David Wilcock – Kontynuacja ujawnienia

David Wilcock – Kontynuacja ujawnienia: Nowy 3-godzinny rosyjski film dokumentalny, który jeszcze bardziej demaskuje Finansową Tyranię!

01

Trzydziesty stycznia 2012 roku wiodący rosyjski kanał TV wypuścił film pt. Ciemna Magia Złota – 3-godzinny film dokumentalny demaskuje Finansową Tyranię. Zobaczcie go, przed pojawieniem się oficjalnego przekładu na język
angielski! Badania Finansowej Tyranii obejmują również Indie. Nareszcie, tworzymy wspólny sojusz i domagamy się sprawiedliwości.

NAJWIĘKSZA TAJEMNICA WSPÓŁCZESNEJ HISTORII

Obrazek na początku tego artykułu, przedstawia jak wygląda oficjalna, zarejestrowana w księgach rachunkowych wielkość zasobów złota na świecie, uformowanego w sześcian. Wykonał go Otto Godfrey, który niejednokrotnie próbował zilustrować Finansową Tyranię obrazowymi metaforami. Jeżeli rozpatrzymy zasoby złota jako sześcian, łatwiej będziemy mogli uzyskać skalę i perspektywę.

CZTERNAŚCIE Z POŁOWY SZEŚCIANU

Czy naprawdę złoto zgromadzone na Ziemi jest całym w historii ludzkości? Najwidoczniej nie. Faktyczna ilość złota odpowiada prawie 14 i pół sześcianom wymienionym powyżej. Łączna objętość jest obecnie ukrywana przez międzynarodową wersją Federalnej Rezerwy (Bank Rozrachunków Międzynarodowych – BIS) – jest 2.420.937,4  ton. To jest, dwa miliony, 420 tysięcy, 937, 4 ton złota. To największy sekret współczesnej historii.

Ciemna magia złota – Ile Kosztuje Apokalipsa PL (1-3) (vimeo)

——–

Ciemna magia złota – Chiński Smok PL (2-3) (vimeo)

——–

Ciemna magia złota – Tajemnica Rosyjskiego złota PL (3-3) (vimeo)

——–

UKRYTY CEL II WOJEN ŚWIATOWYCH

Pierwsza i druga wojny światowe były wybiegami. Dwoma stronami potajemnie kierowali jedni i ci sami ludzie – w jednym celu. Zginęło ponad 100 milionów ludzi i nie z tego powodu, o którym myśli większość. Obie strony walczące na tej wojnie – kraje osi i alianci – były w posiadaniu i kontrolowane przez jednych i tych samych międzynarodowych bankierów.

To i jest najbardziej obrzydliwa prawda, która powinna ujrzeć światło dzienne jeżeli chcemy uzdrowić naszą planetę. Wojny światowe zostały wykorzystane do kradzieży z banków centralnych i od prywatnych właścicieli złota i przekazania go w ręce Rezerwy Federalnej. Masowe grabieże złota miały miejsce przed, w trakcie i po pierwszej wojnie światowej.

NIE CZAS TERAZ NA ŚMIECH JAKO ŚRODKA RADZENIA SOBIE Z PROBLEMEM

Posłuchajcie … wiem jakie to straszne. Jak daleko sięga poza granice wyobraźni. Około 1% naszej widowni (pewnie im za to dobrze płacą) napada na nas ze zdumiewającą namiętnością, gniewem i oburzeniem. Przejściu przez to nie pomoże ani śmiech ani sarkazm.

Niektórzy decydują się to zrobić, aby uniknąć bardzo niewygodnej prawdy. Inni analizując dane, desperacko starają się znaleźć choćby jeden błąd i tym samym zdyskredytować badania. Tak postępując liczą na pokonanie demona Prawdy i mogą przez chwilę nadal pozostać w “świecie realnym”.

Tym nie mniej tylko prawda wychodząca na światło powoduję, że wracamy do zdrowia (na światowym poziomie), ona jest nieoceniona. Teraz dwa, prawie 3 godzinne dokumentalne filmy, wyemitowane w najlepszym czasie antenowym na jednym z wiodących rosyjskich kanałów telewizyjnych, wspierający nasze badania. REN TV przyznał, że badanie „Finansowej Tyranii” okazało się najbardziej “prawdziwym przełomem „i podstawowym tekstem, z którego korzystali autorzy tworząc te dwa filmy.

BOLSZEWICKA REWOLUCJA, STWORZENIE ZSRR W 1917 ROKU, BYŁO PROJEKTEM REZERWY FEDERALNEJ

Odsyłam do linku Yale University Press o kradzieży złota przy pomocy bolszewików, znalezioną w Google, należy wpisać w okno wyszukiwarki “1917 Bolshevik gold (złoto bolszewików 1917)”. Cała bolszewicka rewolucja, stworzenie ZSRR w 1917-1922 finansowana była przez bankierów Rezerwy Federalnej, i nie aż tak skrycie. Poniższa polityczna karykatura wykonana przez Roberta Minora w 1911 roku i znajduje się na 211 str. książki G. Edward Griffina “The Creature from Jekyll Island (1994) (Tworzenie wyspy Jekyll). Jeśli mi nie wierzycie, wpiszcie słowo „rewolucja bolszewicka Federal Reserve” w polu wyszukiwania i poczytajcie.

02

RZĄDOWA UCHWAŁA 6102

Piąty kwietnia 1933 roku Rządowa Uchwała 6102 uznała za bezprawne posiadanie złota w Stanach Zjednoczonych. Naruszających wspomniane zarządzenie pociągano do kary w wysokości 10.000 $, 10 lat więzienia lub jedno i drugie. W czasach wielkiej depresji US Postal Service (poczta amerykańska) nakazała wieszać tą uchwałę na najbardziej widocznych miejscach”. Ludziom dano miesiąc na zastosowanie się do tej uchwały. Złoto wykupiono po 20$ za uncję, żeby potem (kiedy całe złoto zostało oddane) cena jego wzrosła do 35$ za uncję.

03

FINANSOWANIE NAZISTOWSKICH NIEMIEC PRZEZ REZERWĘ FEDERALNĄ

Federalna Rezerwa – poprzez Royal Dutch Shell (obecnie Shell Oil Company), – zapewniała finansowanie dojścia Hitlera do władzy zaczynając od 1930 r. Naziści zrobili świetny interes ograbiając banki centralne każdego z podbitych krajów i ukrywając złoto dla swoich kasjerów. Oto duńska karykatura polityczna, która rzuca światło na tę złowieszczą historię. Przedstawiono na niej pomoc Hitlerowi przez Deterdinga – dyrektora generalnego Royal Dutch Shell.

041939r. – ALIANS KRAJÓW OSI I REZERWA FEDERALNA

W 1939 roku Związek Radziecki pod przywództwem Stalina podpisał Pakt o nieagresji z hitlerowskimi nazistami. To była kluczowa część planu Rezerwy Federalnej – zjednoczyć opozycję i stworzyć przesłanki do wojny światowej. Mało kto wiedział, że ludzie finansujący Stalina i Hitlera, kontrolowali również system finansowy USA. Wszystko to było częścią planu aby w przyszłości panować nad światem – po trzeciej i ostatniej wojnie światowej, aby w końcu połączyć wszystkie utracone „końce”.

05

TYTANICZNY WYSIŁEK

FED finansował i utrzymywał Związek Radziecki i nazistowskie Niemcy.  Finansował również rewolucję Meidżi (meji) w Japonii. “ Meidżi „znaczy “ świetlista”, czyli illuminaci. W 1913 roku przejeli kontrolę nad systemem finansowym Stanów Zjednoczonych, skorzystali z jej olbrzymich środków i potęgi wojennej jako areny dla swoich planów.

ODNOWA: WYMIANA TAJEMNIC JĄDROWYCH PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ

Nawet po drugiej wojnie światowej poplecznicy Rezerwy Federalnej kontynuowali przekazywanie ważnych informację zarówno w USA jak i w ZSRR, w tym tajemnice jądrowe. Rothschild przekazał tajemnice nuklearne Związkowi Radzieckiego (Oryginally post z 23 października 1994).

Zgodnie “ późniejszą książką, Ostatni Lord Rothschild – uczony, pierwszorzędny gracz w krykieta, główny mózg, ekspert od bombardowań i agent M15 był Rosyjskim super szpiegiem. W książce „The Fifth Man” australijski autor Roland Perry przedstawił dowody tego, że w okresie II wojny światowej Wiktor Rothschild wykradał wszystkie najważniejsze opracowania wojenne Anglii i USA, w tym broni biologicznej, bomby atomowej i radaru. Konkretnie, autor sądzi, że właśnie to Rothschild a nie Klaus Fuchs albo (jak przyjęto sądzić) pracownik cywilny John Keynkross, pierwszy wyjawił Stalinowi plany stworzenia bomby atomowej z wykorzystaniem plutonu 235. Perry uważa również, że Rothschild (zmarł w 1990) był zaangażowany w tak wiele aspektów szpiegostwa, że podobno jako super agent sabotował dowolną inicjatywę zachodniego wywiadu jeszcze 20 lat po wojnie. Proponowany dowód opiera się głównie na trzech dniach rozmów w Moskwie z siedmioma emerytowanymi funkcjonariuszami KGB, przy czym niektórych określa się tylko inicjałami.

LINCOLN PRÓBOWAŁ ICH USUNĄĆ – I ZGINĄŁ

Ci właśnie bankierzy zabili Lincolna za próbę usunięcia ich za pomocą drukowania “greenbacków” w czasie wojny domowej, od 1863 roku.

06

“Greenbacki” drukowane były przez Departament Skarbu USA i pod aktywa rządowe a nie metale szlachetne. Znaczy to, że nie mogły być opodatkowane przez zagranicznych bankierów. Bankierzy wpadli we wściekłość. Zażądali od Lincoln zapłacenia 24-36% podatku od wszystkich pieniędzy potrzebnych do sfinansowania wojny secesyjnej.

POLITYCZNA KARYKATURA: NAPAŚĆ BANKIERÓW REZERWY FEDERALNEJ NA LINCOLNA

Poniżej możemy zobaczyć polityczną karykaturę, która stała się jednym z elementów napaści bankierów (późniejszych właścicieli Rezerwy Federalnej) na wysiłki Lincolna próbującego ratować gospodarkę USA. Karykaturę przypisuje się Johnowi Cameron, wykonanej w 1864 roku. Przedstawiony na niej Lincoln odchylając się na fotelu, śmiejąc się mówi: “To wszystko przypomina kiepski żart”.

07

To są najbardziej chciwe dzieci, które kiedykolwiek widziałem. Mimo najlepszych starań, nie mogę zaspokoić ich chciwości pomimo tego, że młyn pracuje dzień i noc.

STWORZENIE NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA

Odkryto, że między latami 1895 a 1945 Finansowa Tyrania w nadziei zaprowadzenia Nowego Porządku Świata ukradła 2.420.937, 4 ton złota. 85% tego złota na początku ukryto w Azji. Jego istnienie i wszystko co z nim związane było trzymane w najściślejszej tajemnicy. Nie chciano aby je ukradziono! Tym nie mniej, począwszy od 1895 roku kiedy to Japończycy najechali i splądrowali Koreę składy systematycznie pustoszały. Wtedy najbogatszy naród, współczesnie Korea doczekała się kanibalizmu na północy.

FINANSOWA TYRANIA ZDEMASKOWANA

Czternaście i pół sześcianów złota. 2,4 miliona ton. Największa tajemnica współczesnej historii. Jak to było możliwe – i kto zawinił? Przypomina to fabułę epickiego „thrillera spiskowego”, uczciwie mówiąc, co może być bardziej absurdalnego, ale dowody są przytłaczające.

Kradzież złota – to część światowego planu dominacji i kontroli, sięgającego przynajmniej końca lat 1700, jeśli nie wcześniej. Jeżeli ukradniesz całe złoto, nikt nie może konkurować ze światową “magiczną maszyną do drukowania”, tworzącą pieniądze z „powietrza”. Wtedy ci, którzy tym dysponują mogą decydować, kto ma żyć, a kto umrzeć, kto ma być głodny a kto nie, kontrolować przepływ pieniędzy.

GLOBALNY RACHUNEK DEPOZYTOWY

Kraje, potajemnie rozstały się z swoim (albo ukradziono im) złotem, wiedzieli, że znajdzie się w rękach Rezerwy Federalnej. W zamian wydano obligacje Rezerwy Federalnej (na astronomiczne sumy) jako zastaw pod ich “depozyty” w Banku Rozliczeń Międzynarodowych albo BMR.

08

Następnie ten Globalny Rachunek Depozytowy wykorzystano do tworzenia nieprawdopodobnej ilości pieniędzy dla wtajemniczonych i ich kumpli. Liczni spadkobiercy nigdy nie otrzymali ani grosza. Ani jeden dolar z Rachunków Depozytowych nigdy nie przekroczył granic kliki Rezerwy Federalnej. Było to najbardziej tajna i niebezpieczna tajemnica ze wszystkich, o wiele bardziej niż tuszowanie UFO.

ASTRONOMICZNE ŁAPÓWKI

W ciągu tych wszystkich lat próbowało mnie przekupić sześć różnych grup lub osób – bajecznymi sumami – żeby zapewnić sobie moją lojalność i współpracę. Przyczyną mojej wiedzy o Globalnych Rachunkach Rozliczeniowych był proces Dragon Family, gdzie miałem propozycje aby się na nich wzbogacić. Były pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej w swojej przemowie stwierdził: “W Insiderskiej wspólnocie nie ma nic cenniejszego niż zdolność do wpływania na miliony ludzi. Nigdy nie zapomnę tego, David.”

W każdym przypadku moje pieniądze powstawałyby za pomocą bardzo wysoko zakonspirowanego systemu, połączonego z Rezerwą Federalną. Występowałbym w roli brokera, urzeczywistniającego transakcje wśród światowych banków centralnych, nazywanymi “handlarzami”.

CYFRY WYDAJĄ SIĘ SZALONE, ALE WŁAŚNIE TAK TO DZIAŁA

Najpierw wypadłoby mi zainwestować jakieś pieniądze; w pewnych przypadkach nie więcej jak 13.000$. Realizacja osobiście śledzonych płatności własnymi pieniędzmi – tą część transakcji należy zainwestować. I to jest właśnie “krwawa ofiara”, wiążąca transakcję na okultystycznym poziomie. Pozostawia po sobie ślad na papierze, który może służyć do zniszczenia was.

Te 13.000$ kupują od was “korporacje, umieszczając na półce”. Wtedy wy “zamieniacie w pieniądze dług korporacji” i otwieracie linię kredytową na 100.000$ w banku Rezerwy Federalnej. Dalej 100.000 wykorzystuje się jako zabezpieczenie linii kredytowej na 1 milion dolarów w innym banku Rezerwy Federalnej.

NASTĘPNIE ROZPOCZYNACIE HANDEL

Następnie ten milion zapełnia się pieniędzmi innych ludzi i jest wprowadzany w “handel”. W tym momęcie jest u was rachunkiem bankowym, na którym są trzymane w tajemnicy pieniądze w imieniu światowych banków centralnych. Porozumienie Bretton Woods z 1945 roku (w którym brały udział nazistowskie Niemcy) przewiduje że banki centralne nie mogą trzymać swoich własnych aktywów. One nie mogą prowadzić interesów ze sobą bezpośrednio. Potrzebują “brokerów” takich jak wy do kupowania i sprzedaży obligacji, walut i innych aktywów.

W celu zapewnienia ochrony zdrowia i bezpieczeństwa “brokerów”, system jest utrzymywany w ścisłej tajemnicy. Gdy pojawią się zyski, pozwalają szybko spłacić linie kredytową, którą założyliście. Teraz robicie do 20% odsetkami w tydzień – milionem dolarów.

Wiedziałem, że to był prawdziwy „pakt z diabłem” i odmawiałem każdej propozycji.

PROCES SĄDOWY NA 1 BILION

Globalne Rachunki Depozytowe wykorzystywano do finansowania wszelkiego rodzaju rzeczy. Pierwotnym przeznaczeniem przewidywanych zysków miała być odbudowa Europy po drugi wojnie światowej. Przynajmniej tak to zostało przedstawione sumiennym światowym przywódcom.

Obecnie kont używa się do płacenia za kampanie, polityczne zabójstwa, wyścig zbrojeń, handel narkotykami, budowy podziemnych baz, wysoko zakonspirowanych rządowych programów kosmicznych itp.

Większość zrabowanych pieniędzy należy do Dragon Family – starej azjatyckiej grupy, która działa w podziemiu dla własnego bezpieczeństwa. W nadziei odsłonięcia prawdy przekazali Neil Keenan obligacje Rezerwy Federalnej na sumę 134, 5 miliarda. Obligacje skradziono, a 23 listopada 2011 rozpoczął się proces w sprawie o 1 bilion dolarów. Na blogu Benjamina Fulforda skrytykowałem ten proces sądowy. Wtedy, żeby naprawić mój błąd, nawiązał ze mną kontakt stojący za nim sojusznik.

GROŹBY ŚMIERCI

Z 1 grudnia 2011 roku zacząłem otrzymywać na pocztę elektroniczną ogromną ilość fotografii i dokumentów Dragon Family. Co 12 dni publikowałem swoje pierwsze szersze badania na ten temat: potwierdzonego procesu sądowego w sprawie o bilion dolarów, który mógłby skończyć z tyranią finansową.

Dwa dni później (w środę, 14 grudnia 2011 roku) otrzymałem śmiertelne groźby z bardzo wysoko postawionego źródła, … ale nadal kontynuowałem swoje badania. Kerry Cassidy zaprosiła mnie do radia w niespełna godzinę po otrzymaniu śmiertelnych pogróżek. W istocie, właśnie śmiertelne groźby skłoniły mnie do poszerzenia badań w drugiej części książki. Uzasadniałem to tak: jeżeli Rezerwa Federalna zamierza się mnie pozbyć, to zakończę to z głośnym „trzaśnięciem drzwiami”.

PRZEZ TRZY TYGODNIE TRWAŁA TRAGEDIA

Przez trzy tygodnie, 31 grudnia 2011 roku, David Hattsler przysłał mi ważne informacje od sojuszników, naprowadzając mnie na skarbnicę ukrytych danych w witrynie Niechciana Publiczność. Po tygodniu, 6 stycznia 2012 roku, David Hattsler i jego syn Mackie doznali wielu ran postrzałowych w ich domu, który potem został spalony.

Słyszałem, że Mackie dostał trzy kule, David – siedem. Pomimo tego najwidoczniej podwójnego zabójstwa, tydzień po ich śmierci opublikowałem końcową część badań Tyranii Finansowej – 13 stycznia 2012 roku. Nazwa to się Tyrania Finansowa: Niepowodzenie największego sekretu wszech czasów.

Zrobiłem to, żeby pomóc międzynarodowemu sojuszowi – obecnie w ponad 150 krajach – pragnącemu ujawnienia prawdy i dążącego do sprawiedliwości.

SERIA ŚMIERCI I PRÓB ZABÓJSTW

Ósmy kwietnia 2012 roku, w Niedzielę Wielkanocną, tragicznie zginął (morderstwo) mój przyjaciel, mieszkał dosłownie za rogiem ode mnie. On również otrzymał zaproszenie przyłączenia się do Globalnego Rachunku Depozytowego. Usłyszał jak ktoś wymienia moje imię w towarzystwie wpływowych ludzi w Los Angeles i przysłał mi zaproszenie.

David Wilcock. Znaczące wydarzenie: Rejestracja zastawu przeciwko mieniu dwunastu Banków Rezerwy Federalnej. 13 kwietnia 2012.

Nie da się udowodnić, że jego śmierć była zwykłym tragicznym wypadkiem; w każdym razie, to wszystko jest bardzo smutne. Policja nie mogła zidentyfikować ciała, choć w jego portfelu znaleziono prawo jazdy. To dziwne i przerażające wydarzenie miało miejsce pięć dni przed moim opublikowaniem powództwa przeciwko wszystkim 12 bankom Rezerwy Federalnej.

Na wniosek Sojuszu, ogłosiliśmy klęskę Rezerwy Federalnej. Po gwałtownej śmierci przyjaciela ja również opublikowałem powództwo. Doszedłem do wniosku, że korzyści przekraczają potencjalne ryzyko.

NIEFORTUNNA PRÓBA OTRUCIA

Następnie w piątek, 22 czerwca 2012 roku, jednego z moich wysoko postawionych insiderów, mającego dostęp ściśle poufnych informacji, próbowano otruć dziwną bronią biologiczną.

Ten insider miał ogromne ilości informacji o rachunku powierniczym. Był również świadkiem kradzieży przez niektórych bankierów złota – ogromnych ilości.

ZMĘCZONY WALKĄ

Po około dwóch miesiącach byłem zmęczony walką i brakiem jakichkolwiek natychmiastowych rezultatów. Międzynarodowy Sojusz obiecał bardziej zdecydowane działania w celu zakończenia finansowej tyranii niż było to w rzeczywistości. Mogłem ryzykować swoje życie, bezpośrednio lub pośrednio, ryzykować życie innych ludzi, ale nie mogłem kontrolować działania sojuszu i terminu ich realizacji.

Potrzebujemy działania a nie rozmów. A jeśli nie chcą działać, to więcej nie mam zamiaru przyczyniania się do popularyzacji ich wysiłków. Kończąc badanie wziąłem długi urlop, częściowo za sprawą snów, wskazujących potrzebę relaksu i uziemienia. Na początku września wyjechałem do Kanady i odbyłem długą regenerującą podróż próbując wrócić do zdrowia po stresie wynikającego z pracy.

POJAWIA SIĘ KAWALERIA

Do 16 grudnia 2012 roku więcej na ten temat nie pisałem; wtedy właśnie skontaktował się ze mną kanał REN TV, żeby zrobić swój pierwszy dokument. To była wielka niespodzianka. Trzygodzinny film dokumentalny, w najlepszym czasie antenowym, na jednym z wiodących rosyjskich kanałów telewizyjnych.

Próbowałem stworzyć telewizyjne show na temat swojej książki Badania Pola Źródłowego. Wiedziałem z pierwszej ręki, jak ściśle kontroluje się telewizję i przemysł filmowy, przynajmniej w Ameryce. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że ktokolwiek wyprodukuje telewizyjny dokument na ten temat.

REN TV poinformował mnie, że data emisji zaplanowana jest na 16 grudnia 2012 roku. Najwyraźniej, wideo nagrane z moimi informacjami było tak rozległe, że przenieśli datę premiery na następny miesiąc.

WIELKA PREMIERA

Trzynasty stycznia 2012 roku świat ujrzał epopeję „Finansowa Tyrania”, zawierającą wszystkie potwierdzone informacje oraz nowe insaiderskie. Prawie rok później, 16 stycznia 2013 roku, REN TV puścił na antenę Milion na wydanie – trzygodzinny film dokumentalny, oparty na Finansowej Tyranii. Uwzględniając, głębokość i stopień ujawnienia ukrytej prawdy o gospodarce światowej, w filmie występuję jako “ekonomista”.

WYSZEDŁ JESZCZE JEDEN TRZYGODZINNY DOKUMENT

Od dziś, 30 stycznia 2013 roku, REN TV wypuściła jeszcze jeden mocniejszy i skoncentrowany dokument na ten temat. Wiedziałem o tym od kilku tygodni wcześniej. Proszono mnie jednak о nie publikowanie niczego dopóki, film nie zostanie wyemitowany – w celach bezpieczeństwa.

Drugi zapis zawiera ponad 30 pytań, bardziej szczegółowych niż w pierwszym filmie. Powiedziano mi, że biorę udział we wszystkich trzech częściach filmu. Te dwa filmy wchodzą w serię, pod nazwą „Nam się nie śniło”. Drugi film ma tytuł „Ciemna magia złota”. Biorąc pod uwagę potencjalną liczbę widzów REN TV wyemitował go w najlepszym czasie antenowym, zobaczyło go już 138 milionów ludzi w Rosji.

Oto oryginalny link rosyjskiej telewizji: Nam się nie śniło- Ciemna magia złota

09

Członkowie sekty Illuminatow, japoński cesarz Hirohito, przedstawiciele dynastii chińskiej sprawującej rządy, Kuomintang, twórcy systemu Rezerwy Federalnej w USA – wszystkich ich łączyła jedna idea aby skupić w swoich rękach ogromne bogactwa. Dla czego?

A TERAZ, BEZ ZBĘDNYCH CEREGIELI…

W obecnej chwili aktywnie pracujemy nad przekładem i stworzeniem angielskich napisów do filmów. Na razie są one dostępne tylko w języku rosyjskim, ale na drugim filmie można zrozumieć, o czym jest mowa na podstawie tego co widać. Oczywiście, mówię po angielsku.

INDIE IDĄ ZA CIOSEM

Już następnego dnia po rosyjskiej premierze dokumentu, szef Indyjskiej witryny First Post również opublikował nasze badania.

10

Wpis, tej samej nocy: Indie mają wszelkie powody do irytacji.

Zdaje się, że pora na jeszcze jedną nieprzyjemną historię. Rozumiem, że treść może okazać się na tyle oszałamiającej, że trudno będzie przez nią przebrnąć. Jest to tak szokujące, że trudno w to uwierzyć i po prostu wydaje się niedorzeczne.

Ponownie przypominam. Nie pójdziemy na rękę spiskowcom, siejąc strach. Ale nie powinniśmy chować głowy w piasek i mówić, że to wszystko jest kolejna „teoria spiskowa” i nic nie znaczy. Wręcz przeciwnie, będziemy demaskować konspiratorów.

Chociaż powyższy link mówi: “ w Indiach żyjemy bezpiecznie i w szczęściu”, Indie mają wszelkie podstawy aby być wściekli na Rezerwę Federalną. Wszystko zaczęło się 26 lipca 2012 roku kiedy najstarsza i największa telewizyjna sieć Indii “rzuciła granat „w spiskowców.

ATAK NA KOMPLEKS MEDIÓW MANIPULUJĄCYCH RANKINGAMI

Indie opublikowały relację z procesu sądowego przeciwko towarzystwu Nielsen Ratings oskarżając je o manipulowanie rankingami programów telewizyjnych. Postępowania sądowe wszczęto w Sądzie Najwyższym stanu New York przez New Delhi Television, LTD przeciwko konglomeratowi Nielsen.

Większość dużych korporacji medialnych, w tym Nielsen, kontrolowana jest przez Rezerwę Federalną.

26 lipca 2012: Indie rzucają wyzwanie Nielsen – Link do ogromnego dokumentu sądowego (194 strony)

http://www.scribd.com/doc/101553571/Nielsen

HISTORIA STAJE SIĘ PUBLICZNA

Historia dostała się do środków masowego przekazu po czterech dniach, 30 lipca 2012 roku, – do The Hollywood Reporter.

30 lipca: największa sieć Indii sądzi się z Nielsen na miliardy dolarów za manipulacje telewizyjnymi rankingami. “New Delhi Television, LTD, najstarsza i największa telewizyjna sieć Indii, rzuciła prawnym „granatem” w Nielsen Co. W 194-stronicowym powództwie, zarejestrowanym w sądzie New York w zeszłym tygodniu, NDTV oskarżyła Nielsen o naruszenie Foreign Corrupt Practices Act przez pośrednictwo manipulowania danymi na temat liczby widzów na korzyść kanałów, dających łapówki urzędnikom.

Zgodnie NDTV, niepohamowane manipulowanie rankingami trwało osiem lat. W odpowiedzi na dowody przedstawione na początku tego roku, najwyższe władze Nielsen obiecywały przeprowadzić zmiany. Ale indyjski gigant medialny twierdzi, że obietnice były fałszywe. Teraz indyjskie towarzystwo wymaga od Nielsen wyrównania strat na miliardy dolarów, kary dla naczelnych dyrektorów wykonawczych towarzystwa i nalega na wydalenie Nielsen z kraju”.

OSKARŻENIA MOGŁY BYĆ BARDZO POWAŻNE

Po prześledzeniu fragmentów można zobaczyć, że proces może być “niezwykle poważny” i potencjalnie mógłby spowodować zwalenia się całego domku z kart.

30 lipca: największa sieć Indii sądzi się Nielsen na miliardy dolarów za manipulowanie telewizyjnymi rankingami.

„Pozew obejmuje roszczenia wobec czcigodnego przedsiębiorstwa zajmującego się badaniem i prowadzeniem ocen prawie w stu krajach, zarabiając ponad 5 mld euro, istnieje od 1923 roku. Jeżeli oskarżenia potwierdzą się, to są bardzo poważne. Rzecznik firmy oświadczył, że towarzystwo “powinno mieć długofalową politykę i nie komentuje sprawy, znajdującej się w sądzie”.

Nielsen, wcześniejszy właściciel The Hollywood Reporter,  opisany jest jako firma, która obecnie jest własnością „sponsorów” – przedsiębiorstw prywatnych, w tym KKR ,,The Blackstone Group, The Carlyle Group (własność Busha), Thomas H. Lee Partners Partners Alpinvest, Hellman & Friedman i Centerview Partners.

NDTV rości znacznych odszkodowań: przynajmniej, 810 milionów dolarów za oszustwo, 580 mln za niedbalstwo i setki milionów za szereg działań, włączając w to szkodliwy wpływ i lekceważenie powierzonych obowiązków. NDTV także występuje przeciwko szefom Nielsen, takich jak Calhoun, za naruszenie holenderskiego prawa o korupcji. (Towarzystwo Nielsen mieści się w Holandii.) Jeżeli to nie wystarczy, skarga (która można będzie przeczytać na następnej stronie) sugeruje, że to szkodliwe działanie odbywa się mogło również – na Florydzie, Turcji i Filipinach „.

DOMYŚLCIE SIĘ CO BYŁO CZTERY DNI PO REJESTRACJI ZADZIWIAJĄCEGO PROCESU SĄDOWEGO

W tym samym dniu, kiedy The Hollywood Reporter naświetlił tę historię, w Indiach odbyła się pierwsza z serii mrocznych tragedii. Cztery dni to nie zły czas jak dla cyklu produkcyjnego – aby zniszczyć narodową sieć zaopatrzenia w energię. Powinienem odnieśź się do spiskowców z pewnym zaufaniem. Jeżeli wszystko było świadome, i udało im się dokonać takiej operacji w ciągu tak krótkiego czasu, to „dobre chłopaki”. Ale nie wystarczająco.

30 lipca: uległ awarii system zaopatrzenia w energię elektryczną Indii dotykając tym 370 milionów ludzi.

“Chociaż letni przestój w zaopatrzenie w energię jest niespotykany w skali osób dotkniętych tą awarią – 370 milionów ludzi, to jest więcej niż ludności USA i Kanady razem wzięte – następstwa okazały się łagodne, ponieważ Hindusi przyzwyczajeni są do prawie codziennych przerw w dostawie energii. Szpitale i duże biznesy mają generatory, płynnie włączające się w czasie odłączenia elektryczności, natomiast domy zamożnych obywateli podłączone są do systemów, pracujących na akumulatorach ciężarówek”.

OCZYWIŚCIE, TU NIE MA ŻADNEJ ZWIĄZKU, CZYŻ NIE TAK?

Następnego dnia, zaopatrzenie w energię straciło kolejne 670 milionów ludzi w Indiach. Wszystko w ciągu 2 dni, wydawałoby się, że w rezultacie dwóch wydawałoby się niezwiązanych ze sobą incydentów dostęp do prądu straciła połowa całej ludności kraju – 0,6 miliarda. Całe Indie liczą 1,2 miliarda ludzi.

Czy trudno jest złamać system energetyczny, jeśli chcesz, i jesteś w stanie uciec się do tak brudnych sztuczek? Jak się przekonamy nieszczęścia Indii na tym nie skończyły.

31 lipca 2012 roku: drugi blackout pozbawił Indii energii 670 milionów ludzi

(Reyters) – “We wtorek brak energii elektrycznej pozbawił połowę 1,2 – miliardową ludności Indii, dotykając górników, pasażerów pociągów i pacjentów szpitali w wyniku drugiej wielodniowej wielkiej awarii. Rozciągając się od Assam, obok Chin, do Himalajów i północno-zachodnich pustyń Radżastanu, przestój w zaopatrzenie w energię okazał się najgorszy w ciągu ostatnich dziesięciu lat i spowodował zamieszanie w rządzie, który nie był w stanie stworzyć wystarczającego systemu do zaspokojenia pilnych potrzeb.

“Nawet gdybyśmy mogli ujawnić przyczynę wczorajszego przestoju, dzisiejszy jest jeszcze większy”, – powiedział R.N. Najak, prezydent Power Grid Corporation”.

NASTĄPIŁY DALSZE ATAKI …

Za tym incydentem nastąpiły inne ataki na wysokim poziomie – od głównego ekonomisty Deutsche Bank i CNBC. Poniższy artykuł otwarcie wyśmiewa się z Indii po awariach w dostawy prądu i żartuje sobie nad “wzniosłymi ambicjami „przeciwiania się spiskowcom.

1 sierpnia 2012 roku: “ Supermocarstwo „, nie zdolne do zaopatrzenia w energię

“Wczesnym rankiem Tejmur Bejdź, główny ekonomista Deutsche Bank powiedział CNBC: “Za retoryką (indyjskiego rządu) powinny koniecznie iść konkretne działania, ponieważ inwestorzy jest mało prawdopodobne, aby dali politykom wiele czasu do myślenia”. Bez pilnych reform Indie pogrążą się w ciemnościach i nie wybiją się kosztem ambicji na status supermocarstwa”.

ZDJĘCIA Z MIEJSC…

Jeżeli jest wam trudno z wizualizować wydarzenia takiej skali i wielkości, CNBC proponuje zdjęcia, zrobione na miejsu:

1 sierpnia: Fotografie przestoju zaopatrzenia w energię w Indiach

KOLOSALNA POWÓDŹ W INDIACH – CZTERY DNI PÓŹNIEJ

Następnie, podczas gdy większość z Indii była po ogromnej awarii, przynajmniej 2.000 ludzi ucierpiało wskutek gwałtownych powodzi. Wylała rzeka Bhagirathi, co przypisano gwałtownemu wybuchowi rocznej aktywności.

4 sierpnia: Powódź w Indiach dotknęła tysięcy ludzi

„Co najmniej 2000 osób zostało dotkniętych powodzią Bhagirathi spowodowanej przez gęste chmury w pobliżu miasta Uttarkashi w górskiej części Uttarakhend. Siedem osób zginęło, a 38 uważa się za zaginione. Dwieście rodzin mieszkających w pobliżu rzeki ewakuowano.”

JESZCZE PRZEZ DWA DNI WETERAN PSYCHOLOGICZNYCH OPERACJI DOKONUJE MASOWYCH ZABÓJSTW HINDUSÓW

Sikhowie – to skromni i uduchowieni ludzie, ich wiara powstała w Indiach. Prawie wszyscy Sikhowie to Hindusi. Dwa dni po powodzi, podczas gdy Indie przywróciły system zasilania, społeczeństwo doznało jeszcze bardziej ofensywnych wstrząsów. W Ameryce dokonano tragicznej masakry Sikhów, dokonał tego amerykański weteran wojenny, biorący udział w przeprowadzaniu operacji psychologicznych.

Jeśli morderstwo było zaplanowane, miało dwa cele. Po pierwsze: ostrzec Indie i nie dopuścić do procesu z Nielsen. Po drugie: przedstawić amerykańskiemu społeczeństwu indyjskich Sikhów jako “terrorystów”. Niczego nie można wykluczyć.

05 sierpnia 2012: Co trzeba wiedzieć o religii Sikhów

OTO ARTYKUŁ MÓWIĄCY O ZABÓJSTWIE …

I znów, czytając artykuł CBS odkrywamy, że zabójcą był amerykański weteran wojenny, biorący udział w operacjach psychologicznych.

6 sierpnia: Zabójca w świątyni Sikhów był weteranem amerykańskim, który brał udział w przeprowadzaniu operacji psychologicznych

„Oak Creek, Wisconsin (CBSDC / AP) – Kierownictwo powiadomiło CBS News, że człowiekiem stojącym za masakrą Sikh Temple of Wisconsin, stał 40-letni Wade Michael Page. Wcześniej Page służył w amerykańskiej armi ale obecnie znajduje się na emeryturze. Wiadomości donoszą, że Page służył w wojsku od kwietnia 1992 roku i został zwolniony w niesławie w październiku 1998. Ostatnie miejsce służby to Fort Bragg, jednostka operacji psychologicznych.

Chociaż w niedzielę motywy zabójcy były jeszcze nie jasne, Kaur oświadczyła, że zabójstwa ponownie odświerzyły stare rany w społeczności, członkowie której byli częstym obiektam nienawiści po wydarzeniach z 11 września. “Widzimy to jako zabójstwo motywowane nienawiścią, – powiedziała. – Dzisiaj każdy amerykański Sikh pogrążony jest w smutku i strachu”.

CNN OSKARŻYŁO INDIE O POBŁAŻLIWOŚCI WOBEC ZABÓJSTWA

Wszystko robi się jeszcze dziwniejsze kiedy zobaczymy, że CNN wyemitowało piosenkę Only good die young (Tylko dobrzy umierają młodo) natychmiast po tej historii. Przypadek czy próba oskarżenia i gróźb w nadziei, że Indie nic nie mogą zrobić?

6 sierpnia 2012 roku: CNN puściło piosenkę Only good die young (Tylko dobrzy umierają młodo) natychmiast po wyemitowaniu materiału o zabójstwie w świątyni

“Osiem dni po wykonaniu piosenki „Stupid Girls” (Głupie dziewczyny) przed historią byłej gubernator Sarah Palin, geniusze rankingów znowu „mieszają”. Po przerwie, idąc za długą wiadomością o zabójstwach w świątyni Sikhów w Wisconsin, widzom programu Starting Point w poniedziałek zagroziły w czasie utworu Billy Joela „Only good die young” (Tylko dobrzy umierają młodo) (wideo z napisami i komentarzami).

Po prawie sześciu minutach omawiania zabójstwa, ukazały się reklamy. A po powrocie, widzów powitał Billy Joel:

Pokazali ci posążek i kazali ci się modlić.
Zbudowali ci świątynię i trzymali pod kluczem.
Ach, ale nigdy nie powiedzieli ci jaką cenę zapłacisz
za rzeczy, które mógłbyś zrobić

Tylko ci dobrzy umierają młodo
Tak powiedziałem
Tylko ci dobrzy umierają młodo
Tylko ci dobrzy umierają młodo

(cały tekst PL)

Szczerze mówiąc, w dzień, kiedy naród opłakiwał zabójstwo w świątyni, czy zwrócił ktoś uwagę na CNN jak niestosowny był utwór szczególnie w kontekście zabójstwa?

W STRZELANINIE ZGINĄŁ OJCIEC REŻYSERA FILMU „UJAWNIENIE UFO”

W tej samej potyczce stracił ojca Amardeep Kaleka – reżyser przełomowego filmu dokumentalnego, ujawnia prawdę o zjawisku UFO. Zdaje się, że rodzina Kaleka była właścicielem i kierowała tą świątynią. Zaproszono mnie do wzięcia udziału w filmie dokumentalnym Syriusz, kiedy to się stało. Wysłałem im wyrazy szczerego współczucia i doszedłem do wniosku, że nie powinienem ulegać groźbą śmierci pod moim adresem. Teraz moje informacje będą główną częścią filmu dokumentalnego Kaleka, który ukaże się niebawem. Możecie zobaczyć zwiastun filmu PL:

6 sierpnia: ojciec reżysera filmu Greera Amardeep Kaleka został zabit w świątyni

6 sierpnia: Amardeep Kaleka – reżyser filmu Greera – stracił ojca

WPIS NASTĘPNEGO DNIA RANO: PO CO ATAKOWAĆ AMARDEEPA KALEKĘ?

Czy będzie to “po prostu jeszcze jeden film” z wielu, walczących o ujawnienie? Z wysoko postawionymi insiderami, i podobny do liczny filmów, które już widzieliśmy? Nie całkiem. Co jeżeli w filmie Kaleka przedstawi światu pierwszego, w całości dobrze zachowanego międzyplanetarnego humanoida?

11

OGŁOSZENIE W BLOGU GREERA, NA DZIEWIĘĆ DNI PRZED ZABÓJSTWEM

28 lipca 2012 roku, w dwa dni po szokującym pozwie przeciwko Nielsen na swoim blogu, dr. Steven Greer opublikował pilną wiadomość. W strzelaninie w świątyni Sikhów zamordowano ojca Amardeep Kaleka, zaledwie dziewięć dni od przesłania. Będę przewijał się w kadrach filmu jako kontynuator.

Wyżej wymienione zdjęcie rentgenowskie – nie jest tym, z czym pragniecie mieć do czynienia, ale jak się okazuje właśnie taki rodzaj istot, najmniejszy ze wszystkich, odwiedza Ziemię. Ostatni trailer „Syriusza” odkrywa, że to zagadkowe ciało znaleziono na pustyni Atakama, i pokazuje datę wyjścia filmu – wiosna 2013.

GORĄCY NEWS: PILNE

“Jest szansa, że uda się nam dołączyć do filmu „Syriusz” oględziny znalezionego martwego pozaziemskiego bytu biologicznego (CHD). Jest własnością Instytutu badawczego i poddany badaniom naukowym. W chwili obecnej nie możemy ujawnić miejsca pobytu tej istoty i podawać nazwisk lub imion ludzi, do których ona należy.

WIDZIELIŚMY I BADALIŚMY CIAŁO

Dr Jan Bravo (członek komitetu STAR i internista pogotowia ratunkowego) oraz ja odwiedziliśmy grupę posiadającą obcego, fachowo został zbadany.

12

To jest rzeczywiste martwe ciało a nie plastik lub coś sztucznego. Ma głowę, dwie ręce i dwoje nóg – to humanoid. Także widzieliśmy i badaliśmy zdjęcie rentgenowskie. Jednak jego anatomia nie jest podobna do człowieka rozumnego (współczesnego człowieka) lub każdego innego znanego nauce humanoida (poprzedników człowieka).

BARDZO KOSZTOWNE BADANIA

Jak można sobie wyobrazić, bezpieczeństwo i problemy naukowe, związane z badaniem tego potencjalnie „wybuchowego” i zmieniającego świat dowodu, jest po prostu oszałamiające. Wiemy, że trzeba działać szybko, ale ostrożnie.

13

Nakłady na tomografię, całkowite i wielopoziomowe badania DNA i datowania węglem oraz testowanie innymi izotopami jest dość kosztowne i oczywiście, nikt tego nie finansuje. Powinniśmy wyeliminować innych humanoidów, dziwne genetyczne defekty i tak dalej.

14

DO PRAC PRZYŁĄCZĄ SIĘ ZNANI NAUKOWCY I LABORATORIA DNA

Jeżeli możecie pomóc dalszemu finansowaniu kampanii na rzecz filmu Syriusz, my spróbujemy wykonać wszystkie
badania naukowe, nie ważne jak trudne byłyby one. Obecnie szacujemy ile to będzie kosztowało, oczywiście, to będą dziesiątki tysięcy dolarów a może i więcej.

15

W badaniach wezmą udział dr. Bravo, ja, dr.Ted Loder (profesor Imeritus Institute w New Hampshire) i inni naukowcy, życzący sobie anonimowości.

Badania DNA będą robione przez Key Laboratorium.

Jedynym powodem ujawnienia tego materiału jest zapewnienie należytych zbadania ciała prawdopodobnej istoty z obcej planety i umieszczenie tego w filmie Syriusz, zakończenie którego planuje się na grudzień 2012 roku (termin przesunięty na kwiecień 2013). Dlatego powinniśmy działać jak najszybciej.

Potrzebujemy waszej pomocy do sfinansowania pozostałej części filmu. Nad naszym bezpieczeństwem czuwa znajomość milionów ludzi tego co robimy.

MILIONY LUDZI POWINNY WIEDZIEĆ – DLA NASZEJ OCHRONY

Czarne zakonspirowane projekty wolałyby, abyśmy przerwali swoją pracę. W 2001 nie chcieli nam pozwolić na otwarcie strony Disclosure Project (Projekt Ujawnienie). Ale udało nam się.

16

Jesteśmy tu po to, żeby ujawniać prawdę dla milionów ludzi mających wiedzę tego co robimy, na długo przed tym historycznym wydarzeniem. Wy jako społeczność jesteście naszą tarczą. Wy i opatrzność – to nasza ochrona.

17

I chociaż badania będą poufne i fragmentaryczne, to ostateczne wyniki, które przedstawimy powinny zostać ujawnione milionom ludzi, dla naszej ochrony. Mówcie o nas wszystkim, których znacie. Najgorszym scenariuszem będzie jeżeli istota okaże się „nie właściwą”. Ale jeżeli wszystko się potwierdzi: Głowa do góry!”

CZY SŁYSZELIŚCIE O PROCESIE NIELSEN PO TRAGICZNYCH WYDARZENIACH W INDIACH?

A więc, zróbmy bilans wszystkiego, co badaliśmy. Telewizyjna sieć № 1 Indii wszczęła ogromny na miliardy dolarów proces sądowy przeciwko kontrolowanemu przez Rezerwę Federalną koncernowi rankingowemu – Nielsen. Celem jego było oczyszczenia z korupcji środków masowego przekazu i zdemaskowania propagandy w sercu finansowej tyranii. Caryle Group (powiązany z Bushem) to jeden z liderów Nielsen.

Cztery dni po pojawieniu się powództwa duża część Indii pogrążyła się w ciemnościach. W wyniku dwóch incydentów, jeden po drugim, połowa całego kraju została bez prądu. Następnie, tydzień później, w sercu indyjskiej mniejszości w Ameryce dokonano masowego zabójstwa w wyniku czego stracił życie ojciec Amardeepa Kaleki – reżysera filmu Syriusz.

Nie chcę wciągać was w depresję, mówiąc o tym wszystkim. Ale nie przestaniemy walczyć o wolność. To są rozpaczliwe wybryki spiskowców, próbujących dokonywać kowbojskich manewrów dla zniszczenia opozycji.

PRZYSZŁOŚĆ ROKUJE POZYTYWNE WYNIKI …

Teraz wreszcie czuję, że ryzyko, któremu poświęciłem swoje życie, nieudane zabójstwa i śmierci moich przyjaciół i kolegów nie były daremne. Informacje zostały ujawnione. Istnieje na pełną skalę książka, dwa trzygodzinne filmy dokumentalne w Rosji i wieści z Indii. Niebawem wyjdzie film Syriusz, torując drogę do czystej, taniej energii.

Im szybciej będziemy informować innych i odważniej poszerzać wiadomości, tym szybciej uzdrowimy naszą planetę.

To jest dopiero początek. Pierwszych kilka kamieni z lawiny strąconych na Rezerwę Federalną i jej ciemnych kontrolerów. Słyszysz ten dźwięk? To muzyka wolności.

WIĘCEJ O ISTOCIE Z BLOGU GREERA

Oto jeszcze parę ciekawych informacji z blogu Greera o znalezionym ciele istoty z obcej planety. Zachwycające nowe wyniki badań.

18 października 2012 roku

“Po wielu tygodniach podróży, wróciliśmy i z satysfakcją informujemy, że w trakcie naszych badań nad ewentualnym
pochodzeniem pozaziemskich organów istoty uzyskano zaskakujące wyniki. Dr. Bravo, Emery Smith i ja pojechaliśmy do kraju, który jest obecnie “domem” niedużego domniemanego ciała obcego i udało nam się zdobyć zdjęcie rentgenowskie i tomografie komputerową ciała. Ponadto udało nam się otrzymać próbki DNA w sterylnych warunkach operacyjnych. Obecnie próbki DNA bada jeden z czołowych światowych genetyków.

Rentgen i tomografia komputerowa, niewątpliwie stwierdzają nienaruszoną biologiczną strukturę organizmu humanoida.

Dzięki zadziwiającym trójwymiarowym obrazów tomografii komputerowej, udało się odtworzyć strukturę ciała. Udało nam się zobaczyć organy wewnętrzne, takie jak płuca, w dodatku, czego jestem absolutnie pewny, można zobaczyć strukturę serca.

11

Zdjęcia pokazano niedawno światowemu autorytetowi w dziedzinie szkieletowych anomalii, dysplazji, płodowego
ukształtowaniu szkieletów, oświadczył on, że ta istota różni się do znanych mu szkieletów ludzkich. Doszedł do wniosku, że istota ta nie posiada żadnej ze znanych struktur budowy szkieletu, podobnej do ludzkiej.

Zarówno eksperci jak i radiolog kierujący centrum, które wykonywało zdjęcie rentgenowskie twierdzą, że gęstość kości nie pozwala sądzić, że jest to usunięty ludzki 20-22 tygodniowy płód. W kości jest zbyt dużo wapnia, w porównaniu do człowieka. Lekarze twierdzą, że w chwili śmierci istota przebywała w stanie po urodzeniu (żyła poza macicą, jeśli w ogóle możemy mówić w takich kategoriach.)

Procedura badania DNA jest złożona i długotrwała. Do badania użyto całej dostępnej zaawansowanej technologii. Niewątpliwie zespół badaczy – to najbardziej zaawansowany i profesjonalny, który można było zebrać.  Analiza DNA zajmie dwa miesiące, a może i dłużej. W filmie Syriusz mamy nadzieję dostarczyć szczegółowych wyników, tomografii i zdjęć rentgenowskich”.

WIĘCEJ O INSTYTUCIE, BADAJĄCYM ISTOTĘ

Ponieważ historia się rozrasta, byłoby dobrze naświetlić parę faktów, włączając nagranie administratora witryny Greera.

19 grudnia 2012

“Kilka lat temu dr. Greer spotykał się z kierownictwem instytutu – właścicielem tej istoty. Długo rozmawiali dowiadając się, że obcego znaleziono na pustyni Atakama w Ameryce Południowej, i że żyjący tam ludzie opowiadali, że widzieli podobne istoty i ich statek kosmiczny kształtem przypominający formę jaja.

Dr. Greer połączył tę informację z zeznaniem Jonathana Veygandta z piechoty morskiej, który znalazł się w miejscu lądowania jajowatego statku kosmicznego. Wszystkie filmowe zapisy Veygandt i jego pisemne oświadczenie zostało przekazane twórcom filmu. Dokument Veygandta jest szokujący, ponieważ znalazł się on nie tylko obok statku (którego opisuje jako “ formę pomiędzy jajkiem a łzą”, “ dynamiczną” i “ prawie organiczną „), ale też czuł, że statek próbował nawiązać z nim kontakt.

Zadziwiające! I pochodzi od Marines!

Jego zeznania można znaleźć pod następującym adresem: http://pl.scribd.com/doc/30425722/Disclosure-Military-and-Government

STRACH I ŚMIECH COFAJĄ NAS DO TYŁU

Spiskowcy – mistrzowie psychologicznych operacji, dezinformacji i tworzenia strachu. Na propagandę strachu przed istotami z innych planet wydają  miliardy dolarów. Czy śmierć ojca Kaleki była “przypadkowa”, czy też potężnym bodźcem do uwolnienia ludzkość od spiskowców?

Nawet jeżeli „goście” okazaliby się negatywni (większość z nich nie jest), mielibyśmy ich technologię. Technologia ta mogłaby uratować naszą planetę i przenieść nas w Erę Kosmiczną. Nie ma w tym nic zabawnego. Dla każdego z nas jest to sprawa życia lub śmierci.

18

Szczerze mówiąc, kiedy pozornie normalni ludzie atakują takie informacje, należy zapytać, dlaczego. Oni deprecjonują męstwo niewinnych ludzi, którzy zapłacili wysoką cenę za naszą wolność. Wolę skupić się na 90% osób wysyłających nam miłość, wsparcie i zachętę.

Jeżeli ta informacja jest prawdziwa (a ja myślę, że tak), wtedy pojawia się faktyczna możliwość skończenia z tym globalnym koszmarem. Walka o wolność nigdy nie jest łatwa. Już poniosła ogromne ofiary.

Możemy to zrobić. I zrobimy. Wszyscy razem.

AKTUALIZACJA, PIĄTEK, 1 LUTEGO: DRUGIE IDENTYCZNE CIAŁO OBCEJ ISTOTY ZNALEZIONO W ROSJI

Byłem tak zaszokowany tą wiadomością, że wziąłem to wszystko co przeczytaliście na końcu, i stworzyłem całkowicie nową pozycję (wątek) – na drugi dzień. Okazało się, że w 1996 roku prawie identyczna mała istota pojawiła się w Rosji. Ona również wysiadła z jajowatego statku kosmicznego i okazywała życzliwość.

Nam się nie śniło – Miliony na wydanie (16.01.2013) RU

źródło

Reklamy
Możliwość komentowania David Wilcock – Kontynuacja ujawnienia została wyłączona
%d blogerów lubi to: