Tajna wiedza i nauka: od przedpotopowych cywilizacji do czasów współczesnych


Siergiej Albertowicz Sall

Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych PL (1-2) (vimeo)

Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych PL (2-2) (vimeo)

PYTANIA PO WYKŁADZIE

Jak zapobiec szaleńczym planom NWO?

O tym mówi się w filmach i książkach Davida Ikea i w częściach filmów “Zeitgeist” i “The Ring of Power“. Nie można milczeć, trzeba wywierać naciski na władze. Państwa powinny walczyć z przestępcami, a nie słuchać ich rozkazów. Produkcja, technologia, transport, rolnictwo, w najbliższych latach może przejść na czyste i niezależne technologie energetyczne. Takie właśnie technologie powinny być propagowane. A nazwiska szefów nauki, którzy na zamówienie zakulisowo walczą z takimi technologiami, trzeba ujawniać.

Rządy muszą zablokować handel narkotykami. A ludzie powinni znać prawdziwe oblicze władców “cieni”. Niezbędne jest wycelowanie rosyjskich strategicznych rakiet w podziemne miasta-schrony światowej elity, żeby nie mieli złudzeń co do swojej bezkarności w razie wywołania wojny światowej.

W sferze gospodarczej należy posłuchać rad Lyndona LaRouche. Niezbędne jest stworzenie nowego systemu finansowego z pominięciem Rothschildów i kampanii. Wtedy illuminaci stracą swoją obecną władzę. Ważną rolę w tym powinna odegrać wolna energia i przejście na energetyczny ekwiwalent pieniężny.

Ludzka cywilizacja ma szansę na dalsze szczęśliwe istnienie. Jeżeli będziemy się bać i milczeć, ludzkość przestanie istnieć już w najbliższych latach.

Kilka słów dla naszych intelektualistów prozachodnich i promasońskich. Na Rosję już machnęliście ręką. A wasze nadzieje na to, że wpiszecie się w system nowego porządku świata gdziekolwiek na Zachodzie, oparte jest na niezrozumieniu przez was procesu historycznego. Zajmując się nieistotnymi rozmowami o demokracji, humanizmie,
duchowości służycie interesom kilku nieludzi (obcym), satanistom i okultystom podobnych Hitlerowi, którzy zabili setki milionów ludzi a planują zniszczenie jeszcze kilku miliardów. Ich umysł podlega nieludzkim siłom. Nowy Porządek Świata jest nieludzkim programem. Jego cel to oczyszczenie Ziemi z ludzkości i przekazanie innej cywilizacji. Mam nadzieję, że ten program się nie powiedzie tak jak inny program illuminatów z przyjściem antychrysta Hitlera. Illuminaci popełnili fatalny błąd, mam na myśli wydarzenia 9/11. Zdrowo myślący ludzie na planecie Ziemia powinni zapomnieć o swoich rozbieżnościach i stanąć zjednoczeni przeciwko potężnym szatańskim siłom, na których czele stoją illuminaci. Jak powiedział Lyndon LaRouche « na tonącym okręcie nie czas dyskutować o kajutach».

PYTANIA PO WYKŁADZIE 1

PYTANIA PO WYKŁADZIE 2

————————————————-

Kosmici szukają wybrańców PL (youtube)

————————————————-

Koniec Świata cz.2 

————————————————–

Reklamy

Komentarzy 10 to “Tajna wiedza i nauka: od przedpotopowych cywilizacji do czasów współczesnych”

 1. Ktoś Says:

  Ruskim podarowano ruski jezyk w IX – Xw. Mówienie o tym iż jest „najstarszy” to delikatnie mówiąc nacjonalizm. Ale skoro jedni – ci od diabła yahwe każą naukowcą ukrywać pochodzenie Słowian to czemu ci drudzy tez nie mieli by im w tym pomagać. Zimna Wojna była masową fikcją dla mas by się ludzie nienawidzili tak jak dziś wyborczy beton PO i PiS zarliwie spiera się o krawedzie krawężnika niż o to dokąd on prowadzi.

  Nawet fakt iż na terenie obecnej Rosji odkryto „rozsadnik” słowiańskich genów o niczym w rosyjskości słowiańskiego władztwa nie przesadza. A tylko ku uciesze satanistów kościoła anglikańskiego tworzy kolejne punkty zapalne jakie będzie można wykorzystać do kolejnego wzajemnego szczucia Słowian na siebie. Polityki uprawianej przez nazistów od czasów mojrzesza.

  Najstarszym jezkiem jaki był na swiecie jest Język Zycia – Żywy Język którym jest … tak tak wpatrzone w zachód łosiołki… wcale nie zgadniecie. Dopiero później opisano go w prawa i nazwano Sanskrytem bo był zbyt żywy by spamiętać prawa gramatyki nim rządzące. Dziś pierwotny język jako mowa podludzi jest tępiony i wynaturzany głosami męęędrków ze wschodu i zachodu jako wszeteczny, zasciankowy i … zbyt trudny dla najeźdzców.

  • lena Says:

   Ależ Rosjanie-Słowianie, mieli swój język. Język bardzo starożytny. (” król perski Dariusz pisał „bagahja radi”, rosyjskie „boga radi”) Język etruski to starożytny ruski. (pop -ofiarnik kapłański, po etrusku) Historia Słowian jest bardzo stara lecz wraz z chrześcijństwem została wymazana. Niektórzy podają śmiałą hipotezę że w bibli bohaterami są starożytni Słowianie i ich odłamy. Egipt, Indie zamieszkiwali Słowianie i w zmierzchłych czasach tworzyli wspaniałą cywilizację. W dawnej kulturze Ariów-Slowian, Raj oznaczał jakieś utracone królestwo szczęśliwych czasów. Pozostałości tego w językach to słowiański Raj. Człon RAJ występuje we wszystkich językach indoeuropejskich w wyrazach określających kraj, królestwo, cesarstwo. I tak nazywał się biblijny Raj, ze słowiańskiego znaczenia. To nie musi być nacjonalizm, to może być WIEDZA. Podobno Żydzi wg niektórych badaczy pojawiają sie w histori ok 7 w.pne. Jest nauka genetyczna i to daje mozliwość poznać ewolucję narodów.

   • Ktoś Says:

    Najpierw był ŻYWY JĘZYK potem SANSKRYT potem RUSKI i reszta.

    Jesli Rosjanie dążą do przewodzenia wbrew prawu to powinni spełnić wobec reszty słowiańskich nacji to co w Księgach Prawa stoi.

    Biblia to poprzenazywani bohaterowie indoeuropejskich eposów – Mahabharata i Ramajama bo one w tamtym rejonie sie odbyły. Nie wszyscy oczywiście bo „bestie wyrzynające całe miasta” to rodowici pędzeni przez demony od VooDoo żydzi (golemy genetyki egipskiej).

    „Podobno Żydzi wg niektórych badaczy pojawiają sie w histori ok 7 w.pne” – 1500 pne wraz z Ludami Morza (grekami) i Amonem (AAronem).

 2. Hanna Says:

  No, ztym Salomonem, co przeszedł na prawosławie, to po bandzie pojechał…. nie zgadza się o kilkaset lat w czasie, ale co tam !

 3. Ktoś Says:

  Ad filmu „Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych PL (1-2) (vimeo)”

  W treści pada cytat z yahwe „o smarowaniu drzwi zydowskich domów krwią jagniąt by uchronić ich zawartość (mieszkańców) przed gniewem” tegoż.

  Literalnie jest to rozumiane jako zabijanie zwierząt – jagniąt i bryzganie ich domów.

  Nieliteralne tłumaczenie tego zdania należy odnieść do Kaina i Abla. Kain był rolnikiem co nie rolniczo mozna tłumaczyć jako członka echnokratycznej cywilizacji (rola – prawo, nakazy zakazy etc). Abel był pasterzem. Pasterz patrząc po dokonaniach Jezussa był także nauczycielem. Nauczycielem jagnięć – egipcjan. Powyzszy cytat mozna tłumaczyć wprost jako nawoływanie do wymordowywania egipskich konwertytów na chrzescijaństwo (a tak naprawde buddyjską religię znana jako i rodzimowierstwo (takie sa prawdziwe korzenie)).

  Powyzszy cytat znaczyłby wtedy „zabij odszczepieńca religijnego i jego krwią zbryzgaj swój dom dając dowód swojej religijnej wiernośc słowu yahwe” co w swietle innych nakazów tego demona płynacych z ST nie wydaje sie az takie irracjonalne.

  Technicznie ujmując w oparciu o badania DNA z wykopalisk ludy Abla to Indoeurepejczycy umiłowani przez Boga właśnie dlatego iż Bóg stanął w ich obronie w czasach przed potopem jak zostali najechani przez protozydów. Isztar czy też Inana nie byłą tylko Boginia Sumeru ale to opisze przy okazji. Jezyk zwany kłamliwie semickim także to poswiadczy gdyż to jest GATHA – uzytkowa wersja Sanskrytu.

  Żydzi o jakich mowa w filmie jak i Cyganie są dla ludów Indii najeźdzcami (gatunkiem inwazyjnym).

  • Ktoś Says:

   Czasy jakich tyczy się „działalność” mojrzesza tyczy sie właśnie czasów kiedy Egipt był zarządzany przez potomków pokojowej dynastii zapoczątkowanej dynastycznym ślubem królowej od ludów Pólnocy i faraona (króla) Południa (dlategoż też Izyda nie odnalazła „penisa Ozyrysa zadowalając się protezą – tymże współrządzeniem Egiptem). Literalnie końca tych czasów i ponownej napaści tzw Asurów (panów i twórców zydów -> sitchin i jego teorie o pochodzeniu zydów od zwierzat (mieszańce genetyczne) gdyz po kolejnej wojnie Egipt wpadł już w rece potomków Seta (stąd tam nieolnictwo – ustrój miły yahwe).

   • Ktoś Says:

    O takim tle „wydażeń” świadczy także ich zoologiczna nienawiść do Słowian wyrazona zarówno w ich „świętych księgach” jak i składanych publicznych przemówieniach. I ta ich nieustająca chęć spopielenia wszelkich miast wybudowanych słowiańskimi rękami. To wszystko echa tamtego morderstwa Abla dokonanego przez Seta.

    Biblijny Judasz to nie człowiek ale cały lud – Judasz -> Jude -> zydzi.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: