Anunnaki 4

punkt 6

Annunaki i Nibiru. Czy Annunaki powrócą do panowania na ziemi?

 • Świat idzie w zlym kierunku. Jest coraz więcej brutalnego zachowania, chamstwa, terroru. Władcy silniejszych państw wzmagają presing na słabsze państwa i stają się bardziej wymagający i nierozsądni. Mocarstwa tego świata przechodzą samych siebie dyktując warunki innym i dysponując bronią i zapleczem, które miażdży.Historia powtarza się raz jeszcze. Była kiedyś rasa istot zwana przez starożytne ludy Anunnakami. Rasa ta dobrze się rozwijała podbijając nowe tereny.To jest moja historia Nibiru i AnunnakówW ostatnich latach, było wiele artykulów o charakterze spekulacyjnym na temat Planety X, która również jest znana jako Planeta Nibiru lub Niburu. Większość z tych zapisków jest oparta nieco na książce Sitchina , „Dwunasta Planeta”. Sitchin, tak jak Velikovsky i Darwin, użył odpowiednich teorii by poprzeć swoje twierdzenia. Pytanie: czy Nibiru jest prawdą czy wymyslem? Odpowiedź na to jest prosta – to prawda, Nibiru istnieje!

  Są ci, którzy sądzą, że Anunnaki z Nibiru powrócą na Ziemie w najbliższym czasie. Sądzą, że Planeta X zamierza ku ziemii. Wierzący w Nibiru panicznie się boją zjawisk związanych z przcięciem ukladu slonecznego przez Nibiru. Obawiają się, że to spowoduje trzęsienia ziemi, fale pływowe, poważne powodzie, deficyty żywności z powodu zmiany klimatycznych warunków, choroby, burze meteorów, erupcje wulkaniczne i tym podobne. Obawiają się, że to spowoduje wielkie katastroficzne straty dla życia na ziemi.

  Planeta Nibiru (Ne.Bi.Ru) jest znana pod wieloma nazwami w zależności od kultur: Planet X, Dwunasta Planeta, Marduk, Raj, „Niebo” i „Królestwo niebios”, Niburu i itp. Pomimo że Nibir nazwano Dwunastą Planetą, formalnie rzecz biorąc nie jest to planeta naszego Układu Słonecznego. Tak naprawdę, jest planetą z innego układu słonecznego i gwiazd, która była kiedyś słońcem tego układu i została zgaszona. Nibiru nie była nigdy widoczna z ziemi, ale gwiazda, która była w bliskim sąsiedztwie w tym ukladzie byla widoczna z ziemii.

  Pierwsi ludzie nazwali Płanetę X jako Nibir w sumeryjskim, i Marduk w babilońskim. Zostało zapisane, że starożytny Mesopotamian sądził, że Nibiru jest dwunastą planetą w naszym Układzie Słonecznym i że to jest „niebo” skąd ich bogowie pochodzili i gdzie mieszkali.

  Nibirian, ludzie Nibiru, często określani jako Anunnaki, Nephilim, Elohim i Mardukians. Słowo „Anunnaki” dosłownie znaczy „ci, którzy przybyli z nieba na ziemie”. W Starym Testamencie ci „niebiańscy” goście nazywają się „Anakim”.

  Nibiru zostało wypełnione przez super rasę znaną jaką „Nefilim” w Hebrajskim, co oznacza „oni którzy mają zejść z niebios na ziemie”. Anunnaki byli jedną z wielu ras, technologicznie posuniętych naprzód względem innych (w tamtych czasach). Anunnaki nazwali ich gwiazdę domową (słońcem) „ZAOS”.Anunnaki są wojowniczy i lubiący podbijąć inne rasy. Są gwałtowni, źli, pożądliwi, kazirodczy, krwiożerczy, kłamliwi, zazdrośni i despotyczni. Są również mięsożerni i często kanibalistyczni. Również żądają ofiar z ludzi -dziewic.

  Jeśli wyobrażasz sobie najgorsze cechy, które możesz wyobrazić sobie każdy w szatanie, to dokladnie tacy są Anunnaki. Specjalizują się w kontrolowaniu umysłem. Również gospodarcza kontrola niemal doskonala z zagospodarowaniem pieniędzy i licznymi systemami. Prowadzoną szeroko zakrojoną inżynierię genetyczną. Stworzyli super rase istot, które i nazwali je „Ducaz”. Ducaz są używane dla podbijania i kontrolowania populacji Nibirian i innych podbitych ras.

  Ducaz zostały wysłane przez ich „mistrzów”, Nephilim lub Elohim na walkę w wojnach z innymi obcymi rasami i służyli jako szpiedzy, ochroniarze i policjanci. Jest wiele frakcji wśród Anunnaków. Jedna z najbardziej zgorzkniałych wrogów Ducaz nazywala siebie „Pers-sires”, to grupa cudzoziemców zwana przeze mnie „Vulturites” i nie dlatego że wyglądają jak sępy, jak niektórzy twierdzą. W rzeczywistości nie są ani troche podobni do sępów. Są bardzo trafne powody, dlaczego nazwałem ich Vulturites, ale nie poruszę tego w tej dyskusji.

  Ironicznie, Pers-sires są właśnie inną frakcją rasy Anunnaków. Ducaz i Pers-sires (Vulturites) zawsze byli śmiertelnymi wrogami i są do dzisiaj. Te dwie grupy są teraz na Ziemi ubiegającej się o zwierzchnictwo świata. Wiele z nich jest obecna na politycznych, finansowych, naukowych, religijnych, prawnych, medycznych (specjalnie w bankach krwi), rozrywkowych, wojskowych, rolnych lub dochodowych stanowiskach, a także w usługach seksualnych. Większość z tych osobników świadomie nie jest poinformowana o ich pochodzeniach. Ten wojowniczy wyścig posiada nienasycone pragnienie kontroli nad innymi istotami i władze nad innymi rasami mniej uprzywilejowanych klas niż Anunnaki.

  Z powodu wielkiego zderzenia, ziemi, planet i księżyców nasz układu słonecznego poważnie zostały naruszony. Nibiru również cierpiał z powodu wielkiego uszkodzenia w efekcie tego kosmicznego zderzenia. To spowodowało przejście Anunnaków na ziemie w poszukiwaniu stałego miejsca zamieszkania. Nie przyszli szukać fizycznie złota jak to opisywal Stichin. Zdziwili się, że złoto jest naturalnym minerałem Ziemi, Anunnaki nie spodziewały się go na Ziemi. Przyszli na ziemię do kopalni złota aby zrobić tarczę -ochronić ich słabe powloki atmosfery na Nibir.Anunnaki byli zachwyceni znalezieniem złota na ziemi, ponieważ używali go do ornamentyki. Sciągneli na ziemię wielu niewolników oraz Annuaków niższych kategorii do pracy w tyc kopalniach.

  Ponieważ ich dom Nibiru został zniszczony, Arystokracja Anunnaków zostala zmuszona do pozostania jakiś czas przy ziemii. Mieszkali glownie z olbrzymim statku kosmicznym krążącym po orbicie ziemi. Z czasem Annuaki podbili inne cywilizacje wywalczając skrawe ziemii dla siebie. Byl to między innymi Mars. Większość zamieszkala w pasie Oriona. Inni się przekonali, że Annuaki są poteżną rasą i zapewne po dziś dzień inne rasy się ich obawiają.

  Arystokracja Anunnakw z Nibiru są genetycznymi manipulantami, którzy wiedzą jak stworzyć sztuczne organizmy żywe. W swojej arogancji próbowali grać Boga. Ich bardzo zaawansowana technika i ich decydująca wielkość i siła uczyniły ich niemal niezwyciężonymi w oczach pierwszych ludzi. Stąd, Arystokracja Anunnaków została pokazana i spostrzegana jako symbol boski. Arystokracja Anunnaków czasami bywa zwana jako Nordics albo Blondes. Byli wysocy, zdrowi i silni, pełni wigoru, lekkoatletyczni i zazwyczaj jasnej karnacji. Ich symbol mocy to skrzydlaty dysk, który reprezentował ich ZAOS. Arystokracja Anunnaków później była znana jako Elohim i Nephilim.

  Arystokracja Anunnaków (Nephilim) stworzyła wiele religii, więc mogli być uważani jako bogowie; co dawało im wielką satysfakcję. Anunnaki rozwinęli religie przez korumpowanie jakiejkolwiek duchowości, którą zauważyli w autochtonicznych ludziach Ziemi. Wykorzystali religie jako mocne środki panowania nad autochtonicznymi ludźmi. Inne religie zostały utworzone w bezpośrednim sprzeciwie wobec siebie w porządku do dysonansu rasy, nieufności, zamieszania, wojny i arogancji.

  Anunnaki wysylaly hybrydy z lepszych światów na Ziemie. Wkrótce potem po ich przyjeździe, zaczęli dominować na ziemii jak mogli. Przejęli kontrolę nad częścią planety przez inżynierię genetyczną. Wyparli autochtonicznych ludzi z ich własnych stanowisk i zmusili ich do całkowitej uległości. Użyli autochtonicznych ludzi do kontrolowania eksperymentów z DNA. Dziś, to cudzoziemcy, którzy uprowadzają ziemian dla klonowania i również okaleczają zwierzęta w różnych celach. Większość z tych uprowadzeń i napaści jest przeprowadzona przez Anunnaki Remnants (termin ten używam, aby dać do zrozumienia, którzy Anunnaki byli pozostawieni własnemu losowi na Ziemi).

  Jak wspomniano wcześniej Arystokracja Anunnaków podbiła i uczyniła niewolnikami lud pierwotny który już mieszkał na Ziemi. Niektórzy twierdzą, że Jezus był hybrydą z Nibiru, złośliwie sugerują, że był Anunnakiem. Jest to oczywiście nieprawdą. Jezus jest w rzeczywistości, Awatar Światła, który „nadaje postać cielesną” dla przypomnienia i obudzenia „zaspanych” Święte istoty ich prawdziwego Świętego pochodzenia.

  W Księdze Rodzaju 6:2-4 jest zapisane przez Anunnaków (którzy napisali większość Starego Testamentu), że „synowie Boga” (samce Anunnaki) „zobaczyli córki mężczyzn, które były uczciwe”. Przy badaniu tej nauki, Anunnaki próbowali pokazać, że „synowie Boga” zostali zwabieni do Ziemi i skorumpowali przez autochtoniczne kobiety z Ziemi. Tak naprawdę, kobiety z Ziemi w tym czasie były bardziej niepokalane niż osobniki męskie i były szanowane przez nich.

  Szowinizm Anunnaków spowodował, że kobiety zostały ujarzmione przez mężczyzn i traktowane jak „podnóżki” w wielu kulturach wliczając w to arabskich, azjatyckich, żydowskich i zachodnich społeczeństwach. W Izajaszu 66:1 można znaleźć słowa „tak mówił Pan, niebo jest moim tronem i ziemia jest podnóżkiem stóp moich…”. Efezjan 5:22-24 Paweł, który nadał postać cielesną Anunnaką, napisał: „Żony poddają się mężom, jak Pan. Bo mąż jest głowa żony, właśnie tak jak Chrystus jest głową kościoła: On jest Zbawicielem ciała. Dlatego, jak kościół podlega pod Chrystusa, więc niech żony będą podlegać ich własnym mężom w każdej rzeczy”. Dlatego według nauczania Pawła, żony są podnóżkami a mężowie są górą. W jednym uzurpatorskim ciosie, Paweł, w imieniu Anunnaków, podporządkował wszystkie chrześcijańskie kobiety niższemu statusowi. Wiele kościołów utożsamia nauczanie Pawła do nauk Chrystusa. To jest bluźnierstwo!

  Mity tworzenia na całym świecie są podobne pod względem ich głównych nurtów. Dlaczego tak jest? Dzieje się tak, ponieważ różne mity tworzenia zostały rozpowszechnione przez Anunnaków, którzy wyemigrowali rozprzestrzeniając się na calej ziemii. Religie uworzone przez Anunnaków do kontroli i manipulacji populacją włączyło różne mity tworzenia. Te religie nie są oparte na miłości, lecz oparte są na strachu.

  Anunnaki zapoczątkowali zdobnictwo ciała biżuterią. Również promowali bardzo kosztowne gusty, które zmuszają ludzi do gospodarczego niewolnictwa. Przedstawili poligamię, kazirodztwo i pedofilię, które są cechami charakterystycznymi dla Anunnaków. Takie cechy są zanotowane w różnych kulturach, wliczając w to wiekowego egipskiego członka rodziny królewskiej i patriarchów Starego Testamentu, którzy podążali za rozkazami Anunnaków. W wielu sensach, my w tych technologicznie zaawansowany wiekach, jesteśmy niewolnikami współczesnych towarów, rządów, systemów, kultur, religii, obyczajów i itp. Ale przede wszystkim jesteśmy niewolnikami tej wirtualnej rzeczywistości , spowodowanej utratą wzroku przez jego subtelnośc, fałsze i udawanie Świętego Królestwa.

  Anunnaki pierwsi odwiedził Ziemię około 500,000 lata temu. Do tego czasu, już podbili Plejady, Marsa i wiele innych światów.

  Po kilku próbach, pierwsza fala udanej inżynierii genetycznej nastąpiła na Ziemi około 300,000 lata temu. Anunnaki wprowadzili wiele obcych ras, które podbili i wszczepiali DNA na ziemi. Również porwali specjalną rasę zwaną Rasą Kobiet i doprowadzili je na Ziemie. Ta rasa kobiet cierpiała niezwykle w ramach likwidacji i nadużycia Anunnaków. Różne obce rasy z innych światów zostały doprowadzone na Ziemie i byli uważani jako niewolnicy przez arystokracje Anunnaków. Jedni zostali sprzedani do ciężkich robot, inni do seksu, a jeszcze inni do wojsk.

  Poprzez inżynierię genetyczną, kobiety zostały uczynione fizycznie niższą jakością do mężczyzn w posturze, sile i prędkości. Nawet w zawodach gdzie siła i prędkość byli niezwiązane z tematem, taki jak duchowieństwo, prawo, medycyna, polityka, handel, nauka, itp., kobiety są w bardzo niekorzystnej sytuacji nawet do dnia dzisiejszego. To wykazuje rozmiary szowinistycznego wpływu Anunnaków. Poza inżynierią genetyczną na ludziach, były również podobno prace przeprowadzona na rozmaitych gatunkach zwierząt wliczając w to ptaki, gady, ryby, bestie i rośliny. Anunnaki również ćwiczą bestialstwo. Stworzyli mieszane hybrydy pol ludzi, o których są legendarne juz historie… pól lew – pól czlowiek, pól ryba-pól czlowiek itd.

  Historia Księgi Rodzaju została utworzona i odnotowana przez cywilizację sumeryjską, opisujące historię Anunnaków na Ziemi, która była zgodna z tym, co Anunnaki podyktowały.

  Rozwinięta cywilizacja Sumeria żyjąca wiele tysięcy lat temu była „podrasowana” przez Annuaki niemal natychmiast przez wprowadzenie wielu aspektów cywilizacyjnych, wliczając w to -system praw, ład społeczny, gospodarcze wzory, religie, nauka, matematyka, wagi i miary, literatura, muzyka, sztuka widowiskowa, kosmologia, obraz, rzeźbiarstwo, astronomia, astrologia, medycyna, hodowla zwierząt, udomowienie roślin, homeopatii, kulinarnych umiejętności, sztuki, rozrywki i itp. Sumeria stała się cywilizacją, której inne społeczeństwa zacofane zazdrościły i bały się.

  Około 35,000 lata temu, człowiek opanował Ziemię z człowieka neandertalskiego. Arystokracja Anunnaków zamordowała całą neandertalską populację po tym jak skończyli używać neandertalczyków jako okazów dla genetycznych eksperymentów. Homo sapiens były wynikiem drugiej fali inżynierii genetycznej. Ta druga fala pozwoliła homo sapiens płodzić nowe życie z Anunnakami.

  W miarę upływu czasu rzeczy wymykały się spod kontroli. W okresie rozkwitu Atlantydy, były podróże kosmiczne dla klas uprzywilejowanych. Teleportacja była wspólna również w tamtych czasach dla klas uprzywilejowanych.. Atlantowie „niewolnicy” byli coraz bardziej zaawansowani, zaczęli ignorować ich „bogów” – arystokracje Anunnaków. Dotyczyło to ich mistrzów. Dlatego podjęto decyzję o ich zniszczeniu, zniszczeniu Atlantydy. Niektórzy z arystokracji Anunnaków i ich wybrani opiekunowie umknęli z Ziemi w olbrzymich statkach kosmicznych i udali się na inne planety, takie jak Mars i do innych gwiazdozbiorów. Większa część Anunnaków zostala pozostawiona z tyłu.Annuaki wyprowadzają się z ziemi i niszczą Atlantyde wraz z wszystkimi, którzy tam mieszkali, wliczając również innych Annuaków.

  Jednakże, niektórzy Annuacy-Niewolnicy poznali plany arystokracji Anunnaki i zniszczenia Atlantydy. Zdążyli zbiec zabierając ze sobą wiedze. Resztki Anunnaki, które uszły zagladzie zaczęły konstruować kultury, które teraz znamy jako Aztecan, Inca, Maja, i przede wszystkim starożytny egipt. Jest wielu Anunnaków na planecie ziemia do dziś. Niektórzy to potomkowie tych, którzy uciekli z Atlantydy.

  Po zniszczeniu Atlantydy, trzecia fala inżynierii genetycznej przeprowadzonej przez wyżej sklasyfikowane resztki Anunnaków miały miejsce około 20,000 lat temu. Jedna grupa Anunnakow zbudowala piramidy zprzęgając masy ludzi i wykorzystując swoją technologie. Piramidy byly budowane jako stacje dla statków Annuaków z wyższych sfer.

  Annuaki powrocily na ziemie i zskoczyla ich wizja nowych kultur jakie stworzyly Annuaki które pozostaly na ziemii. Ucieszyl ich fakt, ze ich bracia dominują poniekąt na ziemii. Annuaki przygotowywaly się do przejęcia poraz kolejny kontroli na ziemii. Zrobili to za pomocą potopu. Ocalalo nie wiele dowodów kultur, które wtedy istnialy… ocalal sfinks i piramidy w tym azteckie. Niemal wszystko zostalo zniczone na calym świecie lącznie z tym co pozostawili Annuakowie po sobie ostatnim razem będąc i tworząc na ziemii. Annuaki postanowily tworzyć nowe cywilizacje od nowa. Najszybciej stworzono cywilizacje Sumeryjską. W Sumeryjskich zapisakach widnieją informacje o Shem (statek kosmiczny). Annuaki byli ludźmi Shem i przybywali na ziemie, aby kompulować z prymitywnymi ziemianami. To zapisane jest w Księdze Rodzaju. Annuaki również zapoczątkowaly ciwilizacje w Bbilonie. Jeżeli wymykalo się coś z pod kontroli to niszczyli i tworzyli nowe w innych miejscach. Dziś resztki Annuaków planują jak przywrócić swojej rasie panowanie nad ziemią. Planują wznowić świat raz jeszcze za pomocą Annuaków, którzy pozostali na ziemii i wcielili się w ziemian, Ci o tym wiedzą i budują schrony i podziemne tunele, aby uchronić się przed zagladą która ma nastąpić.

  Resztki Anunnaków są wśród nas. Kontolują wladzami, kolnują ludzi i zwierzęta, pracują nad naszym umyslem. Przygotowania do przywrócenia wladzy Annuakom trwają o czym najwięksi tego świata wiedzą, ale to ukrywają w posludze Annuakom.

  Wkrótce coś się stanie, ale to nie będzie Nibiru.

————————————————————————————–

punkt 7

Nibiru , Marduk , Planeta X.
Tajemnica zyjaca do dzisiejszych czasow , ponoc zapisana ukrytym kodem w Biblii Torze oraz innych swietych ksiegach. Znana juz od zamierzchlych czasow przez Majow i Sumerow. Oto poczatek histori o Nibiru i jej mieszkancach Anunnaki, planecie ktora swoja podroz ku Ziemi tym razem zakonczy w 2012 roku i tworcy ludzkosci powroca znow..

450,000 lat temu na Nibiru, odleglym sasiedzie naszego ukladu slonecznego, zycie powoli chylilo sie ku upadkowi. Porzucony przez Anu, Wladca Alalu ucieka w swym statku kosmicznym i spotyka uchodzcow z Nibiru na Ziemi. Znajduje na Ziemi zloto ktore moze pomoc w ocaleniu atmosfery Nibiru

445,000 lat temu – prowadzony przez Enki, syn Anu sprawia ze Annunaki laduja na Ziemi, zakladaja Eridu – Ziemska stacje kosmiczna I-po ty by mogli wydobywac zloto z wod Zatoki Perskiej..

430,000 lat temu – Wiecej Annunaki przybywa na Ziemie, miedzy nimi znajduje sie pol siostra Enkiego Ninhursag, Glowny Oficer Medyczny.

416,000 lat temu – Produkcja zlota spada, Anu przybywa na ziemie z Enlilem, przyszlym zastepca. Uzgodnino ze wydobycie zlota przeniesione zostanie do poludniowej Afryki. Enlil wygrywa z Enkim walke o misje na zatoce Perskiej gdzie glowne zloza zlota sa- Enki zostaje wydalony na drugi plan do Afryki. Anu zostaje wyzwany o tron przez swojego wnoka Alula.Igigiego

400,000 lat temu – W Siedmiu funkcjonalnych osadach w poludniowej Mezopotami zostaje wybudowany kompleks portow kosmicznych (Sippary), Centrum kontroli nad produkcja zlota (Nippur), centrum metalurgiczne (Shuruppak). Zloza zostaje przewiezione z Afryki przez statki kosmiczne; Przerobione mineraly zostaje przeslane na orbitalna stacje po czym wedruja do Nibiru.

380,000 lat temu -Zwieksza sie poparcie Igigiego, wnoka Alalu ktory chce przejac panowanie nad Ziemia.

300,000 lat temu – W kopalniach zlota wszczyna sie bunt. Enki i Ninhursag tworza prymitywnych osadnikow poprzez genetyczna manipulacje kobiecej malpy;,Tworza mezczyzne i kobiete.. Enlil najedza kopalnie, przywozi ze soba prymitywnych pracownikow. Homo Sapiens zaczynaja bardzo szybko rozrastac sie.

100,000 lat temu – Klimat sie ociepla. Anunnaki (biblijni Nephilim), protestuja ale Enlil zeni sie z corka czlowieka.

75,000 lat temu -Nowa epoka lodowca rozpoczyna sie. Rozne rodzaje czlowieka wedruja po swiecie.

49,000 lat temu – Enki i Ninhursag wynosza ludzi ponad Annunaki aby przejeli wladze w Shuruppak. Enlil, rozjuszony,uklada plan zaglady ludzkosci.

13,000 lat temu – Enlil wiedzac ze kolejne przejscie Nibiru kolo Ziemi wywola fale powodziowe na skale swiatowe zachowuje cisze.

11,000 lat temu – Enki łamie przysiege, rozkazuje Ziusudra/Noah (Noe) by zbudowal statek ktory moze podrozowac po i pod woda. Fala powodziowa zalewa ziemie;Annunaki obserwuja totalne zniszczenie z ich orbitujacych statkow

10,500 lat temu- Potomkowiego Noego zostaja podzieleni na trzy religie. Ninurta, pierworodny syn Enlila, tamuje potoki rzeczne i wysusza rzeki by Mezopotamia nadawala sie do zamieszkania; Enki przejmuje doline Nilu.Polwysep Synaju zostaje przejety przez Annunaki jako port kosmiczny; centrum kontroli zostaje zalozone na gorze Moriah (przyszle Jeruzalem).

9780 lat temu – Ra/Marduk, pierworodny syn Enkiego, dzieli panowanie nad Egiptem miedzy Ozyrysa i Setha

9330 lat temu – Seth zdradza Ozyrysa, przejma totalna kontrole nad dolina Nilu

8970 lat temu – Horus dokonuje zemsty za Ozyrysa jego ojca rozpoczynajac pierwsza wojne Piramid. Seth ucieka do Azji, przejmoje polwysep Synaju

8670 lat temu -potomkowie Enkiego, Enlilici rozpoczynaja druga wojne piramid. Zwyciezcy Ninurta oprozniaja wielka piramide z jej sprzetu

8600 lat temu – Ninhursag,pol siostra Enkiego,rozpoczyna konference pokoju. Rzadacy ziemia zmieniaja sie. Rzad nad Egiptem zostaje przeniesiony z rak Ra/Marduk dynasti do dynasti Thoth. Heliopolis zostaje zbudowane jak zastepcze miasto portowe.

8500 lat temu – Anunnaki ustalaja placowki przy bramie do kosmicznych zakladow .Jerycho jest jednym z nich

7400 Nastala era pokoju, Anunnaki udostepniaja ludzkosci nowe wynalazki; zaczynasz sie okres Neolityczny. Pol Bogowie panuja nad Egiptem.

3800 lat temu – Miejska cywilizacja rozpoczyna sie w Sumerze jako ze Anunnaki odnawiaja stare miasta Eridu i Nippur.

3700 lat temu – Anu przybywa na ziemie dla widowiska. Nowe miasto, Uruk (Erech), zostaje wybudowane ku jego chwale; wyrabia tam swoja swiatynie ku czci jego corki Inanny/lshtar.

3760 lat temu – Kish jest pierwsza stolica pod egidą Ninurty. W Nippurze zrobiono pierwszy kalendarz. Nastepuje rozkwit cywilizacji w Sumerze

3450 lat temu – Marduk uwaza Babilon za „Brame Bostw.” Rozpoczyna sie „incydent na wiezy Babel” Anunnaki mieszaja jezyki ludzkosci. Ra powraca do Egiptu, pozbawia tronu dynastie Thoth,poplecznicy Thoth zamykaja marduka w Wielkiej Piramidzie i tam go morduja , dusza Ra/Marduka idzie na wygnanie

2900 lat temu -Krolestwo Sumeru przetransportowane do Erech .Rozpoczyna sie cywilizacja Inkow

2650 lat temu -Sumerska krolewska stolica wrze. Enlil traci cierpliwosc z powodu ludzkosci i rozkladu spolecznego

2255 lat temu – Inanna uzurpuje moznosc w mezopotami; Naram-Sin rzuca wyzwanie Nippurowi.Inanna ucieka. Sumer i Aka okupowane przez wojska sprzymiezone Enlilowi.

2220 lat temu – Sumeryjska cywilizacja osiaga nowy rozwoj dzieki przywodcy Lagashowi. Thoth pomaga swojemu krolowi Gudea wybudowac swiatynie dla Ninurty.

2193 lat temu – Terah, ojciec Abrahama, rodzi sie w Nippurze

2180 lat temu – Egipt podzielony; wyznawcy Ra przenosza sie na poludnie;Faraoni przejmuja wladze w nizszym Egipcie

2123 p.n.e – Abraham rodzi sie w Nippurze.

2113 p.n.e -Enlil powierza ziemie Shenu Nannarowi; Ur zdeklarowane stolica nowego Imperium. Nippuryjski duchowny -Terah, ojciec Abrahama – przybywa do Ur by spotkac sie z tamtejszym krolewskim rzadem.

2096 p.n.e -Ur-Nammu ginie w bitwie. Ludzie uznaja jego smierc za zdrade Anu i Enlila. Terah wraz ze swoja rodzina opuszcza miasto.

2095 p.n.e -Shulgi wynosi sie na tron Ur, zwieksza sile Imperium , Shulgi wpada w sidla milosne Inanny, zostaje jej kochankiem.

2080 p.n.e -Theban ksieznika lojalna Ra/Mardukowi idzie na polnoc ku miastu Mentuhotep I. Nabu, syn Marduka,zyskuje ziemi w zachodniej Azji.

2055 p.n.e -Z rozkazu Nannara, Shulgi wysyla wojska Elamickie by stlumily zamieszki w Kanaanityjskich miastach. Elamici dochodza do bramykosmicznej na polwyspie Synajskim i tamtejszego portu kosmicznego

2048 p.n.e – Shulgi umiera. Marduk przemieszcza sie do kraju Hittitow. Abraham wyslany na poludnie Kanaanu z elitarnymi wojskami jazdy konnej.

2047 p.n.e -Amar-Sin (biblijny Amrafel) zostaje krolem Uru. Abraham jedzie do Egiptu , zostaje tam piec lat, po czym wraca z wieksza iloscia wojsk

2041 p.n.e -Prowadzony przez Inanne, Amar-Sin tworzy koalicje krolow wschodu , tworza ekspedycje militarna nacelowana w Kanaan i Synaj. Abraham blokuje wyprawe przed bramakosmiczna.

2038 p.n.e -Shu-Sin zastepuje Amar-Sina na tronie Ur – imperium wygasa.

2029 p.n.e -Ibbi-Sin zastepuje Shu-Sina. Zachodnie prowincje przejmuje Marduk.

2024 p.n.e -Prowadzac swoich wyznawcow, Marduk rusza na Sumer, dokonuje samo koronacji w Babilonie. Walki przenosza sie do centralnej Mezopotami. Swiete ziemie Nippuru zostaje zbeszczeszczone. Enlil domaga sie zemsty na Marduku i Nabu; Enki przeciwstawia sie temu, ale jego syn Nergal staje po stronie Enlila.Nabu wraz z jego Kanaatyjskimi ludzmi przejmuje port kosmiczny Anunnaki, Anunnaki wyrazaja zgode na uzycie broni atomowej. Nergal i Ninurta niszcza totalnie miasta Kanaatyjskie i port kosmiczny.

2023 p.n.e -Wiatr przenosi radioaktywne opady do Sumeru.Ludzie gina straszna smiercia, zwierzeta znikaja, woda jest zatruta pola uprawne staja sie pustynia . Sumer i jej wielka cywilizacja leza w ruinach.Swoje dziedzictwo przekazuje Abrahamowi , w wieku 100 lat
Abraham na nastepce oglasza Izaka

Ta kontrowersyjna teoria jest oparta na interpretacjach Sitchina na podstawie Sumeryjskich tekstow i prastarych tablic,Kozenie siegaja Bibli- ksiegi Genezy. Sitchin spedzil dekady jako archeolog i historyk na Bliskim Wshodzie. Odkryl starozytne pismo Sumeryjskiej cywilizacji i zachowal je w piecio rozdzialowej ksiazce „Kroniki Ziemi” („The Earth Chronicles) zawierajac w niej informacje o ingerencji istot z Nibiru w zycie Ziemskie.

———————————————————–

POPRZEDNIA   GŁÓWNA   NASTĘPNA

Reklamy
Możliwość komentowania Anunnaki 4 została wyłączona
%d blogerów lubi to: