Indyjska Kosmologia 5

W obliczu narastającej fali doniesień w mediach i coraz bardziej zaniepokojonego społeczeństwa o „obce statki kosmiczne”, Truman przyznał w korpusie prasowym w Białym Domu, 4 kwietnia 1950 r.: „Mogę was zapewnić, że latające spodki, zważywszy ich istnienie, nie są zbudowane przez jakiekolwiek siły na ziemi „. Następne lata były świadkami tysięcy obserwacji i kilku spektakularnych przelotów UFO nad wieloma światowymi stolicami, w szczególności nad Waszyngtonem jak również nad bazami Sił Powietrznych i elektrowniami jądrowymi w USA oraz innymi wielkimi mocarstwami. W 1952 roku, wkrótce po zmasowanym przelocie UFO nad Białym Domem i Pentagonem 19 stycznia, prezydent przyjął Generała Hoyta Vandenberga Sanforda, szefa sztabu Sił Powietrznych w celu potwierdzenia, że nie były one ani Rosyjskie ani Amerykańskie, i że rząd nie zna ich pochodzenia. Vandenberg, były dyrektor Wywiadu Centralnego, był bezpośrednio związany i oficjalnie zajmował się incydentem w Roswell w 1947 roku i figuruje jako członek Majestic 12. W 1948 roku, odwołany bez podania powodów, ale najwyraźniej ze względu na bezpieczeństwo narodowe jako „oszacowujący sytuację” dołączył do swojego personelu USAF Projektu Sign raportującego UFO, faworyzując ich pozaziemskie pochodzenie. Raport na jego polecenie został spalony w 1950 roku. Dowody prób ukrycia tego faktu są przytłaczające.

Warto zauważyć, że osobiste dokumenty generała przechowywane są w Archiwum Narodowym i są klasyfikowane (niedostępne dla zwiedzających). Zapewne wiedział dużo więcej niż publicznie głosił w 1952 roku na temat pojazdów latających. Inni oficerowie byli bardziej otwarci, jak pokazuje generał George Ramey, zastępca szefa sztabu AF personelu operacjnego, w dniu 29 lipca 1952 r., kiedy odbywała się konferencja prasowa, w której w San Francisco Examiner, stwierdził: Rozmieszczono w całym kraju myśliwce, które 24 godziny na dobę są w stanie alertu przed latającymi spodkami z rozkazem ich zestrzelenia, jeśli odmówią lądowania.

Według reportera Roberta Gardnera, generał Benjamin Childlaw, GOC, Dowódca Obrony Powietrznej w lutym 1953 roku powiedział wyraźnie: Traktujemy je poważnie (latające talerze), straciliśmy wielu ludzi i samoloty próbując je przechwycić. W Europie po drugiej stronie żelaznej kurtyny, Radzieccy oficerowie wyrażali podobne komentarze choć te były zazwyczaj cenzurowane lub bagatelizowane w państwowych mediach.

Chodziły pogłoski poparte wiarygodnymi „wewnętrznymi” źródłami o dwukrotnym spotkaniu prezydenta Eisenhowera z obcymi „Nordykami” odwiedzającymi go na pokładzie statku kosmicznego, w dwóch bazach sił powietrznych w 1954 roku, czy tak było, czy nie, nie możemy ignorować Wernhera von Brauna, ujawniającego 1959: „Stajemy wobec mocy, które są o wiele bardziej silniejsze niż dotychczas to zakładano, i których baza jest nam obecnie znana. Nic więcej nie mogę powiedzieć. Jesteśmy zaangażowani wejściem w bliższy kontakt z tymi siłami, i w ciągu sześciu lub dziewięciu miesięcy możliwe, że powiem więcej i precyzyjniej o tej sprawie”(cyt. za: Above Top Secret, przez Timothy Gooda, 1988).

Von Braun zbiliżył się do tajemnicy UFO dzieki otwartemu umysłowi i optymistycznemu usposobieniu; ale generałowie i urzędnicy cywilni z Pentagonie i agencjach wywiadowczych nie podzielali jego optymizmu. W nieznanych gościach widzieli potencjalnych przeciwników i wzywali do mentalnej i technicznej mobilizacji na najwyższych szczeblach władzy, postrzegając obcych jako ogromne zagrożenie. Zapisane wypowiedzi takich ludzi w mundurach, jak Nathan Twining, Benjamin Childlaw i Douglas MacArthur świadczą o tym jednoznacznie. Ten ostatni  ostrzegał w mowie do absolwentów z 1962, 12 maja w Akademii West Point, pozwolił sobie na więcej niż na to, co jego koledzy chcieliby aby powiedział o „ostatecznym konflikcie między zjednoczoną rasą ludzką i złowrogimi siłami z innej planety w galaktyce”.

Już wtedy, od czasu słynnej transmisji inwazji Marsjan Orsona Wellesa w październiku 1938 roku, UFO-ET stało się częścią zjawiska popkultury poprzez niezliczone książki, programy radiowe, filmy i seriale telewizyjne. Informacje o UFO rozprzestrzeniały się coraz szerzej, choć jest w tym również dużo dezinformacji, tworząc atmosferę ogólnego zamieszania.

W ostatnich latach, w dokumentach niejawnych rządów kilku krajów, w tym ministerstwa obrony Wielkiej Brytanii, Francji, Brazylii, Peru i Meksyku, znaleziono masę twardych dowodów na istnienie kosmitów pilotujących bardzo zaawansowane latające jednostki lądujące na ziemi. Jeden z raportów opublikowanych przez MOD w Wielkiej Brytanii w lipcu 2010 roku wskazuje, że premier Winston Churchill zgodził się dla gen. Eisenhowera zatuszować bliskie spotkania między samolotami wojskowymi a UFO podczas wojny, w interesie bezpieczeństwa narodowego i stabilności społecznej. Churchill obawiał się, że może to być śmiertelny cios dla religii w przypadku publicznego ujawnienia tych incydentów. Jednak technologiczne i militarne wydarzenia związane z oficjalną reakcją na zjawisko UFO, miało mało widoczny duchowy wpływ. Ogólnie Dornberger zajmuje wysoką pozycję w Bell Aerospace Corporation, z którą był związany Arthur M.Young, inżynier wizjoner i wynalazca, który założył Instytut Badań nad Świadomością. Young i badacz Andrija Puharich obaj członkowie Round Table Foundation w Glen Cove w stanie Maine, którzy działali jako „kanał” dla serii komunikatów podobno wysyłanych przez zgromadzenie pozaziemskich autorytetów wyznaczonych jako Rada Dziewięciu, poprzez odwiedzenie Indyjskiego medium, szanowanego indyjskiego nauczyciel duchowego i jasnowidza Maharshi Nyayaratna DG Vinod z Bombaju, znanego wielu czołowym postaciom w Indiach z czasów niepodległości, w tym Mahatme Gandhiego, Sri Aurobindo i Rabindranatho Tagore, których zaproszono do USA na Uniwersytet Duke. Mówiło się, że Dziewięciu było inspiracją dla Gena Roddenberry, który stworzył swoją niezwykle udaną serię telewizyjną Star Trek.

Vinod osiągnąć wielką sławę w świecie badań ESP jako wykładowca współpracował z wieloma uczelniami i instytutami specjalistycznymi w USA (np. centrum badawczym parapsychologii Dr. Pfeiffera w Spring Valley, Nowy Jork) oraz w Europie. Spotkał postacie tej miary co, Jung, Aldous Huxley, Eistein i Millikan. Round Table Foundation była wspierana przez prestiżowy Stanford Research Institute (SRI), którego dyrektorem był dr. Harold Puthoff, pionier w para-normalnych badaniach powiązanych z UFO.

Związana z organizacją Jason Institute, która koncentruje się na sprawach związanych z obronnością i tym samym związana jest z CIA, gdzie cieszące się złą sławą, programy badań i testów możliwości walki umysłem związanych z tajnymi operacjami, takimi jak MK Ultra i Artichoke, mają związek z obserwacjami i badaniami UFO, uznawane przez znanego badacza H.P. Albarelliego, członka założyciela North American Truth i Accountability Commission (Komisji Odpowiedzialności) oraz Human Experimentation(eksperymenty na ludziach) i autora A Terrible Mistake: the Murder of Frank Olson and the CIA’s Secret Cold War Experiments (2010)(Mord Franka Olsona i Tajne Zimne Eksperymenty Wojenne CIA), chociaż dokładna natura tego związku jest często trudna do oszacowania.

Wydaje się, że istnieje forma współpracy między niektórymi „obcymi” i tymi agencjami w USA, chyba że ci ostatni po prostu starają się wykorzystać informacje, które zbieramy od tych istot. Podobne wskazówki mogą być gromadzone przez inne rządy w takim czy innym czasie. Na przykład prezydent Rosyjskiej Buddyjskiej Republiki Kałmucji, Kirsan Ilyumzhinov oświadczył w 2010 roku w show w Rosyjskiej Telewizji, że w 1997 roku został porwany z jego domu w Moskwie przez „Obcych kosmonautów ubranych na żółto” na pokład ich statku kosmicznego i powiedział, że byli oni „nie gotowi” do publicznej interakcji z ludzkością. To stwierdzenie wywołało oficjalny list od posła Rosyjskiej Dumy, do prezydenta Dmitrija Miedwiediewa proszącego o wyjaśnienie znaczenia tego oświadczenia i jego znaczenia dla bezpieczeństwa narodowego. Jednak żadna odpowiedź od rosyjskiej głowy państwa nie nadeszła, a jego milczenie może być kolejnym dowodem głębokiej rozterki, i wiele państw ma ten problem. W 2009 r. żona Japońskiego ówczesnego premiera Hatoyama potwierdziła mediom, że została „zabrana na Wenus” przez UFO.

Zakodowane wiadomości

Jednym z najbardziej zagadkowych, ale duchowo i estetycznie przyjemnych zjawisk powszechnie uznanych za następstwo obecności UFO jest częste pojawianie się „kręgów zbożowych” w różnych częściach świata, ale najczęściej w Anglii. Niezwykła złożoność tych geometrycznych wzorów, których kształty i wzory zbliżone do Indyjskich yantras i mandali oznacza nie tylko nieznaną i bardzo wyrafinowaną technologię, pozornie wyglądającej jak wiązka mikrofal –   wykonane, najczęściej w środku nocy i w ciągu kilku sekund , przez niewidocznego sprawcę (z wyjątkiem niektórych szybko poruszających się świateł, które znikają równie nagle, jak się pojawiają), z głęboką znajomością świętej geometrii starożytnego świata oraz matematyki i bio-fizycznych praw.

Wykazano, przez różnych badaczy tego tematu, że te „kółka” czasami zawierają skomplikowane formuły naukowe i odkrywają nowe równania i prawa fizyki. Próby profesjonalnych sceptyków „demaskowania” tajemnicy tworzenia wzorów przez żartownisi za pomocą lin i innych prymitywnych narzędzi, należą do systematycznej polityki zaprzeczania „para-normalnej” rzeczywistości w ogóle, odrzucającej dowody poprzez słabe pseudo-wyjaśnienia. Nie zmienia to w rzeczywistości niczego w zjawiskach kręgów zbożowych, bez względu na to, co wielu ludzi, którzy nie znają faktów, są skłonni wierzyć.

Zdjęcia z przestrzeni kosmicznej wykonane przez NASA były interpretowane przez niektórych ekspertów, pokazujących jakieś gigantyczne sztuczne obiekty, które wydają się być „olbrzymimi statkami kosmicznymi” nawiązując do astrofizyka Stephena Hawkinga w niedawnym filmie dokumentalnym na temat kosmologii, latające miasta i niebieskie lokas opisane są w starożytnych tekstach indyjskich. Jeszcze bardziej zdumiewające są pewne oryginalne, nieretuszowane zdjęcia pokazujące UFO, czasami o bardzo wielkich rozmiarach, jako niemal niewidoczne lub przezroczyste, jakby były na skraj naszego fizycznego wszechświata, lub przynajmniej na skraju elektromagnetycznej percepcji. Wydają się należeć do innych wymiarów często opisywanych w starożytnych tekstach, jak również przez współczesnych „okultystycznych” pisarzy. O wiele łatwiej wtedy zrozumieć, dlaczego aspekt rzeczywistości został generalnie dyskontowany lub ignorowany przez mainstream nurtu badań naukowych.

Oddamy ostatnie słowo wybitnemu psychoanalitykowi Carlowi Gustavowi Jungowi, który zrobił duże badania na temat UFO i który stwierdził: „Pozostaje ustalonym faktem, wspieranym przez liczne obserwacje, że UFO nie tylko były widoczne wizualnie, ale również na Ekranach radarów, zostawiając ślady na kliszy fotograficznej, sprowadza się to ni mniej, ni wiecej do tego: że albo psychiczne projekcje rzucają z powtotem radarowe echo, lub inny wygląd rzeczywistych przedmiotów, daje okazję do mitologicznych projekcji”(w” Świeże Spojrzenie na Latające Spodki, Time, 04 sierpnia, 1967).

Następnie mamy mitologię Indyjską i historię starożytną (Itihasa: „tak było”), między innymi, które mówią o odległej przeszłości na wielu kontynentach, zapisy czasów, gdy ludzie uznawali obecność bogów lub „pierwszych świelistych”
pochodzących z różnych „niebiańskich” wymiarów, i interakcje z nimi na wielu poziomach. Jeśli tak, nasz nowoczesny „naukowy światopogląd” potrzebuje drastycznej rewizji i korekty, historia naszego pochodzenia może być bardzo różna od tego, czego uczą szkoły.

KONIEC

źródło

POPRZEDNIA   GŁÓWNA

1   2   3   4   5

Reklamy
Możliwość komentowania Indyjska Kosmologia 5 została wyłączona
%d blogerów lubi to: