Mikrofalowe klucze Świętego Piotra


01-02-mkspŚwiątynie były przeznaczone do generowania energii w oparciu o fale dźwiękowe. W artykule rozpatrzone zostanie podobieństwo konstrukcji katedr z elementami układów elektronicznych magnetronu i anteny ukierunkowanej.

CAŁOŚĆ

—————–

Reklamy

Komentarzy 5 to “Mikrofalowe klucze Świętego Piotra”

 1. wykład Says:

  200 dowodów że ziemia jest płaska ( okręgiem nie kulą) ang

  inne języki, brak polskiego:
  http://ifers.boards.net/thread/918/200-proofs-foreign-language-translations

  • qrde blade Says:

   … i jeden prosty dowód na to, że to totalna bzdura ! Gdyby Ziemia była płaska dzień jak również noc w dowolnym miejscu na Ziemi zaczynałby się o tej samej porze.

   • Wojwit Says:

    Włącz wyobraźnię przestrzenną i zauważ: wg teorii płaskiej Ziemi – Słońce jest oddalone o około 5000 km od jej powierzchni. Słońce jest kulą (w tej teorii nadal jest kulą a nie np. reflektorem latarki). Czy nadal uważasz, że „(…)dzień i noc w dowolnym miejscu na Ziemi zaczynałby się o tej samej porze.”? Jeśli tak, weź proszę lampkę nocną ze zwykła żarową żarówką, zdejmij abażur, odwróć „do góry nogami” i przejdź się z tym światłem po pokoju, trzymając źródło światła na wysokości kolan. Zobacz jak światło „układa się” na podłodze, szczególnie na granicy cienia. Zwróć uwagę, czy ta linia jest prosta, czy krzywa, ostra czy „rozmyta”. A… i nie zapomnij napisać tu, czy nadal obstajesz przy swoim (tym, co zacytowałem). O.k.?

    • qrde blade Says:

     Jest znacznie większą kulą niż ziemski naleśnik, który to masz na myśli. Już znacznie bardziej do mnie przemawia model lucyferiański, teocentryczny lub niebocentryczny przedstawiony na placu św. Piotra w Watykanie. Model przedstawiający naszą egzystencję wewnątrz ziemi z obeliskiem boga Amon Re we wnętrzu sfery królestwa niebieskiego, słońcem i księżycem naprzeciwlegle w formie dwóch fontann nomen omen o takich właśnie nazwach, sferą szkła ziemi ponoć 100km od powierzchni i wreszcie wewnętrzną skorupą ziemi w formie kolumnady . Mało tego pewne doświadczenia geodezyjne idealnie potwierdzają, taki skrywany model świata w którym to żyjemy. Mało tego cykliczne wybuchy na słońcu ( ostatni i to centralnie skierowany ku ziemi właśnie w dniu dzisiejszym o którego skutkach przekonamy się w najbliższą sobotę rano ) powinny już dawno zdmuchnąć część atmosfery ziemskiej, a tak się jednak jak dotąd nie stało.

 2. Wojwit Says:

  Napisałeś: „Jest znacznie większą kulą niż ziemski naleśnik, który to masz na myśli.” Zaraz potem podałeś model niebocentryczny… No to nie może być w modelu niebocentrycznym większe od Ziemi. To chyba jasne? A wracając do wielkości Słońca. Jeżeli byłoby blisko – nie mogło by być większe od Ziemi, natomiast jeżeli by było wielkie i dalekie, to zauważ:

  Jaki kawał „naleśnika” jest jasno oświetlony promieniami słońca? Jeśli byłoby tak jak twierdzisz, cały „placek” byłby tak samo jasno oświetlony (dalekie źródło światła pozwala przyjąć, że daleko docierające promienie są w zasadzie równoległe).


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: