Jak sprzedawcy wody nabijają ludzi w butelkę


01-jpwnlwbDlaczego producenci butelkowanej wody kupują ją w wodociągach? Dlaczego wszędzie nas przekonują, że trzeba pić 2-3 litry czystej wody w dziennie? Czy autor ma na to konkretne dowody? Jaka jest czystość wody w butelkach plastikowych?

1. Butelka wody o pojemnością 0,5 l kosztuje w sklepie 35 rubli. Tak więc litr mieści się w 70 rublach. Dla porównania litr benzyny AI- 95 (wrzesień 2015 roku) kosztuje 36-38 rubli. Jak widać woda kosztuje prawie dwa razy tyle co benzyna.

CAŁOŚĆ

——————–

Reklamy

Komentarze 2 to “Jak sprzedawcy wody nabijają ludzi w butelkę”

  1. kiko Says:

    butelka to pół biedy, ważniejsza jest jej zawartość, cukry itp.
    ale co z innymi pudełkami na żywność, ludzie biorą w plastikowych pojemnikach żywność do pracy/szkoły np. tak zwane pudełko śniadaniowe – jakiś fajny zamiennik na to, czy zastosować taki sam do napojów?

  2. Jan Says:

    Wspomnienia po czasie ! Wody słodkiej braknie ucieknie w głąb Ziemi ! Ale pewien Jasio o tym wiedział ! Nagromadził sobie mnóstwo dobrej, wody ! No i stało się wody dobrej, brakło.Ukazała się woda nie zdrowa ! Kto jej się napił zgłupiał. I stało się wszyscy pogłupieli ! A Jasio był mądry ! Zaczął się problem dla Jasia ! Jak żyć mądremu z głupimi ! Męczył się Jasio z głupimi i męczył ! I na koniec i on zaczął pić kiepską, wodę I Jasio też, zgłupiał ! Jaki z tego morał ? Jak jesteś tam gdzie są same wrony ! To kracz tak jak i one !


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: