James Bartley 2

Jak gady kontrolowałyby naszą planetę?

Aby zorientować się, jak gady kontrolowałyby ziemię i jak to wygląda, musimy najpierw mieć jakąś wiedzę o tym, kim są gady: są to pasożytnicze gatunki obcych, które żerują na naszym gniewie, dezorientacji, strachu i nienawiści na populacji hoście(gospodarzu). Gady dosłownie i w przenośni „karmią” się negatywnymi emocjami w ten sposób powstałymi. Odbywa się to w skali makro-planetarnej, ale również mikro-indywidualnej. W celu utrzymania dominacji gatunków gospodarzy (ludzkość) gady muszą genetycznie manipulować ludnością hosta w taki sposób, że poprzez dziedziczne hybrydy elit gado-ludzi(rody królewskie i nie tylko) pełnią funkcję kierujących plantacją. W ten sposób utrzymują kontrolę nad rasą ludzką od tysięcy lat przez te same gadzie linie rodowe. Przeznaczenie człowieka zatem jest więc kierowane i kontrolowane przez niewidzialną rękę. Odrażające cechy, takie jak agresja seksualna, irracjonalna wrogość(niechęć), zachłanność terytorialna, przymus sadystycznego kontrolowania i manipulowania innymi są genetycznie przepojone na dużych połaciach powierzchni populacji, tworząc formę negatywnych emocji dla karmiących się tym gadów.

Dalsza kontrola ludzkiej populacji osiągnięta zostanie poprzez nałożenie surowych patriarchalnych religii. Strategia „Dziel i rządź” powoduje niekończące się wojny pomiędzy ludźmi. Rasa ludzka jest genetycznie „uproszczona”, tak, aby jako całość nie mogła realizować swojego duchowego i metafizycznego potencjału. Istnieje dobrze udokumentowany program zredukowania populacji ludzi na ziemi do”zrównoważonego” poziomu. Celem jest pozostawienie stosunkowo niewielkiej ilość bezmyślnych z mikroczipami ludzi jako niewolników, których potomkowie pozostaną na zawsze w niewoli na tej planecie.

Inną kwestią wartą rozważenia jest nasz Księżyc, który jest sztucznym satelitą. Nie sugeruję, że gady są jego twórcami, ale dla tych, którzy studiowali relacje Księżyca w odniesieniu do UFO, dość oczywistym jest, że Księżyc jest wykorzystywany przez kogoś lub coś. Anomalie na Księżycu są zbyt liczne, aby to ignorować. Dobrym materiałem dla czytelnika, w celu rozpoczęcia poważnych badań tego tematu jest 1 rozdział książki Jima Marrsa „Alien Agenda”(Obca Agenda). Warto tu wymienić cztery punkty: 1) Księżyc odwrócony jest zawsze tą samą stroną do Ziemi. Według wszelkich praw Księżyc powinien obracać się wokół własnej osi. 2) Księżyc w zetknięciu z dużym obiektem, takim jak Lunar Lander sprawia, że słychać dzwonienie(rezonans)trwający dłuższy czas, co sugeruje, że Księżyc jest pusty. Jeśli Księżyc jest pusty to nie może być obiektem naturalnym. 3) NASA rutynowo robi fotografie Księżyca, które wykazują niezwykłe struktury lub obiekty. Badacze potwierdzają te fakty. 4) Połorzenie Księżyca jest takie, że może powodować całkowite zaćmienie Słońca. To poza prawem przypadkowości lub prawdopodobieństwa, że Księżyc nie uległ zniszczeniu w takiej
pozycji. Musiał być umieszczony tam przez cywilizację o naprawdę niesamowitych możliwościach technologicznych. Możliwe, że Księżyc sam jest statkiem kosmicznym. Pozycja księżyca sprawia wrażenie, że jest to ogromna stacja monitorująca a Ziemia jest niczym więcej niż ogromnym terrarium. Dla zobrazowania tej analogii można porównać to do ludzkiej chodowli gadów, nadzorowanej, obserwowanej i leczonej przez ludzi.

Ludzki właściciel zapewnia regulowane przepisami bezpieczne schronienie dla swych gadów. Nie jest to nic niezwykłego dla ludzkiego właściciela gada. Zwierzęta jakiejkolwiek odmiany mogą oczekiwać od swoich ludzkich właścicieli pożywnego jedzenia, czystego powietrza i wody, opieki lekarskiej kiedy chorują. Z drugiej strony, to co wiemy, dzieje się z ludzkością:

1) Globalistyczne organizacje takie jak Codex Alimentarius stopniowo doprowadzają do tego, że cała „żywność”, którą ludzie jedzą będzie skażona, napromieniowana i pozbawiona niezbędnych enzymów, minerałów, substancji odżywczych i kwasów tłuszczowych. Zamiast tego ludzie zmuszani są do spożywania przetworzonej żywności w większości genetycznie zmodyfikowanej, która zawiera rakotwórcze składniki i konserwanty. Wkrótce będzie nielegalne posiadanie, nie mówiąc już o sadzeniu naturalnych nasion. „Żywność” dosłownie czyni nas chorymi.

2) Leki dostarczone nam przez kartele farmaceutyczne są szkodliwe albo nieskuteczne, czyni to nas coraz bardziej chorymi lub nas zabija. Szczepionki powiązane z wirusami i adiuwantami powodują nowotwory u ludzi a u dzieci autystyzm lub konwulsje. Toksyczna kombinacja szczepionek, leków, żywności GMO, fluoryzowana woda doprowadziły do powszechnej niepłodności u mężczyzn. Setki naturalnych suplementów będzie zakazana w Unii Europejskiej w tym roku, reszta świata ma iść w ich ślady.

3) Chemtrails krzyżujące niebo ze swoimi zanieczyszczeniami, powodują powszechne choroby, które mogą nawet  wpływać na nasze DNA. Korporacje transnarodowe rutynowo profanują czyste środowiska toksycznymi zanieczyszczeniami, niedawno jaskrawym tego przykładem była British Petroleum celowo zatruwająca Zatokę  Meksykańską ropą naftową, co będzie miało tragiczne konsekwencje dla całej planety. Spontaniczne rozszczepienie atomu w reaktorach Fukushima w Japonii nadal powoduje ogromne skażenie. Radionuklidy rozproszone w strumieniach powietrza jako wysoko toksyczne pyły krążą wokół całej planety. Fukushima była zaplanowaną katastrofą. Genetycznie modyfikowane rośliny i zwierzęta wprowadzone do ekosystemu zapoczątkowały zmiany naturalnych roślin i dzikich zwierząt. Pszczoły umierają w ogromnych ilościach. HAARP i Bronie Sejsmiczne tworzą sztuczne „klęski żywiołowe” na całym świecie, co jest wynikiem jeszcze wiekszych niedoborów naturalnego pokarmu. „Kontrakty terminowe” na rynkach w Nowym Jorku i Chicago są manipulowane, co jest wynikiem wzrostu cen podstawowych artykułów spożywczych, co z kolei prowadzi do jeszcze większego głodu.

4) System waluty, który posiada każdy naród na Ziemi należy do międzynarodowego kartelu bankowego, który jest głównym roboczym ramieniem gadzich panów na powierzchni. Niezliczeni ludzie  i rodziny w krajach zachodnich są finansowymi nędzarzami. Narody Trzeciego Świata zadłużyły się i jeszcze bardziej zubożały.

5) Ludzie są celowo „de-edukowani.” System edukacyjny zdominowany jest przez behawiorystów i psychologów, którzy wykorzystują techniki Skinnera(techniki modyfikacji zachowań). W rezultacie całe pokolenia ludzi są absolutnie niezdolne do samodzielnego myślenia. Seria potężnych kataklizmów geologicznych wynikających z uderzenia komet i być może wojen międzyplanetarnych została odrzucona jako absurd przez Quackademics (szarlatanerię) w systemie oświaty. Znaczenia słów zostały przeinaczone i wypaczone. Pełna skala wojskowych inwazji nazywana jest „interwencjami humanitarnymi”. Anty-Wojenni protestujący nazywani są i opisywani jako „terroryści” i „ekstremiści” (tj. każda prawda, która jest w konflikcie z korporacyjnym konsensusem jest weryfikowana przez media).

Wszystkie powyższe i wiele innych można by przypisać do wyłącznie ludzkich mistrzów, gdyby nie niezliczone dobrze udokumentowane konta uprowadzeń ludzi przez Gady. Gady są obiektywną rzeczywistością. Istnieje niezliczona ilość filmów na Youtube i Google Video, które pokazują gadzie ludzkie hybrydy z pionowymi źrenicami w telewizji, które manipulują i okłamują publiczność. Ich pionowe źrenice i okazjonalny kształt przesuwania daje im dalszą perspektywę (widzenia). Stosunek gadzich ludzkich hybryd u władzy i ich wpływ na nią w porównaniu do „normalnych ludzi” powinien dawać wiele do myślenia, kto lub co jest naprawdę pod kontrolą na tej planecie. Musimy najpierw rozpoznać stan Kosmicznej Podległości w jakiej jesteśmy. Jeśli wystarczająco dużo ludzi obudzić się i zrozumie jakie są realia gadzich władców, nadal możemy jeszcze odzyskać naszą wolność i zrzucić jarzmo gadziej opresji. Nie jest jeszcze za późno. Jeśli uważasz, że robię to wszystko pochopnie, wystarczy spojrzeć w górę na Księżyc.

0   1   2   3   4

POPRZEDNIA   GŁÓWNA   NASTĘPNA

Reklamy
Możliwość komentowania James Bartley 2 została wyłączona
%d blogerów lubi to: