Legendy o białych ludziach


U większości narodów Eurazji, mających mongoloidalne albo nawet bliskowschodnie linie, istnieją legendy, zgodnie którymi oni sami w dalekiej przeszłość byli biali i jasnowłosi, albo żyli pod opieką białych i jasnowłosych ludzi, będących prawdziwymi gospodarzami całej północy kontynentu Eurazjatyckiego. Czy te przekazy mają rzeczywiste podstawy naukowe? Jakie terytoria w przeszłości zajmowali przedstawiciele białej rasy? Czy to prawda, że byli oni naukowymi i administracyjnymi elitami większości starożytnych państw? Dokument ten przedstawia podania wielu współczesnych narodów o starożytnych plemionach jasnowłosych władców i żołnierzy.

***

FORMA TEKSTOWA

——

Zamknięte osiedle „Kniaź-Gród” PL

——————

Komentarze 3 to “Legendy o białych ludziach”

 1. Młody Says:

  PRAWA RITA . Telegonia.
  (…)
  Prawa Rita zabraniają słowiańskim narodom związków międzynarodowych z czarnoskórymi mongoloidalnymi, semickimi (szarymi! ) i innymi narodami. Pomieszanie Krwi wyżej wymienionych narodów między sobą doprowadza do degradacji, powstaniu różnych epidemii (ospy, cholery, tyfusu), chorób wenerycznych (syfilisu, rzeżączki, szankroida, chlamidoza, trichomoniaza, mleczarki, mykoplazmoza i innych.), różnych dziedzicznych chorób (cukrzycy, gruźlicy, reumatyzmu, schizofrenii, epilepsji i jeszcze 500 dr.), zachorowaniu krwi (AIDS), zwyrodnieniu całej gałęzi Rodu z pomieszaną Krwią.
  Takie prawidła dla współczesnego człowieka na tle propagowanego internacjonalizmu i reklamy międzynarodowych małżeńskich związków z początku wywołuje zdumienie. Jednak ono znajduje całkowicie logiczne wyjaśnianie na mocy uwzględnienia/ rozpoznania pochodzenia różnych narodów/ ras.
  (…)
  (…)
  Pomieszanie narodów negatywnie odbija się nie tylko na zdrowiu ale też na całym życiu społecznym. Społecznymi deformacjami społeczeństwa zajmuje się taka nauka jak wyższa socjologia, która została zakonspirowana w ostatniej połowie wieku. Ale teraz z niej można przytoczyć wynikającą podstawową formułę Klimowa-Żuka dla degradacji Rodu (z powodu ograniczenia dostępności zakresu referatu formuła bez szerokiego dowodu ( Naruszenie Praw Rita → osłabienia płci/ seksualnej konstytucji → zboczenia płciowe → choroby psychiczne → wrodzone defekty (ułomności) → zwyrodnienie Rodu. Funkcjonowanie degradujących ludzi w władczych strukturach (a samo dążenie do władzy jest jedną z form przejawu degradacji człowieka i jego Rodu) doprowadziło do wszystkich znanych w historii kataklizmom w społeczeństwie. (…)

  https://indianchinook.wordpress.com/2014/04/14/prawa-rita-telegonia/

 2. Rumberg Says:

  Sprawa Aryjczyków z Pakistanu i Iranu jest już dawno wyjaśniona.To potomkowie ludu,który wyruszył znad Wisły.Jesteśmy nad Wisłą od neolitu lub nawet od epoki lodowcowej.Część ludu z genem R1a wyruszyła na południe,dotarła do Azji Centralnej a następnie jedna grupa poszła na południe i to są indo-irańscy Ariowie a inna grupa poszła na wschód i dotarła do Chin.Białe mumie znad Sinkjangu mają gen R1a.

  Lud znad Wisły zabrał w swoją wędrówkę swastykę( znaleziono jej wizerunek na ziemiach polskich na wazie sprzed ponad 3000 r pne ), zwyczaj palenia zwłok i koło(( waza z Bronocic,najstarszy wizerunek koła).Język pra-polski stał się podstawą sanskrytu.Bramini mają jaśniejszą skórę niż inne kasty i mają nasz gen R1a.Także wszystko jest jasne,tak zwana mądrość wschodu to mądrość znad Wisły.

  • treborok Says:

   Przestrzegam ciebie i innych przed upraszczaniem i zawłaszczaniem przez jedną nację (plemienia) ogólnoaryjskich (słowiańskich) symboli. Prawda jest o wiele bardziej złożona a tego typu (z dupy wzięte) wyjaśnienia można schować w kalosze. Trzeba temat rozważać w szerszym kontekście, nie tylko ludu znad Wisły.
   Pozdrawiam


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: