Starożytna chińska Ruś


Film dokumentalny „Tajne terytoria: Starożytna chińska Ruś” rozpatruje nowe fakty na temat historii
budowy Wielkiego Muru Chińskiego. Uważa się, że został on zbudowany przez samych Chińczyków do obrony przed najazdami koczowników. Ale w 2011 roku brytyjscy archeolodzy znaleźli wcześniej nieznaną część Muru Chińskiego. Okazało się, że otwory strzelnicze w Murze zostały skierowane na południe, czyli w kierunku Chin. Wiadomo, że najbliższymi sąsiadami Chińczyków w tamtych czasach byli północni koczownicy. Ale historycy twierdzą, że wspomniane plemiona nie były w stanie zbudować czegoś takiego. Dlatego naukowcy mają zamiar wyjaśnić, która cywilizacja była w stanie wznieść taki Wielki Mur.

Starożytna Chińska Ruś PL (anyfiles)

Starożytna chińska Ruś PL (vimeo)

Starożytna chińska Ruś PL (1-4) (youtube)

ARTYKUŁY UZUPEŁNIAJĄCE:

Mumie białych ludzi w Chinach

Metodyka rozróżniania ras po krwi

Wielka Tartaria – Tylko Fakty

Wielka Tartaria

 

———————–

Reklamy

Komentarzy 8 to “Starożytna chińska Ruś”

 1. pamelatusk Says:

  czy starożytni chińczycy nie potrfili odróżnić białych bogów od bialych ludzi? przecież biali ludzie też mieli swoich brodatych białych bogów(pewnie upadłych archontów) np grecy czy rzymianie

  • treborok Says:

   Nie wszyscy. Byli też dobrzy bogowie i nie archonci, co przejawia się w tzw. słowiańskim genie. Trzeba wiedzieć, że wielu obcych ingerowało w ludzkość i nie wszyscy oni byli „złymi chłopcami”. Słowianie mieli w tym względzie szczęście w porównaniu choćby do żydów.

   • pamelatusk Says:

    a mi się wydaje że ci wszyscy bogowie, łącznie z biblijnymi grają w tej samej drużynie i tylko udają dobrych aby czerpać z nas energię i abyśmy ich adorowali:(
    Treborok masz b. ciekawą stronę:) a tak na marginesie czy moja grupa krwi 0 Rh+ jest bardziej aryjska czy bardziej reptyliańska:?) bo ani to A ani B a ja się na tym nie znam:D

 2. pamelatusk Says:

  odnośnie tematu np wedy przynieśli biali bogowie, w bibli w ks. henocha również wiedzę z różnych dziedzin przynieśli bogowie(aniołowie), ale to nie byli biali ludzie. wydaje mi się, że w tamtym okresie potrafiono odróżnić aniołów(bogów) od ludzi. ze związków ludzi z bogami rodzili się herosi.
  zresztą oni tej wiedzy nie dali za darmo, domagali się za to adoracji(energii)

  • treborok Says:

   Oj chyba ci bogowie, Słowiańscy byli z tych lepszych :) Słowianie z jakiegoś powodu mają trochę więcej tego tzw. sumienia. Zresztą trochę jest o nich w filmie Wielka Tartaria (Urowie). A swoją drogą było ich mnóstwo (tych bogów) tych dobrych i złych, tylko że problem mamy z tymi złymi a nie odwrotnie.

   • pamelatusk Says:

    tylko sęk w tym że niektórzy słowianie jakby mogli, to by utopili człowieka w łyżce wody, gdyby tylko prawo im na to pozwalało. wcale się nie różnią pod tym względem od innych nacji.
    np w murzyńskich plemionach jest obrzezanie, ale gdyby taki biały się tam urodził to samo by robił co oni, bo bałby się wykluczenia z grupy

    • treborok Says:

     Znajdź przyczynę a znajdziesz odpowiedź. Lepiej nie upraszczać w tym temacie. Świadomy człowiek nie boi się wykluczenia z grupy. Lepszy na wolności kęs byle jaki niźli w niewoli przysmaki. Wszystko w temacie.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: