Klaus Dona – Ukryta Historia Rasy Ludzkiej

Klaus Dona – Ukryta Historia Rasy Ludzkiej (Marzec 2010)

(BR) – Bill Ryan
(KD) – Klaus Dona

(BR) – Jestem Bill Ryan z Projektu Camelot i Projektu Avalon. Jest 20 luty 2010 i mam wielki zaszczyt gościć pana Klausa Done. W tej prezentacji wideo, to będzie całkiem inny wywiad, ponieważ mam zamiar bardzo niewiele mówić, być może w ogóle! Klaus będzie komentował bardzo szczególny materiał, niezwykły i fascynujący pokaz slajdów przedmiotów i zjawisk, które zostały przebadane przez niego, odkryć i badań, które przeprowadzał osobiście na całym świecie. Czy to dobre podsumowanie, Klaus?

(KD) – To bardzo dobre podsumowanie.

(BR) – Cofnijmy się wstecz, usiądźmy i cieszmy się tą prezentacją. Klaus zabierze nas w swoją podróż…a my będziemy mu towarzyszyć w jego odkryciach. Czego tu szukamy Klaus? Widzę szereg piramid. Co to oznacza?

01-KD

(KD) – Piramidy są na całym świecie i na każdym kontynencie. Powstaje pytanie, kto i kiedy budował te piramidy? Dlaczego wiele tych piramid rozsianych po całym świecie wygląda bardzo podobnie?

Inną kwestią jest, czy nie istniały naprawdę globalne cywilizacje? Myślę, że wiele naszych badań udowodni, że w dawnych czasach istniała globalna cywilizacja, ale ile tysięcy lat temu to było tego nie wiemy.

02kd

Widzowie Projektu Camelot mogą zobaczyć jedną z kamiennych piramid znalezioną w 1984 roku, 25 metrów pod powierzchnią morza w Japonii koło wyspy Yonaguni, która jest najbardziej na południe wysuniętą wyspą japońską należącą do grup wysp Riukiu.

Niektórzy archeolodzy spierają się, twierdząc, że zabytki te są dziełem natury. Mój przyjaciel,  profesor Masaaki Kimura, kilka lat temu, badał nie tylko ten monument, ale znalazł także kilka innych  w pobliżu. Po prawej stronie na dole macie model.

Przyroda na pewno tego nie zrobiła…na górze dwie platformy tego monumentu. Jeden wielki żółw kamienny i jeden wielki ptak – jak orzeł. Natura robi wiele rzeczy, ale nie tak precyzyjne i doskonałe monumenty.

I pytanie, gdzie są te kamienie? Jeśli natura to zrobiła … (pęknięcia na dole) … gdzie są te kamienie? Można tam również znaleźć ulice kamienne jak w rzymskim Koloseum z rzędami kamiennych siedzeń i schodów. Natura jest wielka, robi wiele, wiele wspaniałych rzeczy, ale nie takie idealne budowle.

03kd

Tutaj mamy ogromny „żółwi kamień”. Zauważmy jak mały jest nurek przy tym wielkim monumencie.(po lewej na dole w górnym zdjęciu)

04kd

Tutaj widać ulicę ze schodami w górę. (na górze)

05kd

I znów, obraz z bardzo bliska, można ocenić rozmiar tego ogromnego monumentu.(fot.góra)

Starożytne Mapy Świata

Tutaj możemy zobaczyć starożytne mapy świata. Na górze, po prawej stronie można zobaczyć mapę Piri Reisa, która była wykonana na długo przed Krzysztofem Kolumbem zanim dopłynął do Ameryki. Można zobaczyć, jak doskonała to mapa datowana na początek XVI wieku, pokazuje części Europy, z Hiszpanią, Portugalią, częścią Afryki Zachodniej, a także częścią Ameryki Południowej. Nie wiemy do tej pory, kto był w stanie wykonać tak doskonałe mapy wieki temu.

06kd

I reszta map Piria Reisa, które pokazują na tym zdjęciu, gdzie można również zobaczyć Antarktydę bez lodu. W 1956 roku naukowcy odkryli, że Ziemia pod masą lodu na Antarktydzie jest dokładnie taka sama, jak pokazuje to mapa Reisa. Mapa Piria Reisa zatem powinna być przynajmniej z powyżej 10 – do 12000 lat. A kolejne pytanie to: Kto był w stanie zrobić tak wspaniałe mapy świata?

Na dole widzimy Atlantydę wykonaną przez Althanasiusa Kirchera i mapa jest odwrotnie. Zrobiono ją odwrotnie i widać kontynent między Europą, Afryką i Ameryka.

07kd

Zdjęcie na dole, różne strony ogromnej mapy świata z kamienia. Ten kamień z mapą świata został znaleziony w 1984 roku podczas kopania złota w Ekwadorze w systemie podziemnych tuneli z innymi 350 artefaktami, które nie pasują do wszystkich znanych i istniejących prekolumbijskich kultur Ameryki Południowej.

08kd

Linią mapy na tym kamieniu jest naturalny biały kwarc. To jest z przodu mapy, można zobaczyć go na Bliskim Wschodzie, w pobliżu Arabii Saudyjskiej. Można zobaczyć mozaikę z okiem i od tego oka w prawo i na lewo. Jest to linia z naturalnego kwarcu po prawej stronie sięga Indii, Tajlandii a także na wyspę po prawej stronie. Badania które prowadzi prof Kimura dały mu jasność, że od Japońskiej wyspy Northest aż do Tajwanu, istniał ogromny kontynent … który na mapie świata można datować na co najmniej 10 – do 12000 lat.

09kd

Z tyłu po prawej stronie kwarcu widać linię przecinającą na Atlantyku kontynent Atlantyda, który obecnie już nie istnieje. Część białej linii przechodzi przez Amerykę  Południową.

10kd

Tutaj na zbliżeniu można dokładnie zobaczyć Zatokę Guayaquil, rysunek prowadzi na północ i okrągłą linią pokazuje dokładnie miejsca, gdzie znaleziono te artefakty. Nie jest to najlepsza na świecie jakość.

11kd

Ekwador

Innym bardzo ciekawy artefaktem znaleziony na tym samym miejscu w Ekwadorze jest tzw. piramida z okiem. Oko jest w mozaice. Kamień jest szary, biały i ma trzynaście stóp. Wygląda dokładnie tak jak Piramida z okiem na banknocie jednodolarowym.

12kd

Jeśli umieścisz piramidę w promieniach UV, oko świeci bardzo mocno i wygląda naprawdę jak oko, ale nie jest to ludzkie oko. Tutaj widzimy zbliżenie oka i można zobaczyć kolory.

13kd

Na dole tej piramidy, widać wkładkę z małymi złotymi płytkami pokazującą konstelację Oriona i nieznane pismo. Tłumaczona przez profesora Kurta Schildmanna, który był prezesem Niemieckiego Związku Lingwistycznego i znał perfekcyjnie ponad 40 języków był w stanie odczytać te pismo. Nazwał je pre-sanskrytem, ponieważ jest starsze niż najstarsze pisma świata. Tłumaczenie tych czterech liter można zobaczyć tutaj, a jego tłumaczenie brzmi: „syn stwórcy przyjdzie”.

14kdOdkryliśmy takie samo pismo na kamieniach znalezionych w niektórych krajach, takich jak Ekwador, Kolumbia, Illinois (Stany Zjednoczone); Glozel Francja, Malta nad Morzem Śródziemnym, Turkmenistan, Australia i w południowej Kalabrii we Włoszech kilka lat temu. Wszędzie są tam kamienie i ceramika z terakoty – i te samo pismo. Pismo owe istniało na całym świecie, a to oznacza, że musiała być jakaś globalna cywilizacja starsza niż sanskrycka, starsza niż 6000 lat. Profesor Schildmann powiedział mi również, że to pismo podobne jest trochę do pisma Induskiego, a także do pisma z Wyspy Wielkanocnej. Jak powiedział, to jest starsze niż Sanskryt. Nazwał to pismo pre-Sanskrytem.

15KD16kd

Na tym kamieniu można zobaczyć na górze parę oczu, a następnie widać pod prawą ręką piramidę a pod lewą ręką na szczycie piramidy widać oko.

17kdNa tym kamieniu możemy zobaczyć: siedzącego człowiek na kamieniu i trzymającego piramidę dokładnie tak, jak to pokazano na wcześniejszym artefakcie. Z jego oczu wychodzą promienie, po prawej stronie widać dwie kłaniające się osoby. Na głowie ma coś jak mały hełm i od tego hełmu idzie w górę jakaś antena a nad nim unosi się dziwny obiekt.

18kd

A tu widzimy zdjęcie odkrytego hełmu. Nie badaliśmy z jakiego zrobiony jest metalu, ale widać na środku hełmu, że czegoś brakuje, i że może to być rodzaj anteny, który pokazałem w poprzednim artefakcie.

19kd

Innym bardzo dziwnym znaleziskiem odnalezionym w tym samym miejscu jest jeden wielki i dwanaście małych pucharków. Dwanaście pucharków wykonano dla ludzi, każdy z nich ma nieco inny rozmiar, jeżeli wypełnimy je całkowicie wodą i umieścimy wodę z tych 12 pucharków w dużym, puchar idealnie się wypełni. Kolejną dziwną sprawą jest to, że na małych pucharkach widać numery, wyglądem przypominające cyfry Majów, ale jeśli porównamy je z tymi numerami (Majów), okazuje się, że istnieją pewne niewielkie różnice.

20kdA na dużej filiżance (po lewej) widać perfekcyjnie inkrustowany gwiazdozbiór Oriona oraz inne gwiazdy, w środku duży kubek jest bardzo, bardzo silnie magnetyczny a na zewnątrz wcale. Profesjonalni geolodzy mówią,ze jest to niemożliwe, ponieważ jeśli część metalu jest wewnątrz kamienia, musi być magnetyczny z obu stron.  Tutaj na zbliżeniu dużego kubka (fot.po prawej) widać doskonale konstelację gwiazd. Jeśli umieścimy je w promieniach UV to bardzo jasno świecą.

21kd22kd

Oto kilka małych pucharków, można zobaczyć więcej na zewnętrznej stronie figurek. Wyraźny styl numerów inkrustowanych dziwnymi materiałami, które również świecą w UV.

23kd

Kolejna część płyty jadeitowej z tym samym motywem gwiezdnej konstelacji jak na dużym pucharze i dwie osoby patrzące w niebo. Na następnym zdjęciu widać, że oczy tych dwóch statuetek tez świecą, konstelacje gwiazd świecą bardzo mocno w świetle UV.

24kd

Kiedyś tworzeni twardych form z brązowego piaskowca wcale nie było łatwe. Kolor kamienia na swoim środku przechodzi w czarny, w naturalnej formie taka barwa u tego minerału w przyrodzie nie występuje. Można zobaczyć … jeśli przyjrzymy się dokładniej twarz z zamkniętymi oczami, usta, nos, brodę i długie włosy. Po lewej stronie, na twarzy, widać, że kamień jest uszkodzony.

25kd

Na odwrotnej stronie tego kamienia widać spiralę i trójkąt. Centrum trójkąta jest bardzo magnetyczne. A tu w świetle UV (ultrafioletowym).

26kd

Tutaj z tyłu widzimy kobrę, nigdy nie słyszałem aby żyły one w Ameryce Południowej, ten artefakt znaleziono w tym samym miejscu.

27kd

Od strony głowy widać 33 poprzeczne linie, 33 to bardzo mistyczna liczba, od bardzo,bardzo dawna. Po lewej i po prawej stronie jest siedem punktów nakładających się na siebie, możliwe, że są to czakry. Głowa kobry również świeci w UV (po prawej).

28kd

Inny obiekt. Mamy tu doskonałą figurę głowy delfina, również i ten artefakt świeci w UV.

29kd

Tutaj mamy rodzaj kamiennego hełmu. Hełm jest z granitu i można osadzi go na ramionach lub włożyć głowę do środka. Kropki, które widać na nim – mówili mi eksperci są dokładnie takie jak punkty w akupunkturze na głowie człowieka. Tu widać, jak  je używano (po prawej).

30kd

Kilka miesięcy temu w tym samym miejscu znaleziono inny ale nie dokończony kamienny hełm. Oznaczy to, że  niektóre z tych artefaktów wykonano bezpośrednio w Ekwadorze, ale w bardzo odległych czasach. Punkty na tym obiekcie świecą w UV bardzo jasnym światłem.

31kd

To jest wspaniały wąż jadeitowy. Na nim również świecą punkty w UV.

32kd

Tutaj mamy bardzo ciekawy artefakt doskonale wyrzeźbiony z tyłu, oznacza to, ze mógł służyć do nakładania na czole. Możesz zobaczyć parę inkrustowanych oczu. Na odwrocie widzimy tzw. trzecie oko. Możliwe, że artefakt służył do jakiejś ceremonii lub medytacji.

33kd

Tu mamy jadeitową płytę ze spiralną wkładką, również świeci jasno w UV. A to kolejny – można zobaczyć siedem pierścieni na jadeitowej płycie, również świeci w UV. Możliwe, że reprezentuje siedem czakr.

34kd

To jedna z ceramik znalezionych. Wspaniałe dzieło. I pytanie – jak go zrobiono tylko z jednego elementu ceramicznego?

35kd

Tutaj mamy kolejną kamienną piramidę, znalezioną również w Ekwadorze. Na górze widać piramidę z okiem, na dole kilka spiralnych symboli. Niektóre z nich są bardzo podobne do płyt z Churchward Naacal, znalezionych w Indiach w 1880 roku transkrypcja mówi o zatopionym kontynencie Mu.

36kd

Jest to marmur ze spiralną wkładką, również świeci bardzo jasno w UV.

37kd

Kolejny kamień w formie piramidy z okiem. Na piramidzie możemy zobaczyć gwiazdozbiór Oriona i 3 jego gwiazdy, które kojarzą się z trzema piramidami w Egipcie.

38kd

Tu mamy ceramiczną statuetkę. Widać, że sposób siedzenia nie jest naturalny – prekolumbijski styl. Wygląda jak azjatycka pozycja lotosu. Na szczycie figurki kapelusz z kilkoma punktami, wygląda całkiem jak u Buddy. Ma węża w ustach. Wąż jest bardzo mistyczny i bardzo często spotykany. Oznacza to, że nie pochodzi z kultury prekolumbijskiej.

39kd

Można tu zobaczyć ciekawą pozycję siedzącą. Sposobem przypomina raczej Azję. Na głowie bardzo dziwne nakrycie. Na środku widać głowę żaby. Żaby są również bardzo mistycznym elementem w Ameryce Południowej i kulturze prekolumbijskiej, ale również w Afryce i Azji.

Tu inny ceramiczny posążek trzymający jakiś rodzaj tablicy w lewej ręce i też wygląda to na kulturę prekolumbijską. Kolejny bardzo dziwny artefakt człowiek trzymający kij z wężem. Ponownie wąż i pytanie, gdzie i kto zrobił taką figurkę?

40kd

***

Boliwia

To jest zdjęcie z Altiplano w Boliwii. Archeolodzy i naukowcy odkryli, że przed 4-ma tysiącami lat miał miejsce bardzo duży kataklizm w Argentynie, który zniszczył wiele budynków kamiennych w Boliwijskim Altiplano.

41kd

Widzimy tu zdjęcie Puma Punku, to bardzo dziwne miejsce znajdujące się w pobliżu Tiahuanaco w Boliwii, widać zniszczone perfekcyjnie wykonane płyt kamienne. Być może związane to jest z kataklizmem z Argentynie.

42kd

Tu widać mojego przyjaciela Giancarlo Bonfanti, włoskiego badacza, w centrum tzw. Bramy Słońca w Tiahuanaco w Boliwii. Niektórzy badacze piszą, że figury na szycie Bramy Słońca pokazują kalendarz Venus.
43kd

To jest jedna z wielkich płyt kamiennych z Puma Punku widać jak perfekcyjnie jest wykonany. Pytanie kto przy użyciu prostych narzędzi to zrobił?

44kd

Blisko tej budowli znaleziono szkielety o wymiarach 2,6 metra. Na zdjęciu u góry widać czaszkę jednego z tych szkieletów, wygląda na zdeformowaną. Z pewnością nie są zdeformowane, są w kształcie jajka. Na tym zdjęciu (po prawej) widać jak bardzo silne posiadają szczęki. Widok z przodu.

45kd46kd

To jest najciekawsze zdjęcie ponieważ widać, że górna część czaszki nie posiada trzech płatów, których nie posiadają Homo sapiens. Widać, że nie jest to szkielet Homo sapiens. Co zapewne sprawdzimy badając jego DNA wiek i pochodzenie szkieletu. Bardzo zastanawiające jaki rodzaj ludzi mógł istnieć wtedy?

47kd

Na następnych zdjęciach pokażę kilka artefaktów znalezionych w pobliżu autentycznych gigantów. Kiedy po raz pierwszy maska dostała się w moje ręce, spojrzałem przez nią. W tym czasie nie wiedziałem jeszcze, że należała do 2,6 metrowego szkieletu. Zastanawiam się dlaczego zrobiono maskę, gdzie widać tylko przez jedno oko? Kiedy dowiedziałem się, że ci ludzie mieli ponad 2,5 m. uświadomiłem sobie, że ich czaszki musiały być oczywiście większe od naszych. Dlatego właśnie te maski wydawały się dla nas tak wielkie.

48kd

To jest kolejna maska z Boliwii. Kolejny wspaniały egzemplarz, spirale i wiele symboli znajdywanych w wielu różnych kulturach.

49kd

Jest to bardzo ciężka kamienna figurka z głowę węża schodzącego w dół. Na drugiej stronie widać węża. Świadczy to o tym, że wąż musiał być bardzo ważnym zwierzęciem na przestrzeni historii.

50kd51kd

Tu możemy zobaczyć kamienny flet. Najdziwniejsze jest to, że wibracje tego fletu odpowiadają dokładnie falom naszego mózgu. Być może te piszczałki używano do medytacji lub celów leczniczych. Każde dwa otwory połączone są idealnie ze sobą co oznacza, że zrobienie tak doskonałych otworów w tym kamieniu było niezwykle trudne. Nasuwa się pytanie w jaki sposób połączyć przy użyciu prostych narzędzi, dwa dolne otwory? Byłoby to nawet w naszych czasach bardzo trudne do wykonania.

52kd

(BR) – Dlaczego jest to w kształcie litery „U” zakrzywione wewnątrz kamienia?

(KD) – To prawda, przy użyciu prostych narzędzi na pewno nie byliby w stanie zrobić czegoś takiego, otwory są bardzo precyzyjne.

53kd

To jest w kształcie łodzi na końcu której wystają trzy rurki od fletu. Widać jak doskonale je wykonano.

54kd

Jest to kolejny flet, bardzo mały. Nadal dział ale trzeba bardzo delikatnie w niego dmuchać – dźwięk przypomina głosy delfinów.

55kd

Jest jest artefakt, którego celu jeszcze nie ustalono.

56kd

***

Kolumbia

Znów jesteśmy w Kolumbii. Na następnych fotografiach pokażę kilka bardzo dziwnych artefaktów pochodzących z Kolumbii w Ameryce Południowej. Najbardziej znany projektant przemysłowy i architekt z Kolumbii profesor Jaime Gutierrez, już od dawna zbiera dziwne artefakty w swoim kraju. Jego najcenniejsze zbiory to tzw. genetyczne dyski. Tutaj widzimy dysk wykonany z lidytu, bardzo twardego kamienia. Prawie tej samej twardości co granit, ale struktura lyditu jest inna, jak liścia. Zrobienie takiego dysku, z takiego materiału w naszych czasach jest prawie niewykonalne. Średnica tego dysku – możemy go nazwać genetycznym – wynosi około 27 centymetrów. Przedstawia on kilka ciekawych rzeczy, które zazwyczaj można zobaczyć tylko pod mikroskopem.

Na przykład, po lewej stronie na godzinie 11 widać ludzkie jajeczko, obok drugie i plemniki. Po prawej stronie na godzinie pierwszej widać spermę. Dalej jest kilka bardzo dziwnych rysunków, których nie mogliśmy wyjaśnić.

57kd

Tu, po lewej widać zdjęcie pod mikroskopem wnętrza kobiety wykonane przez szwedzkiego fotografa i widać na nim jaja i plemniki, wygląda dokładnie tak jak na dysku genetycznym. Na odwrocie u góry, pokazane jest kilku płodów różnej wielkości i w różnym stadium, na końcu … ma wygląd małego dziecka. Na końcu płyty, na szóstej, widać kobietę i mężczyznę. A po prawej stronie około dziewiątej, możemy zobaczyć mężczyznę, kobietę i dziecko. Ale najdziwniejsze jest to, w jaki sposób przedstawiono podobizny ludzkich głów.

58kd59kd

Tu widać nóż wykonany z lidytu. W górnej części noża na uchwycie, widać głowę matki, dalej głowę dziecka, pępowina oplata szyję dziecka. To znaczy, ze nóż był wykorzystywany do przecinania pępowiny, ratując życie dzieciom.

60kd

Tu mamy zbliżenie: matka, dziecko, i pępowina.

61kd62kd

Jest to instrument, który mógł być używany przy porodzie w przypadku komplikacji porodowych. Również wykonano go z lidytu.  Widać waginę i główkę wychodzącego dziecka. Na odwrocie można zmieścić tylko kciuk. Oznacza to, że używając w tym przyrządzie palca nie będzie nadmiernej siły. Jest to dla rodzącej matki o wiele  bezpieczniejsze niż instrumenty używane w naszych czasach, ponieważ czasem mogą one powodować uszkodzenie główki dziecka.

63kd64kd65kd

Naszym zdaniem jest to instrumentem medyczny. Jest to również lidyt, perfekcyjna forma. A tu mamy inne. Są one dużo mniejsze niż na zdjęciu. Sprawdziliśmy materiał z, którego jest to zrobione u ekspertów z całego świata. Przede wszystkim materiał z którego są wykonane to lidyt.

66kd

I ten kto je sprawdzał powiedział: Nie jestem w stanie stwierdzić, jak one zostały zrobione i kto je zrobił ale jedno z całą pewnością mogę powiedzieć, że z takiego materiału w naszych czasach nie jesteśmy w stanie wykonać takich narzędzi.

Nie znamy ich wieku, ponieważ znaleziono je w Kolumbii i nie pasują do żadnej z istniejących prekolumbijskich kultur. Można przypuścić, że te artefakty mają więcej niż 6000 lat. Ale nie jesteśmy w stanie wyjaśnić, jakiego rodzaju technologii użyto do wykonania tych instrumentów i narzędzi z lidytu. Możemy tu zobaczyć, że idealnie pasuje z każdej strony, nie mówiąc jak duży rozmiar ma ręka. Każdy instrument, każde narzędzie, dokładnie pasowało z każdej strony – podczas ich badania.

67kd

Ta twarz wygląda trochę jak Moai, z wielkich kamiennych posągów na Wyspie Wielkanocnej. Tu mamy zbliżenie.

68kd

Żartobliwie nazywam to fotelem dentystycznym; idealnie zrobione z tego samego materiału: lidytu. I zastanawiające pytanie, dlaczego w wykonanych tak doskonale figurkach z tego materiału, bardzo trudnych, dlaczego one mając ludzką twarz, zawsze są wielkie okrągłe oczy, nos i takie duże usta? Nie ma tu żadnego logicznego wytłumaczenia.

69kd

To także jest lidytowa figurka z Kolumbii. Z przodu widać matkę z dzieckiem, a z tyłu człowieka w zbroi, najprawdopodobniej idzie na polowanie.

70kd

Tą figurkę z kamienia znaleziono w Kolumbii. Wygląda dokładnie tak jak posągi Moai zWyspy Wielkanocnej ale ma tylko 30 centymetrów.

71kd

Jest to kolejne arcydzieło sztuki kamieniarskiej. Widać tu ptaka ale jeśli spojrzymy na nią od frontu można zauważyć, że są dwa ptaki. Po lewej stronie między głową ptaka a skrzydłem, widać nieznane pismo, które można znaleźć na kamieniach z całego świata.

72kd

To jest matka z dzieckiem, bardzo dziwna twarz, jest z jadeitu.

73kd

Kolejny kamień z Kolumbii przestawiający pancernika. Na szczycie pancernik widać dziwną twarz z długimi uszami i dwoma rogami na górze.

74kd

Na tym artefakcie widać uśmiechniętą twarz, na górze. Dwa trójkąty na tej stronie po drugiej stronie, od prawej twarz. Znowu podobizna zwierzęcia po prawej stronie i nieznane symbole.

75kd

Na dole tego obiektu widać zwierzę… wygląda na krokodyla.

76kd

***

Gwinea, Afryka Zachodnia

Przenosimy się do Gwinei w Zachodniej Afryce, bardzo blisko granicy z Mali. Ukazuje się nam wielka góra z granitu a na niej rzeźba (portret) damy. Wielkość tej figury od czubka głowy do połowy tułowia wynosi dokładnie 150 metrów. Nasuwa się tu naprawdę wielkie pytanie: kto był w stanie wykonać tak wielki granitowy portret 10-12.000 lat temu?

77kd

Włoski geolog, profesor Pitoni, badał go na miejscu i on wykonał te zdjęcia. Dokonał obliczeń tej góry i wynika z nich, że ten kamienny pomnik musiał być wykonany co najmniej 10 – do 12000 lat temu. A wtedy mamy naprawdę trudne pytanie: Kto był zdolny wykonać tak duży kamienny pomnik? Nawet w naszych czasach byłoby to niemożliwe lub koszt był by tak wielki, że nikt nie był by w stanie tego zrobić. Widok twarzy z bliska. Niektórzy eksperci mówili mi, że ta twarz zdecydowanie nie pochodzi z Europy, ale również nie z czarnej Afryki. Musi być z Ameryki Południowej lub Azji. Znowu jesteśmy w punkcie 10 – do 12.000 lat temu. To może być z zaginionej cywilizacji Atlantydy.  Zbliżone do obszaru Sierra Leone. Profesor Pitoni zajmował się kopaniem diamentów. Słyszał  legendę o Allahu, który rozgniewał się na niektórych aniołów i zamieniając ich w kamień rzucił na ziemię. Umieścił na niebie …wykonał w kamieniu i cisnął na ziemię.

Legenda mówi, że w tym kamieniu można zobaczyć niebo – nazywają je Stones Sky,”błękitny kamień” znaleziony pod ziemią. Badania w Wiedniu wykazały zdecydowanie, ze jest to sztuczny kamień. Nie jest on naturalnego pochodzenia, inne takie materiały tez można tam znaleźć. Jedyną rzeczą, o której nie mogli nam nic powiedzieć to jakiego rodzaju barwnika użyto, aby uzyskać tak doskonały błękitny kolor.

78kd

Figurka kamienna, znaleziona na 20 do nawet 50 m głębokości. Profesor Pitoni ma zawsze materiał organiczny z miejsc znalezisk. Wiek tych kamiennych artefaktów datuje na od 2500 pne. do 17.000 lat. Tutaj widzimy granit tzw. Nomoli, bardzo ładnie rzeźbiony.

79kd

Człowiek siedzący na słoniu, ponieważ legendy o gigantach istnieją również w całej Afryce. Wiemy jaki wielki jest słoń! Te wspaniałe kamienne prace, są bardzo twarde i bardzo ciężkie.

80kd

Istnieją również pewne artefakty pokazujące pół-ludzi lub ludzi, z głową gada trzymających w ręku coś w rodzaju garnka, wygląda jak garnek. Na górze znajduje się otwór na umieszczenie czegoś wewnątrz, prawdopodobnie używane to było do ceremonii.

81kd

To jest rodzaj zwierzęcia – wygląda jak dinozaur. Kiedy profesor Pitoni znalazł tę figurkę, to wydawała dziwny dźwięk, więc prześwietlił posążek i znalazł w jego środku małą czarną kulkę. Można to zobaczyć na dole figurki, była ona z żelaza. Kiedy robiliśmy badania tego artefaktu, a zwłaszcza metalowej kulki, następnego ranka profesor zadzwonił do mnie i powiedział, że ktoś musiał zrobić mi kiepski kawał. Zapytałem dlaczego? Ponieważ wynik badania tego metalu potwierdza, że jest ze stali chromowanej. Stal chromowaną wyprodukowano po raz pierwszy na początku XX wieku w Austrii. Według niego to nieprawdopodobne aby przeleżała wewnątrz około 17.000 lat!

82kd

Profesor Pitoni śmiejąc się powiedział: „Jestem geologiem.Jeśli posążek wydaje dziwne dźwięki, nie  należy go otwierać od razu.” Zrobiłem kilka prześwietleń promieniami rentgena. Można tu zobaczyć po prawej stronie te zdjęcie po prawej widać, że wewnątrz zamknięta jest kulka z chromowanej stali.

83kdNa tym zdjęciu rentgenowskim można to dokładnie zobaczyć .- Prof. Pitoni tez to widział – następnie otwarliśmy ten kamienny posążek, który był perfekcyjnie zamknięty. Poprosiłem specjalistę, który odtworzył figurkę aby zrobił dokładnie zdjęcie. Widać kamienną kulkę, która zaślepiała środkowy otwór, widać też, że piłka metalowa już tam była.

***

Giganci

Niektórzy z was zapewne widzieli internetowe zdjęcia gigantów. Gigantyczne szkielety rzekomo znalezione na pustyni w Indiach, w Chinach i innych miejscach. Większość z tych zdjęć robiono w Photoshopie – doskonała jakość. Byłem pod wrażeniem, kiedy otrzymałem po raz pierwszy jedno z tych zdjęć…

Ale te zdjęcia, które teraz pokażę na pewno nie zrobiono Photoshopem, te czaszki i szkielety są prawdziwe. Tę czaszkę znaleziono w systemie podziemnych tuneli w Kolumbii, czaszkę datuje się na 11000 lat. Jest ona większa niż zwykłe czaszki, zęby przednie żuchwy są ułożone… w inny sposób niż nasze zęby.

84kd

(BR) – Przyszło mi do głowy,  że to bardzo silne szczęki. Bardzo wyeksponowane linie-szczęki i podbródka.A tu widać zdjęcie, które udostępniono nam przez insider Camelot Project. Nie jest to prawdziwe zdjęcie tylko scena ze starego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, Conan Barbarzyńca. Widać jak dokonano tutaj efektu specjalnego z aktorem James Earl Jonesem. Najważniejszą rzeczą jest tu kształt linii szczęki.

85kd

Nasz świadek, który przebywał jakiś czas z Annunaki realnie powiedział, że jedną z rzeczy charakteryzującą ich, poza ich rozmiarami – które wynoszą osiem lub dziewięć stóp wysokości, powiedział, że są oni bardzo duzi i silni i wydają się więksi niż ci, którzy mają 2,6 metra, o których mówi Klaus. Powiedział, że mają bardzo silną linie szczęk, i co uderzające jest w tym szkielecie to właśnie ta czaszka tutaj, którą widzimy teraz.

(KD) – Nie wiedziałem, że artefakty…

(BR) – Nie musimy o tym wiedzieć! … Wracamy do Klausa …

(KD) – Więc jeszcze raz, mamy tu bardzo stare zdjęcie zrobione w muzeum La Valletta na Malcie, które pokazuje kilka długich czaszek z wyjaśnieniem, że to „zdeformowane czaszki”. Są one bardzo długie i odchodzą do tyłu.

86kd

Widzimy tu jedną z kilku bardzo dziwnych czaszek.

87kdSą one prezentowane w małym muzeum w Ica w Peru. Ica znajduje się w pobliżu słynnych linii Nazca, muzeum nosi nazwę Muzeum Marii Reiche, niemieckiej damy, która całe swoje życie zajmowała się badaniem linii w Nazca. I w tym muzeum zobaczyłem najbardziej dziwne czaszki jakie kiedykolwiek widziałem w okolicach linii Nazca. Tak więc nasuwa się pytanie: Co to za ludzie tam żyli i co spowodowało takie formy czaszek?

88kdA szczególnie ta jedna. Kilku lekarzy i ekspertów powiedziało mi zdecydowanie, że nie jest możliwe stworzenie takiego rodzaju deformacji gdyż przez odkształcenie nie uzyskasz podwójnego materiału kostnego na czaszce. Na tej czaszce, widać kawałki skóry i włosów i myślę, że byłoby to trudno to podrobić, choćby ze względu na wiek a zwłaszcza na analizę DNA tej czaszki.

89kd

Na tym zdjęciu pokażę wam kilka szkieletów legendarnych gigantów. W roku 1964, w południowej części Ekwadoru, w prowincji Loja, kiedy załamała się część platformy w górach ojciec Carlos Vaca, który pracował jako kapłan w szpitalu, znalazł tam połamane kości olbrzyma.

90kd

(BR) – Dobrze! Cóż Klaus zabrałeś nas w podróż przez ostatnią prawie godzinę i myślę, że była to bardzo fascynująca podróż i nie tylko po całym świecie, ale również do czasów tak dawnych jak 17000 lat temu!

To przypomina jak mało wiemy o naszej historii i co się działo w niej naprawdę. Są to ważne elementy, ważne puzzle a ty bardzo dużo robisz w celu podniesienie świadomości ludzi. I tego nie zobaczymy w muzeach, nie przeczytamy o tym w podręcznikach do antropologii, a wielu profesorów na uniwersytetach wciąż odmawia uznania tych dowodów.

Dziękujemy bardzo za udział w przyczynianiu się do zwiększania zrozumienia naszej historii na Ziemi, dziękuję ci Klaus.

koniec

Reklamy

Komentarzy 6 to “Klaus Dona – Ukryta Historia Rasy Ludzkiej”

 1. Gwiezdny Says:

  Bardzo ciekawy materiał. Tak wiele pamiątek kulturowych zostało na świecie, a mimo to ludzkość nadal oficjalnie nie przyjmuje do wiadomości starej i mądrej wiedzy.

 2. Baryła Says:

  kozak!!!!!! Iluminaci hmmm ta piramida z okiem i podpis „syn stworcy wroci” i pas oriona ! Dla mnie bomba . Ta liczba 33 . Przecież to najwyższy stopien masonow własnie 33 .!!! Iluminaci od tego stopnia stają sie wyznawcami lucyfera-horusa-ozyrysa . Mi sie to układa

  • Mungowsky Says:

   Co mi nie pasuje:
   1. ” Piramida trójboczna z masońskimi symbolami ” (?) – znalezisko datowane jest na kilkanaście tysięcy lat. Iluminaci działają ok. kilku/kilkunastu stuleci, więc to raczej oni przejęli ten symbol i asymilowali go do swoich poglądów nazywając swoimi. Nie każdy mason jest iluminatą, ale każdy iluminata był masonem. Jest też inna możliwość: iluminaci działają i wprowadzają swój światopogląd w życie dużo dłużej niż o tym sądzimy czego dowodem może być to znalezisko.
   2. Tłumaczenie znaków na spodniej części piramidy. Jest cała masa informacji w znacznej większości kopiowanych jedna od drugiej, gdzie dominuje takie tłumaczenie: ” Syn Stwórcy przyjdzie ” – tak jak tu, lub ” Syn Stwórcy powróci „, ale dosłowne tłumaczenie przetłumaczonych znaków to: „Syn Stwórcy pochodzi stamtąd”. Uznając za prawdziwą interpretację, że kropki na spodzie przedstawiają Oriona, dochodzę do wniosku, że syn Stwórcy/naszego kreatora pochodzi z Oriona. Kim był ów syn, jak go nazywano i kiedy się pojawił na Ziemi ?
   Drugie tłumaczenie ( tłumaczenie lustrzanego odbicia znaków ) całkowicie zmienia znaczenie: ” Venus mine is from highest/creator Star ” co tłumacząc dosłownie oznacza: ”
   Kopalnia Wenus pochodzi z najwyższej / gwiazdy twórcy „. Teraz ułożę to tłumaczenie w zrozumiały dla nas wszystkich tekst: ” Kopalnia Wenus pochodzi od Stwórcy/Kreatora gwiazdy ” czyli od Kreatora naszego Słońca i idąc dalej od Stwórcy naszego układu słonecznego. Tłumaczenie to sugeruje jakoby planeta Wenus była kopalnią dla obcych ras/rasy, co na niej wydobywano ? Czy ów Stwórca/Kreator stworzył tylko nasz system słoneczny, czy wiele systemów, a może jest Kreatorem całego wszechświata, lub multiświata ? Reasumując daje mi to obraz potężnej ( według ludzkich standardów ) istoty/istot, które potrafią kreować całe układy planetarne, a nawet wszechświaty. Można by mówić o takich istotach jak o Bogach, lecz dla mnie nimi nie są. To kreatorzy życia i światów, ale mają też swoje ograniczenia, mogą jedynie układać „puzzle” według swej woli, lecz nie potrafią ich tworzyć.

   • czart Says:

    Kreatorem Wenus był Saturn ,który jako pierwotne słońce typu brązowy karzeł na tej planecie świeciło od zarania dziejów i po zderzeniu dwóch układów planetarno-słonecznych zostało zepchnięte na peryferia.Zwyczajnie jak gwiazda tego typu umiera ,czyli wygasza się to wyrzuca z siebie różne pierwiastki -stąd wokół Saturna sporo księżyców i woda w postaci zamrożonych pierścieni .Zatem Wenus była z początku kometą ,która okrążąła Ziemię wiele razy dokonując spustoszeń na naszej planecie ,a po ustabilizowaniu jej obecnej orbity w Księdze Izajasza można znaleźć taki opis:
    „O Jutrzenko ma ,Gwiazdo Poranna ,Pogromco Narodów ,zostałaś strącona na wieki w niebyt”

 3. Livia Ether Flow Says:

  Witaj Treboroku:) byc moze znasz juz te sprawe, byc moze nie.. jak dla mnie bardzo interesujace:
  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/06/sleeping-giants-in-stasis-chambers-ready-to-awaken/

  filmiki sa w j. rosyjskim..

  pozdrawiam serdecznie,

  Livia

 4. wlodi Says:

  Tzw nauka głównego nurtu ciągle nas okłamuje,albo przemilcza tematy ,które przerastają wielkich badaczy i profesorów,


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: