Wywiad z Jordanem Maxwellem


Jest to długo oczekiwany wywiad z jednym z największych badaczy alternatywnych naszych czasów. Przez trzy godziny (prawie) wideo Jordan Maxwell, ujawnia swoje wnioski na temat tego, co dzieje się na planecie Ziemi.

Według Jordana, obraz nie jest całkowity: Ziemia nie jest kontrolowana przez ludzi;rasa ludzka jest obecnie zmutowana i delikatnie mówiąc, wszyscy mamy problem.

Wnioski do jakich Jordan doszedł łagodzone są przez jego fascynująca historia osobistą: był przygotowywany do swojej obecnej roli przez grupę życzliwych ET – jednego z nich poznał osobiście w przebraniu ojca dziewczyny, gdy miał zaledwie 19 lat. Ten niezwykły (ale bardzo zwyczajnie ludzko wyglądający) mężczyzna – opowiedział mu szczegóły z jego życia, których nikt nie mógł znać – że będzie miał bardzo ważne zadanie do wykonania, w nadchodzących latach. Jest jasne, że robi tą pracę już teraz.

W tym filmie Jordan idzie ponad swoje zeznania, nie mówi ogólnikowo o każdym miejscu. Gady są prawdziwe, stwierdza: w tym celu, opowiada fascynującą i niezwykłą historię, o której opowiedziała mu z pierwszej ręki pewna kobieta, młoda dziewczyna z bazy US Air Force. Mówi o rzeczywistości (i powrocie) Anunnaki. Przytacza masońską symbolikę, która znajduje się w starożytnych tekstach, byłym ZSRR, Niemcach hitlerowskich i administracji Obamy – jak również w nadchodzącym remaku TV z klasyki Sci-Fi „V” serii – która pokazuje wzajemne powiązania wszystkich tych tematów i kultur: że ktoś lub coś ma wrócić, i że to wydarzenie może być lub nie być w najlepszym interesie dla ludzkości.

Project Camelot Wywiad z Jordanem Maxwellem (1-2) PL

Project Camelot Wywiad z Jordanem Maxwellem (1-2) PL

Project Camelot Wywiad z Jordanem Maxwellem PL(playlista)

————

Do pobrania cały film —> TU

————————————————————–

Pleiadian Alaje-Lightwork-Atlantis Bimini (17-18) PL

————————————————————–

Klucz do Niesmiertelności PL

————————————————————–

Swatyka-Symbol Życia PL

————————————————————–

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: