Dziękuję i życzę głębokiego zrozumienia.


Dziękuję Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, za życzliwość, zrozumienie i wsparcie. Dziękuję za słowa krytyki, które, jeśli są konstruktywne, sprowadzają mnie na ziemię i powodują, że chcę z kolejnej perspektywy obserwować problem, który, jak myślałem mam już za sobą. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie duchowe i moralne. Jest to dla mnie przejaw tego, że doceniacie to, co przez wiele lat próbuję Wam przekazać. Każdy z nas ma swoją drogę zrozumienia otaczającego nas świata (wszechświata) w jego nieskończonych kreacjach, dlatego oczywistym jest, że lekcje tu na ziemi (i nie tylko) każdy z nas musi odrobić sam. Dziękuję za wsparcie finansowe, które w tym roku było mi bardzo potrzebne i spowodowało, że poczułem się  doceniony. Dziękuję również wszystkim osobom, które mnie atakowały, często niewybrednie, także tym z niższych poziomów świadomości, oraz bytom niematerialnym, które atakowały mnie zawsze wtedy gdy trafiałem w sedno i demaskowałem ich działania. Gdyby nie one, nie wiedziałbym, w którym kierunku mam podążać. Dziękuję wszystkim, którzy ze mną są  i życzę głębokiego zrozumienia.

trebor

Reklamy

Komentarzy 6 to “Dziękuję i życzę głębokiego zrozumienia.”

 1. Aneta D Falkiewicz Says:

  Dziękuję za Twojego bloga i wszystkiego dobrego Trebor :) Nie ustawaj na swojej drodze.

 2. Wojwit Says:

  Podążaj dalej drogą, po której idziesz i nam ją przybliżasz, Treborze.
  Rozwijaj swoje zdolności w przekazywaniu wiedzy czytelnikom Twojej strony i niech to niesie radość szczęście i spełnienie,
  czego z całego serca Ci życzę!

 3. qrde blade Says:

  Ci rozświetlający swoją działalnością mroki nihilizmu są zawsze i systematycznie atakowani i niszczeni ( według taktyki heglowskiej ) z wielu stron jednocześnie, chyba, że przekonają swoich zapiekłych i zwykle wrednych wrogów, że nie robią tego w celach zagrożenia panującego wokół, niewolniczego staus quo, gdyż ich demoniczna działalność tych potrafi być systematyczna, dotkliwa i upierdliwa, że dosłownie wielu odechciewa się czasem wszystkiego. W końcu za boskim, nadal jak widać aktualnym nakazem, zakazany owoc z drzewa poznania dobra i zła ma być nadal dla wielu przychodzących na świat biorobotycznych OWIEC nieosiągalny. Przeto więc dosłownie we wszystkich możliwych kierunkach nauki, oświaty i informacji manipuluje się stadami i z uporem maniaka łga się dosłownie do pustych łepetyn ile wlezie. W ten sposób iluminowane kasty, pozostawionej na tym łez padole progenitury upadłych elohim, mogą bez żadnego praktycznie wysiłku okupować i eksploatować planetę.
  Pozdrawiam Cię Trebor i życzę Ci, abyś nie ustawał w swych wysiłkach rozświetlania mroku panującego w rodzimym grajdole pełnym złośliwych kozłów i oczadziałych owiec, gdyż Ty jako jeden z pierwszych zaszczepiałeś w ich durne łepetyny alternatywną wiedzę i informacje…

 4. Słowianin Says:

  świetny blog Trebor, nie ustawaj działaj w imię Prawdy, masz wewnętrzny mus robić to co robisz i to najważniejsze, wiem bo robię od lat dokładnie to samo a Twój blog to pasmo nieustannej inspiracji.
  powiedz proszę coś więcej o atakach bytów niematerialnych które się przydarzają gdy jak piszesz trafiasz w sedno,
  podaj po prostu konkrete przykłady, bardzo mnie to zaintrygowało
  dzięki za Twoją pracę i serdeczne pozdrowienia

  • treborok Says:

   Dzięki za dobre słowo :) To są zbyt intymne dla mnie sprawy abym wywlekał je na światło (ataki niematerialne). Za to możesz zapytać kogokolwiek kto tłumaczył ważne, istotne artykuły o ciemnych (szarakach, kontroli umysłu, o rytuałach, bytach astralnych itp.), że miał to samo z atakami co ja. Może jak znajdę trochę czasu to ci napiszę na maila jak ta sprawa wygląda z mojego punktu. Pozdrawiam również serdecznie i życzę rozwoju i głębokiego zrozumienia tego co robisz.

 5. ukryty sprawa Says:

  twoja strona Trebor jest od lat najlepsza i najciekawsza w Polsce. Dziękujemy !


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: