Nie było Aryjskiej rasy. Anatol Klosow


Anatol Klosow, założyciel genealogii DNA, doktor nauk chemicznych, uważa, że Słowianie są potomkami starożytnych Ariów (Aryjczyków). Skąd pojawili się Aryjczycy? Dlaczego struktura DNA u przedstawicieli wyższych kast Indii jest zgodna z etnicznymi Ruskimi? Na jakich terenach rozprzestrzeniło się „aryjskie DNA”? Odpowiedzi na te pytania pozwalają prześledzić historyczne drogi migracji starożytnego narodu, który nazywano Ariami. Jaki znak charakterystyczny nieśli ze sobą nasi przodkowie? W wielu państwach posiadacze haplogrupy R1A zostawali władcami, książętami, wielmożami, określającymi rozwój kultury i polityki tych narodów i krajów.

Anatol Klosow (forma tekstowa)

————–

Reklamy

Komentarze 2 to “Nie było Aryjskiej rasy. Anatol Klosow”

 1. Julian Says:

  Odnośnie o tak zwanych Ariach. Wystarczy popatrzeć na tak zwanych Ariów na różnych filmach na YouTube aby stwierdzić ,że są ludnością napływową na terenie Azji środkowo południowej a ich kolebką musi być teren o całkowicie innym klimacie ; klimacie raczej umiarkowanym i bardziej wilgotnym. Wygląd ludzi moim zdaniem świadczy w jakim klimacie żyli być może przez całe tysiąclecia ich przodkowie. I tak o czarnej ludności Afryki nie powiemy przecież ,że ich przodkowie przybyli z Ameryki północnej chociaż dzisiaj bardzo wielu Amerykanów ma ciemną skórę. Powiemy raczej ,że jest odwrotnie ,że to Afryka jest ich kolebką ponieważ czarna rasa przystosowana jest do życia w klimacie gdzie żar się leje z nieba. Podobnie moim zdaniem można powiedzieć o tak zwanych Ariach. Ich pierwotna ojczyzna musi leżeć w zupełnie innym klimacie. A zatem to nie Słowianie pochodzą od Ariów a Ariowie w Azji pochodzą zapewne od Słowian ,którzy przybyli na te tereny z Europy kilka tysięcy lat temu. Ale czemu akurat od Słowian ? I tu już kłaniają się ostatnie odkrycia genetyczne gdzie głównymi posiadaczami genu R1a są Słowianie. No tak ale ten gen posiada również wiele innych narodów Europy co posłużyło autorom polskiej Wikipedii do stwierdzenia ,że nie jest to gen słowiański. Nie przyszło im do głowy ,że być może tak wielu Niemców ,Duńczyków ,Norwegów czy Anglików czy Islandczyków ma po prostu słowiańskie pochodzenie. Podobnie Węgrzy ,Rumuni czy Litwini i Łotysze byli kiedyś narodami słowiańskimi i należeli do wielkiego organizmu politycznego Słowian jakim np. mogła być Lechia. Ogólnie w świadomości większości Polaków początek państwa polskiego to 966 rok n.e. Niestety polscy historycy i naukowcy milczą i nawet chyba nie badają tego czy ta data może być całkowicie inna i dużo wcześniejsza. To ,że naród polski dowiedziałby się prawdy o swojej dużo dłuższej historii wcale by nie musiało oznaczać ,że przestałby być chrześcijański. Włosi też wiedzą ,że przed przyjęciem chrześcijaństwa przez długi okres byli poganami i nie przestali przez to być katolikami.

 2. mensta Says:

  Polcy jak i wiele innych raodów jest zacofany przez media i nie chodzi mi o samą telewizje , choć przyznam że ma w tym wszystki najwiekszą zasługe . Ktoś musi kierować mediami i tym co w nich sie pojawia , a co nie .
  Są ludzie którym przypisuje się głoszenia prawdy , a raczej próbowania przez tyle lat , raz nazywani illuminatami innym razem inaczej . Przychodzi mi do głowy 1 pytanie :skoro chcą głosić prawde , to po co nas ogłupiają ? z jednej strony próbują za kase nas ogłupić , a z 2 str. dużo kasy poświęcają i dużo ryzykują by nas niby uświadomiać . Właśnie w takim momencie gdy ludzie nie są w stanie wywnioskować co jest prawdą a co nie to oni próbują nam coś tzw. wbić do głowy , kiedy oczywiste jest jak ludzie są pochłonięci przez telewizje albo gorzej internet, gdzie prawdy jest jak na lekarstwo , i wtedy mając wolny wybór wybierają to co wygodniejsze , prostsze i łatwiejsze.
  Dzieci w podstawówce kiedyś lubiały bardziej podwórko niż szkołe, teraz jest kom x2 adokładnie kompóter i komórka.

  Jak mogą ludzie chcieć wiedzieć od kiedy tak naprawde są Polacy, skoro Polska polityka dosłownie leży i skoro nie chcą ujawnić tego media dlatego że kościół powie nie a właśnie dzięki wierze najłatwiej jest kontrolować ludzi


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: