Wielesław Wielbiciel Czarnej Bogini Kali

Zdaje się, że w obecnych czasach trzeba bardzo uważać na fałszywych nauczycieli i siły ciemności, które nimi kierują.

trebor

Wykład Wielesława Czerkasowa

i komentarz z davidicke.pl:

Zastanawiało mnie kilka spraw od wiosny . . Dziwnie długo nie mogłem się zabrać za pracę nad tym filmem a prosił jużo to kolega wiosną , ale ostatnio inny internetowy znajomy Treborok ponownie przysłał list z pytaniem i wziąłem się za pracę .
Film zostawiam – jest tam sporo wiadomości jak w każdym przekazie . Dystansuję się na dziś do niego mocno -( zaraz podam kilka powodów ). Przyznam szczerze ,że nie zabardzo pasowały mi te wszystkie ” hokus -pokus ” uprawiane przez Wielesława a przeplatany jest film takimi czarno-białymi wstawkami . No ale co tam – każdy robi sobie swoje zabawy . Pater Dij Aleksandr Hiniewicz też tam jakieś ogniska wyprawia .

Wszystko wskazuje na to ,że mamy rację czując odrodzenie Słowiaństwa . Czarna strona mocy jak zwykle stara się uprzedzić tworząc swoje podróby . tak jest z książką Władimira Megre na przykład jak sądzę .

Uczmy się choćby i od diabła . Tu się z Welesławem zgadzam . Od każdego coś można wyłuskać , moje życie obfituje.

I ARTYKUŁ:

Właśnie tutaj, pod tym linkiem: http://forum.rodnovery.com/index.php?showtopic=1538 rozpatrywano pytanie o rodzaj ćwiczeń Cherkasowa i jego ludowe Rodzimowierstwo i wydaje się, że jest to Neotantryzm. Czym jest Tantryzm? To kult Śiwy o charakterze Linga(Lingama)-Fallusa. Teraz zadajmy pytanie, którego właściwie Boga czci Czerkasow pod pozorem Słowiańskiego Wszechjednolitego Boga? Rozpatrzmy każdy aspekt Hinduskiego Boga Śiwy:

CAŁOŚĆ

——————————–

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: