Wielka Tartaria


Wielka Tartaria to największy kraj świata, jak podaje pierwsza edycja brytyjskiej encyklopedii z 1771 roku. Tartaria – potężny kraj w północnej Azji, graniczący z Syberią na północy i zachodzie, zwany Wielką Tartarią. Tartarzy, żyjący na południe od Moskwy i Syberii, nazywani są Astrachańskimi, Czerkawskimi i Degestańskimi. Żyjący na północnym-zachodzie od morza Kaspijskiego nazywają się Kałmyckimi i zajmują terytorium od Syberii aż do morza Kaspijskiego, Uzbeckimi Tartarmi a Mongołami, którzy żyją w północnej Persji i Indiach. I na koniec Tybetańskimi, żyjącymi na północny-zachód od Chin. “Encyclopedia Britannica, wydanie pierwsze, trzeci tom. Edynburg, 1771r., Str.887

CAŁOŚĆ

Wielka Tartaria (vimeo)

Słowiańszczyzna

————————————

Wyobraźnia ?? !! (nowy!)

————————————

Reklamy
Napisane w Artykuły. 1 Comment »

Jedna odpowiedź to “Wielka Tartaria”

  1. Ktoś Says:

    W materiale filmowym pada informacja iż w XVw spalono wszelkie znajdujące się w Europie biblioteki a natyczne starodruki zostały „przypadkiem” pozamieniane na kopie. Nie pada niestety wyjasnienie takiego postepowania a jest to dziecinnie proste jesli się ma w pamięci fałszerstwo zwane „donacją Konstantyna”.

    Motyw „na kopię” jest motywem podobnym do motywu „na starą maszynę do pisania” na jaki „odzyskują” (czytaj kradną) majątki żydowscy spadkobiercy żydowskich majątków. Spadkobiercy przyszywani bo się normalniej na starej maszynie do pisania i pożółkłym ze starosci papierze fabrykuje „akty darowizn” by zyjący członkowie rodzin mogli officjalnie występować o spadek.

    Motyw na kopie opisany w filmie jest powielonym motywem Głagolica – Cyrylica. Cyryl wraz z Metodym wymyślili bazujacą na Sanskrycie Głągolicę i w niej spisali dawne Wedy ale ponieważ to dzieło było zbyt wywrotowe dla walczącego z Konstantynopolem Watykanu szybko z Głagolicy stworzono wynaturzoną Cyrylicę mająca poprzez podobieństwo nazw Cyrylica – św Cyryl intencjonalnie wprowadzać w błąd wszelkich poszukiwaczy głagolicowej kopi pisma swiętego na jego zbeszczesczoną ocenzurowaną cyrylicową wersję.

    Kopie jakie „cudownie” ocalały z bibliotecznych pogromów tylko okładki mają zgodne z oryginałami. Ich treść jest już ocenzurowana (fałszywa) zgodnie zresztą z zawartymi w filmie sugestiami by móc po latach powołując sie na owe kopie twierdzić iż Słowianie nigdy w historii nie istnieli. i umożliwić przewłaszczanie kultury Słowian prze wrogie im asurowe golemy znane jako semici.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: