Stworzenie narodu wybranego


Historia narodu żydowskiego najlepiej opisana jest w Starym Testamencie (Księga 5 Mojżesza) i w Torze. Ale również Nowy Testament, który jest dzieckiem Tory „dopasowanym” do nie-żydów i odpowiednio przerobiony. Religia żydowska powstała około 4 tysięcy lat temu, właściwie nie tak bardzo dawno. Chrystus został ukrzyżowany 16 lutego 1086 roku nowej ery w Jerozolimie-Konstantynopolu…

FORMA TEKSTOWA

————————————

Reklamy

Komentarzy 8 to “Stworzenie narodu wybranego”

 1. Młody Polak Says:

  Jeśli komuś się uda naprawić zmysły i postrzeganie pozazmysłowe, wtedy można zobaczyć znacznie wiele.

  Niebieska wielka rasa jest już inna, niebieski wielki pan który siedzi na tronie jest czarny jak sadza.
  Możliwe że kobiety wielkiej niebieskiej rasy dowiedziały się to czego nie powinny wiedzieć i zobaczyły prawdziwe oblicze swoich „małżonków” tak samo poszło to w drugą stronę. Wielkie pany i ich królowa potężnych ras nie potrafią tego pojąc co zrobili Dzieciom Ziemi.
  Istoty cywilizacji słońca (gwiazdy która świeci na niebie) dowiedziały się, takiej prawdy jaka ona jest na tej planecie.

  Zapytaj Świętego Ducha Planety Ziemi wtedy zobaczysz co tak naprawdę tutaj się dzieje.

  nie wiem czy to coś zmieni
  „Szkoda że nie ma pewności co jest, co istnieje tam jest w tej hiperprzestrzeni. Swerdlow to wcielony czarny lew, aktualnie pomazany tatuażami. Koleś może i ma rację, ale tylko na swój sposób. Pomazał się i wydziarał.

  W ludzkim rozumieniu, które zostało bardzo dobrze zmanipulowane, tatuaże to ozdoba dla ciała, tylko że one powodują bezpośrednie styczność z siłami cienia, przyciągając pasożyty energetyczne ze środowiska o podobnej wibracji, kolorze i energetyce. Tzw. wasza hiperprzestrzeń, hiperfizyka itp to są iluzoryczne nauki bardzo zaawansowanych istot które szukają tzw. liny asekuracyjnej aby przetrwać, gdy inne źródła energii zostaną wyczerpane albo odcięte będą. Fraktalna wiedza w ziemskich światach, wymiarach, rzeczywistościach, poziomach i gęstościach, które zostały bezwzględnie zniszczone i umartwione i na nie została wsadzona wg. was pojęcie holograficzna rzeczywistość, wysysa realne energie życiowe z waszych dusz, serc, umysłów i itp.
  Święta geometria z fraktalnymi iluzorycznymi wiecznościami i nieskończonościami to następne rodzaje pułapek.
  Różnego typu sekty posiadają swoje miary i pomiary, które same ich zniewalają, a przez to chcą utrzymać władzę na poziomie nieznanym dla zniszczonych, ogłupionych dusz, ładując im kłamstwa guru i upadłych awatarów.
  Owszem wiedza jest ważna, ale jaka wiedza?, czy ja wiedza? Niektóre upadłe elohimy i nefilim a także współczesne aktualne upadłe anioły, szukają energii do przetrwania. Trzeba konkretnie coś zrobić i to świadomie, aby zostać wyrzucany z tzw. „raju”.
  Wiedza z zachodnich, wschodnich, północy i południa, podziemi i nieba światów, jest inna niż ją przekazują udowodnionymi racjami na zniszczone zmysły postrzegania. Nawet wewnętrzny świat ziemi Agartan i Arian i inne, wcale nie są takie piękne jak to się czuje, widzi, smakuje i postrzega.

  Możliwe że teraz trwa walka przestrzenna.”

  „Jak sobie odblokujesz, zaczną kombinować z tylu stron z których najmniej się spodziewasz, to może być kompletnie wszystko, a do tego przyjdą jeszcze gorsi, silniejsi, cwańsi. Najgorszy wróg to fałszywy przyjaciel.
  Nie ma żadnej pewności i gwarancji, zmysły, umysł, rozum, ciała, świadomość i inne mamy po uszkadzane na przestrzeni wieków, duch w tym czasie osłab od wywalania energii w niepotrzebnym celu dla niego samego. Pasożytnictwo i manipulacja nawet uderzyła wielkie rasy, zamieniając ich przeciwnie do tego czym byli, co szanowali a nawet co tworzyli.”

  http://porozmawiajmy.tv/czym-jest-przestrzen-astralna-czesc-4-barbara-grzabkowiak-wolski/

  „Tylko co jest normalne? jak jest nienormalnie, niemorlanie

  Bogaty człowiecze z martwymi skarbami nie wyjdziesz ze szkoły, ratując to co przemijające energią swojego i innych dusz, zmienisz się w demonicznego pasożyta.
  Zwyrodniałe drzewo rodu twego przeciągnie martwicę na raj twój i twoich potomków. Pomiar i Miara się przebrała, zapukają do drzwi twojego serca o spłatę rachunków. Żeś zapomniał o tym że żyjesz w martwym świecie nałożonym iluzją miłości, radości i dobrobytu.

  Tworząc ideały w martwym świecie, ściąga się na siebie problemy upadłych.”

  http://niezaleznatelewizja.pl/2014/02/otwarte-forum-tematyczne-14-02-2014/comment-page-1/#comment-20515

  Białczyński nie dopuścił kilka moich komentarzy na swoim blogu i je skasował, autorytet zasłonił się blokadą i cenzurą swojej wielce treściwej materii. Nie chcę już do tego wracać.

  • Ktoś Says:

   Skasował bo jest fałszywy jak każdy czciciel cielca. Obecnie ten „propagator słowiaństwa” otwarcie już nawołuje do rezania Słowian i wspierania ich morderców. Maska spadła. Ale nie przejmuj się bo szczytem możliwości tego progestapowca jest manipulowanie wpisami poprzez dopisywanie czy odnoszenie się do treści tam niewystępujących z późniejszym kasowaniem wszelkich wpisów wykazujących takie kłamstwa. Bo czym aaronek w młodości nasiąknął to …

   „Walka” to za dużo powiedziane, rzeź jest, rzeź tych ciemnych. Ale będzie i Armageddon jak nie zmądrzeją i nie oddadzą władzy. Im bije dzwon na ostatnią wędrówkę …

   Jak masz info gdzie się kryją czy jak ich namierzyć zapraszam do wpisu na blogu z podpisu.

   • Młody Polak Says:

    treborok też nie dopuścił komentarza, że szykują armię demonów razem z rzymianinem, a w przestrzeni tego układu planetarnego są ogromne statki matki istot dość negatywnie nastawionych, możliwe że lecą następne. To jest bardzo zaawansowana wojaczka.
    Po prostu zapytaj swojego ducha i Świętego Ducha Planety o tyle ile wskazane, to co się dzieje na tym świecie i światach równoległych, wyższych i niższych.

    • treborok Says:

     Masz jakieś dowody na poparcie swoich swoich tez? Staraj się zbytnio nie „odlatywać” w temacie, po prosu zrób przesiew swojej wiedzy i pozostaw to co najbardziej prawdopodobne. Zobaczysz sam, że o wiele bardziej będą Cię satysfakcjonowały odpowiedzi.
     Pozdrawiam

 2. Młody Polak Says:

  Dni tygodnia, samo dojście

  Niedziela – nie dzielim, jesteśmy razem, wspólnota, kim był Niedziel albo kim była Niedziela?
  Poniedziałek – po nie dzieli, wspominanie wspólnoty, po nie dzia łek
  Wtorek – wtórnie, powtarzanie, w to rek, w coś w czegoś
  Środa – Śro da, środkowy, Śro poda da ci
  Czwartek – czwar tek, czwarty, kim był Czwar?
  Piątek – pią tek, piąty, pioł się, piąć się, ziele piołun, dążyć do czegoś
  Sobota – so bo ta, sobie to sobie tamto, sobie tego sobie tamtą, wybiera mężczyzna partnerkę, wybiera kobieta partnera
  Chyba że ktoś jeszcze inaczej wie.

  Świat Wody, Świat Lądu, Świat Powietrza, Królestwa Zwierząt, Roślin, Ludzi, Żywioły Ziemi Wody Powietrza Ognia Światła

  światy wymiary rzeczywistości poziomy gęstości płaszczyzny

  równoległe najwyższe wyższe niże najniższe płytsze głębsze, za i pod, wewnętrzne i zewnętrzne

  siły moce magie energie eteryczne subtelne duchowe mentalne przyczynowe ogniowe świetliste przestrzenne

  Niestety, w pewnym sensie mnie dopadli, niewidzialni nawiedzający, są potężni, są bezwzględni, niszczą i manipulują podstawowe zmysły, podstawowe czyste rozumowanie. Gdzieś na Ziemi zjadają dziecięce dusze aby mieć energię a sekty im w tym pomagają. Guru sekt są wydojeni z energii życiowej a wcieleni awatarzy to akceptują.
  W starych lalkach siedzą bardzo silne istoty cienia, kiedyś dzieci nimi się bawiły i zostały zabite a ich niewykształcona świadomość została zniszczona, dzieci naładowały martwą materię swoją energią te istoty tam mieszkają. Te dzieci nic innego nie znają tylko zabawę do momentu tragedii a potem stały się potężnymi demonami. Pełno jest ich na Ziemi na tym świecie. Obudzili się także inni, ich zarządcy mają w sobie wewnątrz następne istnienia czarnej samoświadomej energii, oblicze tego czegoś jest od nich o wiele silniejsze nie panują nad tym, zjada ich towarzyszy obok.

  Synowie i córki bogów świecą światłem ale wewnątrz mają obce ciała nieznanego pochodzenia. Ułamkami sekund to widziałem, coś wypluli. Nie wiem co to jest, nie znam się, nie jestem lekarzem.

  Została tylko pomoc Istot z naszej gwiazdy (Słońca) i Najwyżej naszej Istoty. Trzeba umieć podnieś wibrację własnego ducha i duszy a także ciał.

  Trzeba walczyć w prawdziwym i rzeczywistym świecie.

 3. ozyrys19 Says:

  Reblogged this on Mistyka and commented:
  Dostałam namiar na ten wpis Treboroka .
  Uważam ,że jest ważny.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: