Dan Winter


Dan Winter jest prawdopodobnie najwybitniejszym na świecie znawcą fizyki medytacji, fizyki kundalini i elektrycznej natury świadomości. Korzysta z czystego symetrycznego języka fizyki, twierdzi, że zachodni naukowcy są głupcami prowadząc wyścig ze śmiercią, ponieważ nie mają absolutnego pojęcia o elektrycznej naturze życia, jej funkcjach i celu – nawet o nieśmiertelnej spójności elektrycznych funkcji DNA.

Aktualnie naukowcy w swojej ignorancji, nieprzeciętnie aroganccy („Dlaczego obiekt nie spada na ziemię, panie Einstein?”) nie mają najmniejszego pojęcia o grawitacji, jak jest stabilizowana (fraktalność) i w jaki sposób DNA tworzy implozyjne i grawitacyjne (faza koniugatu) pola spójności, które mogą być nieśmiertelne. W efekcie – zachodnia nauka jest dosłownie ślepa na wszystko, co w przypadku życia ma sens, a mianowicie – to, że ładunek (fraktali) DNA w punkcie BŁOGOŚCI (zobacz jak to jest mierzone) – sprawia, że jest zrównoważony (przetrwanie śmierci mierzone spójnym ładunkiem). Śledząc to zbadamy, w jaki sposób prosty fizyczny ładunek fraktalny dołębnie wyjaśnia – do tego stopnia prawdziwość argumentów – najgłębszą tajemnicę jakim jest życie!

Dan Winter na tym tle jest wieloaspektowy tak, jak jego punkt widzenia. Ukończył z wyróżnieniem University of Detroit,
kontynuował studia w dziedzinie psychofizjologii i pochodzenia języków. Ponadto pracował jako analityk systemów IBM, w metalurgii przemysłowej i krystalografii. Podejmował wiele różnych badań, od fizyki kwantowej do modelowania przy laboratorium MIT w rozwoju wczesnych prototypów urządzeń biofeedback(biologiczne sprzężenie zwrotne – dostarczania ludziom informacji zwrotnej („feedback”) o zmianach ich stanu fizjologicznego. Zmiany fizjologiczne organizmu monitorowane są przez odpowiednie urządzenie, np. pomiarowy system komputerowy) jako protegowany Dr Albert Axe. Wiele podróżuje, trafia do szkoły świętych tańców Gurdżijewa(Instytutu Harmonijnego Rozwoju Człowieka), we Florencji do Buckminster Fuller, piramid w Gizie, Izraela, Andów i na na Findhorn.

CAŁOŚĆ

FILMY

————————————————————————–

! NOWOŚCI !

Kolejne pliki do pobrania.

—————————————————————————

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: