„Nadzorcy”

NADZORCY 1
Zacznę od przedmowy filmu:
„Film dokumentalny przedstawiający zjawisko „Gadów” z innego punktu widzenia niż większość. Twórcy filmu próbują wydobyć najbardziej przekonujące dowody na istnienie „rasy węża ” w sposób zorganizowany i poważny. Wydaje się, że pomysł Gadów lub innych tematów spiskowych w „nurcie prawdy ” jest punktem podziału dla niektórych osób. PPFRC stara się zbadać ten temat i całkowicie bezstronnie w jednym z najbardziej wyczerpujących badań jakie kiedykolwiek przeprowadzono. Czy podmioty te zwane Gadami lub Reptoidam rzeczywiście istnieją? Do Ciebie należy decyzja!”

całość:http://www.youtube.com/results?search_query=PLAUSIBLE+POINTS+FOR+THE+REPTILIAN+CASE&aq=f

Pozaziemskie korzenie ludzkości„Pokażę, że praktycznie każdy obecny system przekonan zagłębiajacy się w powstanie i rozwój ludzkości jest pełny kłamstw i zniekształceń, które służą do utrzymania w ukryciu rzeczywistości pochodzenia człowieka.”~ Artur David Horn, Ph.D.Arthur David Horn otrzymał doktorat na Uniwersytecie Yale w 1976 roku, specjalizując się w antropologii. Po studiach uczył w tej samej dziedzinie przez czternaście lat jako profesor na Colorado State University.W 1988 roku poznał kobietę, z Kalifornii, który był spirytystka. To spotkanie zmieniło jego życie i jego perspektywy radykalnie.Po wielu badaniach i refleksjach, dr Horn zdał sobie sprawę, że systemy przekonań jaki nas nauczano dotyczących początków naszego istnienia nie są prawdziwe. Należa one raczej do programu, który dla większości zachodnich instytucji religijnych i rządow slóży do własnych celów egoistycznych iaby kontrolować umysły mas.Kiedy dr Horn zdał sobie z tego sprawę, poczuł głęboką potrzebę zachowania poczucia uczciwości zawodowej i osobistej, rezygnując z profesury. Potem napisał książkę ww żyjąc prostym życiem w Mt. Shasta w Kalifornii z żoną. Napisal wspaniałą pracę opierając się na głębokiej znajomości wzorów i sił ewolucyjnych, dr Horn mówi nam o niewyjaśnionych nagłych skokach w odległej przeszłości, które doprowadziły do powstania nowych kategorii form życia aż do pra-ludzi.Ponadto, w wielu wypadkach, w których różne formy życia pojawiły się jednocześnie, lub równolegle ze sobą, a nie stopniowo, krok po kroku jak to zwykle w przypadku ewolucji.Te tajemnicze eksplozje i jednoczesne skoki w ewolucji nie da się wytłumaczyć przez współczesne teorie naukowe, w tym darwinizm. Raczej tak, jakby inne siły wpływały na te procesy naturalne, poprzez przyspieszenie co najmniej o miliony lat rozwoju. Odnosi się to do ciał fizycznych i ducha. Dr Horn patrzy wstecz na sekwencji pre-ludzkich postaci fizycznych, które rozpoczęły się 4-5 mln lat temu. W historii nie było takich tajemniczych skoków i przyspieszennia w formę i wyglądjaki mamy teraz. Te zrywy nie mogą być wyjaśnione przez obecne teorie ewolucji. Po raz kolejny okazuje się, że siły planety przyśpieszyly , zamiast pozwolić działać naturze w jej ewolucji. Pytanie dlaczego?
Sumerowie
Te same nagłe skoki w ewolucji można znaleźć również z przeszłych cywilizacjach. Na przykład, cywilizacja Sumerów, która ukazała się około 5000 lat temu w południowym Iraku, zostawiła nam wiele zabytków archeologicznych do przestudiowania. Dr Horn wskazuje, że Sumerowie gwałtownie ewoluowali. Ich cywilizacja wraz z matematyką, językiem, systemami nawadniającymi, rolnictwem, umiejętnościa pisania i rozległą wiedzę o niebie nastąpiła gwałtownie. Kto im w tym pomógł? Ludzie Sumeru nie byłli prymitywnymi Buszmenami jak bylibyśmy skłonni wierzyć. O dziwo na jednym z ich obrazków (poniżej) pokazuje, że planety w naszym Układzie Słonecznym krążą wokół Słońca, co odkryliśmy, 500 lat temu.

Ponadto, Sumerowie byli świadomi odległych planet w naszym Układzie Słonecznym takich jak Pluton, Neptun i Uran, których nie można dostrzec gołym okiem. I wiedzieli, że na Neptunie jest woda! Skad oni to wiedzieli?
Ten sam obrazek przedstawia również 12 planet w naszym Układzie Słonecznym. Czy może to być tajemniczej planety X(Nibru)? Dr Horn opisuje także niezwykłe prace badawcze Zecharia Sitchina i jego interpretacje sumeryjskiego pisma oraz artefaktów. Książka Sitchina 12 Planeta (przetłumaczona na 23 języki, miliony sprzedanych egzemplarzy), opowiada historię w sposób bardzo wiarygodny, jak Annunaki z 12-tej planety (Nibiru) w naszym Układzie Słonecznym stworzyli pierwszych Sumerow, a następnie weszli w interakcje z ich potomkami ponad 5000 lat temu. Poniżej na starożytnej sumeryjskiej pieczęci cylindrycznej pokazano Annunaki w maszynie latającej.

To jeszcze nie koniec. Dr Horn wskazuje, że „jednym z najsilniejszych exoteric (ezoterycznych) dowodów wskazujących na odwiedzin ET i interakcji z ludźmi, pochodzą z plemienia Dogonów w Afryce Zachodniej … wiarygodność Dogońskiej historii jest znacznie zwiększona poprzez fakt, że informacje dotyczace ukladow gwiazd nasi naukowcy dopiero niedawno nabyli … ” Brzmi znajomo?


Dogoni w Afryce
Dogoni wiedzieli od tysięcy lat, że Syriusz, najjaśniejsza gwiazda na niebie, jest systemem podwójnej gwiazdy. Oznacza to, że Syriusz A, główna gwiazda, jest widoczna gołym okiem. Jednak ma on towarzysza Syriusza B, który orbituje jako biały karzeł, mogą być widoczne tylko w nowoczesnych teleskopach. Dogoni wiedzą również, że orbita Syriusza B wokół Syriusza A jest eliptycznya, a nie okrągła(dkryliśmy to niedawno). Ustne przekazy Dogonów, który obejmują tysiące lat, mówią ,że z okolic Syriusza skąd odwiedzili ich przodkowie w statku kosmicznym nauczali ich wielu rzeczy w tym, jak żyć w harmonii z ich własną boską naturą.
Starożytni Egipcjanie
Dr Horn opisuje także inne cywilizacje takie jak Egipcjanie którzy mieli głęboki związek z Syriuszem i pochodziły najprawdopodobniej z tego obszaru naszej Galaktyki. Ponadto, najważniejsza kobieta bogini starożytnych Egipcjan, Isis, utożsamiała się z Syriuszem.

Majowie
Podstawą wierzeń i legend Majów jest książka Popul Vuh. Zawiera opis stworzenia człowieka, który jest podobny do opowiadanych przez Sumerów. Oznacza to, że „bogowie stwórcy” zstąpił z niebios i stworzył ludzi aby byli niewolnikami i im służyli. Ludzie w takiej formie byli zwani „figurami z drewna” którzy byli niczym więcej jak biednymi robotnikami, ponieważ nie posiadają duszy. Wiadomo też, że zaawansowana cywilizacja Majów pojawiła się z „mgły” około 3500 lat temu w dżungli w Meksyku. Co ciekawe, była to starannie opracowana kultura od początku. Majowie można powiedzieć bez ogródek, że byli oni kapitalnymi astronomami znającymi niebo. Jak oni zdobyli tę wiedzę?
ET i Ludzkość
Istnieje wiele więcej dowodów w książce dr Horna stanowiąca spójną, wiarygodną w argumenty, że planeta Ziemia była odwiedzana raz po raz przez ET z innych systemów gwiezdnych. Niektóre z tych odwiedzin były chwilowe. Inni stworzyli żywych ludzi z ciał które przypominają ich własne. Autor dowodzi, że prawdziwe pochodzenie ludzkości pochodzi z konstelacji Liry, a konkretnie z systemu gwiezdnego o nazwie Vega. Stamtąd nasi przodkowie rozgałęzili się na inne obszary galaktyki, w tym Plejad. Niektórzy z naszych przodków dokonali wyboru i stali się agresywni i wojowniczy. Inni są mniej, bardziej duchowo zaawansowani i życzliwi. Efektem tego wszystkiego jest stale tocząca się bitwa pomiędzy dobrem i złem na tej planecie, czy gdzie indziej. I gdy pomyślimy o tym co sprawia, że we wszechświecie się tak dzieje dojdziemy do tego ,że bez walki pomiędzy ciemnością i światłem, nie mielibyśmy szansy na rozwój we wszelkich jego formach. Fragmenty z książki Dr Horn:

„Znalazłem dowody, że my, ludzie, po raz pierwszy” stworzeni zostaliśmy „dzięki inżynierii genetycznej, a następnie wprowadzeni w błąd i kontrolowani przez obce rasy z innych form życia, które nie pochodzą pierwotnie z Ziemi”.

„Zastanawiałem się, na przykład, dlaczego starożytni Egipcjanie i Sumerowie [5000 lat temu] wydawali się bardziej zaawansowani pod wieloma względami niż Rzymianie i Europejczycy [500-1000 lat temu].

„Pisarz sugeruje, że starożytni astronauci lub kosmici, w jakiś sposób dali ewolucji biologicznej impuls, który pozwolił ludziom, aby mogli tworzyć cywilizację”.

„… Książka jest również historia opisu podstępnego spisku aby zachować ludzkość z niewiedzy od jego początków istnienia, zwłaszcza w zakresie duchowości.”

„Gdy weźmie się pod uwagę dostępne dowody historyczne duże zaangażowanie w sprawy ludzkie ET, wiedza naukowa [darwinizm] staje się najbardziej niewiarygodną, bezpodstawną, nieprawdopodobną teorią o pochodzeniu człowieka i jego rozwoju jaką kiedykolwiek wysunięto przez człowieka …”

„Neo-darwinizm jest oficjalnym systemem wierzeń rządu Stanów Zjednoczonych”.

„Czy to możliwe, że darwinizm jest częścią ogromnego zatuszowania wpływu ET na człowieka? Odpowiedź brzmi: tak …”

„Z Mezopotamskich [w Iraku, wschodniej Syrii i Iranie zachodnim]z historycznych i innych źródeł, w tym ezoterycznych wskazują, że ET genetycznie ingerowali w celu wzrostu ludzkiej cywilizacji”.

„Przekonamy się, że zarówno pozytywnie jak i negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie brały udział w rozwoju ludzkości od początków jej istnienia, ale to negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie mają kontrolę nad Ziemią w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat.”

„Główną metodą negatywnie zorientowanych istot pozaziemskich jest zachowanie ludzkości podzielonej i kontrolowanej poprzez zniekształcenie i ukrywanie prawd duchowych”.

„Główne informacje regresywnych istoty pozaziemskich i ich sojuszników które starają się ukryć przed ludźmi, jest to, że ludzie są istotami duchowymi z ogromnym potencjałem rozwojowym w kierunku miłości i pokoju.”

„… Dobra wiadomość – że pozytywnie zorientowane istoty pozaziemskie i inne pozytywne podmioty starają się pomóc ludziom rozwijać ich świadomość i zrozumienie duchowe do punktu, gdzie nie musimy już grać ofiary w tej grze w którą została uwikłani ludzie na Ziemi tysiące lat temu. ”

„Plejadanie mówią o ogromnych zmianach, które odbędą się na tej planecie w ciągu najbliższych lat. Mówią o wielkim planie, którego część jest przeznaczona naszej planecie do powrotu w ręce” Rodziny Świetlistej ” , od której została brutalnie odcięta przez „Rodzina Ciemności”, jakieś trzysta tysięcy lat temu. ”

„Pomimo dowodów na istotny wpływ ET na tą planetę i w tym czasie gwałtownych zmian, każdy człowiek jest ostatecznie odpowiedzialny za własne życie, własną rzeczywistość, a zwłaszcza własny rozwój duchowy.”

Faktem jest, że 13 rodzin kontroluje praktycznie wszystko na tej ziemi.Co w tzw. „cywilizowanych” krajach świata jak Japonii, Korei Północnej i innych japońskich terytoriach (które są kontrolowane przez Japońskich Illuminati, kierowanych przez cesarza Akihito, który przyznaje, że pochodzi od smoków i publicznie twierdzi, że ma zdolności nadludzkie półboga(do zmiany kształtu i magii). Rzeczywistość może być makabryczna z punktu widzenia śmiertelnika ale pozostaje nią nadal bez względu na to w co wierzysz.Wystarczy połączyć fakty.Nie jest to bardzo trudne. O politycznym istnieniu Illuminati (13 rodzin) świadczy fakt, łatwo udowodnić  przez powiązania wysokiej rangi urzędników rządowych , połączeń osobistych i dokumentów itp., itd., itp. Fakt, że Iluminaci są to na ogół osoby z wysokim procentem DNA gadów jest bardzo dobrze udokumentowane, nie tylko przez  wypowiedzi o „boskiej linii” przez wielu z nich (z Chin, Japonii, Afryki i innych podejmujących decyzje z grona „smoków” ,w Indiach Naga (ludzi węża,analogiczne do azjatyckich smoków)). Fakt, że rasa gadów istot ingerowała w ludzkie społeczeństwa od początku historii współczesnej (nowoczesne rozumieniu ostatnich 6000 lat) i prawdopodobnie daleko poza tym, jest również niezwykle dowodem (wszystkie główne kultury na Ziemi mówią o nich,Sarpa zgodnie z historią hinduską,Uktena z Cherokee, od Sheti i Hopi, do Riu i Long Japonii i Chin itp.) Iguana-People (Itzamna) Majów, Dragons (Long) z Chin i Japonii (Riu), Naga i Sarpa Indii, Anunnaki (rasa gadów, ale nie Draco) i Dragon Gods (Draco ) z Sumeru i Babilonii, Chitahuri i Imanugela Afryki, Serpent-Ludzie Zuni, Hopi Indian Anasazi , Uktena i Tlanuhwa z Cherokee, Smoki w Europie, itd. Rodziny królewskie z Europy twierdzą, że są z Dragons(Smoków),stąd wszedzie w Europie symbole smoków(w Krakowie smok Wawelski). Ambrosius (Merlin) faktycznie Natanleod, król Wielkiej Brytanii. Karol był nazywany „Le Chameleon”, ze względu na jego pochodzenie w połączeniu hebrajskim i „Smoków”, a jego zdolność do zmiany kształtu normalnego w „demona” czy „Dracule” (smok-diabeł).Późni cesarze rzymscy używali smoczego-symbolizmu i mówiło się, przybrać w „Dracul (Smok-demony), zwłaszcza cesarze Bizantyjscy. Na początku istnienia narodów europejskich mówiło sie, że ludzie są humanoidalną rasą (czasem określane jako „Elfy” lub „Alfheim”)i została połączona ze Smokami(Dracula po łacinie), jest to hybrydyzacja humanoidalnej rasy ze smokami, aby utworzyć Adama jest tematem w świecie mitologii. W Indiach, Naga przedstawiani byli symbolicznie głowy lub górna część ciała ludzi a dół węża.Tamtejsi mędrcy często określi to w ten sposób „Powyżej jest ludzkie, Poniżej znajduje się smok (Sarpa)” oraz „mieszanka nasion”. Ta symbolika wydaje się odnosić do DNA gadów z wszczepionymludzkim DNA. To jest dokładnie to jak wygląda ludzki genom z genomem gadów DNA „niżej” i ludzkiego DNA „wyżej”. Oczywiście nie tylko Gady oddziaływały na ludzi na ziemi. W Egipcie mówi się, że „Bogowie”, którzy przynieśli im wiedzę z gwiazd jako Ludzie-Lwy, pochodzący z (Kilroti). Mówią o nich ,że pochodzą z Syriusza, Gwiazdozbioru-Psa, który był czczony w Egipcie jako Isis, nazwany od ich Bogini Matki. W Afryce, szamani Zulusów posiadają rozległą ezoteryczną wiedzę o rasie gadów, którzy mówią ,że Ziemia kontrolowana jest przez Chitahuri. Z dziesięciu tysięcy glinianych tabliczek Sumeryjskich które zostały znalezione i przetłumaczone odnoszą się do obcej rasy, która stworzyła ludzi do pracy jako niewolników w swoich kopalniach w Afryce (dokładnie taka sama historia pojawia się w Afryce, gdzie wiek kopalni złota oszacowany jest na ponad 60.000 lat). W Chinach i Japonii jest mowa o Królach Smokach jak również o rodzie ludzi z rasy „Smoków”. (Istnieje również wiele innych ras gadów takich jak np.Kappa). W Australii aborygeni mówią o rasie gadów, które żyją pod ziemią i potajemnie rządzą nad ludźmi.Aborygeni opowiadają ,że te istoty zeszły z nieba na ziemię gdzie  mieszkały. Mówią, że pochodzą od rasy ludzi-smoków i kiedyś mieszkali na ogromnym kontynencie, który obejmowały cały ocean i że, większość z nich zniknęła pod falami potopu w czasach starożytnych.Australia jest pozostałością tamtego kontynentu i dlatego jest tam tak wiele gadów. W Chinach, Japonii, Indiach, Europie, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Australii, etc dokładnie ten sam opis powtarza się i mówi o 7 hierarchiach gadów.

Smoki Skrzydlate są zawsze najwyżej często podzielone na dwie kasty, z których 1 jest Bird-Dragons a 2 Winged-Dragons (tak jest w Azji).
Pod nimi są Smoki z rogami, ale bez skrzydeł.
Niżej są Smoki bez rogów, ale uważane za „prawdziwe smoki”.
Pod nimi są Smoki dzieci lub „Watersnakes”, rasa często opisywana jako humanoidzi podobne do jaszczurek, ale często symbolicznie przedstawiane jako watersnakes, węże giganci itp.

Hierarchii we wszystkich 7 poziomach jest zazwyczaj taka:

1) Białe Skrzydlate Smoki (skrzydła z piór,niebieskie oczy) (zwykle z rogami)
2) Dragons Winged (duże, ale bez piór i nie-białe) (z rogami)
3) Winged Dragons (zwykle z rogami)
4) Rogaty Dragons
5) True Dragons
6) Warrior Dragons (kasty wojowników. Zwykle opisuje się jako największe kasty ludzi, jak smoki są   uważane za bardzo agresywną rasę).
7) Lizard-Dragons (Untouchables. Słaby, mały, chudy podobny do jaszczurek Dragons)

System kastowy DRACO:

1) Biały, skrzydlaty Draco (Royalty)
2) Politycy
3) Religijna Kasta (kapłanów, Ritualnych wykonawców, itp.)
4) Wojownicy
5) Nauczyciele
6) pracownicy
7) Drones (Lizard-pod całkowitą kontrolą umysłu gadów,wykonują prace rutynowe, takie jak uprowadzenia)

Draco

Illuminati, która obejmuje 13 głównych Royal-rodziny pochodzą z Europy, zostały stworzone przez Gadów Draco.
Rodziny królewskiej, nie są do końca „gadami”, ale mają większość DNA Reptilian. Wszystkie rasy na Ziemi mają DNA Draco i humanoidalne(Lyrian), ale mniejszy procent Draco.Jednakże, Illuminati, stworzone przez Draco, mają 50/50 między DNA człowieka i Reptilianami, dając im możliwość zmiany kształtu na skutek wielu czynników, w tym niezgodność DNA człowieka i Gada. Ssaki i gady nie są gatunkami z Ziemi. Powstały one na różnych planetach.Tylko niewielki procent Illuminati są zmiennokształtni np. królowa Elżbieta II, książę Filip (Duke of Edinburgh), baron Guy de Rothschild, George HW Bush, David Rockefeller, itp. Reszta to głównie osoby z nieco wyższego odsetka Reptiliańskiego DNA które został zatrudniony przez Iluminatów w wyniku skoniukowaceń rodowych. Brak moralności cechuje wszystkie rody mafijne,tam jest dobry grunt do poszukiwań. Mafie są na ogół typu Draco ,twórczości kulturalnej która w większości jest kontrolowana przez Illuminati. Większość agencji wywiadowczych, jak  CIA, KGB (FSB), Mossad, itp.W rzeczywistości nigdy było w pełni niezależnego rządu w Europie lub Ameryce. Rządy te były zawsze kontrolowane przez mafie/Illuminati ,obecnie są o wiele bardziej scentralizowane niż wcześniej. Kiedyś mieliśmy konflikty dynastii Habsburgów z Rothschildami. Teraz mamy więcej współpracy między Illuminati, bo wiedzą, że NWO jest w zasiegu światowego panowania.Unia Europejska nie jest tak wspaniała jak niektórzy ludzi myślą. Organizacja Narodów Zjednoczonych jest rzeczywiście bardzo maniakalną organizacją nastawiona na stworzenie globalnego rządu i totalitarnej kontroli. Z grupy „Dream” odpowiedzialni są między innymi za rozproszanie AIDS w Afryce jako środek depopulacji.W wyścigu Black, przejął ponad 90% nielegalnych zadań USA i odpowiada za zamordowanie własnego zespołu naukowców, którzy na konferencji w Genewie mówili na temat AIDS a ludobójstwa,że Kurt Waldheim sekretarz generalny ONZ były nazistowskim żołnierzem SS.

Jeśli chodzi o Draco, są rasa gadów pochodzących z gwiazdozbioru Draco. Byli pierwszymi kolonistami na planecie Ziemia. Ziemia była początkowo pozbawiona całkowicie środowiska morskiego, płytkie bagna i morza są nastąpiły później. Draco wtedy postanowili, że ta część systemu słonecznego i ziemia będzie strategicznym punktem wejścia do reszty galaktyki. Dlatego też powstała terra-Ziemia tworząc bardzo duży kontynent na Pacyfiku powszechnie znany jako Lemuria. Ta Reptiliańska cywilizacja rozwijała na równi do Atlantów grupy ludzkiej która najechała na Ziemię i stworzyła własny kontynent, który jest obecnie znany jako Atlantyda. Istnieje wiele historii na ten temat.W końcu obie grupy podpisały traktat (po zniszczeniu obu kontynentów).Ludzie zostali stworzeni jako hybrydy gatunków między nimi, z DNA innych grup obcych i niektórych zwierząt. W tej chwili Draco na ziemi kontrolują około 90% tej planety(pewnie więcej) poprzez całkowitą dominację wszystkich głównych agencji wywiadowczych, rządów i mafii. Jeśli nie wierzy w polityczne istnienie Iluminatów to ma problem(nie odrobił lekcji).

Ponieważ istnieje wiele nieporozumień na ten temat w tej chwili, Abbennakki (Anunnakki) NIE są Gadami kontrolującymi wiekszości naszej planety.

Draco utworzyli Illuminati.

Abbennakki stworzyli rasę Black(czarną) do pracy w kopalniach złota i wykonywania różnych prac dla nich w Afryce. Ponieważ czarna rasa została stworzona przez Abbennakki, są trudniejsze dla Draco do kontrolowania umysłu.Jest to jeden z powodów, dla których Illuminati chcą obecnie zniszczenia czarnej rasy.

Abbennakki są w kontakcie z Louisem Farrakhanem. Obawiają się, że ich kreacja czarnej rasy, zostanie zniszczona przez Illuminati,czekają więc na odpowiedni czas aby im pomóc.

Być może Abbennakki stworzy terra formę dla czarnej rasy? Być może jedynie przystosują ich do swoich sztucznych planetoid, Marduk / Nibiru?

Abbennakki są rasa gadów ale nie należy ich mylić z Draco.

Draco mogą uchodzić za Anunnakki i wcielą się w naszych „wybawicieli” w wyścigu okupanta. To wszystko pozory. Draco nie są Abbennakki, a ich intencje nie są niczym innym jak Abbeannakki. Abbennakki zamierzają utworzyć nowe inteligentne formy życia. Draco zamierzają zdobywać i anektować niezależnie jakie to terytoria i do kogo należące.

Nie należy mylić tych dwóch grup.

Są to zarówno organizacje Bonesmen jak i Skull and Bones choć najczęściej pod kontrolą Windsor.To tylko jedna z wielu organizacji Illuminati (jest to sub-organizacja Illuminati).

Kerry pochodzi z norweskiego rodu królewskiego, i związał się z Rothschildami w tej chwili. On i Bush nie są w tej samej drużynie, ale obaj chcą globalnej dyktatury i pracują dla Illuminati.

Jest dużo konfliktów wśród Iluminatów – głównie o to kto będzie rządził NWO.

Draco (ich układ gwiazd) = = Dracula Draconian, słowo, które podsumowuje illuminati jak żaden inny. „Draculi” = herb rodu. Nie mógł wychodzić na światło dzienne. Musiał pić krew, aby przeżyć. (Hybryda człowieka / dracs potrzeba krwi / ludzkiego DNA posiadania ludzkiej postaci). Dracula zmienia formę nietoperza, symbolizuje to przejście człowieka w gadzie formy. Klasyczny obraz szatana, z rogami, chrząstki na brodzie, mieszka Pod ziemią = czysta krew gadzia.

-Świnie genetycznie stworzone przy użyciu DNA człowieka i dzika „niebieskiejkrwi” były przeznaczone na ofiary zanim powstały praktyki składania ofiar z ludzi. Dlatego skóry świń mogą być szczepione bezpośrednio na ludzi, serca świni przeszczepiane ludziom.Świnie uważane są za najbardziej inteligentne zwierzęta na naszej planecie.

-Królowa Elżbieta po wizycie krewnego w jednym z największych muzeów na świecie Dino dała muzeum nazwą „Royal”. Właściciel Muzeum Królowej Elżbiety następnie zmienił nazwę na „Royal Tyrrell Museum” za Royal DracNess.

Bram Stoker, autor „Dracula” wolnomularz 33 stopnia. Symbolika jest tu bardzo oczywiste i została zakorzeniona w naszej kulturze i myśli jako „normalna” dla przeciętnego shmucka(idioty). To wszystko w takich filmachjak: Buffy the Vampire Slayer, Anioł, Blade, to część naszej kultury.

Ma szalony stronie propaganda o tym, jak wielkie Bloodlines Dragon są skupione wokół organizacji Illuminati Dragon Court: http://www.dragoncourt.net/

Chińscy cesarze zawsze mówili, że pochodzą od Dragon. W rzeczywistości prawdziwy cesarz miał mieć „oblicze Smoka”, a wielu cesarzy otwarcie mówiło, że Smoko-człowiek jest zmiennokształtny.

W Japonii, cesarze pochodzą zarówno z Dragon jak i od bogini Słońca Amaterasu. Amaterasu jest właściwie symboliczna, w Lemuriańskiej cywilizacji na Pacyfiku (Japonia jest pozostałością Lemurii), która nazwała się „Imperium Słońca” podobnie jak podczas II wojny światowej Japonia(Land of the Rising Sun).

Japońskie i chińskie smoki są różne (różnią się ilością pazurów,itp.), ponieważ oznaczają różne kasty w hierarchii Draco.

W Chinach zachodnich rządzą Illuminati (te same 13 rodzin, które rządzą w Europie). W Japonii, Iluminaci pochodzą od niższej kasty w hierarchii. Tak więc istnieje podział między tymi dwoma grupami.

Japońscy Illuminati są w stanie wojny z zachodnimi Illuminati, a wkrótce zostaną usunięci, jeśli zajdzie taka potrzeba.

gadzie symbole na logach:
– herb rodowy Sforzów, do ktorej nalezala krolowa bona:

– alfa romeo:


Gady nie są na tyle głupie aby po prostu „podbić” nas i zniszczyć planetę jak Wikingów.
Zawarły pakt – bardzo ważny traktat ludzi i Ziemi, gdy pierwsi ludzie na Ziemi zostali stworzeni status tej zmienił sie
Zasadniczo z kolonii do obecnego eksperymentu genetycznego i kulturowego.
Na mocy tego traktatu jeśli Draco by go złamało to mogliby spowodować niepożądane walki z Radą Hatona i Galaktyczną Federacją.W rezultacie, Draco postanowili przedostać się do nie-Reptiliańskich eksperymentów na Ziemi, tworząc hybrydy gatunków, podbijając je wszystkie.Ich plan w krótkim czasie odniósł sukces.
Po około stu tysiącach lat manipulacji Draco zniszczyli lub podbili każdy tzw.eksperyment „na naszej planecie.
Było to całkiem łatwe ponieważ ludzie na Ziemi mieli sekwencję DNA zasad Draco opierając je na manipulacji i kontroli umysłu.

Jeśli chodzi o „The Bear” ktoś zapytał dlaczego nie słyszymy o nich? Cóż jedź do Afryki i zadaj pytanie Zulusowi o Tokoloshe prawie na pewno będzie wiedział co mówisz i opisze Bear. Na przykład Credo Mutwa o Tokoloshe:
Ostatnio istota proszę pana, stworzenia, które jest tak dobrze znane w Afryce Południowej i indziej, że jeśli wspomnisz jego nazwę, ludzie uśmiechają się. Nazywa się Tokoloshe. Każdy Afrykanin wie, co Tokoloshe. Niektórzy nazywają to Tikoloshe. Wygląda to bardzo nieprzyjemnie wygląda jak miś z tym, że głowa jest jak misia ale ma gruby,ostry, kościsty grzebień na szczycie głowy.Grzbiet idzie od jego czoła do tyłu głowy,ten grzbiet może powalić wołu. Znajdziesz go w całej Republice Południowej Afryki. Ten Tokoloshe lubi się bawić dziećmi i zaobserwowano go setki razy przez dzieci w różnych częściach Afryki Południowej, nawet w ostatnich czasach. Teraz, ta istota znana jest nie tylko w Republice Południowej Afryki wśród czarnych, znany również,proszę pana, wśród mieszkańców Hawaj i innych wysp na Pacyfiku”.

Sumerowie
Tysiace lat temu,gdy biblijnego Joba poproszono,aby przyznał,że to nie człowiek ale El”wyniosły” byl strażnikiem tajemnicy nieba i Ziemi:
„Powiedz,jeśli znasz nauki:
Kto wyznaczył rozmiary Ziemi?
Kto rozciagnął nad nią sznur mierniczy?
Jak powstały jej podstawy?
Kto założył jej podwaliny?(Job.38)

Zapytano Joba:Czy kiedykolwiek zarządziłeś poranek lub ustaliłeś świt zgodnie z regionami ziemi?Czy wiesz,gdzie swiatlo dzienne i ciemnosc zamieniaja sie miejscami,skad sie bierze snieg i grad,deszcz albo rosa?Czy znasz prawa niebios,czy wiesz,jak rzadza one na Ziemi?
Celem tekstow i obrazow bylo dobitne ukazanie,iz ludzie bedacy straznikami tajemnic byli tylko uczniami-nie nauczycielami.Dowody z Sumeru nie pozostawiaja jakichkolwiek watpliwosci co do tego,ze nauczycielami,pierwotnymi straznikami tajemnic byli Anunnaki.Przywodca pierwszej gupy Anunnaki,ktora pojawila sie na Ziemi,lądujac na wodach Zatoki Perskiej,byl E.A,ten,”ktorego domem jest woda”.Spełniał on lole naczelnego naukowca,Anunnaki,ktorzy mieli poczatkowo uzyskiwać z wod zatoki złoto.Z czasem przemieszczono sie do Afryki poludniowo-wschodniej,bo niezbedne okazalo sie wydobywanie tego metalu w kopalniach co wymagalo zastosowania wiedzy z dziedziny geografi,geologii i geometrii – tego wszystkiego,co dzisiaj nazywamy naukami o ziemi.Nic wiec dziwnego,ze przydomek boga zmienil sie na EN.KI-„pan Ziemi”.W koncu zaproponowal on i przeprowadzil manipulacje genetyczne,w ktorych wyniku na świecie na swiecie pojawil sie Adam – w wykonaniu tego zadania pomagala mu przyrodnia siostra Ninhursag,glowny inspektor medyczny wyprawy.W ten sposob EN.KI zademonstrowal swoja znajomosc nauk biologicznych-biologii,genetyki,ewolucji.W swoim centrum,Eridu w Sumerze,przechowywal ponad sto ME,zagatkowych przedmiotow,na ktorych jak na dyskietkach komputerowych zapisana byla wiedza posegregowana tematycznie.Na poludiowym krancu Afryki w stacji naukowej przechowywal”tablice mądrości”.Cala ta wiedze Enki z czasem podzielil ze swoimi szescioma synami,z ktorych kazdy stal sie ekspertem w jednej lub kilku dziedzinach wiedzy.Potem przybyl na Ziemie przyrodni brat Enkiego,EN.LIL-„pan władzy”.Za czasow jego przywodztwa liczba Anunnaki na Ziemi wzrosla do 600.Dodatkowo na orbicie pozostawalo 300 IGI.GI-„tych ktorzy obserwuja i dogladaja”.Enlil zalozyl pierwsze centrum kontroli lotow w NI.IBRU,ktore znamy pod akadyjska nazwa Nippur;utworzyl polaczenie z ojczysta planeta,czyli DUR.AN.KI-„wiezy niebo-Ziemia’…

GŁÓWNA   NASTĘPNA

Reklamy
Możliwość komentowania „Nadzorcy” została wyłączona
%d blogerów lubi to: