Ukraina oczami Ukraińca


Wielu wyraziło swoją opinię w związku z sytuacją na Ukrainie. Postanowiłem zatem dorzucić swoje „ale”. Żyję w Krzywym Rogu. Jestem na 3 roku specjalność „Ekonomia międzynarodowa”. Mam 21 lat. Kiedy były ostatnie wybory na prezydenta Ukrainy głosowałem na Janukowycza w nadziei, że dokona on wreszcie zbliżenia z Rosją. Nie, nie jestem zakochany w Rosji i nie „osłaniam” Putina. Kocham ukraiński naród i Ukrainę.

Euromajdan – Bałkanizacja Ukrainy PL HD (Dailymotion)

Euromajdan – Bałkanizacja Ukrainy PL HD (Anyfiles)

CAŁOŚĆ

—————

Aleksander Litwin – co nas czeka w 2014 roku PL

O Żydach – Od Egiptu do Stalina PL

——————————-

Reklamy

Komentarze 3 to “Ukraina oczami Ukraińca”

  1. Młody Polak Says:

    Do atlasa w podstawie czaszki jest coś podłączone. Wiedziałeś o tym? To się czuje jak chcesz zregenerować ochronę dla ducha i duszy. Powinniście informować ludzi także o innych ludziach z tatuażami. Tatuaże przyciągają istoty cienia które po przez wydziaraną martwicę dostają się do wnętrza istoty. Nie mówicie o wszystkim. Prawda wasza jest tylko wam znana na wasz sposób rozumienia. Lepiej z dala trzymać się od demonów starożytnych słowian, pogan, celtów, rusów i innych, a także mieć dystans do świata zachodu i wschodu północy i południa, podziemi i nieba.

    • treborok Says:

      Długo by o tym mówić. Tak naprawdę trudno odróżnić demona od pozytywnej istoty, ale dam Ci pewną wskazówkę – tam gdzie u Słowian był kult śmierci (a był u innych również) tam możesz mieć pewność, że masz do czynienia z demonami. Poczytaj sobie też o Jahwe ze starego testamentu a może odkryjesz część prawdy. W przypadku starożytnych Słowian to Wedy są dobrym źródłem do zgłębiania tematu. Poza tym niebawem filmy, które pomogą w wyjaśnieniu pewnych tematów związanych z demonami.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: