Astralna infekcja


Według magazynu «SA Scientific Journal”, grupa naukowców z Uniwersytetu w Kapsztadzie dokonał sensacyjnego odkrycia. Otrzymała potwierdzenie, że nasze umysły opanowały istoty astralne! Znaczenie tego odkrycia jest na tyle doniosłe, że wszystkie badania powiązane ze studiowaniem tego oddziaływania zostały utajnione, jak również podjęto próby usunięcia wszystkich wcześniejszych publikacji, które informowały o tym!

Opinii publicznej znana jest od dawna metoda małżeństwa Kirlian, którzy jako pierwsi wykonali zdjęcia pól wokół obiektów biologicznych. Badacze, zajmujący się studiowaniem zjawisk paranormalnych, kojarzą te pola z aurą obiektów. W różnych publikacjach, od popularnonaukowych do poważnych prac o tej tematyce można znaleźć wiele zdjęć wspomnianych pól uzyskanych metodą Kirlianowską i pozwalających zaobserwować w nich dynamikę. Istnieje dość duża liczba poważnych badań potwierdzających współzależność dynamiki tych pól z psychofizjologicznym stanem człowieka.

Operatorzy umysłu 2013 PL HD (Anyfiles)

——-

CAŁOŚĆ

—–

ARCHONCI

———————————–

Reklamy

Komentarzy 8 to “Astralna infekcja”

 1. szalonasasanka Says:

  Wow… Fantastyczny materiał. Bardzo dziękuję za tłumaczenie. W końcu trafiłam na materiał, który nie tylko wspomina o manipulowaniu społeczeństwami (tak jak w przypadku np. Narodowego Banku Amerykańskiego, Iluminatów itp.), ale komleksowo go omawia.
  Jeszcze raz dziękuję. I myślę, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że czas przebudzenia przyszedł juz jakiś czas temu.

 2. zdzisiek Says:

  ale to nic nowego, juz od wielów istnieją ci operatorzy i nazywają się UFO istotami !

 3. Brat Says:

  Od dłuższego czasu próbujepisać że jestesmy Manipulowani różnymi sposobami ale raczej nikt nie traktuje tego poważnie. Duzo czasu poświęciłem na badanie Snu . Jeżeli ktoś się obudzi i opisze Sen to taak jakby opisał widziany film. Powinno się zaraz po obudzeniu wrocić Świadomie do Snu i wtedy Widzi się tak jakby się było w Studiu Filmowym, widzi się atrapy, makiety, urządzenia do generowania Snu – Projektory, Reżysera – a właściwie jego wtyczkę, można Świadomie usłyszeć Polecenia np MASZ WSZYSTKO ZAPOMNIEĆ – BUDZISZ SIĘ albo masz polecenie podpisania Cyrografu.

  Nalezy podkreślić że są Pozytywne Istoty i Negatywne . Negaatyuwne generując Strach we Śnie Odżywiają się tą Energią . Wchodząc z powrotem do Snu – Koszmaru mozemy po negocjacjach – nakopać do d…. i odzyskać Energię co się odczuje przepływem Energii i nie czuje się zmęczenia po sńie.

  Wchodzenie Świadomie do Snu zaraz po obudzeniu wykorzystuje prawdopodobnie podobną częstotliwość pracy mózgu jak w czasie Snu i wtedy mamy dostęp do WYmiarów – Rzeczywistości w których Sny są tworzone . Odłożenie badanie Snu na później może też spowodować zablokowanie dostępu do Studia Generowania Snu szczególnie tych trochę negatywnych.

  więcej na blogu
  http://opowiastkidnia8.bloog.pl/?smoybbtticaid=611498

 4. Maks77 Says:

  Problem poruszył Robert Monroe – wszystkie istoty na Ziemi produkują energię i po to wogóle zostały stworzone. Kolejne fazy wymierania gatunków służyły do wprowadzenia bardziej wydajnych form w miejsce starych. Cała energie jest zabierana z Ziemi i transportowana poza przestrzeń znaną nam jako kosmos. Energia z poziomu astralnego widoczna jest jako światło i formowana w coś w rodzaju rzeki światła. Są istoty zwane ogrodnikami, które tą energią zarządzają. Ludzi można porównać do dojnych krów albo owiec. Krowa nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi się z jej mlekiem, owca nie wie po co się je strzyże. Tak samo jest z ludźmi. Energia powstaje z ludzkich emocji. Im energia ma wyższą wibrację (np energia miłości) tym jest bardziej energetyczną. Jezus nazywał siebie pasterzem a ludzi owcami i starał się paść najlepiej jak można. Tak to funkcjonuje i nie ma co rwać sobie z tego powodu włosów z głowy.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: