James Bartley 4

Manipulacją Astralną Krainą Marzeń(Snów)

część 2

Promowanie Przemocy w Dreamscape

Brutalne i socjopatyczne zachowania mogą być również wspierane przez astralne manipulacje dreamscape. Dzieci, młodzież i dorośli mogą mieć wyświetlane obrazy krwi w astralnych snach, a nawet mogą być zmuszani do uczestniczenia w brutalnych scenariuszach, w których uprowadzeni dokonują, oglądają lub biorą udział w przerażających aktach przemocy.

Gady mogą używać wizerunku rodziców dziecka podczas dopuszczania się aktom przemocy fizycznej i seksualnej na dzieciach. (W przypadku czytającego ten tekst i zastanawiającego się, nad opisami psychoseksualnych nadużyć na dzieciach przez rodziców o podwyższonym poczuciu świadomości w syndromie uprowadzeń. Gady zazwyczaj wymierzają represyjne środki odwetowe na dzieciach uprowadzonych, którzy aktywnie przeciwstawiają się gadom.) Później omówię bardziej szczegółowo w jaki sposób seksualność może być manipulowana do tego stopnia, że zmienia to orientację seksualną u niektórych ludzi.

Jeśli chodzi o przemoc jako odruch warunkowy, znam osobiście przypadek mężczyzny, który starał się zabić swoją żonę i dzieci w astralnych snach. Zabójstwa zawsze odbywały się w krwawy i bezwzględny sposób. Na jawie nie było wytchnienia, ponieważ „głosy w jego głowie” wzywał go do urzeczywistnienia swojej „fantazji” zamordowania całej swojej rodziny. Powiedział mi, że zrozumiał jak można kogoś zabić po tym, jak został poddany tego typu terapii.

Gwałtowne tendencje u mężczyzn mogą być wspierane przez tego typu manipulacje. Jest to szczególnie przydatne, jeśli mężczyzna jest partnerem kobiety uprowadzonej, u której gady chcą stanu degradacji fizycznej i seksualnej. Gady będą korzystać z Tarzana jako proxy. Często, jeśli Tarzan jest zarządzany lub ma nawarstwione dewiacyjne erotyczne obrazy mentalne, zaczyna manifestować swoje zboczone seksualne fantazje na jego nieszczęsnej dziewczynie lub żonie. Wulgarność, perwersja seksualna i potrzeba kontrolowania innych są charakterystycznymi cechami wpływu gadów na ludzi.

Agresywne tendencje mogą być również promowane u uprowadzonych mężczyzn poddanych „Miłosnemu Ukąszeniu prze Obcego”. Barbara Bartholic i Ewa Lorgen dokonały głębokich badań tej formy obcej manipulacji.

Podczas ostatniej fazy manipulacji Miłosnego Ukąszenia(Yard Love) porwany mężczyzna może stać się wściekły na kobietę i może to stać się obsesją. Obcy wysyła obrazy do umysłu uprowadzonego mężczyzny z jego ukierunkowaniem na miłosne ukąszenie partnera mającego stosunek seksualny z innym mężczyzną. To tak, jakby była odtwarzana taśma wideo w umyśle uprowadzonego, której celem jest doprowadzenie go do wściekłości.

W astralnych snach uprowadzeni mogą jeść to, co wydaje się być surowym mięsem, krwawymi „naleśnikami”, a nawet ludzkimi częściami ciała takimi jak ręce. U uprowadzonych występowały skrajne nudności trwające kilka tygodni lub miesięcy po poddaniu ich tego rodzaju manipulacji. Nie można nigdy przeceniać znaczenia  jedzenia i picia czegokolwiek w astralnych snach.

Uwarunkowania Seksualne Uprowadzonych

W ostatniej części tego traktatu zajmę się najbardziej kontrowersyjnym aspektem gadziej manipulacji a mianowicie astralnym dreamscape ludzi. Jest to uwarunkowanie pewnego procentu ludzi o orientacji homoseksualnej, a także sadomasochizmu i powiązanych z nimi zachowań jako alternatywnego stylu życia. Pedofilia może nawet być zaprogramowana u uprowadzonego przez manipulację dreamscape.

Tutaj pojawią się zastrzeżenia i chciałbym żeby czytelnik przeczytał tę część dwa razy, aby nie było nieporozumień.

Ja nie twierdzę, że wszyscy homoseksualiści, biseksualiści i sadomasochiści oraz bondage(niewolenik) i amatorzy innych dyscyplin są uwarunkowani zangażowaniem się w te działania ze względu na gady. Ja tylko mówię, że pewien odsetek ludzi jest poddawany przez gady formie astralnemu dreamscape i manipulacji seksualnej, która sprzyja skłonności do przyjęcia takiego alternatywnego stylu życia. Podobnie też niektórzy uprowadzeni mogą być zmanipulowani w kierunku skłonności do pedofilii. W żadnym wypadku nie jest to taktyka skuteczna przeciwko wszystkim uprowadzonym.

Opiszę teraz jak to jest zrobione. Wspomniałem wcześniej, jak gady są w stanie „podkręcić” mechanizm pobudzenia seksualnego u ludzi. Jest to absolutnie krytyczny punkt do zrozumienia. Innym faktem jest, że gady i ich obcy wasale mogą sprawić, że będzie to tylko pojedyńcze uprowadzenie a życie w celibacie może potrwać dłuższy okres czasu. Były znane przypadki zmiany zmysłu powonienia u uprowadzonych kobiet do tego stopnia, że reagowały natychmiastowo i negatywnie odepchnięte zapachem męskich feromonów.

Z tego samego powodu uprowadzony mężczyzna, którego system hormonalny uległ zmianie może wydzielać feromony, które dosłownie odpychają kobiety. To nie są domysły ani spekulacje. Mamy więc męskich porwanych, którzy mogą mieć manipulowane libido do woli przez reptylian i jeszcze są nieświadomi zmuszania ich do dłuższych okresów celibatu. Określa to etap dla astralnych manipulacji dreamscape, który może prowadzić  osoby świadome lub nieświadome do przyjęcie alternatywnego stylu życia.

Porwany mężczyzna znajduje się w astralnym otoczeniu dreamscape, które jest bardzo obciążone energią seksualną. Pobudzenie jest zależne od manipulacji jego libido przez gady. Uprowadzony znajduje się w otoczeniu sypialni. Często łóżko jest duże i okrągłe. Mogą tam być jedna lub dwie piękne kobiety leżące na końcu.

Gdy zbliży się do kobiety, zaczyna przyjmować, bardzo uwodzicielską postawę i pozycję na łóżku. Mężczyzna staje się bardzo pobudzony. Może słyszeć telepatyczne sugestie zachęcające go do podjęcia współżycia z jedną z kobiet.

Sam ustala pozycję do penetracji kobiety. Dokładnie w tej samej chwili kiedy penetruje kobietę, czuje intensywny ból odbytu przez gada będącego jego sodomitą. W tym momencie porwany często budzi się z uczuciem bólu. Czuje ohydną mdła mrowiącą energię w sypialni i na całym ciele, jakby próbowała go przeniknąć stopniowo wychodząc z jego ciała. Mdława dzwoniąca energia wydaje się unosić bezpośrednio nad nim, ale stopniowo się rozpraszać i wreszcie odchodzi.

Może rozważmy i zastanówmy się nad tym, co miało miejsce. Jego ból i dyskomfort jest realny, ale może nie być w stanie powiązać swoje dolegliwości z nietypowym erotycznym „snem”, który miał. Wktótce po tym porwany ma kolejny sen. Tym razem może on chodzić po dużym domu skromnie umeblowanym z wieloma pokojami. Może wędrować po pokojach i zobaczyć bardzo atrakcyjną kobietę w bieliźnie siedzącą na fotelu. Mogą być też inne osoby wędrujące po domu. Mężczyzna zaczyna czuć się pobudzony skąpo ubraną kobietą, która zaprasza go do odbycia stosunku płciowego, ale ponieważ są inni chodzący w domu, mężczyzna nie ma ochoty się w to angażować.

W końcu poddaje się namowom sexu z kobietą i zaczyna całować i pieścić ją. Ona przyjmuje seksualnie prowokujące pozy na podłodze lub fotelu. On przyjmuje pozycje do seksu z „kobietą” (jak zobaczymy później, często nie są to tak naprawdę kobiety) i znowu chwila przenikania pochwy, czuje silny ból w jego odbycie jak to było poprzednio. Sodomizm gadów jest często niewidoczny podczas wykonywania tych czynności.

Po raz kolejny porwany mężczyzna natychmiast budzi się. Ponownie, pokój, a jego ciało nasycone tą samą mdłą energią, która wydaje się wysiąkać z jego porów. Tym razem jest zaniepokojony, ponieważ to co się z nim dzieje jest poraz drugi. On wie, że coś się dzieje, ale nie może stwierdzić dokładnie, co to jest. Jest zaniepokojony, ale też zaczyna doświadczać pewnych odczuć i emocji na jawie.

Może zacząć się zastanawiać, co czuje angażując się w aktywność homoseksualną, ale szybko oddala tę myśl ze swojego umysłu. Mógła to być „przypadkowa” myśl o charakterze bólu z transformacją w przyjemność jeśli metoda opracowana i wprowadzona jest pomostem między nimi. Oczywiście, to nie są jego idee. Jego gadzia „rodzina” telepatycznie sugeruje mu to. Synchronicznie może być narażony na niektóre rodzaje literatury lub filmu, które popierają lub pozornie legitymizują w głowie tego typu styl życia.

Wkrótce uprowadzony mężczyzna znajduje się w innym „śnie”. Po raz kolejny jest w erotycznym dreamscape z jedną lub więcej chętnymi partnerkami. Kobiety ponownie przyjmują odpowiednie pozycje w celu ułatwienia seksualnych interakcji. W tym momencie uprowadzony, z powodu swoich wcześniejszych doświadczeń w astralnym dreamscape, które teraz pamięta wiążąc świadomie lub nieświadomie to jako stosunek heteroseksualny z bólem, ponieważ gady za każdym razem tak go ukierunkowują. Może być teraz niezbyt chętny do angażowania się w stosunki płciowe z obawy przed możliwymi konsekwencjami i w rezultacie bólem w heteroseksualnym współżyciu. To jest absolutnie niezbędny punkt do zrozumienia tego wszystkiego: Koncepcja stosunku heteroseksualnego stała się związana z bólem w umyśle uprowadzonego mężczyzny, który jest w ten sposób manipulowany.

Teraz mężczyzna porwany niechętnie angażuje się w stosunki heteroseksualne. Jednak wciąż jest bardzo pobudzony stanie. Kobiety nadaj tam są, a on jest telepatycznie zachęcany do angażowania się w aktywność seksualną z nimi. Więc idzie na kompromis. Zamiast angażować się w stosunek płciowy z kobietami, postanawia penetrować je palcami.

Więc wnika do pochwy jednej z kobiet palcami i ponownie czuje analny ból! Szybko wycofuje swoje palce i zdaje sobie sprawę, że jednocześnie wycofywany jest członek z jego odbytu. Wkrótce uświadamia sobie, że może regulować szybkość i głębokość penetracji swego odbytu jedynie poprzez umieszczenie palców w pochwie kobiety. Jego akcja z kobietą wydaje się zsynchronizowana z sondowaniem odbytu. Tymczasem odbiera telepatyczne sugestie zachęcające go, by iść razem z nim(za głosem). „Śmiało, wiesz, że naprawdę chcę to zrobić” lub „to tylko sen, śmiało, nic ci się nie stanie” lub „to nie boli aż tak bardzo, dalej rob to, robi się lepiej.”

Może on kontynuować w ten sposób przez chwilę ale potem przestaje, z odrazy lub dlatego, że osiągnął pewien próg bólu.

Następnym razem, kiedy znajdzie się w dreamscape, może być ponownie z kobietą, ale w trakcie aktywności, jedna lub wszystkie kobiety „przybierają” typ hermafrodyty będącej jednocześnie z męskimi i żeńskimi narządami płciowymi.

Ta „zmiana” występuje podczas gdy jest w bardzo pobudzonym stanie. Taka metamorfoza może wystąpić, kiedy wkłada swoje palce do pochwy lub odbytu „kobiety”. Czasami porwany mężczyzna może być chwilowo zaskoczony tą nagłą transformacją, ale ze względu na uwarunkowania zarówno w dreamscape, telepatyczne sugestie i erotyczne homoseksualne obrazowanie w jego umyśle podczas normalnej świadomości na jawie, może zdecydować się na kontynuację takiej aktywności seksualnej. Jego gadzia rodzina będzie nadal zachęcać go do kontynuacji takiej działalności, a nawet zachęcić go, aby spróbował innej aktywność seksualnej z hermafrodytą.

Wkrótce, te doświadczenie z dreamscape lub następne z hermafrodytami mogą całkowicie przeistoczyć się w interakcje z mężczyzną. Sodomiczny gad uprowadzonego, może zmaterializować się w wizualnym spektrum jako mężczyzna a nie
gad, przychodząc później jeśli tak zdecyduje.

Wszystko to ma miejsce w ciągu tygodni, miesięcy i lat. W tej chwili mężczyzna stracił całkowite zainteresowanie stosunkami heteroseksualnymi. Jeśli gady zamierzają włączyć tę osobę do praktyk sado-masochistycznych/bondage oraz innych dyscyplin zaczynają podkreślać tego rodzaju działania w astralnym dreamscape i psychicznych obrazach czerpanych ze świadomego czasu przebudzenia. Porwany może być brutalnym sodomitą oraz może świadczyć usługi innym uprowadzonym mężczyznom o takich samych skłonnościach. Opisano, że gady mają w niektórych scenariuszach w dreamscape  na sobie nabijane skórzane kurtki.

Należy to rozumieć tak, że gady, pomimo całej propagandy forsowanej przez ich gałąź świadomości Mapetów, są bardzo pogrążone w dolnych czakrach egzystencji. Są to istoty, które chcą absolutnego seksualnego kontrolowania ludzi i manipulowania każdym aspekt ich istnienia, jeśli tylko mają taką możliwość. Astralna manipulacja dreamscape u ludzi jest tylko jednym z aspektów ich metodologii.

Nie omówiliśmy jeszcze związku kryształków metedryny i „cranku” z gadami. Kryształki metedryny i krank mają „sympatyczny rezonans” z gadami. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego wielu kranksterów i maniaków prędkości dostaje aktaków szału i przemocy seksualnej? To dlatego, że długotrwałe stosowanie tego rodzaju środków prowadzi do tego, że użytkownik staje się „Gospodarzem” dla gadzich podmiotów.

Podmioty wykorzystują gospodarza jako nośnik, siania wszelkiego rodzaju szaleństwa i przemocy seksualnej oraz dewiacji w społeczeństwie. Faktycznie, stosowanie metedryny i kranku jest szybkim sposobem do zostania gospodarzem dla gadzich podmiotów. Zapomnijcie o okultystycznych rytuałach i grupowych medytacjach na obszarach wirów (vortex). To jest najlepszy (lub najgorszy) sposób aby stać się pełnoprawnym gadzim gospodarzem. Rozmawiałem z profesjonalnym psychiatrą, który powiedział mi, że wiele osób w jego szpitalu było maniakami prędkości, którzy w zaufaniu powiedzieli mu o „duchach”, które kazały im popełnić przestępstwo. Wielu ludzi korzystających z krank wyznało, że ich seksualne pragnienia stawały się coraz bardziej odbiegające od normy w miarę upływu czasu. Zaczynali od odwiedzin witryn z pornografią dziecięcą w internecie lub z sadomasochistycznymi kobietami oraz innymi dyscyplinami. Omówię bardziej szczegółowo poniżej, jak niektórzy uprowadzeni zostali zmienieni przez gady w pedofilów, i jest to dobra okazja, aby zastanowić się, jak gady i ich obcy wasale trzymają ludzi uzależnionych od pewnych form substancji.

Narkotyki w Dreamscape

W moich wcześniejszych pracach nawiązywałem do promowania uzależnień uprowadzonych przez gady. Magia
pod inną nazwą jest nadal magią. W najściślejszym tego słowa znaczeniu, magia odnosi się do stosowania naturalnych lub sztucznych substancji przez ludzi w celu osiągnięcia pewnego poziomu świadomości jako środka nawiązywania i utrzymywania kontaktów z nie-ludzką inteligencją. Wskażę teraz jak astralne manipulacje w dreamscape mogą być i są stosowane do utrzymywania porwanych obu płci w uzależnieniu od różnych leków, alkoholu, metedryny, kranku, kokainy i marihuany.

Jeśli uprowadzony zrezygnuje z alkoholu na jakiś czas, może mieć sny, gdzie pije alkohol. Nie tylko piwo, ale również whisky z butelki. Środowisko dreamscape może symulować ulubiony pub lub inne miejsce. Podczas doświadczenia w tym dreamscape uprowadzony może pić z tymi, którzy wydają się być starymi niewidzianymi od lat kumplami od kieliszka. Może obudzić się rano z kacem lub ogromnym bólem głowy.

Rytualny aspekt używania marihuany eksploatowany jest jako świetny środek dla gadów w astralnym śnie. Uprowadzony znajduje się we śnie, gdzie powraca do „rodzinnego domu” w miejsce gdzie np.zwykł przesiadywać jako nastolatek. Znowu, gady zeskanowały wspomnienia i wiedzą dokładnie, jak stworzyć realistyczną kopię tego domu. Wszystko łącznie z plakatem Led Zeppelin na ścianie będzie symulacją.

Uprowadzeni kumple, którzy pojawili się rok temu będą tu obecni. Oto gdzie rytualny aspekt haszyszu wykorzystany jest w grze. Uprowadzony znajduje torbę z marihuaną w kieszeni. Wyciąga ją i rozpoczyna rytualne usuwanie nasion i łodyg lub w zależności od jakości dreamscape, wyciąga mały scyzoryk i rozpoczyna cięcie pąków. Każdy niuans skręcania joina oraz rytualnego wypychania fajki zostanie uchwycony w najdrobniejszych szczegółach. Wreszcie grupa zbiera się w koło i zaczyna się rytuał palenia „maryhy” i przekazywania go wokół. Czas trwania tych doświadczeń jest taki sam jak w prawdziwym życiu, każdy palacz czeka na swoją kolej.

Kiedy porwany budzi się wkrótce potem (zazwyczaj jest to późnym rankiem jak pamięć jest jeszcze świeża) może rzeczywiście poczuć przez kilka minut jakby palił zioło. Powodem takiego stanu może być gadzia manipulacja chemią mózgu w celu symulacji uczucia bycia pod wpływem jakiegokolwiek narkotyku. Będą chcieli wprowadzić w jakiś sposób narkotyk do snu uprowadzonego.

Barbara Bartholic faktycznie miała przypadki, w których porwany budził się z proszkiem pod nosem lub pamiętał szarego, który mówił o wstrzyknięciu mu kranku!

W tym i z wielu innych powodów, metydryna i krank są jednymi z najtrudniejszych narkotyków, aby je rzucić. Kiedy człowiek jest pod ich wpływem rezonują z inną częstotliwością niż w zwykły sposób. Nadmiar nerwowej opętańczej energii emanuje z krankstera, który został zasymilowany zachłannie przez gady, które są obecne w lub poza widzialnym spektrum. Szybkość sprawia, że ludzie stają się paranoikami i łatwiej nimi manipulować. Niektórzy zażywający kranku zaczynają rozwijać dewiacyjne seksualne myśli i pragnienia, i mogą rozpocząć działania w tym kierunku. W niektórych przypadkach, znaleźli się w niedających się zatrzymać szponach obsesji oglądania w internecie dziecięcej pornografi.

Uzależnieni od krank są manipulowani, stając się gwałtowni i nieprzewidywalni tworząc tym samym środowisko dramatów i napięcia dla swojej rodziny. Żony i dziewczyny uzależnionych opisują, że w jakiś sposób nagle uświadomiły sobie, że żyły z osobą, która „nie jest z tym samym człowiekiem, za którego wyszła za mąż”. To pojawia się tak często, że nie może być przypisane tylko do syndromu setnej małpy. Bardziej będzie to efekt setnego gadziego gospodarza. Kobieta zauważy, że jej chłopak krankster lub mąż stworzył niezwykle dewiacyjne pragnienia seksualne, które chce wypróbować na „swojej” partnerce. „On nie jest tym samym człowiekiem, za którego wyszłam za mąż.” Bez wątpienia.

Kiedy użytkownik zdecyduje się zamknąć prędkość zastosowaniem narkotyków, właśnie wtedy z pomocą astralnej
manipulacji dreamscape spowoduje dopasowanie, aby utrzymać go w objęciach kranku lub metydryny. Naprawdę nie ma potrzeby tego rozwijać, wystarczy powiedzieć, że gwarantują one, że użytkownik w dreamscape jest zawsze w sytuacji brania przez siebie i innych jest zawsze w posiadaniu narkotyku. Czy on w dreamscape jest na parkingu, w teatrze, parku lub klasie, były użytkownik będzie miał zawsze swoje narkotyki pod ręką. Wkrótce zacznie ponowne zażywanie kranku w „świecie rzeczywistym” i cały cykl zaczyna się od nowa.

Pedofilia w Astralnym Dreamscape

Pedofilia promowana jest w taki sam sposób, jak wspomniano powyżej. Mężczyzna może się znaleźć w erotycznym scenariuszu dreamscape z kobietą. Zaczyna się od pieszczot kobiety. Jest bardzo podniecony. Kobieta przemieszcza mężczyznę na plecy, chwyta go w pełnym pobudzenia stanie. W tej samej chwili kobieta penetrowana przeistacza się w dziecko. Czasem kobieta przybiera postać córki.

Innym razem mężczyzna całuje i pieści kobietę poczym partnerka przybiera postać młodego nastoletniego chłopca. Mężczyzna  zaskoczony tą nagłą zmianą wydarzeń wycofuje się. Tymczasem głos w jego głowie będzie zachęcał go do kontynuowania pieszczot chłopca. Głos będzie mu mówił „Idź dalej. To tylko sen. Śmiało, nikt nie będzie wiedział.” Strefy erogenne mężczyzny są manipulowane przez gady cały czas, utrzymując go w wysokim podnieceniu.

W przypadku uprowadzonej kobiety, może ona mieć erotyczny sen z „idealnym mężczyzną” lub kimś, w kim była zakochana w realnym życiu. Jedno prowadzi do drugiego i tuż przed rozpoczęciem stosunku z mężczyzną ze swojego snu wykonuje fellatio, wtedy on przybiera postać młodego chłopca lub w niektórych przypadkach jej własnego syna.

Istnieje wiele odmian tej formy manipulacji astralnego dreamscape. Wystarczy powiedzieć, że to wszystko ma na celu zachęcenie osoby do pogłębienia tego stanu i w konsekwencji doprowadzenie do samej pedofilii.

Zapobieganie Działań Poprzez Podwyższoną Świadomość

Znalazłem to fascynujące spojrzenie w klasycznej książce „The Art of War” autorstwa Sun Tzu, która była zinterpretowana i przetłumaczona przez generała Samuela B. Griffith USMC Retired.

„Wszystkie wojny oparte są na oszustwie. Wykwalifikowany generał musi być mistrzem sztuki symulacji i udawania; podczas kreowania kształtów mylić i łudzić nieprzyjaciela, ukrywać swoje prawdziwe skłonności i ostateczne intencje. Kiedy jest do czegoś zdolny, udawać niezdolność; kiedy jest w pobliżu sprawić, że wydaje się być daleko; kiedy jest daleko, by był blisko. Przejście w niematerialny duchowy świat, ma być tłumione. Jego głównym celem jest umysł dowódcy przeciwnika; zwycięstwo, wytworem jego wyobraźni twórczej. Sun Tzu zdaje sobie sprawę, że niezbędnym wstępem do bitwy jest atak na umysł przeciwnika.”

Ogólne Griffith mógłby równie dobrze pisać o astralnych manipulacjach dreamscape przez gady. Wszystkie metody, o których wspomniałem powyżej były wykorzystywane przez gady i ich obcych wasali. Ci uprowadzeni, którzy mają nudności lub migrenę i zakończyli czytać potrzebne im informacje, powinni chronić się przed tą formą manipulacji i uwarunkowania zachowań.

Wywiad, zwłaszcza wywiad operacyjny, jest bezwartościowy, jeśli nie znajdzie się u ludzi, którzy go najbardziej potrzebują. Historia udowadnia to za każdym razem. Gady wychodzą nocą do ataku aby nami manipulować w astralnych snach. Parafrazując Mao:

„Kiedy ludzie śpią, gady atakują. Kiedy jesteśmy na jawie, gady są w odwrocie”

Fala jest w odwrocie. Coraz wiecej duchowych wojowników budzi się do rzeczywistości zdając sobie sprawę z nadzoru gadów. Nasza zdolność do walki z reptilianami zbliża nas do równych szans w astralnych snach i staje się coraz bardziej oczywista, co noc. Ja i mój zespół jesteśmy tego częścią i będziemy nadal kontynuować naszą pracę w celu zapewnienia wywiadu operacyjnego uprowadzonym o podwyższonym poczuciu świadomości. Mogę zapewnić czytelnika, że nie znajdzie tego typu informacji na konferencjach UFO, chyba że moi koledzy i ja będziemy tam obecni. Wspólnota badaczy UFO to zanieczyszczona gadzia twierdza ze świadomością mapetów wypływająca z gałęzi banałów z nudną regularnością.

Nasz zespół postanowił ominąć główny nurt społeczności UFO i wyjść z tymi informacjami wprost do ludzi. Strzeżcie się zatem Raptoidów w społeczności UFO i astralnych snach. Mamy zamiar odsłaniać kim oni są. PRAWDA o gadach, hybrydach, gałęzi mapetów jest jak światło słoneczne dla wampira lub kryptonit dla Supermana. Prawda jest klątwą dla gadów. Zauważ, jaka Gałąź Świadomości objeła Davida Icke, stając się organem propagandowym dla świadomej gałęzi gady-gady. Zrobiło się tak źle, że Icke musiał napisać żałosne sprostowanie wskazując, że był tylko odsłaniającym agendę „złych gadów”.

Ja nie jestem ograniczony koniecznością politycznej poprawności.

James Bartley

Koniec

źródło

0   1   2   3   4

 POPRZEDNIA   GŁÓWNA

Reklamy
Możliwość komentowania James Bartley 4 została wyłączona
%d blogerów lubi to: