James Bartley 3

Manipulacją Astralną Krainą Marzeń(Snów)

James Bartley, 2000

Niniejsza monografia dotyczy gadziej manipulacji ludzkiej Astralnej Krainy Marzeń wyraźnie w celu promowania określonych zachowań u uprowadzonych. Temat dotyczy kwestii seksualności, agresji, fizyczności, emocjonalnego i psychologicznego stresu. Monografia ta zapewni możliwie jak najdokładniejsze informacje dotyczące operacyjnych gadzich metod, które nigdy nie zostały przedstawione w historii.

Manipulacja Astralną Krainą Wyobraźni jest bardzo rozpowszechnioną formą modyfikacji zachowań, którą większość uprowadzonych doświadcza w takim czy innym czasie. Niestety, większość uprowadzonych jest nieświadoma faktu, że jest to aspekt modyfikacji zachowań, które są rutynowo stosowane przez gady na niektórych kategoriach osób uprowadzonych. Najbardziej niepokojące tego typu manipulacje dokonywane są na dzieciach. Niewątpliwie informacje zawarte w tym traktacie wywołają burzę kontrowersji. To mnie mniej obchodzi.

Moje teksty przeznaczone są dla uprowadzonych z Wyższym Stopniem Świadomości. Manipulowanie Mapetami może przestać istnieć dla wszystkich oscylujących na wyższych częstotliwościach, nie martwię się nimi. Ten tekst nie jest przeznaczona dla nich. Ich gadzi „znajomi” nigdy nie pozwolą im tego czytać a nawet jeśli przeczytają, grupy internetowe list moderatorów i hostów wspierające uprowadzonych nie pozwólą im tego czytać. Tyle na temat wolnej woli i wyborów. To kilka większych gałęzi banalnej świadomość.

Drac-Gady uprowadzonym pod ich kontrolą przez tą gałąź świadomość po prostu nie pozwalają czytać tego kalibru informacji. Jest to niefortunne, gdyż wiele DNA gadów przechodzi zmiany w tym czasie. Ich gadzi przyjaciele są zawsze pod ręką, zapewniając, że gadzie hybrydy rozwijać się będą po pożądanej gadziej linii. Nawet jeśli gadzie hybrydy dzici zostaną adoptowane i wychowane przez ciepłych kochających rodziców ludzi, jego gadzi przyjaciele prędzej czy później dadzą odczuć swoją obecność i spróbują zrobić z tego dziecka nieznośnego obscenicznego „człowieka”.

Jedną z podstawowych metod modyfikacji i zmian zachowań jest przez astralną manipulację marzeń. Drac-gadzia gałąź świadomości dążyć będzie do wszelakiego rodzaju niebezpieczeństw, zachowując „swoje” hybrydy pod kontrolą.

System, który nie pozwala na bunt ignoruje również inne informacje„. Cytat gen. Markusa Wolfa, byłego dyrektora Wschodnioniemieckiego Wywiadu.

Równie dobrze mógłby to być opis Drac-gadziej kontroli generalnie nad ludźmi a hybrydami w szczególności. Jak na ironię wiele z tych hybrydowych „gwiezdnych nasion” zawsze przechwala się tym jak specjalne i duchowo ewoluowały nigdy nie zdając sobie sprawy, że nie miały nic do powiedzenia w tej sprawie. Ich ogromna pogarda i arogancja pokazuje ich takimi, jakimi są, nie wspominając już o niektórych wypaczonych praktykach w ich prywatnym życiu.

Kilku jednak prześlizgnęło się przez szczeliny. Paru moich najbliższych współpracowników to gadzie hybrydy, które nie pozwalają sobie na wewnętrzną korupcje. To pokazuje, że liczy się jakość duszy. Nie genetyka.

Opiszę jak gady i hosty gadów mogą dokonać inwazji na marzenia(sny) i seksualnie atakować ludzi.

Taktyka Gadziego Panowania Miejsc Wyżej Położonych

Gady utrzymują taktykę „miejsc wyżej położonych” w astralnych Sennych Marzeniach dzięki temu, że większość ludzi nie jest świadoma tych stanów, w ten sposób reptylianie są „w domu” astralnych sennych marzeń. Poza tym są parapsychicznymi bytami i doskonałymi hipnotyzerami, gady mogą kształtować i wpływać na doświadczenia sennych marzeń i dostosowywać je do ich przebiegłych i podłych celów. Ponadto gady mogą dodatkowo zmniejszać klarowność i świadomość człowieka w jego Dreamscape(marzeniach sennych). Znają one sposób działania ludzkiego umysłu a w szczególności jak tworzyć obrazy lub kreować nastrój we „śnie”.

Ich psychiczne trzecie oko szybko robi „skanowanie doświadczeń” w naszym banku pamięci przed uprowadzeniem lub manipulacją Dreamscape. Działając przed-uprowadzeniową inteligencją gady mogą manifestować się osobie uprowadzanej jako miłość ze szkoły. Jednocześnie jej libido jest sztucznie zwiększane przez gady.

Nie tylko są w stanie manipulować ludzką strefą erogenną ale są biegłe w manipulowaniu układem hormonalnym. Pamiętaj: Funkcje falowe mózgu są regulowane i kontrolowane przez niektóre hormony i alkaloidy uwalniane do mózgu z innych części ciała przez niektóre gruczoły.

Ludzki Układ Bezpieczeństwa używa fal dźwiękowych do symulacji poszczególnych fal mózgowych, które wyzwalają hormony i alkaloidy przez poszczególne gruczoły. Ludzie mogą mieć większe zdolności psi tylko poprzez manipulacje swoimi falami mózgowymi oraz systemem hormonalnym. I te całe New Age La Dee Dahs i Muppety myślą, że mają „rozwinięte” zdolności psychiczne z powodu ich kontaktów ze swoimi obcymi dobroczyńcami. Jak Barbara Bartholic zauważyła gady wiedzą o nas wszystko.

Mogą manifestować wiarygodną symulację domu z dzieciństwa w celu ustanowienia pewnego tonu, nastroju lub poczucia znajomości. Na przykład może być dwóch lub więcej „ludzi ekstra” stojących za Dreamscape domu z dzieciństwa. Tymi „ludźmi” są naprawdę gady przyjmujące ludzką powłokę. (chcąc wyglądać jak człowiek) Będą wykorzystywać znajome osoby w swoim Dreamscape w celu wyciszenia się i poczucia bezpieczeństwa. Na naszym Dreamscape mogą być wyświetlane obrazy naszych przyjaciół i krewnych w taki sam sposób jak elektroniczne systemy zabezpieczeń przeciw przechwyceniu, samoloty mogą wyświetlać nieistniejące „wózki” na ekranach wrogich radarów w celu zmylenia lub odwrócenia uwagi od tego, co naprawdę się dzieje. Są to bodźce, obserwowane w astralnym dreamscape.

Czasami możesz stwierdzić, że pewni „ludzie” są gadami, ponieważ mogą być tej samej wielkości i nosić te same lub podobne ubrania w porównaniu do „liderów”, którzy mogą być nieco wyżsi i zawsze wydają się stać po twojej stronie lub przed tobą.

Często używają klasycznej techniki „przesłuchań”, gdzie siedzą naprzeciwko uprowadzonego i zadają pytania o wiarę i propagują Credo Gadziego Oświecenia poprzez degradację fizyczną i duchową. Mogą pojawiać się jako ludzie, personel wojskowy, zamaskowani w ubraniach lub w całości jako gady. Mniejsze rangą gady zwykle stoją za siedzącymi.

Ja i mój bliski przyjaciel, który mieszka na pustyni byliśmy przesłuchiwani przez trzech reptylian pozujących na wysokiej rangi ludzi personelu wojskowego. „Oficerowie usiedli” obok siebie na podwyższeniu. Mieli po jednej stronie flagę federalną z żółtym oplotem „admiralicji morskij” a po drugiej była inna. „Wrzeszczeli” na nas telepatycznie a większość ich złości była wyreżyserowana. Pamiętam jeden zwrócił się do mojego przyjaciela i „myślami” do niego powiedział: „Zapamiętaj to. To jest realne, to nie sen”. Później porównywał notes z telefonami. Na podstawie podobnych sprawozdań od innych uprowadzonych i zmojego szczególnego doświadczenia zauważyłem,  że sprawiali wrażenie „siedzących” na podwyższeniu aby ukryć ogromne rozmiary, które ich zawsze zdradzają.

Liderzy prowadzą zazwyczaj większość psychicznych monologów z uprowadzonymi podczas gdy inni tylko przygotowują grunt, zazwyczaj mrukną coś z ciężkim grymasem co jakiś czas lub groźnie patrzą. Bardzo trudno im ukryć swoją absolutną pogardę dla ludzi.

Musimy nauczyć się rozpoznawać, nasze własne marzenia od „etapu zarządzania nimi”. Gady starają się wikłać nas w scenariusze różnych dramatów, których celem jest przykucie uwagi w postrzeganiu w tym samym czasie splotu obrazów i symboliki(symbolizmu), która ma na celu promowanie określonych zachowań i przekonań, które omówię szczegółowo później.

Istnieje również „czynnik nieczystości” związany z gadami, nawet jeśli nie możemy go zobaczyć w Dreamscape. Atmosfera wydaje się być nasycona ich nieczystą energią. Pojawiają się jak odchody porozrzucane na podłogę. Łazienki lub szatnie charakteryzują się nieczystością. W astralnym śnie(dreamscape) mogą być widoczne pełzające duże karaluchy i inne bugi(?). Duże Szczury są często postrzegane w dreamscape jako zanieczyszczenie przez gady. Są to tylko niektóre z rzeczy, których opisy powtarzają się wciąż w astralnych snach,  tworząc atmosferę nieczystej wrogości wtedy, kiedy gady próbują manipulować ludzką percepcją i emocjami. Jest to zupełnie jasne jeśli ktoś mnie o to zapyta. Robactwo takie jak ogromne karaluchy i gryzonie są symbolem zgniłych istot gadzich, kanalizacyjnych szumowin jakimi one są. Celowe wykorzystywanie tego rodzaju złudzeń powodowane jest właśnie ze względu na naturalny wstręt i strach wzbudzający u przyzwoitych ludzi. To wskazówka.

Ludzka świadomość w Dreamscape cierpi na to co wojskowi piloci nazywają „Cognitive Saturation(Nasycenie Poznawcze?)”. Cognitive Saturation występuje wtedy, gdy pilot samolotu odrzutowego podczas ogromne prędkości widzi zbyt wiele bodźców wzrokowych w jednym czasie, i w ten sposób nie jest w stanie prawidłowo kontrolować nadmiernej prędkości samolotu przez kilka krytycznych sekund.

Nie może wtedy mieć zbyt wielu funkcji fizycznych odbieranych przy kokpicie i Heads Up Display (HUD) (HUD – wyświetlacz przezierny prezentujący informacje na specjalnej szybie bez zasłaniania widoku) w jednym czasie. Góry, chmury, połyskująca woda, inne samoloty, strumienie spalin, stada ptaków, lub wszystkie z powyższych mogą przyczynić się do chwilowego zlania zmysłu wizualnego u pilota. Dodajmy do tego stres, wysoką wydajność samolotów, realistyczne Air Combat Maneuvering (ACM – manewrowanie podczas walki powietrznej) treningi lub w powietrzne walki gdzie mamy znikomy margines błędu. Wielu pilotów kończy umierając w wypadkach lotniczych, w wyniku wystąpienia Cognitive Saturation w tych kilku sekundach.

(Amerykańska opinia publiczna z różnych powodów na ogół ignoruje częste wojskowe wypadki lotnicze. Niektóre z samolotów wojskowych powinny być dawno na emeryturze.)

Czytelnik musi pamiętać o wadze zachowania wiedzy podczas naszego świadomego życia we śnie. Spędzamy w nim pełne 1/3 naszego życia.

Nie tylko obrzydliwe gady lub kontrolerzy umysłu umożliwiają taką szansę wsunięcia, bez co najmniej próby manipulacji umysłu, gady i kontrolerzy umysłu chcą sterowania Ciała i Duszy śpiącej osoby. Każdy z uprowadzonych ma pewien stopień przydatności dla gadów, niektórzy wiekszą.

Podobnie jak w przypadku profesjonalnych sportowców w takich szybkich dyscyplinach jak narciarstwo zjazdowe lub wyścigi samochodowe musimy być w stanie spowolnić „czas” reakcji naszych oczu tj. regulować dopływ bodźców wzrokowych i skupiać naszą percepcje na głębi w ramach astralnych snów.

Wszyscy słyszeliśmy w wypowiedziach wielkich sportowców o odczuciach opisujących jak wszystko i wszyscy wokół nich poruszali się w „zwolnionym tempie”, podczas gdy oni wykonywali jakieś akrobatyczne wyczyny w meczach piłki nożnej lub innych zawodach sportowych. Są to dokładne opisy ich zdolności obrazowania poza zewnętrzne i zbędne bodźce wzrokowe i skupianie ich woli i świadomości na natychmiastowym zadaniu.

Wojskowe samoloty Jet Fighter(myśliwce bojowe) są naszpikowane „HUD” wypełnionym różnymi grafikami komputerowymi działającymi równocześnie na ich przedniej szybie. Mogą one nieświadomie blokować wszystkie niechciane informacje pojawiające się na ekranie i po prostu skupić ich wolę i swoją świadomą uwagę na danych, „zmorach” pragnących mnie śledzić.

Utrzymują to wszystko w umysłach, ponieważ gady i ich podwładni są mistrzami tworzenia iluzji, przebrania i przyciemniania świadomości ludzkiej wewnątrz lub na zewnątrz astralnego snu. Gady w Dreamscape mogą podnieść poziom lęku u uprowadzonego lub promować psychiczne spowolnienie równie łatwo, jak przesuwanie pokrętłem w radiu FM.

Gadzie Iluzję W Astralnym Dreamscape

Gady wykorzystują złudzenie i bardzo często się maskują podczas fizycznych uprowadzeń i astralnych snów. Często przebierają się za dawnych chłopaków, słynne gwiazdy filmowe, artystów muzycznych itp. w wyraźnym celu gwałcenia ludzkich kobiet. Aby zilustrować łatwość z jaką gady wykorzystują złudzenia, zbadajmy ściślej jeden z ich ulubionych schematów operacyjnych.

Gady często zwabiają ludzkie kobiety do ciepłych basenów z wodą lub tam gdzie można zażyć gorącej kąpieli np. jacuzzi. W tych ciepłowodnych środowiskach kobiety są masowo gwałcone. Często w swoich opisach uprowadzone mówią o sztucznych plażach.

Zdolność do krytycznego rozumowania przez kobiety została wyłączona. Nie występuje u nich kwestionowanie możliwości lub prawdopodobieństwo, że mają seksualne spotkanie z sławnym piosenkarzem lub aktorem. To tylko iluzja operacyjna, wykorzystywana w danej chwili. Chyba że kobieta budzi się z bólem pochwy lub odbytu, niekontrolowanymi wyładowaniami(napięcia), krwawieniem lub infekcją dróg moczowych, kobieta może to po prostu wymazać z pamięci jako dziwny sen erotyczny. Nawet wtedy nie może skojarzyć objawów z dziwnym snem, jeśli w ogóle potrafi pamiętać ten sen!

Znowu możemy zapożyczyć terminu od wojskowych pilotów myśliwców. Na naszym przykładzie powyżej, porwana straciła „świadomości sytuacyjną” w astralnym dreamscape z powodu różnego typu metod oszustw i manipulacji i stała się czytelną grą dla gadów.

Należy przez to rozumieć, że w astralnych snach(dreamscape) istnieje fizyczność. Zauważ, jak gady potrafią uwieść kobietę czy uprawiać sodomię z mężczyzną przez łóżko, kołdrę i bieliznę nocną. Oni zagęszczają tylko te części swojej anatomii, których w danym momencie im potrzeba. Potrafią być niewidoczni w zakresie spektrum i gwałcić lub uprawiać sodomię, co jest bardzo realnym fizyczne i traumatycznym przeżyciem dla człowieka. Kobieta widzi tylko złudzenie znanego artysty. Były liczne przypadki gwałtów przez Reptilian podajacych się za Bruca Springsteena, Stinga, Toma Cruisa i Tommy Lee Jonesa. Nawet odnotowano Michaela Jacksona przez wiarygodne kobiece obserwatorki! Z drugiej strony część kobiet widzi tylko ohydną gadzią twarz i nie jest w stanie się poruszyć ani wydobyć z siebie dźwięku.

A wszystko to może trwać z przekłamanym Tarzanim głosem, lub innym we śnie w unieruchomieniu, można być całkowicie niezdolnym do pomocy innemu zaatakowanemu seksualnie, leżącemu obok niego w łóżku. Jeśli partner został zaprogramowany na nie pomaganie i wspieranie swojej partnerki(damy) to może być nawet obraźliwy, jeśli chcą tego gady. Krótko mówiąc Tarzan jest kompletnie NA NIE. Emocjonalnie niedostępny, a nawet poirytowany, gdy przedmiot tych „koszmarów” i „doświadczeń” jest wychowywany, Tarzan staje się częścią problemu, zamiast rozwiązania.

Cele Manipulacji Dreamscape

Promowanie strachu jest jedną z najczęstszych i najbardziej rozpowszechnionych form gadziej manipulacji dreamscape. To ironia, jeśli wziąć pod uwagę, jak często Świadomość Hive próbuje zmusić ludzi do „przezwyciężenia ich strachu.”

Z punktu widzenia tego, co nazywamy „Ochroną Psychiczną” staje się niebezpieczne i lekkomyślne, wysyłanie fotografi pocztą lub internetem do ludzi, którzy mogą być gadzimi hostami. Gadzi host może wykryć pozostałości energetycznej sygnatury na fotografii, a następnie rozwinąć psychiczną więź z osobą na zdjęciu. W okultystycznych kręgach, jest to znane jako „Object Link.”

Jeśli uprowadzony jest w e-mailu lub telefonie komórkowym w tym samym hoście co gad, ułatwia to „włamywaczowi” wejście w dreamscape ofiary i dopuszczenie do wszelkich nikczemnych i demoralizujących działań.

Miałem kiedyś drenaż energii po wysłuchaniu dziesięciu minut wiadomości na moim telefonie, pozostawionej przez wściekłą i sfrustrowaną gadzią kobietę hosta, którą zidentyfikowałem lata temu. Z jakiegoś powodu zdenerwowałem gadziego gospodarza. Telefon oraz internet są przewodami elektromagnetycznymi a gady w pełni potrafią to wykorzystać, do prób manipulacji i kontrolowania ludźmi. Powszechnym chwytem jest manipulacja Mapetami wywołując u uprowadzonych hardkor duchowy porwanego wojownika, telefonując do niego kilka razy dziennie tracąc ich czas i drenując energię.

Astralny Seks jest fizyczny. Choć może to zabrzmieć jak paradoks, to nim nie jest, jeśli znasz częstotliwość i rezonans działania. Wiele kobiet budząc się rano po gadzim gwałcie odczuwa ból pochwy, a czasami również odbytu. Całe to podłe doświadczenie może wydawać się uprowadzonej jedynie niezwykłym erotycznym „Snem”, mimo fizycznego dyskomfortu. Jeśli to nie jest kontrola umysłu to nie wiem czym to może być.

Drako lub gadzie hybrydy człowieka, często wdają się w astralne gwałty „Seryjnych Rapetoidów”. Istnieje wielu seryjnych rapetoidów działających w społeczności UFO.

Te niepożądane nocne gwałty mogą tworzyć wiele strachu i trwogi oraz być poważnie destrukcyjne dla normalnych wzorców snu. Inne kobiety rozwinęły skuteczne środki zaradcze, a nawet były znane przypadki ich zemsty wobec gadzich gospodarzy.

Strach jest również promowany poprzez nieskończony strumień „gier umysłowych” popełnianych by zmylić lub zastraszyć uprowadzone kobiety przechodzące astralne gwałty. Gady mogą tworzyć scenariusze w dreamscape, w których czają się w tle i jest to widziane jako przechodzenie człowieka z jednego manipulowanego dramatu do drugiego. Gady lubią stać z boku i wyśmiewać się z psychodramatów uprowadzonych, którymi oni kierują. Gady dosłownie karmią się naszym strachem i niepokojem, który jest wystarczającym powódem aby tworzyły odpowiednie scenariusze w krainie snu.

Promiskuityzm (lub promiskuizm – kontakty seksualne pozbawione więzi uczuciowych, podejmowane z przypadkowymi, często zmienianymi partnerami) jest zaprogramowany na uprowadzonych w tym nastolatków. Gady mogą podkręcić mechanizm pobudzenia seksualnego u ludzi ze znikomym lub żadnym wysiłkiem. Aktywują mechaniz pobudzania seksualnego u ludzi, podczas gdy w tym samym czasie, człowiek znajduje się z kimś lub sam w „erotycznym” śnie.

Poprzez telepatyczne sugestie i percepcyjną manipulację uprowadzonym doprowadzają do sytuacji, w której zachęcając wzbudzają stan angażowania się w aktywności seksualną. Aktywność seksualna uprowadzonego jest kierowana do reptylian, szarych, mieszanych hybryd, a w niektórych przypadkach do innych porwanych. Istnieje wiele odmian tego scenariusza.

Te erotyczne manipulacje dreamscape mogą występowoać kilka nocy z rzędu. Lub występować sporadycznie przez  dłuższy okres czasu trwając tygodnie, miesiące i lata.

Nie tylko uprowadzeni mają tego rodzaju erotyczne sny i działania w dreamscape ale również on lub ona odbierać mogą mętalne erotyczne obrazy na jawie. Telepatyczne sugestie zostają wykorzystane w celu zachęcenia uprowadzonego do podjęcia stosunku płciowego. Ta szczególna forma kondycjonowania jest szczególnie skuteczna u kobiet.

Kobieta, która został uwarunkowana w ten sposób może stać się przez dłuższy okres czasu niezwykle rozwiązła. Nie trzeba dodawać co tworzy taką sytuację, w której kobieta może zostać postawiona w serię autodestrukcyjnych negatywnych relacji pełnych dramatów i konfliktów. Gady nie tylko karmią się niepokojem i stresem powstałym u kobiet, ale również energią seksualną wygenerowaną u kobiety podczas wielu doświadczeń seksualnych z różnymi partnerami.

Znam przypadki, w których młode dorastające dziewczynki zostały poddane tego typu astralnej manipulacji dreamscape. Noc po nocy, mają „sny” z aktywnością seksualną do punktu, w którym stają się zaabsorbowane myślami o seksie o każdej porze dnia. Mogą zacząć się masturbować do tego stopnia, że rodzice zauważą zmiany w ich zachowaniu. Mogą nawet pytać rodziców o swoją seksualność.

Zdarzały się przypadki, kiedy młode dziewczyny przechodząc tego rodzaju manipulacje ukrywały się pod łóżkiem rodziców w nadzieję, że ci ostatni będą uprawiać seks. Młoda dziewczyna może stać się ekshibicjonistką, chodząc nago po domu przed rodzeństwem.

Mówimy o prostej przyczynie i skutku. Ponieważ gady mają zdolności stymulowania stref erogennych, nawet młodych dziewcząt i bombardowania ich umysłu erotycznymi wyobrażeniami, młoda dziewczyna na naszym przykładzie jest niezdolna do robienia czegokolwiek z wyjątkiem oddziaływania na wszystkie doznania i sugestie wszczepione jej przez gadzie programy. W sytuacji takiej jak przed chwilą opisałem, obowiązkiem matki jest być źródłem informacji i pomocy dziecku, przechodzącemu szatańskie manipulacje gadów.

koniec cz.1

0   1   2   3   4

 POPRZEDNIA   GŁÓWNA    NASTĘPNA

Możliwość komentowania James Bartley 3 została wyłączona
%d blogerów lubi to: