione, ten temat poruszał Nikolaj Iwaszow ponadto, istnieją książki omawiające te zagadnienie. Mechanizm jest dość prosty – tworzy się jonosferę jonizowanej chmury w atmosferze i w tej jonizowanej chmurze wzmacniane są wibracje akustyczne o infro niskich częstotliwościach, które opadają na ziemię i stopniowo przez wiele dni kołyszą litosferą tzn. pierwsze napięcia ma za zadanie przesunięcia w miejscach wyłomów (uskoków) i miejscach gdzie sama przyroda przygotowała warunki dla przyszłych trzęsień ziemi. I pracując na przestrzeni wielu dni, wielu miesięcy można rozkołysać te wahania do pożądanego momentu powodując silne trzęsienie ziemi takie jakie było swego czasu w Japonii. Chodzi o tragedię w Fukushimie, która doszła do skutku właśnie w ten sposób, co więcej Japonię szantażowano wykorzystując tą broń, wszystko to jest bardzo dobrze opisane przez Benjamina Fulforda. Występował on w programach RAN TV, w których jest dobrze znany.

03-ha

(R) – Siergieju Albertowiczu, dla naszych widzów, którzy nie czytali prac Iwaszow, nie znają pańskich prac, proszę szczegółowsze dane wariantów jej stosowania?

(S) – Warianty stosowania są takie, że kompleks tych broni skierowany jest nie tylko na wywoływanie trzęsień ziemi ale i na zmianę pogody i inne zastosowania takie jak wpływ na ludzki umysł. To bardzo ważna sprawa, że z pomocą tejże broni HAARP można wywoływać info-niskie wibracje, wahania w mózgu człowieka, kontrolować ludzki umysł, wywoływać stan paniki a nawet inspirować część myśli u ludzi. Doświadczenia te odbywają się już od dawna a od 2011 roku z pomocą HAARP przesyłano wiadomości o końcu świata. Było to latem 2011 roku i było o tym głośno w internecie i tak w ogóle niczym niezwykłym ze swojego punktu widzenia to nie jest dlatego, że wszystkie te zagadnienia studiuje od ponad 20 lat.

04-ha

(R) – S.Albertowiczu proszę nam opowiedzieć o historii stosowania wszystkich tektonicznych broni, prawdziwy jest „Merkury 18” w ZSRR czy jest on niczym innym jak fikcją?

(S) – Jeśli chodzi o Związek Radziecki w tym temacie nic konkretnego nie jestem w stanie powiedzieć.  Jest znana historia o tym jak został ujawniony wpływ infro-niskich częstotliwości na miejsca, które nawiedziły trzęsienia ziemi w samych Stanach Zjednoczonych. Tam dokonywano poszukiwań geologicznych z pomocą infro-niskich częstotliwości w rezultacie oddziaływanie to zostało ujawnione po spowodowaniu trzęsienia ziemi. Było to ponad dwadzieścia lat temu, a od tego czasu amerykanie zaczęli intensywnie rozwijać tematykę tworzenia trzęsień ziemi z pomocą infro-niskich częstotliwości, wibracji.

(R) – Ale tym nie mniej jak panu się wydaje S. Albertowiczu trzęsienie ziemi w Los Angeles w 1970 było wywołane sztucznie?

(S) – Jeśli to trzęsienie ziemi było sztucznie to wywołano je z pomocą innych urządzeń, HAARP niema z tym nic wspólnego, dla tego, że broń o, której mówimy rozwinęła się na przestrzeni ostatnich 20 lat. Otóż 20 lat temu zaczął się silny wzrost częstotliwości trzęsień ziemi i innych klęsk żywiołowych. Do lat 1990 takiego wzrostu nie było, zdarzały się rzadkie przypadki, które mieściły się w ramach błędu statystycznego. To co się stało po 1990 roku już w ramach takiego błędu się nie mieści. Daje się zauważyć więcej niż dziesięciokrotny wzrost częstotliwości trzęsień ziemi i innych klęsk żywiołowych.

(R) – S. Albertowiczu jak pan myśli czy ona w ogóle jest teraz stosowana i na ile realna jest jej zagrożenie?

(S) – Ta broń jest stale stosowana, także jako broń klimatyczna, jest ciągłym mechanizmem szantażu wielu państw łącznie z Japonią, Chinami a oni włącznie z Rosją boją się o tym głośno mówić. To znaczy, że z pomocą tej broni można sterować rządami, szantażować, powodować straty ekonomiczne w różnych krajach, no i poza tym sterować wszystkimi ludźmi co od dawna było znane i wykorzystywane od początku lat dziewięćdziesiątych w Rosji.

(R) – Ale ostatnie kataklizmy przyrodnicze, które powstały na wschodzie to działanie broni tektonicznej?

(S) – W odniesieniu do katastrofy w Fukushimie to ona wywołana była przez zastosowanie geofizycznej broni HAARP. Opisał to korespondent Benjamin Fulford i mówił o tym były minister finansów Japonii Takenaka. W odniesieniu do późniejszego zastosowania broni geofizycznych trzeba to oddzielić, to znaczy następne duże zastosowanie tej broni miało miejsce w Chinach w 2012 roku. 2011 roku zaczęła się duża operacja dla budowy NWO. USA i rząd światowy już wiosną 2012 roku chciał wywołać lokalną wojnę jądrową. Jest o tym w przemówieniach Lyndona LaRouchea, wszystko to można sobie przeczytać. Wojna nie doszła do skutku dla tego, że amerykańska generalicja stanowczo się temu sprzeciwiła. A potem zastosowano broń geofizyczną w Chinach. Wywołano tam bardzo poważną powódź, która doprowadziła do poważnych ofiar a następnie broń geofizyczną a potem klimatyczną zastosowano w Krymsku. Krymsk to również działanie HAARP, w tym przypadku widocznie atak przeprowadzono urządzeniami z amerykańskich baz w Turcji. To też było działanie broni geofizycznej, które spowodowało wiele ofiar. Następny poważny atak nastąpił na
Nowy Jork, tzw. huragan Sandy, który doprowadził do bezprecedensowej katastrofy i podtopienia tego miasta, przy czym o tym jaka będzie zastosowana broń w odniesieniu do  Nowego Jorku i wybrzeżom USA mówili liczni eksperci, sam jeszcze we wrześniu mówiłem, że w najbliższej przyszłości broń ta zostanie użyta przeciwko USA, Nowemu Jorkowi i tak się stało. Jest to w sumie prosta analiza przewidywania wydarzeń, tzn., że do takich wniosków doszli również i inni analitycy. Tak to zostało zrobione, tym niemniej jednak w 2011 roku bankierskiej elicie nie udało się rozpętać wojny światowej. Miało to wielu powodów, ze względu na fakt, że generałowie amerykańscy wystąpili przeciwko, przez to, że zniszczono w dużej ilości podziemne bazy w USA i na koniec odegrała tu pomniejszą rolę Rosja, która wsparła swoimi siłami bojowymi walkę przeciwko międzynarodowej ekspansji militarnej.

05-ha

(R) – S.Albertowiczu, ciekawe dlaczego tak mało słychać o potencjalnych posiadaczach broni tektonicznych w różnych krajach i naszym radzieckim rozwoju instalacji Merkury 18?

(S) – O instalacji Merkurego 18 słyszałem już dawno, niczego konkretnego o tym nie mogę powiedzieć dlatego, że wszystkie nasze te i podobne prace, projekty już od dawna nie istnieją, dawno już zamknięto. To samo nasze urządzenie pod nazwą „rosyjski dzięcioł” – jak je nazywali Amerykanie oraz inne instalacje, nasze potężne stacje radiolokacyjne, które były na Syberii i Uralu wszystko to zniszczono, tak więc żadnego potencjału u nas nie ma.

(R) – W innych krajach, czy ktoś może wysunąć się na lidera w wykorzystaniu broni tektonicznych?

(S) – Jest tylko jeden rząd, który dysponuje tą bronią i nazywany jest rządem światowym. Tym samym Stany Zjednoczone są bezsilne dlatego, że tak jak już mówiłem stosuje tą broń nie prezydent Stanów Zjednoczonych, nie rząd USA ale agencja bezpieczeństwa narodowego, która nie podlega prezydentowi.

(R) – Jak się panu wydaje, jakiej mocy trzeba użyć żeby wywołać trzęsienie ziemi – tzn.sztucznie…?

(S) – Problem w tym, że sama moc oddziaływania akustycznego, sama w sobie niczego nie określa. Potrzeba sporo czasu żeby przygotować warunki do wywołania trzęsienia ziemi, dlatego „przetwarzanie” danego odcinka powierzchni odbywa się bardzo długi czas. W swoim czasie z pomocą stacji radiolokacyjnych HAARP i w mieście Tromso w Norwegii obudzono wulkan na Islandii, wybuch tego wulkanu trwał ponad dwa miesiące, jest to opisane w literaturze.

(R) – To długi okres… jak się panu wydaje, czy to może być w ogóle niezauważone….?

(S) – Udowodnienie użycia broni tektonicznych, w ogóle wszystkich broni geofizycznych jest niezwykle trudne. W Rosji praktycznie nie ma stacji do nadzoru jonosfery. Po zastosowaniach broni geofizycznej powinny nastąpić działania polityczne, które po wykorzystaniu urządzeń przeciw tym państwom, nie będą się one bały o tym mówić.

(R) – Ale jeśli to jest niebezpieczne, to dlaczego do tej pory nie zakazano tego? Dlaczego się tego nie robi?

(S) – Chodzi o to, że międzynarodowe media są kontrolowane przez rząd światowy bankierów i dlatego, a w szczególności o tej broni na szerokich łamach nikt nie będzie pisał. To znaczy, że ta sprawa wypłynęła tylko dzięki entuzjastom, uczonym lub obserwatorom politycznym, którzy zainteresowali się tym tematem. Jest wielki postęp w badaniu tej sprawy, im także nie wystarczały odpowiedzi na zadane pytania. Dlatego pole stosowania takiej geofizycznej broni w tym i tektonicznej jest nader szerokie i nie widzę tu żadnej realnej siły, która by mogła przeciwstawić się stosowaniu tej broni, w każdym razie w najbliższych latach. Puki co takiej siły nie ma.

(R) – S.Albertowiczu jak panu się wydaje czy jest możliwość spowodowania katastrofy całkowicie sztucznie,tzn. w TV o tym nie powiedzą, ludzie będą znajdować się w informacyjnej próżni, nigdy się nie dowiedzą, że to zostało sztucznie sprowokowane…

(S) – Po pierwsze trzeba tu powiedzieć o politycznych czynnikach, przypadek awarii na Fukushimie i tsunami, które przeszło na wschodnim wybrzeżu Japonii to było zastosowanie tektonicznej broni w tym danym przypadku, zostało uwarunkowane przez groźby, które ukierunkowane były na rząd w Japonii przez światowych bankierów. O tym bezpośrednio mówił minister finansów Japonii Takenaka. Znaczy to, że w tym przypadku wszystko jest jasne. O stosowaniu takiej broni przeciwko Chinom w swoim czasie występowała chińska generalicja nie bojąc się otwarcie o tym mówić, chociaż jasne jest, że rząd Chin jest w dużej mierze kontrolowany przez rząd światowy, dlatego wprost o tym nie powiedzą. Istnieją oczywiście metody obserwacji po zastosowaniu tej broni – geofizyczne. Zmiany daje się zauważyć po grubości warstw ozonowych, podczas stosowania tej broni towarzyszy zmniejszenie grubości warstwy ozonowej dlatego, że w tym przypadku energia ozonu przekształca się w drgania akustyczne i chociaż z małą wydajnością ale stosowanie takiej broni prowadzi do spustoszenia słoja ozonowego co nie jednokrotnie odnotowano. Rzecz w tym, że w Rosji obecnie praktycznie nie prowadzi się takich obserwacji tym niemniej kraje europejskie już kilka razy zarejestrowały zmniejszenie grubości słoja ozonowego nad Rosją i nad krajami europejskimi kiedy to dochodziło do stosowania geofizycznych i tektonicznych broni.

06-ha

(R) – Idąc za tym wielkim potencjałem tektonicznych broni i ich zagrożenia, jaki może być najgorszy scenariusz – ich stosowania?

(S) – Najgorszy scenariusz jej stosowania jest paradoksalny i nie mogę powiedzieć, że zastosowanie tej broni samo w sobie będzie globalną katastrofą ze zniszczeniem miliardów ludzi, nic podobnego. W tym rzecz, że te bronie są stałym mechanizmem szantażu rządów wielu krajów. W drodze szantażu rząd światowy będzie starał się budować faszystowski nowy porządek świata wraz z unicestwieniem miliardów ludzi. Ta mroczna perspektywa jest wynikiem istnienia broni geofizycznej a sama broń w najbliższej przyszłości nie może wywołać globalnych wstrząsów dlatego, że rejony jej wpływu są bardzo ograniczone.

(R) – S.Albertowiczu proszę powiedzieć……(?)

(S) – Moje zainteresowanie tym problemem jest przede wszystkim ze względu na fakt, że jeszcze w czasach radzieckich zajmowałem się studiowaniem jonosfery, nauką o górnej atmosferze, reakcjami chemicznymi górnej atmosfery dlatego ten temat już trochę znam i to jest właśnie to co spowodowało moje zainteresowanie geofizyczną w tym i tektoniczną bronią. To jest kontynuacja moich starych naukowych zainteresowań. Jakie są pana prognozy jako eksperta, co dalej będzie z broniami tektonicznymi?

(R) – Niektórzy uważają, że ich nie ma (broni), że jest to fikcja, a drudzy nie wiedzą co to jest.  Jakie są pańskie prognozy?

(S) – Myślę, że w najbliższej przyszłości nie będzie żadnego realnego oporu w rozwijaniu tej broni, moc tej broni i częstotliwość jej stosowania będzie wzrastać. Będzie nie tylko mechanizmem szantażu rządów na całym świecie ale i metodą niszczenia ich ekonomii dlatego, że ekonomiczne szkody, które te bronie wywołują są ogromne. Tak więc myślę, że w najbliższej przyszłości żadnego oporu w ich stosowaniu nie będzie. Będą stosowane jak do tej pory w celu budowy Nowego Porządku Świata.

Szerzej o tej broni:

HAARP i Władcy Umysłu

Siergiej Albertowicz Sall

Reklamy

Komentarze 4 to “Tektoniczna i Klimatyczna Broń HAARP”

 1. zenobiusz Says:

  20 lipca 2013 at 12:25 · Odpowiedz
  http://zenobiuszjuz.wordpress.com/2013/07/20/system-haarp-na-alasce-zostal-wylaczony-bron-ostatniej-szansy-nie-istnieje/
  Myślę ,ze wielu z was powinna ucieszyć ta wiadomośc…

  • treborok Says:

   Nie do końca, a co z instalacją na Atlantyku i Turcji?
   Myślę, że amerykańcy opracowali jakąś alternatywę
   np. przenośny.. łatwy do złożenia w dowolnym miejscu na świecie.
   Także byłbym ostrożny z takimi stwierdzeniami.

   • zenobiusz Says:

    Wy ciągle liczycie na szeryfa który wyłączy.Trzęsienia ziemi i kataklizmy ,mają gdzie indziej przyczynę.Te teorie o HAARP,mają tylko jak najdłużej odwracać uwagę,no i miały do zamknięcia ośrodka doprowadzić.Teraz jak siądzie magnetosfera,….

    • treborok Says:

     Wy, to niby kto, ja, Polacy, Rosjanie, Słowianie? Kataklizmy o, których „Wy” wspominacie przewidzieli liczni badacze i to z rocznym wyprzedzeniem, można to sprawdzić. Głupoty waść piszesz i tyle. Koniec dyskusji.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: