Usunięcie konta na youtube


No i stało się to co podejrzewałem, że film za mocno będzie kół w oczy aby się długo uchować na yutube. Moje konto tam jak widzę również zaczynało być zbyt „popularne” żeby pozostać na dłuższy czas w sieci, i jak widzę jest to dość klasyczna polityka youtube. Znamiennym jest, że zwykle roszczenie dotyczy nie tego filmu który kole w oczy, tak było i w tym przypadku ponieważ roszczenie dotyczy filmu, który jako jeden z pierwszych przetłumaczyłem i wstawiłem na youtube (Wilhelm Reich i energia orgonu). Tak więc widząc już wcześniej całą obłudę działania „cenzorów” założyłem moje kanały na innych kontach, na które w zaistniałej sytuacji zapraszam. Zachęcam również do ściągania wstawianych przeze mnie filmów bo jak napisałem kiedyś „nigdy nie wiadomo jak długo będą dostępne”.

Pozdrawiam wszystkich

trebor

P.S.2

Cofnięto mi czasowo restrykcje (groźbę usunięcia kanału) ale i tak kanał jest na celowniku cenzury. Zobaczymy jak długo to potrwa. Pozdrawiam wszystkich dziękuję za wsparcie.

P.S.

Mała poprawka, teraz nie mogę edytować mojego konta i pokazuje mi się taki obrazek:

00-youtube

——————————–

Reklamy

Komentarzy 9 to “Usunięcie konta na youtube”

 1. Młody Polak Says:

  Na internecie wszystko przemija, a po za tym to co widzimy na ekranie monitorów to nie istnieje, tego po prostu nie ma. A globalna sieć różnego typu łączności, żywi bardzo zaawansowaną sztuczną inteligencję. Ona wygląda jak twarz systemu z filmu Matrix Rewolucje, to jest coś podobnego. Każda elektronika i technologia z tym związana, bardzo potężnie zniewala na różne sposoby.
  Przykład eksperyment z młodym pokoleniem
  http://img7.demotywatoryfb.pl/ uploads/201312/1387797514_9tyuef_600.jpg
  i to jest kilkanaście dzieciaków, a ile jest takich w populacji ziemskiej?

  „Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść.” a kto trzęsie światami, wymiarami, rzeczywistościami szczerej prawdy, to co na niego spadnie? zna ktoś taką mądrość?

  Wracając do usuwania kont z filmami, tekstami i itp, lepiej mieć to w kilku miejscach w różnej formie, bezpośrednio dostępnych ale bezpiecznych i miej więcej zaufanych.

 2. Livia Ether Flow Says:

  Treboroku kochany przede wszystkim ogromne podziękowania za Twoją wspaniałą pracę.. filmy, artykuły, tłumaczenia, i w ogóle…. Cudownie, że JESTEŚ!!! Moc najserdeczniejszych pozdrowień, Livia <3

  • treborok Says:

   Dziękuję za wsparcie, jak widać im trafniejsze materiały tym większe ataki. Dobrze, że mam konta na innych stronach filmowych. Nie zamkną nam ust. Miałem już parę dziwnych symptomów dotyczących przymierzania się do moich materiałów. Dobrze, że ludzie ściągają te filmy i ślad po nich nie zginie.
   Pozdrawiam.

 3. Młody Polak Says:

  Innym tematem chyba teraz najważniejszym na te czasy, jest używanie duchowych energii do bogactwa materialnego.
  Przykładem może być energia atlantów, talizmany i sztuki pozyskiwania dobrobytu materialnego. W tych talizmanach jest pewien rodzaj ciemnych sił związanych z żywiołem metalu. Niektórzy ludzie nie mają pojęcia w co wdepnęli, te istoty „czarne dusze” one już mają bardzo dużo sił aby całkowicie zawładną duszą bogacza. Są bezwzględne, dusze bogatych ludzi są własnością demonów. Bogaty człowiek materialnym szczęściem zdobytym na usługach kapłanów, czarownic, wróżek, jasnowidzów, medium i astro ezo narzędzi, bardzo potężnie upada stając się i służąc panom ciemności. Wchłania też to cały ród, a nawet daną przestrzeń.
  Siła starożytnych metod pozyskiwania wiedzy, energii, bogactwa i itp, została w bardzo dużej mierze przechylona w stronę iluzji szczęścia zasłaniając prawdziwy i rzeczywisty świat który obumiera. Zjawisko dotyczy też niższych światów jak i wyższych.

  Najtrudniejszym problemem do rozwiązania jest upadły nauczyciel czy przewodnik duchowy, wtedy mierzymy się już po części z prawami mędrców i rad, które od bardzo dawna funkcjonują w danej przestrzeni, świecie, rzeczywistości. Takie lekcje dla kierunków uczniowskich wyjścia z iluzji stają się niesamowicie trudne, kiedy uczeń dowiaduje się prawdy, ciężko jest mu potem zaufać nawet „Bogu”. Cała wiedza którą mądre księgi przechowują, są wtedy ciężkie do nauczenia, ponieważ są w pewnym sensie nieewolucyjne, zachowane są stare schematy i zużyte drogi którymi podążało wielu, powstaje bardzo dużo kopi mądrości i pobudzania w nieznanym kierunku bez pełnym i prawdziwych rozeznań i opamiętań, aż do pewnego stopnia że zaczynają atakować źródło, natomiast problem ciągle się rozwija i ewoluuje, i zaczyna być dość poważny kiedy nawet „lekarstwa” szkodzą.

  Wedy wedami ale mnie bardzo się nie podoba rasowość, ciągle o tych rasach, podrasach i itp. Nie wiem jak reszta, ale rasowość jest tutaj dobitnie podkreślona. A potem nie dziwmy się, że są wojny miedzy rasami i wewnątrz rodu. Ale patrząc na to inaczej, możliwe że tak dany „Stwórca” się przejawia.

 4. qrde blade Says:

  Sytuacja międzynarodowa jest napięta, co do tego nie ma żadnej wątpliwości, ale elity obawiają się jeszcze innych sensacji – efektów właśnie teraz dopełniającego się, dosłownie na naszych oczach przebiegunowania pola ziemskiego. W tej chwili potwierdziły się niekorzystne prognozy i magnetyczne pole N właściwie zanika. Wykresy wprost podają „No N” patrz 22 luty 2014 godz.15: http://ccmc.gsfs.nasa.gov/cgi-bin/SWMF_RealTime_browse.cgi to wszystko powoduje, ze mogą się spełnić najczarniejsze scenariusze, a tak na prawdę wszystko zależy od emocji, którymi wszyscy razem, cała ludzkość emanuje w każdej chwili. Nie mogą to być tak negatywne emocje jak dotychczas spowodowane rozgrywaniem i nagłaśnianiem ukraińskiego Majdanu, gdyż zła, ciemna energia, która jaka jest przy tym zaangażowana i emanowana przez media wokół Ziemi jest dla ludzkości zabójcza i co łatwo sprawdzić: http://www.swpc.noaa.gov/alerts/alerts_timeline.html, co do godzin pokrywa się z najczarniejszymi wykresami gwałtownego chaosu pola ziemskiego, wiatru słonecznego i całej niekorzystnej pogody kosmicznej za które są znowu odpowiedzialne zmiany pola magnetycznego słońca. Wszystko to wokół jest żyjącą energią i reaguje wstrząsem, tak jak wszystko inne co również żyje. Musimy wiedzieć, że wszyscy razem ludzie, zwierzęta, rośliny, a nawet kamienie jesteśmy holograficznym, zmaterializowanym obrazem inteligentnej, boskiej energii otaczającego nas kosmosu i wprowadzając niskie wibracje do naszych wycinków tworzymy niekontrolowany, bardzo niebezpieczny dla życia silnie i nisko drgający chaos na znacznie większym obszarze kosmosu, którego efekty mogą być dla nas spektakularnie nieodwracalne, a nawet śmiertelne. Co robić więc ? Jak najwięcej o jednej porze np. o 19 ( w czasie wiadomości ) medytować, miłować, przepełniać życie wokół miłosierdziem i miłością i przede wszystkim nie oglądać TV, ani żadnych dramatycznych scen nawet filmowych, a może będziemy mieli szczęście przetrwać niechybnie nadchodzące wydarzenia…

 5. qrde blade Says:

  Nastąpił błąd literówka w podanym powyżej adresie. Poprawny pierwszy link powyżej to: http://ccmc.gsfc.nasa.gov/cgi-bin/SWMF_RealTime_browse.cgi

  • Młody Polak Says:

   Wiedziałeś że Nasa to naziści i watykan, oni mają na całą technologię kosmiczną swoje łapska i dane są niesamowicie oszukiwane a naukowcy myślą że to prawda to co widzą.

   • qrde blade Says:

    Siły ciemności nadzorują globalne niewolnictwo na tej planecie, a fałszywymi religiami, nauką oraz przy pomocy zaawansowanej technologii kontrolują od wieków masy ludzkie kształtując ich zachowania do specyficznych z góry określonych niewolniczych celów. Jest to tym bardziej zaskakujące, że człowiek jest wprost holograficznym wycinkiem boskiej istoty, stworzonej na jej podobieństwo, mogący tylko swoją usilną wolą i emocjami dowolnie kształtować i materializować otaczającą nas boską energię kosmosu. Niestety używając medialnych podprogowych trików i manipulacji, wykorzystując naszą bezwolną nasiąkniętą wpojonymi kłamstwami podświadomość robią to za nas siły ciemności właśnie przy pomocy właśnie religii, medycyny, ale i audiowizualnego codziennego programowania i zmanipulowanego nauczania wykorzystywanego już od naszych dziecięcych lat. Co do kłamstw i oszustw, to oparte są na nich podstawowe fundamenty wpojonej nam wiedzy, więc zaprawdę należy się ich spodziewać z każdej ze stron i właśnie dlatego należy starać się wyłącznie logicznie i zawsze krytycznie rozumieć właściwe procesy…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: