Nowości Słowian 53. Kolejne spotkanie Bilderbergów


O tym co było na niedawnym kolejnym spotkaniu klubu Bilderberg. Ten klub od 60 lat, jest najważniejszą częścią tajnego światowego rządu – monarchowie, bankierzy, prezydenci, premierzy, szef NATO, Bill Gates z jego programami produkcji GMO, śmiercionośnych wirusów i programów antywirusowych, czyli szczepionek. To najbardziej nieodpowiedni władcy świata – oni planują i wszczynają wojny, epidemie, głód, oni odpowiadają za politykę redukcji populacji planety. Członkom tego kartelu podporządkowani są wykonawcy w poszczególnych krajach.

Nowości Słowian

——————-

Reklamy

Komentarze 2 to “Nowości Słowian 53. Kolejne spotkanie Bilderbergów”

 1. qrde blade Says:

  Tajemnicą poliszynela scalającą wszystkie te dotychczasowe międzynarodowe, polityczno – gospodarcze wątki jest planowane, ukrywane od dawna ponowne przejście masywnego ciała – Planety X vel. Nibiru zawracającego z okolic słońca i będącego praprzyczyną wielu dotychczasowych, negatywnych zmian na Ziemi i innych planetach naszego systemu słonecznego. Pogłębiający się efekt Wooble, wielokrotne zbliżone w czasie erupcje prawie wszystkich wulkanów, bardzo liczne trzęsienia ziemi, gwałtowne ruchy całych płyt tektonicznych, leje krasowe, wybuchy gazu, osunięcia i pęknięcia ziemi to tylko początek tzw siedmiu plag Egipskich na jakie narażona jest cały czas ludzkość. Oczywiście nikt o tym nie mówi wprost, choć właśnie pojawiły się już pierwsze dość dobre zdjęcia obiektu. Tłumaczą one zdjęcie z plakatu ostatniego omawianego spotkania. Oto bardzo świeże, prywatne zdjęcia okolic słońca – obiekt na godz. 4 =>> http://youtu.be/ZjLHJAFhue0 . Ta nieunikniona sytuacja prawdopodobnej, przyszłej, globalnej katastrofy powoduje chęć okrążenia Rosji – w celu lepszej nad nią kontroli, wcześniejsze i obecnie prowadzone wojny o wiadome surowce energetyczne, rozgłaszane bajki o ociepleniu klimatu w celu wykupienia za bezcen złóż węgla kamiennego i innych. Tymczasem ze względu na coraz bardziej wrażliwą sytuację wybuchu wulkanu w Yellowstone lub tylko samych konsekwencji zmian pola Ziemi mogą to być ostatnie chwile – obym się oczywiście mylił w co raczej watpię przed globalnym potopem lub krótkotrwałym trwającym minimum kilkanaście miesięcy zlodowaceniem. To dlatego teraz wszystkie państwa bez względu na własną sytuacje gospodarczą nagle gwałtownie się zbroją, to dlatego wyprzedzający wszystko kryzys ekonomiczno – gospodarczy i cała misterna układanka zaczyna się wreszcie logicznie zazębiać. Wielu o tym od dawna wie i nadal naiwnie czeka na informujące przemówienie Obamy, ale głowy państw i wiadome służby już o tym dawno wiedzą, milczą i robią swoje…

 2. ats42 Says:

  Są dwie główne teorie dotyczące globalnej katastrofy, która cyklicznie nawiedza Ziemię. Jedna z nich jest związana z bliskim przejściem masywnego ciała niebieskiego i wielu skłonnych jest uważać, że tym ciałem niebieskim będzie mityczna planeta Nibiru, o której oficjalnie kompletnie nic nie wiadomo, więc wszystko co się o niej mówi zakrawa na wyssane z palca spekulacje. Druga teoria zakłada, że globalną katastrofę w postaci potopu, trzęsień ziemi i wybuchów wulkanów, która zmiecie naszą cywilizację, spowoduje ruch precesyjny osi ziemskiej. I tu się dopiero robi ciekawie, albowiem przy obecnej wiedzy astronomicznej moment przejścia osi Ziemi przez martwy punkt powinien być wszystkim znany co do sekundy, powinien być wiedzą publiczną… a się o tym nic nie mówi, on nie jest publicznie znany, nawet spece od teorii spiskowych nie podają, kiedy to precyzyjnie czy orientacyjnie nastąpi, a przecież nie jest to dla specjalistów od astrofizyki trudne do obliczenia! A więc, zgodnie z logiką, nie jest istotne to, o czym się do woli gada, ale każdy mówi co innego, lecz to, o czym się kompletnie nie rozmawia, i wszyscy, którzy powinni posiadać czysto akademicką wiedzę na ten temat nabierają wody w usta.
  Obojętnie zresztą co spowoduje ową katastrofę, to logika pozwala uporządkować wydarzenia na przestrzeni wieków jako pasmo przygotowań do przetrwania owej katastrofy przez pewną elitę, która nie będzie pochodziła z demokratycznego wyboru, ale od wieków, sukcesywnie, wykorzystuje wszystkie siły społeczeństw do realizacji swojego planu, a tuż przed finałem musi pozbawić nieoświecone społeczeństwa w skali globalnej możliwości jakiegokolwiek wpływu na skład owej elity, który w normalnym, demokratycznym świecie byłby w demokratyczny sposób ustalany. Do tego potrzebne jest sprowokowanie wybuchu Trzeciej Wojny Światowej, aby po niej powołać Rząd Światowy, który będzie kompletnie niezależny od jakichkolwiek wpływów narodowych, po prostu bardzo szybko przekształci się w totalną dyktaturę. Potrzebny jest także kozioł ofiarny, na którym skupi się nienawiść i żądza zemsty oszukanych narodów i społeczeństw, i ten kozioł ofiarny jest z góry określony: będą nim ci, którzy z mozołem wprowadzali ów perfidny plan w życie nie zdając sobie sprawy z tego, że od powzięcia tysiące lat temu planu cały czas byli manipulowani, a wydawało im się, że będą głównymi beneficjentami. Doprowadzą do wojny, doprowadzą do powstania rządu światowego, ale potem zostaną zgładzeni przez pozbawionych wszelkiej nadziei ludzi, którzy też wkrótce zginą w owej globalnej katastrofie.

  Planeta Nibiru jest traktowana przez jednych jako kosmiczne zagrożenie poprzez swoje oddziaływanie grawitacyjne, a przez innych jako macierzysta planeta kosmicznych istot, które onegdaj przybyły na Ziemię i stworzyły drogą manipulacji genetycznych człowieka, potem wraz z ludźmi żyły na Ziemi, były dla nich bogami, i opuściły ją w obliczu naturalnej, cyklicznej katastrofy. Tak więc kolejne spotkanie z planetą Nibiru wg tej linii rozumowania powinno się wiązać z ponownymi odwiedzinami owych bogów, którzy mogą przybyć tuż przed kolejną katastrofą, aby uratować przed nią elitę jej mieszkańców, a wcześniej jeszcze dokonać sądu nad tymi, którym powierzyli pieczę nad rodzajem ludzkim przed opuszczeniem naszej planety.

  Zupełnie na poważnie w tej i podobnych witrynach, podawane są informacje o mnogości dawnych bogów- kosmicznych, cielesnych i śmiertelnych istot- i o ostrych konfliktach, jakie pomiędzy nimi występowały. Wiedza taka płynie z literatury starohinduskiej, z Biblii, i z każdego nieomal antycznego przekazu. Tak więc ponowne przybycie bogów czy jakichkolwiek kosmicznych przybyszy może być związane ze starciem wrogich sobie sił, z których jedną mamy tu, na Ziemi, i bynajmniej nie chodzi o naszą ludzką cywilizację, która jednakże nie będąc świadoma do końca o co tak naprawdę chodzi, zostanie użyta przeciwko owym kosmicznym przybyszom.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: